Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásHikaru & Hikari lakhelye - Page 2 EmptySzomb. Márc. 28, 2020 3:11 pm



To: Hikari

Play with fire

- Úgy vélem tehát, hogy megkaptad az ajándékomat. - felesleges volna kérdésként föltennem, már csak azért is, mert könnyedén érthetnénk ezalatt az italt, amelyet baráti jelként szántam, azonban másról van szó, s mivel az ifjú démon nem tért vissza, úgy hiszem, ezzel ő is tökéletesen tisztában van. Még inkább azzal, hogy a démon visszaküldése sem ellenséges jel volt a részemről.
- Drága rókám.. - elképzelhető, hogy pofátlannak ítéli meg a megnevezést, azonban ezen taktikai helyzetben kellőképpen előnyben érzem magam ahhoz, hogy megengedhessem magamnak ezt a fajta stílust.
- Szerintem pontosan tudod, hogy miért jöttem. - noha a körülményekre való tekintettel indokolt lenne azt gondolni, hogy az iménti kijelentésem szemrehányó vagy megvető, egyik feltételezés sem volna igaz. Elítélő vagy akár támadó attitűdöt is felvehetnék, amiért a Királynő, s ellenem kíván mozgalmat indítani, ennél azonban a finomabb módszerek híve vagyok. Mivel ez így van, nem ver át a mosolyával, ami megnyerő, valóban, míg ő maga... kit kívánok áltatni, gyönyörű. Nem véletlen hát, hogy a széttárt karjaira azzal reagálok, hogy annak ellenére, hogy korábban nem találkoztunk, egy gyors, baráti öleléssel üdvözlöm. Puhítási stratégiának tűnhet, s ki tudja, tán így is van, de ugyanakkor az én fegyverem is az egyébként üres gesztus, elvégre a derekánál intézett futó érintés éppen elegendő ahhoz, hogy a bujaság aurája kifejtse hatását. Apró mágikus hatás ez, szinte észrevehetetlen, s minden bizonnyal nem ismeretlen a rókák számára, viszont eléggé álcázott lehet ahhoz, hogy ha éppenséggel vágyat nem is, de valamelyest nyitottságot, szimpátiát ébresszen irányomba. Alattomos húzás? Természetesen. Szükséges? Teljes mértékben.
- Megtisztelsz. - hajtom le futólag fejemet köszönetképpen a beinvitálásért, majd mielőtt előre mennék, futólag végigsiklik rajta pillantásom.
- Ahogyan emberi alakoddal is. Nem mintha róka formád nem volna lélegzetelállítóan gyönyörű! - jegyzem meg egy bujkáló mosollyal ajkaim szegletében, ahogy belépek lakhelyére. Korábban nem jártam itt, így óvatosan körbefuttatom tekintetemet a helyen, mialatt újabb kérdést szegezek a rókám felé.
- Megkaptad, amit küldtem? Bocsáss meg, de improvizálnom kellett, tekintettel arra, hogy korábban nem volt szerencsénk egymáshoz!
Felé fordulok, és, amennyiben nem fordítja el tőlem tekintetét, pillantásomat az övébe fúrom.
- Viszont örülök, hogy most sor került erre. - a mosolyom, mellyel végigfürkészem arcát, őszinte.
- Nyilván nehezen hiszed el, de nem ellenségként érkeztem. - annak jeleként, hogy ezt bizonyítsam, gyengéden ejtem rabul ujjait, hacsak el nem húzza a kezét, persze, hogy ajkaimhoz húzva őket, csókot lehelhessek rájuk.
- De fontosnak tartom megbeszélnünk, amit Darius démonomtól hallottam.
Hacsak nincs ellenére, ezen szavaim közepette is kezeimben tartom ujjait, s miközben beszélek, nem csupán pillantását kívánom magaménak, de hüvelykem ujjbegyével gyengéden cirógatom végig az ujjait.

From: Aglarnir

422 szó❖ Sinners ❖ a rókám Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 3909542699


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásHikaru & Hikari lakhelye - Page 2 EmptySzomb. Márc. 28, 2020 9:59 am



To: Aglarnir



rövid idézet helye






Érdeklődve hallgatom a fiatal démont, és mikor mondandója végére ér, ajkaim mosolyra húzódnak. Ám ez a mosoly mindent tükröz, épp csak őszinteséget nem. Még fel sem fogja mi történik körülötte, én már ott állok előtte teljes róka valómban. A szemébe nézve nem látok mást, csak őszinte félelmet. Nagyon helyes, jól teszi hogy tart tőlem. Szóra nyitja a száját, feltételezem szabadkozni akar, vagy épp a bocsánatomért esedezni, de hagyok neki esélyt, én szólalok meg először.
-Megbánod hogy velem kezdtél ki kölyök.- Eredeti alakom hangja az emberihez képest valamivel mélyebb tónusú és el is éri az alanynál a kívánt hatást. Bármit is akart mondani, bennszorult, és már nem is lesz esélye elmondani. Karmaimmal csapok le rá, és ijedt sikolya nevetésre késztet. Mocskos áruló... Persze gondolhattam volna, a démonok már csak ilyenek. Meg azok is, akik megbízzák őket. A Katherine elleni szövetkezéshez szándékoztam felhasználni ezt az alacsony rangú démont. Épp csak arra nem számítottam hogy ez a szerencsétlen flótás magának a bujaság fődémonának kémkedik, akinek az üzenetét átadta az imént. Úgy tűnik manapság a démonok szava mit sem ér. A tisztelet mint olyan meg talán nem is létezett soha.
Szóval meglátogatsz engem... Ám legyen, állok elébe...

Szép komótosan sétálok a fivéremmel közös lakhelyünk bejárata felé. Hikaru most nincs itthon, elintéznivalója akadt, de ezt nem is bánom, egyedül akarok elbeszélgetni a vendégemmel, akit nemsokára meg is pillantok.
-Drága Aglarnir, a bujaság fődémona! Minek köszönhetem hogy meglátogatsz szerény lakomban?- Két karomat széttárva, ezerwattos mosollyal üdvözlöm őt.  Félreértés ne essék, egyáltalán nem repesek az örömtől hogy látom. Megtehettem volna azt is hogy maradok bevackolva a kedvenc kis helyemen, hagyva hogy itt ácsorogjon, de pillanatnyilag a kíváncsiságom jobban hajt mint az utálatom.
-Gyere, kerülj beljebb.- mutatok befelé és előreengedem, közben pedig alaposan szemügyre veszem. Nem örülök hogy itt van, de azt el kell ismernem hogy ennyi idő elteltével is jól tartja magát. Jómagam is emberi alakommal tisztelem meg őt, szépen kicsíptem magam a fogadására.

words ❖ being evil has a price ❖ note: rövidke lett de ígérem a kövi jobb lesz Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 3575419701kredit


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásHikaru & Hikari lakhelye - Page 2 EmptyPént. Márc. 27, 2020 4:03 pm



