Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMarcus Moroney EmptyKedd Jan. 08, 2019 10:07 am

Marcus Moroney
A vér visszahull a gyilkos fejére.


Becenév:
nem.
Titulus:
veszett játékszer
Születési hely, dátum:
957 tele; valahol messze
Faj:
boszorkány
Beállítottság:
az őrület nem válogat
Play by:
luke mitchell

Átváltozás:
Talán lehet annak nevezni azt, amikor valaki eldobja az életét, az akkori arcát, szívét, utolsó ujjperceit. Azt, ahogy valaki a sötétséget választja a fény helyett, a csendes és az örök magányt. Aztán a túlvilág helyett más köszön rád; a valós világ, ugyanaz, amit eldobtál, nem kívántál. A pillangóból romlott hernyó vált.
Család:
Volt.
Van.
Egykor e szó jelentett is valamit, mostanság csak azoknak a nevét, akiket valamilyen mélyről feltörő indok miatt szélesen kerül ki, vagy épp csendben pillant csak meg a sötétből. Nevek, arcok, minden ott van benne, és mégis, semmit sem ébreszt fel benne. Vagy csak nem ér le olyan mélyre, ahol napfény, de talán még a józan észérvek hírből sem jártak, mert betemette minden más mocsok.
Van.
De talán most jobb, ha sosem kerülnek útjába. Talán jobb is, mert akkor az ő vérük száradna ujjaira, őket használná fel olyan erők hasznosítására, amelyek ősiek és még veszélyesebbek, mint egy veszett farkas-falka. Talán elpusztítana mindent, de lehet képtelen lenne bármire is. Mozdulni, vagy akár csak létezni.
Volt.
Anya, apa, gyerekek. ártatlanság, csoda, mágia, halál. Már akkor tönkrement, amikor megteremtődött. Akkor, mikor először hagyta el őket, akkor ő döntött arról, hogy mi lesz a sors. Másodszor pedig...
Van.
A család, valahol, messze. Mert érzi a csalóka ábrándot, őt, a veszélyt. Talán csak csalfa ábránd, talán már rég nincsenek ezen a síkon. Talán soha nem is léteztek.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

