Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásIris Darwin EmptySzer. Jún. 12, 2019 5:44 pm

Iris Darwin
Szabad /  Stoppolva / Foglalt


Play by:
Ksenia Solo
(csak egy javaslat Iris Darwin 2566525366)
Kor:
400 (25)
Faj:
boszorkány
Beállítottság:
mindegy
Szerepkör:
ikernővér
Kapcsolatok:
rajtam kívül egyelőre "csak" Zack Reed - mindenki vevő az új plotokra, számtalan kapcsolatot kialakthatsz, garantáltan nem fogsz unatkozni Iris Darwin 748718716
Történetünk:
Elválaszthatatlanok voltunk, attól kezdve, hogy kibújtunk az anyaméhből. Sőt. Valószínűleg már előtte is, hiszen egyedül a két burok választott el minket. Egy a vérünk, régen az arcunk is borzasztóan hasonló volt, eltekintve a te ragyogó, kék szemeidet. Mindig is gyönyörű voltál, okos, művelt, ravasz, kedves, gondoskodó. Egy kész csoda voltál mindg is, melletted én csupán egy beteg elméjű roncs voltam. Mert az igazság az, hogy sosem voltam önmagam, csak azután, hogy mágiával megjavítottuk az elmém. Az első varázslat volt, amibe úgy istenigazán beleástad magad, hosszú hetekig tanulmányozva anyánk elrejtett grimoire-ját, a családi varázskönyvet, melyet ő nem használt. Iris, te csodát műveltél velem, s hosszú ideig újra normálisnak érezhettem magam.
Aztán jött a terv, miszerint saját kovent alapítunk, csupa erős boszorkányból, akik majd támogatnak minket, akiket együtt, vállt vállnak vetve vezetünk, akik... akik talán a családunkká válnak. Megkörnyékeztük a Schilling családot, minden tagnak felajánlva, hogycsatlakozzon hozzánk, ha pedig nem teszi, örökkészenvedni fog az átok által, amit kivetettünk rájuk. Az őrületbe fogják kergetni saját magukat. Persze nem volt szó semmilyen átokról, csak egy pszichológiai trükkről, mégis kegyetlenség volt. Ez volt az ára annak, hogy új, szerető családunk legyen. Nem jött össze. Egy újabb boszorkánycsaládot is kiszemeltünk, ám egyikük nem kért a fenyegetéseinkből, utánunk eredt, s elvette az életedet. Legalábbis... én úgy tudom, halott vagy. Két éve történt mindez, s nekem azóta nincs mágiám, a halálod olyan mély sebeket, olyan traumát okozott. Ez azt jelenti, hogy az elmém újra a régi, zavaros, sérült, beteg. Mindenhol téged látlak, gyakran beszélgetésbe elegyedek veled, az őrület határán táncolok, vagy épp belezuhanok a mélybe. Hol vagy, drága Iris? Mikor bukkansz újra fel, mikor közlöd, hogy életben vagy?
*Röviden ennyi volna a történet. A jelleme nagyjából a leírtaknak felel meg, tehát okos, művelt, ravasz, kedves, gondoskodó, ugyanakkor bármi mást hozzátehetsz, amit jónak látsz. Az, hogy mi történt, miután azt hitte meghaltál, szintén rád bízom. Mikor Rhys a támadód után eredt, majd őt nem találva visszatért a házba, a te tested már nem volt ott, magával vitte, talán fogva tartott, talán más történt, ezt a részét is kitalálhatod, vagy akár közösen is megbeszélhetjük. A karakterhez tartozó arc felőlem bárki lehet, örülnék, ha kék szemű volna, és sötét hajú, bár a fent látható szépségről szőke képek ugyanúgy vannak, szóval ez sem egy feltétel. Ha minimálisan hasonlít Deppre, azt nem bánom, de mivel kétpetéjű ikrek, genetikailag akár a testvérek, ráadásul Iris kinézetre 25, míg Rhys 40 éves, nem ragaszkodom a hasonlósághoz sem. A karakterlapom olvasása erősen ajánlott, olyat is tartalmaz, amit ide nem pötyögtem le :11: Gyere, siess hozzá, hogy újra normális lehessen! Iris Darwin 3808243726 *

Rhys Darwin
Boszorkánymester
mágia birtokosa
Rhys Darwin



163
C szint:
Kalmithil
Iris Darwin 550cc820521d6bf0edc65613356db80c43de97e1
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
38
Titulus :
entirely bonkers
Másik felem :
Iris Darwin Tumblr_nu0ainALZy1qbahz2o2_250
with my broken mind
Ennyi éve vagyok a világon :
404
Lejátszási listám :
Iris Darwin Tenor
Akinek az arcát viselem :
Johnny Depp
Tartózkodási helyem :
Denver/New Orleans
Keresem :

Iris Darwin Empty
 

Iris Darwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Iris Darwin
» Iris Darwin
» Rhys Darwin