Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásScarlett Storm EmptyHétf. Feb. 25, 2019 8:39 pm

Scarlett Storm
idézet helye


Becenév:
Letty
Titulus:
Sexy Biter
Születési hely, dátum:
1996.09.28
Faj:
Vérfarkas
Szimbólum / Képesség:
Vérfarkasos
Beállítottság:
Biszexuális
Play by:
Camila Mendes

Átváltozás:
Ezelőtt egy hónappal

Nagyon nagy a köd, alig látok el az orrom hegyéig. Ha ez nem lenne elegendő, akkor ráadásul fenyves erdőben vagyunk, s teljesen sötét. Botorkálok előrefelé, amerre látom útitársam lámpájának halovány fényét.
- Ilse! Ilse! Állj már meg! – szólítom a barátnőm, aki felnevet a szavaim hallatán, sőt van annyira pimasz, hogy így válaszoljon vissza.
- Csak nem félsz az erdőben? – kárörvendően kérdez, mintha azon szórakozna, hogy végre megtalálta az egyik gyenge pontom. Sajnos rosszul gondolja, mert egyáltalán nem félek a vadonban, sem most sem máskor.
- Csak aggódok amiatt, hogy a sziklák felé megyünk, s leeshetsz. – ejtem ki komolyan, miközben hosszúra nyúlik köztünk a csend. Végül ő az, aki nem bír magával, s szól hozzám.
- Egyáltalán nem arra tartunk. – kezdi sértett hangnemben. Nagy túrázó alkat, de nem ettől lett az én barátnőm. Többnyire kedves másokkal, s segítőkész. Ezen az estén furcsán viselkedik, s nem tudom mi okból.
- Miből gondolod? Én szinte nem látok semmit. – kérdezek vissza, s próbálom meggyorsítani a lépteim. Már beérném, s megfognám a karját, hogy végül elkapjam…de a fény előttem nem előre halad, hanem lefelé. Azon nyomban megállok, ott a sziklaperem szélén, miközben végig hallgatom barátnőm halálsikolyát lefelé. Utána csend, s én dermedten állok ott mindvégig. Lassan legördülnek a könnyeim, s saját magam okolom, hogy miért hagytam őt úgy előre menni? Miért nem nyúltam utána, mikor először akart meglépni? A bűn kezdi el mardosni a lelki világom, hogy megfertőzze az elmém. A rá következő teliholdkor pedig egyenesen gonosz szállta meg a testem, s olyan kinézetet adott megjelenésemnek, amit semmiképpen nem tudnék felvállalni. Ne!! Csak ezt ne! S ettől csupán azt érzem, hogy fürdők a mocsokban, mint a malac a sárban. Emlékeztet Ilse halálára. Kérve kérlek, te valami, hagyj békén. Nem érdemlem ezt a sorsot! Felejteni szeretnék, kérlek, add meg nekem ezt az örömöt…

Család:
Család?! A legjobb dolog a világon! Ott van apa és anya, és természetesen én nekik. Mivel mindannyian vérfarkasok vagyunk, így egy kissé érzem magamban az Adams family beütést. Lököttek vagyunk, mind a hárman, de kitartunk a másik mellett. Egy rossz dolgot sem tudok mondani róluk. Apám a példaképem, mert tanít engem a vérfarkas erők irányítására, hogy ne történjen meg újra az az eset. Kifejezetten elhatározta magát, hogy mindent megtanít az ég adta egy világon. Szeretem őt hallgatni, mikor mesél a múltjáról, de nem árul el minden apró titkot. Valójában fel sem tűnik, hogy titkolózik előttem, vagy anya előtt. Az egészet az árnyékolja be, hogy egy kicsit beteg, azt hiszem.
Anya nagyon okos nő, ravasz mint a róka. Emellett szeret ránk főzni, mi meg apuval cserébe elmosogatunk, mikor felgyűlik. Emellett anya nagyon korán megtanított főzni, mosni és takarítani, amit egy nőnek kell csinálni a háztartásban. Kiegészítjük egymást így hárman, s ha az egyiknek nincs kedve mondjuk főzni, akkor megteszi a másik. Álom családom van, ezért sem merek velük felvágni, mert tudom, hogy esetleg másokat a szülők bántalmaznak, vagy oda sem figyelnek rájuk.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Egy apró szelet az életemből