A Nap pályája kiszámítható, pontos szögekkel és úttal követhető csoda, nap mint nap tárul szemünk elő. No de a szél... A szél szabad, ott és akkor támad fel, ahol akarja, senki sem jön rá, senki sem számolgatja. És az ereje, ó az az erő, felbecsülhetetlen. Egyik pillanatban még semmi, a következőben pedig a bőrödbe mar.
Ő a viharos szél, és a csend, máskor a Nap kiszámolgató játékosa, vagy épp egy kósza és apró harmat.
Ő minden.
Hosszú ujjaival óvatosan lapozza az ódon könyvet, lapjai megsárgulva, kiszáradva sercegnek a mozdulatra, még a sok-sok éve megszakadt sarok sem moccan, összefogta a por és az idő. Ujjhegye maszatos, barnás, rozsdaszín foltot hagy a papíron, mit sem törődik vele, ahogy a többire sem, amely kezére száradt. Csöndes kutatás, gyermeki kíváncsiság. Ajkai aprókat mozdulnak, hangtalan követik a betűket, szavakat, memorizál vagy épp elfelejt, eltöröl. Régi szavak ezek, ő pedig határokat feszeget, ugrik át, vagy épp falakat döntöget le.
A vidéket felborzoló szél, mely változást hoz.
Odabent igen nagy a káosz, mégis ellavírozik közötte, kényelmesen. Mármint a fejében. A könyvet az asztalra dobja, a gyertyák fénye megremeg, a viasztestek táncolnak kissé, de egy sem dől fel és adja be derekát a gravitáció akaratának. A romos ház a város szélén, de csak néha, főként halloweenkor tévednek be kósza tinik szerelmet vallani, bátorságot dönteni vagy csak inni. Még néhány, üres sörös doboz pihen a fal tövében, az ócska matrac környékén, melyet molyrágta és egérléptes pokrócok borítanak. Kinek mire van gusztusa, ő maga sosem feküdt bele, rendkívül jól bírja az alvás hiányát, számára csak elpocsékolt idő, miközben élete minél hosszabb. A szedett-vedett berendezés fele már használhatatlan, a bútorokat még régen tüzelték el a hajléktalanok romjaimat, a kádat pedig a fürdőszoba közepére cibálták, rozsda marja, víz nem érte csak akkor, ha belehordták az esővizet. Most viszont lakója akad, maga az erre kószáló elhagyatott ember, akinek otthona csak ilyen romok, papíron viszont talán már rég nem létezik. Véletlen volt csupán, hogy ma a végzettel találkozott, a viharral, és aki ezt angyali mosollyal használta ki. Senki sem fogja keresni és ha mégis megtalálják, azokra mutogatnak, akik hozzá hasonló sorsban fürdenek, egymást marják némi becsületért és a semmiért.
Ledönteni a falakat.
Ha kell, tudja használni ködös és sötét elméjét. Áldozata talán nem nemes, nem szívből és önként jött, de van. Csak egy próba, csak egy kis játék. Nevetésben tör ki, mintha csak holmi vicc lenne, komédia. A szúrágta asztalon heverő tálnak csúfolható edényben sötétvörös folyadék pihen. Azzal mázolt jeleket a lapra, azzal foglalatoskodott idáig csendben. Ujjhegye sebesen, kapkodón szántja végig az utolsó kanyarokat, aztán merítve angyalinak tűnő, békés arcát maszatolja össze. Ez nem szükséges, csak nem bírta ki. Mintha ott lenne, ott régen, még annál is régebben, a bölcsőkben, ahonnan minden indult. Vagy talán csak mese volt, és most színészkedik, bábozik, már csak a gyerekek hiányoznak. Mellkasa kissé sietősen süllyed le és fel, izgatott. Határokat feszíteni és átlépni.
A hamis, vagy épp igaz szavak azt mondják, ettől ereje még hatalmasabb lesz, ettől képes lesz arra, amiről eddig csak álmodott. Kihasználták, a végletekig facsarták és csak bábunak nézték. Egy semminek. Mindennek van ára, mindennek van eredménye, még ha nem is tetszik. Ha most látná... Ha most próbálná meg elnyomni. Erősen kapaszkodik az asztal szélébe, mintha szédülne. Ajkai mozdulnak, mély hangon duruzsolja az elfeledett, vagy akár tiltott szavakat. Nem tudhatja, mennyire mélyre úszik, de tudni akarja.
Lágy szellő kavarja fel a port, talán csak az ablakok hiánya és az éjszaka hűs levegőjének tánca. Bizsereg, tarkóján égnek meredeznek az apró szőrszálak is. Hangja lassanként tompul, mintha erejét veszítené, a gyertyák lángja megremeg, majd egypár egy lobbanással ki is alszik. Érez-e változást? Fogalma sincs. A földre rogyva dől el a mocsokban, zihálva. Talán csak saját magát húzta fel, talán sikerült. Idő kérdése. Lassanként felül, az eső odaint eleredt, szép csendesen. Felállva lép vissza az asztalhoz, és az egyik égő gyertyát a tálba dobja, hadd fedje el a vörös mocsok. Talán nem volt túl tiszta.
Játék.
Azonban, valamit, mélyen érez. Valamit, amit talán meg is tudna ragadni, ha akarná, és nem érezné úgy, hogy megégeti. Mert úgy tűnik, perzselő lenne. Valami, vagy épp valaki, egy fonal, amit, mint a mesében, követni is lehetne. Erélyesen megrázza a fejét és kiegyenesedik. A könyvet, ha már megszerezte, magához veszi, a többi kellék azonban már felesleges, vele együtt.
- Köszöntem Ralph, a segítséged. Lehet, hogy haszontalan lény voltál idáig, de most megkaptad életed szerepét. A viszont látásra – mintha szüksége lenne, még meg is hajol, és kifelé indul. A maradék gyertyák lángját felhasználva adja át a tűznek a házat, hamarosan már roppanó, csattogó hangok váltják fel az éjszaka csendjét. Az eső próbálja elmosni ugyan, de az erővel szemben tehetetlen, nem ő táplálja, hanem más. Ez nem újdonság, még semmi olyat nem érez, csak azt, amit az előbb. Túl közel van valamihez, és hívogatja. Az égi áldás lemossa mocskát, bőrig ázik, mindenhova beszivárog. Aztán, amint az ócska ház összeroskad, már ott sincs, csak füstölgő romok maradnak, a tűz elillant.
Emberek között nem ismered fel, tökéletesen mutatja azt, hogy ő is az, egy átlagos senki, megnyerő vagy épp olyan, aki már szánsz, mert törékeny. A kávézóban ülve, kölniillatot árasztva kevergeti a kávéját. Olvas, napilapot, vagy csak épp a rövidke képregényt, amelyen nevethet. Nem érdeklik a világ hírei, a majmok színháza. Még mindig ott van benne az érzés, de hogy őt ki érzi, rejtély. Tudomása szerint senki sem. Senki sem tud róla, senki sem várja. Örök magányt kapott és sötétséget de nem úgy, ahogy kívánta. Nem így. Mégis, élvezi. Jobban, mint a remélt és vágyott halált.
Határokat meghúzni.
Nem lehet kiszámolni, mint tesz, merre halad. Nem ragyogja be a napod, csupán csak ha értékes vagy neki. Nem fél, nem érez, vándorol, mint valami kórság a vidékeken. Árnyék a sötétben, mégis óvatos, mesteri és kimért. Nem ostoba. Nem dédelget.
Nem William.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Marcus Moroney Empty
TémanyitásMarcus Moroney EmptyKedd Jan. 08, 2019 1:45 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

