Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásSharon Christine Brooke EmptySzomb. Aug. 04, 2018 10:31 am

Sharon Brooke
Egy nőt el lehet pusztítani, de nem lehet meggyőzni.


Becenév:
Shar, Shary, Ronny
Titulus:
Miss Brooke
Születési hely, dátum:
Mystic Falls, 1996.04.23.
Faj:
Ember
Beállítottság:
Heteroszexuális
Play by:
Kaya Scodelario

Átváltozás:
---
Család:
Édesanyám elhagyta édesapámat, mikor megszülettem és ráhagyott engemet is. Azt mondta neki, még nem élte ki az életét és még élni szeretne, nem áll készen egy gyermek felnevelésére. Így mindig is világ életemben férfias dolgokat csináltam. Szereltünk és eljártunk horgászni, olykor pedig becsúszott egy-egy focimeccs is. Igazán élveztem, de ahogy cseperedtem a tanulás lekötötte minden időmet, így nagyobb barátságokat sem alakíthattam ki ás apával is megromlott a kapcsolatom. Majd egyik este, mikor hazafele tartottam, láttam, hogy nyitva van a bejárati ajtó. Elsőre azt gondoltam, betörő, de égett minden villany, apa otthon volt. A vérébe fagyva találtam meg, de sosem tudtam meg ki vagy inkább mi végezhetett vele. Talán csak sejthetem. De mivel kiskorú voltam, így gyámság alá helyeztek. Gyűlöltem a gyámomat, egy otromba, zsémbes vénember volt, akit legszívesebben élve temettem volna el. Kész áldás volt, mikor végre ott hagyhattam.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Az ember életében egyszer eljön a totális mélypont, mikor úgy érezzük ennél rosszabb már nem lehet. Az életünk romba dőlt és nem tehetünk ellene, ilyenkor kell a leginkább küzdeni, mert ha hagyjuk elfajulni a dolgokat, sosem kelünk ki a gödörből és elveszünk annak mélységében. Ekkor eldől ki az igazán erős, kit tanított meg az élet harcolni, küzdeni valami szebb jövőért. A gyengék elbuknak, az erősek felállnak és mintha mi sem történt volna, tovább állnak. Így cselekedtem jó magam is, mikor úgy éreztem, ennél rosszabb már nem lehet – de, lehet – és vettem egy mély levegőt, hogy kitartson, míg felkelek. Félreértés ne essék, nem voltam sosem erős, mindig mások árnyékában éltem és féltem, hogy a szörnyűségek az életemben elnyomnak majd. De tovább kellett lépnem, felkelni a rémálomból és újrakezdeni. Nem magamért, hanem a fiamért, és a barátaimért, valami szebbért cserébe.
Alig lehettem tizenhét esztendős, mikor az egyik éjjelre szervezett iskolai rendezvényen szembekerültem vele. Életem nagy szerelme volt. Pedig akkor még azt sem tudtam, hogy hívják. Tulajdonképpen semmit sem tudtam, egy naiv serdülő voltam, aki élni szeretett volna. De képtelen vagyok belegondolni, hogy újrakezdenék mindent, mert nem bántam meg semmit, a legszebb amit kaphattam, két gyönyörű szempár, aki anyának hív. Szokványos történetnek indult ugyanis az enyém, de valahol félúton félre siklott. Egészen addig csukott szemekkel jártam a világomat, míg a barátom rám nem támadott. Ekkor már várandós voltam és egyszerűen képtelenségnek tartottam, hogy ellenkezzem. Féltem, ha megteszem, az a csöppség a hasamban életét vesztheti. Rettegtem, hogy majd a gyermekem apja végez velem és gyermekünkkel is, de valamilyen csoda folytán a suli strébere jókor volt, jó helyen. Talán megrémült, hogy kiderül a titka, vagy csak az idegen láttán feleszmélt, mit is művel. Talán a srác miatt, talán magam miatt is, de megúsztam, túléltem a túlélhetetlent. Mindezek után pedig felhagytam addigi életemmel és elhagytam Mystic Falls-t, hátrahagyva mindent ami vagy aki addig voltam, vagy lehettem volna.
Jelenleg is azon fáradozom, hogy újrakezdjem az életemet és kijavítsam eddigi hibáimat. Már nem úgy nézek a sötétbe mint egy naiv kislány. Úgy hallom a neszeket, hogy egy perc sem telik el anélkül, hogy ne gondolnék a szörnyekre, mik a fák takarásában lapulnak. Óvatos lettem és erősebb és saját bevallásom szerint remek anya is. Pár éve már befejeztem az iskolai éveimet is és jelenleg óvónőként próbálom megállni a helyemet. Ami pedig eztán lesz, legyen a jövő titka, mert félek ha megtudnám, nem tudnám lehunyni szemeimet s álomra hajtani fejemet.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Sharon Christine Brooke Empty
TémanyitásSharon Christine Brooke EmptySzomb. Aug. 04, 2018 3:07 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Sharon Brooke

Kedves Sharon! Sharon Christine Brooke 2142956176

Örülök, hogy új taggal bővülhet az oldal a te személyedben! Először is az arcodra térnék ki: véleményem szerint Kaya sokkalta jobb választás ehhez a történethez. Kaya a keménységet tükrözi, aki képes bármiféle szituációból felkelni - nem mellesleg imádom. Sharon Christine Brooke 3808243726
Az élet senki számára sem egyszerű. S igazad van, fel kell állni és küzdeni, hiszen az élet nem teríthet le csak úgy. A soraidból lejött, hogy mennyire elszánt vagy a jövődet illetően. Tudod, mit? Szurkolok neked! Na meg remélem, hogy a gyermeked apja nem talál rátok. Ki tudja, talán ártana neked, avagy nektek. Minél messzebbre kerülsz tőle, annál jobb.
Oh, amúgy mondd csak, a suli stréberéről tudsz valamit? Biztos vagyok benne, hogy volt néhány szava azt illetően, amit látott. A helyében biztos cselekedtem volna, hogy eltüntessék azt a srácot, aki neked ártott... Sharon Christine Brooke 520095828


Nos, nem tartalak fel tovább, ígyis késlekedtem az elfogadásoddal a fennakadás kapcsán, de most már nincs akadálya annak, hogy foglalózz és a játéktérre indulj. Sharon Christine Brooke 3808243726 Üdvözöllek itt még egyszer, Sharon! Sharon Christine Brooke 1722040049


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Sharon Christine Brooke Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Sharon Christine Brooke Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Sharon Christine Brooke Empty
 

Sharon Christine Brooke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sharon Grant