Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásIris Darwin EmptyVas. Nov. 15, 2020 5:33 pm

Iris Darwin
Play by: Zoey Deutch




Becenév
Irie, Izzy, Missy

Titulus
Lost Witch

Születési hely, dátum
Anglia, 1619. május 22.

Csoport
Warlock

Rang
Boszorkány

Beállítottság
Demiszexuális

Alakváltás
VÁLASZHELYE

Család
A legfontosabb az életemben mindig is a testvérem volt, az ikrem: Rhys. Már születésünk előtt egy hullámhosszon voltunk és ez később sem változott. Kiegészítettük egymást és fogtuk egymás kezét, ha arra volt szükség. Még akkor is mellette voltam, mikor az elméje bomlani kezdett; nem számított, mert ettől még a testvérem volt és az is maradt. Semmi sem változott az irányába a részemről.
Együtt mindenre képesek lettünk volna... saját kovent akartunk, saját családot. A Schilling család lett volna minderre a legalkalmasabb és a legutolsó pillanatig hittem abban, miként csatlakoznak hozzánk. Minden hitünket ebbe fektettük. Beléjük. De nemet mondtak. Kis pszichológiai trükkel viszont elértük, hogy a család minden egyes tagja, úgy a leszármazottaik is megőrüljenek. Kamu az egész. Azt mondtuk, átkot szórtunk rájuk és emiatt megőrülnek, de semmit sem csináltunk, mégis, néhány kiejtett szó nemzedékek életét változtatta meg. Kíváncsi lennék, manapság mi van velük - úgy tudom, már csak egyetlen egy fiú van életben a vérvonalból. Vagy, várjunk, talán ő is halott már? Egy biztos, az ő életét is mi tettük tönkre.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Zúgott a fejem, hasogatott. Keménységet éreztem magam alatt. És hideget. Ahogy megmozdítottam a kezem, csuklóm köré lánc feszült. Ekkor nyitottam ki a szemem. Homályosan láttam, vörös folyadék nehezítette a látásom. A vérem volt az. Realizáltam magamban, hogy egy kórteremben lehetek, de sötét volt. Hideg. Nyirkos. Talán egy elhagyatott kórházban voltam?
A pánik hirtelen uralkodott el rajtam, úgy, mintha egy rémálomból ébredtem volna fel. Főleg azért, mert nem emlékeztem arra, hogyan kerültem ide, mi történt és legfőképp, ki a fene vagyok. Sikítottam, ordítottam, hogy engedjenek ki innen. Mikor pedig megjelent az ajtóban egy fickó, mosoly ült az arcán. Élvezte, hogy ő van előnyben.
- Lám-lám, magadhoz tértél, te kis nyavalyás… megtanuljátok végre, hogy nem kényszeríthettek senkit magatokhoz. A mágiát nem lehet „megvenni” – Értetlenül meredtem rá, miközben a vérem keveredett a könnyeimmel, amik végigfolytak az arcomon.
- Nem tudom, miről beszélsz… én nem csináltam semmit – Szipogtam. Tényleg nem tudtam, miről beszélt és zavart, aggasztott, hisz ez azt jelentette, hogy elfelejtettem. A fickó meglepődött egy pillanatra, majd a homlokát kezdte ráncolni és közelebb lépett hozzám.
- Nem tudod, mi történt? – Értetlenül nézett, de aztán felcsillantak a szemei. – A bűbáj… megkavarta a… - Nevetett. Nem fejezte be, csak nevetett, már-már hisztérikus, őrült módon. – Hát ez a legtökéletesebb, ami történhetett, virágszálam – Elkapta az államat és meg is szorította.

2 évig voltam a foglya úgy, hogy az emlékeim el voltak zárva az agyam egy olyan részébe, amihez valamiért nem fértem hozzá. Mintha blokkolta volna azzal a varázslattal, és pont ezért próbáltam ki különböző varázslatokat, bűbájokat, mikor tudatosult bennem, hogy boszorkány vagyok. Próbálkoztam. Trükköztem. Szabad járásom lett a házban és tettem, amit kért; mintha csak a bejárónője lettem volna. A házból azonban nem mehettem ki. Bűbájt vetett ki rá, amivel engem bent tudott tartani.
Amikor voltak szabad perceim, rajzoltam. A fickó, akit ideje nevén neveznem: Jonathan egy idő után elkezdte értékelni a művészi tehetségem. Vagy csak bűntudata támadt, nem tudom, de festéket, vászont és ecsetet vásárolt nekem, csak úgy. Ha jól emlékszem, karácsony környékén kaptam tőle. Azon a karácsonyon fölöttébb furcsán viselkedett; ez volt a második ünnepem vele. A fogvatartómmal.