Reggel öt óra van, mikor kopogást hallok a szobám ajtaján.
- Igen!? – szólok vissza, mire rögtön meghallom édesapám pompás hangját.
- Kicsim! Ébresztő, megyünk edzeni! – szól oda, mire én morgok egy sort és a következőt mondom vissza.
- Biztos fogok fejlődni? Annyira ügyetlen vagyok! – s reménykedve várom ez ügyben az apai együttérzést, azonban ezt közel sem így történik meg.
- Lányom, lányom. Ezt az erőt csupán akkor tudod igazán irányítani, ha eleget gyakorolsz. – kifújom a levegőt, amit sóhajnak is lehet nevezni. Letúrom magamról a takarót, majd még válaszolok.
- Jóh, jóóhhh. Adj öt percet apu! – ezzel hozzáfogok öltözni egy könnyed sportos öltözékbe, ami leginkább szabadidő ruházatból áll. Mackó alsó és melegítő felső, ami alatt sport melltartó és sportos bugyi. Nem kell ennél több, mert mióta ez a vérfarkasos dolog bekopogtatott az életembe, azóta kevésbé vagyok az a fázós fajta.
~ Vérfarkas? ~ utálom ezt a szót kimondani, mert egyből a nem túl távoli múltra emlékeztet. Barátnőm szerencsétlen halálára, egyben az én szenvedésem kezdetére. Nem akarok meztelenkedni, s mindig arra ébredni, hogy meztelenül fekszem valahol a vadon közepén. Meg kellene halnom, s akkor minden ilyen nyűg megszűnik nem? Apa arról egy árva szót nem mondott, hogy miként szokták megölni a fajtánkat.
~ De miért? ~Lassan, öt perc múlva lenn vagyok a konyhában, ahol apu nyugodtan reggelizik. Anyu kikészített nekünk mindent, így nem a marad más hátra, mint előre. Megreggelizek, s azután a kis ebédcsomagjainkkal távozunk városon kívülre, ahová nem igazán jár ember. Letáborozunk, majd apu a követkővel áll elő.
- Támadj meg! Nézzük meg, hogy mit tanultál a tegnapi nap! – egyből vágok egy nah ne már arcot, de úgy tűnik számomra, hogy komolyan gondolta. Én fiatal ifju titánként viszont nagyon úgy érzem, hogy az öreget a padlóra küldöm. Rohamozok, azonban ő csinál valamit, amitől pörgök fordulok, s legvégül a földön kötök ki. Nagyot nyekkenek, de szerencsére vérfarkas vagyok, így különösebben nem sérülök meg. Azonban, ami ezután aggasztó, hogy apu leül minden szó nélkül, s nagyokat szív a levegőből.
- Ezt, ezt meg hogyan? – kérdezem hitetlenkedve, mert időm sem volt reagálni az egészre Kis idő elteltével köhög egy sort. Mikor feltápászkodom a földről, akkor pillantom meg, hogy a tenyerén lévő vérfoltokat nézegeti. Megijedek és aggódok, ezért odasietek hozzá.
- Anya tudja? Jól vagy? – le se tagadhatnám, hogy mennyire fontos számomra, hogy milyen űrt hagyna maga után a halálával. Magamhoz ölelem, s ő hálásan visszaölel.
- Jól vagyok, ne aggódj emiatt.
S ezután jön az oktatás és a jótanácsok, közben agyalok apán és a vérfoltokon. Fogalmam sincs, hogy mennyi ideje lehet hátra, így a gyakorlás minden percét próbálom élvezni, hiszen egy olyan személlyel tölthetem, aki meghatározó része az életemnek. Mikor dél lesz, akkor mindketten megesszük az ebéd adagunkat. Anya pompásan főz, ráadásul nagyon is egyezik az ízlésem apuéval. Most aztán ki kell mondanom az apró igazságot, hogy kis részben fiús vagyok, de nem annyira, hogy rövid hajú nő legyek. Estefelé hazamegyünk, ahol vár minket vacsorával anyu. Mondanom sem kell, hogy farkaséhesek vagyunk. Ezután pedig anyukámé a főszerep, vagyis leginkább hozzá csapódok. Nem árulom el, hogy apának nagy gondja van, bár az is lehet, hogy anya hamarabb tudja, mint én. Elég volt apám tesztoszteron tengeréből. Zokni párosításban segítek édesanyámnak, miközben elmesélem neki, hogy miként ment az edzésem apuval. Anyu aztán tudja borzolni a kedélyeket, s néha olyan fura ötleteket ad, mint, hogy kész nő vagyok és próbáljak meg a testemmel érvényesülni egy picit. Meg villantsak ilyen meg olyan pózokat. Nem tudom, hogy miként kellene fogadnom ezeket a tanácsokat, de én leginkább pirulok, s magamban motyogok, hogy csak nem fogom apunak mutogatni magam.
Végül így telik el a nap, hogy fáradtan és új, jó élményekkel gazdagodva, ám kissé aggódva szenderüljek álomra. Minek ez az egész? Valamivel le kell foglaljam magam…

