Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásScarlett Storm EmptyCsüt. Nov. 01, 2018 11:58 pm

Scarlett Storm (Lettyként ismerlek meg)
Szabad / Stoppolt / Foglalt


Play by:
Camila Mendes
Kor:
22-23 év
Faj:
Vérfarkas
Beállítottság:
Heteroszexuális / Biszexuális
Szerepkör:
Féltestvér, Miss Rejtélyes Kisasszony, oh... és igen, egy kaland...
Kapcsolatok:
Én, meg apánk, ha hamarabb megérkezik

A történetünk
strangers in your head

//Leszögezném, hogy egy fontos, hozzám közelálló karakterről van szó és szeretném, ha aktív kézbe kerülne, így csak olyan user regizzen be vele, aki komolyan gondolja. Scarlett Storm 897538487 Illetve, nem gond a lassabb tempó sem a játékban, nem várok el napi reagokat, de ne az legyen, hogy valaki megalkotja és itt is hagyja... Scarlett Storm 1505513385 No lássuk csak...//

Drága Letty! Scarlett Storm 1036049602

Igazából lövésem sincs arról, hogy létezel. Ahogyan te sem tudsz rólam. Apám, avagy apánk úgy forgatta a lapjait, hogy te és az anyád semmit se tudjatok az ő múltjáról, avagy az előző családjáról... akiből mára már csak én maradtam. Engem, a bátyámat és anyámat egyszerűen elhagyott. Én soha nem is láttam őt, de elég volt tudnom, mit tett; a gyűlöletem az irányába mindig is erős volt. Nem tudom, mi lesz, ha felbukkan az életemben, megbocsátok-e neki valaha vagy sem, bár... azt hiszem, idővel igen. Ugyanis elég embert veszítettem már el, többek közt anyát, aki betegségben hunyt el, majd a bátyámat, aki szívroham által veszítette az életét és őt... ah, nem is beszélnék erről.
Szóval, itt vagy te, apánk szeme fénye. Mert hát igen, engem és a bátyámat kicsit sem becsülte meg, ahogy anyámat sem, de az új családját igen. Imád téged, ahogyan anyádat is. Sokkal jobb ember lett mellettetek, mint mellettünk volt...
New Orleans az otthonotok. Vérfarkas vagy, örökölted tőle a géneket, s ki is váltottad - alig néhány hónapja. Az apánk próbál neked segíteni mindenben ezt illetően, a tanárod, a nevelőd, a példaképed. Viszont te magad bűntudattal küszködsz azért, akit megöltél - hogy mi történt pontosan, kit is öltél meg és hogyan, azt rád bízom. Egy a lényeg, hogy a bűntudat gyötör és amikor apánk nem figyel rád, akkor meglógsz olykor otthonról, hogy leidd magad és szórakozz - felejts. Vagy legalábbis próbálj felejteni... de nem megy.
És így találkozunk majd mi is. Legalábbis, ez az én aprócska tervem arra, hogy az útjaink először keresztezzék egymást. Csak két idegen leszünk egymásnak, akik egymásba gabalyodnak... igen, talán meredek ötlet, hiszen a féltestvérem vagy, de hát mentségemre szóljon, nem tudok róla... Scarlett Storm 3739568389
A közös kalandunk nem ér véget azzal, hogy egy ágyban kötünk ki. Ugyanis idővel kiderülhet, hogy több közünk van egymáshoz, mint azt valaha hittük. Talán te vezetsz majd el apámhoz - azaz apánkhoz. Oh, igen, egy fontos dolgot elfelejtettem.
Apánk haldoklik. Nem tudom, miféle betegségben szenved, de nem sok ideje van hátra - legalábbis az orvosok egyelőre ebben a hitben vannak (ha az user másképp alakítja az életét, az is megoldható), s fel akarja keresni a régi családját, azaz minket. Idővel összerakhatnád, hogy az, hogy az a vezetéknevem, mint neked, nos... nem véletlen. Kideríthetnéd, hogy apánk pontosan engem keres... (és a halott családtagjaimat, akiket még élőnek hisz).

Ha zavaros a sztori, nincs más dolgod, mint kérdezni! Ha megérkeztél, írj egy pm-et, hidd el, boldog leszek! Scarlett Storm 3353380639

as if you don't remember

Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Scarlett Storm Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Scarlett Storm Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Scarlett Storm Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Scarlett Storm Empty
 

Scarlett Storm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Scarlett Storm
» Scarlett Storm
» Scarlett Storm
» Theodore Storm
» Nathaniel Storm