A szobám ágyán ültem, az ölemben egy kemény fedelű könyv, rajta pedig egy papír; arra vázoltam épp rajzot. Mindig volt valami, amit le akartam rajzolni. Általában a kinti dolgokról szőtt ábrándjaimat vetettem papírra, mint például egy erdei ösvény, ahol a középpontban egy lány van, szabadon, mindentől távol. Vagy egy hóesés tájkép, szaladgáló gyerekekkel, hóemberrel és mindenféle csodával. Mindig volt valami, ami a fejemben volt. Muszáj volt valamit kezdenem magammal, hogy ne kattanjak be a bezártságba és a varázslatok kutatásába, tanulásába. Utóbbit amúgy is csak akkor tudtam megtenni, ha Jonathan nem volt itthon és besurranhattam a könyvtárba, ami telis-tele volt könyvekkel. A legtöbbjébe régebbnél-régebbi bűbájok voltak leírva.
Nem hallottam a lépteket, túlságosan bele voltam merülve a rajzba, ahol a mosolygó gyerek arcán húztam meg az utolsó vonásokat. Nem tudom, mióta nézhetett Jonathan, mielőtt megszólalt volna, de utólag belegondolva, biztos ott állt egy ideje.
- Ez gyönyörű! – Őszinte csodálat volt az arcán, épp ezért hittem neki, ugyanakkor le is döbbentett. Mielőtt azonban bármit reagálhattam volna, lerakott mellém egy gondosan becsomagolt dobozt. Abban voltak a festéshez szükséges kellékeim. Ajándékként hozta nekem; habár nem mondott semmit, csak távozott.

Ezután néhány hónappal rábukkantam a könyvtárában arra a varázslatra, amivel megzavarta a fejem. Ki akart ütni, amolyan kábító varázslatról volt szó, de mellékhatásként szerepelt, hogy az alany elveszítheti bizonyos emlékeit és ezt egy másik bűbájjal lehet rendbe hozni. Az is oda volt írva, melyikkel.
- Mi a fenét művelsz itt?! – Az ajtó kivágódása után csattant fel a hangja, én pedig megfordultam, és soha nem voltam még olyan dühös, mint ahogyan rámeredtem.
- Iris Darwin vagyok. Már emlékszem – Aznap hagytam el a házat és Jonathant, aki bár rosszat tett velem, mégsem tudtam teljesen gyűlölni. A haragom pillanatnyi volt.
Azonban nem számított semmi más, csak az, hogy megtaláljam Rhyst. Fogalmam sem volt ugyanis, mihez kezd egyedül ebben az őrült, modern világban Nélkülem.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Isaac Lestrange

Az álarc mögött: Eliffe


Iris Darwin
Boszorkány
mágia birtokosa
Iris Darwin



163
C szint:
Kalmithil
Iris Darwin Tumblr_inline_ocbgtouXI41sjzrxx_100
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
4
Titulus :
lost ♡ witch
Ennyi éve vagyok a világon :
404
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Zoey ♡ Deutch
Tartózkodási helyem :
next to ♡ Rhys
Keresem :

Iris Darwin Empty
TémanyitásIris Darwin EmptySzer. Nov. 18, 2020 6:48 pm

“We choose our own path.
Our values and our actions
they define who we are."

Iris Darwin

Kedves Iris!

Nagyon beleástad magad a karakterbe, ez látszik abból, ahogyan a háttérinfókat is beleépítetted a lapba, illetve kitaláltál köréjük egy történetet. Ilyen Iris "halála", amit szerencsére tehetek idézőjelbe, hiszen ha el is rabolták őt, s emlékek nélkül kellett sínylődnie az ikertestvére nélkül, legalább végig életben volt. Rhys ennek borzasztóan fog örülni, csak előbb meg kell győznöd arról, nem egy illúzió vagy. Ehhez sok sikert!  Iris Darwin 3353380639

Annyira boldog vagyok, hogy akadt egy ilyen szuper kis jelentkező erre a leányzóra, akiben megannyi lehetőség lapul. Egész biztos vagyok benne, hogy te mindent ki fogsz használni, hiszen a lapod is ezt bizonyítja. Imádtam minden sort, külön tetszett az elrablóddal kialakított kapcsolatod, amiből remélem a végén valami igazán remek plot lesz, ha rajtad múlik biztosan!  Iris Darwin 2909147992
A pb választásra is kitérnék, hiszen alig álltál elő ezzel az ötlettel, máris felfedeztük hogy a "testvérpár" bizony szerepel egy közös filmben. Nekem ez volt a hab a tortán, sőt, az a bizonyos cseresznye a hab tetején.  Iris Darwin 450640341

Foglald le a lefoglalni valót és érezd jól magad nálunk - a játékról pedig majd értekezünk!  Iris Darwin 1036049602



ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Iris Darwin K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Iris Darwin Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Iris Darwin Empty
 

Iris Darwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Iris Darwin
» Iris Darwin
» Rhys Darwin