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Scarlett Storm Empty
TémanyitásScarlett Storm EmptySzer. Feb. 27, 2019 6:06 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Letty, the storm

Nahát, drága Letty! Scarlett Storm 2566525366

Elkészültél, én meg itt váratlak... ne haragudj érte! Scarlett Storm 3739568389 Kicsit lefáradtam ma agyilag és muszáj volt összeszednem magam, de most már itt vagyok és semmi sem állít meg abban, hogy elfogadjalak. Letty... fontos, túl fontos szerepet töltesz be az életemben. Vagyis, még nem, de fogsz! S ó, miket hozol te rám... vagy épp kit.
Először is, kitérnék arra, hogy a barátnőd meghalt. Nagyon sajnálom - és látom, hogy semmit nem tettél, mármint, nem a te hibád volt. Az átok viszont ígyis aktiválódott... pech. Vajon apánk mesélt neked róla, hogy mi lesz, ha megölsz valakit? Régóta tudod, miféle családba születtél bele, vagy csak most tudatosult benned igazán? Scarlett Storm 1505513385
Bár, a család leírásodat olvasgatva és megrágva... azt hiszem, tudtad. S a családod, mintha egy Hollywood-i filmből lenne kiragadva. Tényleg ilyen az én apám? Illetve az... apánk? Tényleg ennyire törődik veled, veletek?  Scarlett Storm 1160212257 Én ezt... ezt nehezen hiszem el. Mert velünk rosszul bánt, nagyon is. Sőt, én nem is ismertem őt, de a tény, hogy elhagyott minket... a fenébe is. Utálom őt, hisz szükségünk lett volna rá. Ahogyan most nektek van rá szükségetek...
Igazából, jó látni, hogy veled úgy bánik, ahogyan kell. Ahogyan megérdemled. Apaként. Talán tanult a múltbéli hibáiból és így akar vezekelni azért, amit velünk tett. Vagy nem. Nem tudom, nem látok bele a fejébe, de őszintén szólva, nem is kell. Scarlett Storm 2029009381
Letty, én... előre is elnézésedet kérem. Mindenért. Tudom, hogyha kiderül, ki vagy és ki az apád, mi is köt minket össze... ...nem leszek valami kedves. De kérlek, adj időt nekem majd, rendben? A húgom vagy... és Te igazán nem tehetsz arról, amit apánk tett. Scarlett Storm 3816853304


Egy szó, mint száz: utadra engedlek. Foglalózz szépen, aztán belevághatunk a közös kalandunkba, ami egy jó kis családi drámába illő mutatvány lesz... Scarlett Storm 1505513385


Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Scarlett Storm Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Scarlett Storm Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Scarlett Storm Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Scarlett Storm Empty
 

Scarlett Storm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Scarlett Storm
» Scarlett Storm
» Scarlett Storm
» Theodore Storm
» Nathaniel Storm