To: Hikari

Play with fire

Ujjaim puha erővel szorultak a hűves üveg köré, mintha csak egy vékony nyakacska lenne, amelyből kifojthatja a levegőt, s ezzel az életet magát. Megálltam, mielőtt megroppant volna az akaratomnak megadva magát, helyette játszi könnyedséggel, légies mozdulattal pördítettem rajta egyet, hogy pontosan azon barázdánál állítsa meg a hüvelykujjam, amelynél a pörgetés pillanatában érintette.
- Csakugyan? - kérdésem költői volt, nem vártam rá választ, bár ha úgy vesszük, a démon ideges és egyben jól hallható nyelése beérhető feleletnek. Feszült tónusom azonban nem neki szólt. Nem. Sokkal inkább regisztrálása volt annak, aminek hírhozójaként elém járult, afféle tudomásul vétel, annak ellenére is, hogy határozottan kellemetlen üzenetet hozott. Egy személy az alvilágban, aki a Királynő ellen indítványoz mozgalmat. Kétséget kizáróan izgalmasabb, mint mindaz, ami eddig történt, mégis kellemetlen fejlemény, s ennek nyomán történhet, hogy begyeim jobban megszorítják a folyadék cellájául szolgáló kereteket.
- Hírt kell majd vinned. -ennyi az, mit közlök, még ez is könnyed hanghordozásban, de ennyiből is kiérezheti, hogy parancsról, nem pedig enyhe sugallatról van szó. Érzékelem a feszültségét, a félelmét, mely, bár nem alaptalan, lényegtelen a stratégiám szempontjából.
- Vidd hírül, hogy nemsokára meglátogatom. S mielőtt távoznál.. vidd ezt is! - rezzenéseiből tisztán kiérződik, hogy tiltakozni, ellenkezni akar, ám amint pillantásomat az övébe fúrom, nem merészeli hallatni a hangját. Mindketten elég jól tudjok, hogy miért nem. Vagy elfogadja a feladatot, melyet én szabtam ki rá, annak ellenére, hogy éppen ő volt az, aki figyelmeztetett egy közelgő lázadás kirobbanásának veszélyeire, vagy én magam fogok gondoskodni arról, hogy létezésének elkövetkező összes pillanatát darabokban, s kínoktól telve töltse. Így kerülhet hát sor arra, hogy végül megadóan szegi le a fejét, s veszi át tőlem a sötét borostyán színű löttyöt tartalmazó üveget, hogy teljesítse a kiszabott parancsát.
Öngyilkos küldetésnek tűnhet, ám az én szememben nem az. Noha hazudnék, ha azt mondanám, hogy nagyon érdekel az ifjú démon sorsa vagy ha olyasmit állítanék, hogy nem vagyok tökéletesen tisztában a rókák esetlegesen heves természetével. Még olyasmit is elsuttogok a fülébe, hogy nincs mitől tartania. Egy kegyes hazugság. Egy segítő kéz, ami leeemeli a félelem súlyát a valójáról. Stratégia az egész.
Nem érdekel, mit tesz vele Hikari, számításba vettem annak lehetőségét, hogy ha megtudja, hogy a démon, akit beszervezni próbált, valójában nekem jelent, minden bizonnyal dühbe gurul majd. Nem véletlenül küldöm vissza ugyanazon kárhozottat. Annak jeleként, hogy nem ellenségként készülök a színe elé járulni. Az ital, mellyet mellé kldök, pusztán kiegészítő ajándék. Szimpátia, baráti szándék jele. Természetesen ronthatnék ajtóstul a házba, ahogyan tenné azt Nauron például, ám én sokkal jobban szeretem a hosszabb távú sakkjátszmában való gondolkodást. Ehhez pedig áldozatok szükségeltetnek.

- Mostanra biztosan megkaptad az üzenetemet. - egyszerű kijelentés ez, megállapítás, semmint kérdés. Épp olyan földön járok, melyet ritkább alkalmakkor taposok. Épp ezért lépteim óvatosak. Ujjaim ismerkedőn érintik az idegen felületet a vidéken, amelyről úgy tudom, törzshelye látogatásom alanyának. Márpedig információim mindig pontosak. A kor, s a rang velejárója. Megszólalásom inkább a bebocsátáskérés allegóriája.
- Csupán beszélgetni kívánok! - jelentem ki a lak előtt megtorpanva, még kezeimet is hátam mögé helyezem, hogy jelezzem neki, nem harci szándékkal érkeztem. Talán lázadozni akar, de nem ugrok csak úgy egy kitsune torkának. Főleg úgy nem, hogy rendelkezésünkre állnak egyéb metódusok is.

From: Aglarnir

520 szó❖ Sympathy For the Devil ❖ a rókámnak Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 2909147992


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásHikaru & Hikari lakhelye - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 9:55 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásHikaru & Hikari lakhelye - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Hikaru & Hikari lakhelye - Page 2 Empty
 

Hikaru & Hikari lakhelye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Satoru lakhelye
» Sakura lakhelye
» Minoru lakhelye
» Akira lakhelye
» Asami lakhelye