Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásShadow of the past; Lily EmptyPént. Aug. 16, 2019 6:39 pm

Liliana Defleur
Szabad / Stoppolt / Foglalt


Play by:
Melissa Benoist
Kor:
27-29 évesnek néz ki, de több annál (lentebb megérted)
Faj:
Démon
Beállítottság:
Amit szeretnél
Szerepkör:
Az, aki ismert, mielőtt szociopatává tett a családom
Kapcsolatok:
Leginkább én várlak, de bátran alakíthatsz ki kapcsolatot bárkivel, hiszen adok hozzá egy szép alapot... Shadow of the past; Lily 564837130

A történetünk
strangers in your head

Drága Lily! Shadow of the past; Lily 2566525366

Hol is kezdjem, huh?! Hisz olyan rég volt már...! De még mennyire... A helyzet az, hogy Téged gyerekkoromból ismerlek. Akkoriban még minden egészen normális volt; mondjuk ki bátran: én is. Elég hamar kialakult köztünk egyféle kötelék. Kedveltél, mintha csak a testvéred lettem volna. S én is kedveltelek téged. De aztán minden megváltozott, mikor a szüleim rádöbbentek, hogy miféle szörnyeteget hoztak a világra. Te a szemtanúja voltál annak, miként változok meg... miként kattan át bennem valami annyira, hogy többé Te magad se tudj engem elérni. Szóval igen, láttad, milyen gyermek voltam; láttad, miféle ember lehettem volna, ha hagyják. De nem hagyták. Jóideig még próbáltál megmenteni engem önmagamtól és attól a sötétségtől, ami elkedett magával ragadni, de téged is ellöktelek magamtól. Az érzések, amiket egykor éreztem, kivesztek belőlem. Már nem érdekeltél sem te, sem más, csak az, hogy egyesüljek az ikremmel és enyém legyen a koven; ezzel valamiféle elégtételt venni a családomon. Aztán persze kijátszottak és elküldtek nyaralni egy olyan helyre, ahol még kinyírni sem tudtam magam. Shadow of the past; Lily 2194623376
Az én történetemről elég is ennyit tudnod; nagy vonalakban. Démonná váltam, szóval jelenleg élvezem ennek a fajnak a képességeit, avagy az előnyeit és... persze most is a hatalomra fáj a fogam.
Arról fogalmam sincs viszont, hogy közel a 30-as éveidhez... meghaltál. Nem tudom, hogyan, vagy hogy pontosan mi történt, de a lényeg az, hogy a pokolra jutottál és teljesítve a kis "feladatot", démonná váltál. Tehát valami rossz dolgot is tettél az életedben, amiért megkaptad ezt a lehetőséget... azt hiszem, lesz mit mesélned nekem, ha összefutunk.
Vagyis várj! Hogyan is futhatnánk össze, mikor a Pokol egyik szegletében sínylődsz, mint egyfajta kis szolga? Indra elég borzalmas hely, én is csak nem rég keveredtem oda, hogy körülnézzek, de ami ott megy... hát... én inkább a fényűzést választom Kaliban, köszike. Tehát, egy démon úgy döntött, hogy magához láncol Téged, s őt kell szolgálnod, kielégítened mindenféle vágyait. Sőt, talán a drága kis démonod éppenséggel ellenem és Katherine ellen dolgozik, ez is simán előfordulhat.
Talán innen hallottál Rólam. El sem hiszed, hogy "élek", s újra láthatsz, de ehhez el kell szöknöd a démonodtól, vagy elhitetned vele, hogy a segítségére lehetsz.
Szóval, mit fogsz tenni, Lily? Visszajössz hozzám, hogy feltámasszuk a régi kis kapcsolatunkat?

// Nyilvánvalóan nem szerelmi szálként keresem Lilyt, de ezentúl nem zárkózom el semmitől. Shadow of the past; Lily 2566525366 Lehetünk ellenségek is, sőt, az is lehet, hogy Lily eleinte csak megjátssza ezt, mert el akarja hitetni a fogvatartójával, hogy az ő oldalán áll... aztán majd kiderü, végül melyik oldalra áll.
Gyere hamar! Ha itt vagy, dobj meg egy üzivel és ötletelhetünk tovább. Shadow of the past; Lily 1036049602 //


as if you don't remember

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Shadow of the past; Lily Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Shadow of the past; Lily 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Shadow of the past; Lily E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Shadow of the past; Lily Empty
 

Shadow of the past; Lily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» my past
» Benjamin & Lysandra • • • back to the past