My crazy brother

Drága bátyám! Marcus Moroney 2566525366

Elmondani nem tudom, mennyire örülök, hogy itt vagy! Marcus Moroney 450640341 Már akkor boldog voltam, mikor kiválasztottad őt magadnak megalkotásra és az eredmény... hát kívánhatnék ennél jobbat?! Very Happy Megragadtad a lényeget, a karakter jellegét, s jellemét, melyet elképzeltem hozzá és egy csodát kaptam. A fogalmazási módod valamiért már Thersez kapcsán megfogott, ezért is merészeltem megkérdezni, nincs-e kedved még valakit bevállalni és... és úgy érzem, nagyon is jól tettem. Marcus Moroney 1160212257
Kettőnk története azonban még lezáratlan. Sosem felejtem el azt a pillanatot, bátyám, mikor a szemem láttára meghaltál. Ez akkora nyomot hagyott bennem, hogy képes voltam mindent feltenni a bosszúért. Az életemet. A lényemet. Habár a gyilkosodat már megöltük, azt hiszem, továbbra sem lehet nyugtom. Ám... a kérdésem tudod, mi? Az, hogy hogyan is fogsz viszonyulni hozzám, mikor újra találkozunk.  Marcus Moroney 3909542699 Bár a testünk más, azt hiszem, önmagunkat nem tudjuk meghazudtolni és igenis rá fogunk jönni arra, ki is a másik... tehát... Marcus Moroney 1505513385
A magam részéről így képzelem ezt a találkozót: amikor realizálódik bennem, hogy te Te vagy, boldog leszek. Mérhetetlenül boldog, hiszen Te, bátyám, a mindent jelentetted nekem kicsiként. S most is. Meghatározó személye vagy a lelkemnek, annyira kötődöm hozzád, de... de te már nem az vagy, akit ismertem, ugye? Bárhogyan is, én küzdeni fogok Érted, azért, aki voltál, s azért, akik együtt voltunk. Hiszen a testvéri köteléket nem tépheti el soha semmi. Vagy mégis? Marcus Moroney 3353380639


Ha a foglalásokat elintézted, akkor kérlek, ejtsük meg az első találkozót, bármennyire is lesz keserédes vagy épp véres, vagy... a fene tudja, milyen. Köszönöm, hogy jöttél, Marcus!  Marcus Moroney 3634486886  


Lysandra Lockhart
Õsi boszorkány
erõsebb mágia birtokosa
Lysandra Lockhart



163
C szint:
Kalmithil
Marcus Moroney Tumblr_pavi0aWCVc1qd5s0eo2_400
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
• • • miss bad witch • • •
Másik felem :
• • • maybe next year
Marcus Moroney Tumblr_o2euieLMHr1sopmsmo5_250
but probably not
• • •
Ennyi éve vagyok a világon :
1056
Lejátszási listám :
• • • invincible • • •

• • • faded • • •
• • • believer • • •
• • • thunder • • •
• • • without you • • •
• • • life is strange || obstacles • • •
• • • shelter || seraphim? • • •
Akinek az arcát viselem :
• • • katherine mcnamara • • •
Tartózkodási helyem :
• • • new orleans • • •
℘ ℘ ℘ :
Marcus Moroney Tumblr_pzhza2qbmH1tuma5yo7_400
Az álarc mögött :
• • • eliffe • • •

Marcus Moroney Empty
 

Marcus Moroney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal