Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásKonyha EmptySzomb. Nov. 28, 2020 7:10 pm

Véget ért a kör
Szabad játéktér

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Konyha Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Konyha 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Konyha F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptyPént. Okt. 02, 2020 2:13 am



To: Little Jo'


Did you miss me?


Hogy meglepő volt-e a reakciója? Nem. És bántott ez engem? Nem. A legkevésbé sem. Sosem voltam vele, velük jó, sőt, a halálukat kívántam, szóval joga volt gyűlölni engem. De nekem is őt. Őket. Azonban most félre kellett tennem mindennemű előítéletemet és melléjük állni, mert csak így törhettem borsot a méhkirálynő orra alá. Tudatni akartam vele, hogy átálltam arra az oldalra, ami ellen ő végig dacolt és harcolt. Átálltam oda, ami ellen én is felléptem. De ő nem becsült meg, hát magára vessen. Nem túlzottan érdekelt, hogy mit lép ezután… habár tudtam, hogy az életem a kezében szinte, de ha akart volna, már megölt volna. Egyelőre viszont nagyon is éltem.
- A bosszú nem ellened és Törpilla ellen szólt, hanem Jo és a családom ellen… de nézd, ez egy hosszú és bonyolult sztori, te pedig csak egy olyasvalaki vagy, aki ártatlanul belekeveredett. De most itt vagyok, hogy békejobbot nyújtsak, nem tudom, ez annyira rossz lenne, Panni? – Felvontam a szemöldökömet, miközben a legártatlanabb arckifejezésemet vettem fel.
Láttam, hogy elkezdte érdekelni, amit mondtam, így halványan elmosolyodtam. Helyes.
- A medál mindig is létezett. De én egyesülni akartam Joval, szóval elrejtettem… ezért nem volt ennek nyoma – Vállat vontam. – Anyád biztos tudott róla, de miért is írt volna róla bármit? – Ingattam a fejemet. Nem volt hazugság, amit mondtam. Annak idején apám birtokában volt az a medál, az ő öröksége volt, egy kulcs, amivel leállíthatta volna az egész koven létezését is szinte, hisz azzal, hogy megszakítja az egyesülési ceremóniát, avagy ellehetetleníti, azzal egyaránt megfosztja a kovent az új vezetőtől. Nem lett volna, ki tovább viszi a híres-neves Gemini kovent. Miattam biztos vagyok benne, hogy használta volna… főleg, mikor már szinte megszállott módon vágytam az egyesülésre, az erőre, mert nekem nem volt mágiám. Csak elszívni tudtam. Szörnyetegnek tartottak és emiatt azzá is váltam.
- De nem kell nekem hinned. Megtarthatom magamnak a medált és ti… ti pedig azt tesztek, amit jónak láttok – Merengve néztem félre, el az ajtó felé, azt sugallva, hogy talán ideje távoznom.


328 words ⇝ crazy ⇝ note: Pöttöm Panna Konyha 3808243726
...I'm the black sheep, you know...

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Konyha Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Konyha 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Konyha E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptySzomb. Aug. 29, 2020 8:59 pm



Josie & Kai

A gonoszság nem más,
mint a karakterré dermedt gyűlölet.

Egy percig nem voltam nyugodt Kai közelében. Ő egy igazi álnok kígyó, aki kihasználja a körülötte lévő embereket és aztán amikor már sárba tiport, mindenkit akkor angolosan távozik.
- Te és a csupaszív jóság, valahogy nem vagytok összeegyeztethetőek az én szememben. – vágtam vissza gondolkodás nélkül.
Valahol mindig is megvolt bennem ez a dacos harciasság, de eddig nem volt okom, hogy igazán szabadjára engedjem. Most viszont képtelen vagyok visszatartani. Minden porcikám gyűlöli őt és irtózik a közelségétől, mégsem riadóztattam még az egész házat. Hogy miért? Mert van egy olyan érzésem, hogy valami értelmes is el fogja hagyni még a száját.
- Pont te? Aki megölted az egész családunkat azért, hogy bosszút állj rajtuk? Ugyan kérlek… – fogtam meg a fagyit és egy jól irányzott mozdulattal belesegítettem a nem messze lévő kukába. Nem vagyok hajlandó a továbbiakban abból egy falatot is elfogyasztani.
Figyelmesen meghallgattam, amit mondott és valami nem hagyott nyugodni. Mégis miért akarna nekünk segíteni? Arról nem is beszélve, hogy ha tényleg van ilyen medál akkor arról eddig miért nem hallottunk?
Nem hittem el egy szavát sem és biztos voltam benne, hogy ezt még meg fogom bánni. De ha esetleg valamilyen csoda folytán, mégis elhagyta volna a száját akár egy igaz szó is akkor elszalasztanám az esélyemet.
- Tegyük fel, hogy igazat mondasz. Eddig miért nem hallott még senki arról a medálról? – léptem felé egy lépést.
A hátamon feláll a szór a gondolattól, hogy szövetkezzek vele, de ez még mindig a kevésbé rossz opció. Az ha Lizzie-t elveszíteném, így vagy úgy az sokkal rosszabb.


Konyha 3808243726

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptySzer. Aug. 12, 2020 2:55 am



To: Little Jo'


Did you miss me?


Vágtam egy fancsali képet a megjegyzésére, miszerint nem vagyok vicces, aztán megvontam a vállam. Nem kellett annak tartania, tudtam magamról, hogy bármit mond, a humorom a toppon van. Főleg, ami a fekete humort illeti. Tovább eszegettem a sóskaramellás fagylaltból, mikor lecsapta a konyhapultra a kanalat. Felpillantottam rá.
- Nyugi már, Pöttöm Panna… nem lehetne, hogy kicsit örülsz nekem? Nem kell egyből a rosszat feltételezned rólam. Ha azért jöttem volna, hogy megöljelek, már halott lennél – Magyarázom neki, mintha csak a hétvégi strandos időjárást jelenteném be, olyan könnyedséggel.
Aztán leraktam a fagyit a pultra, odacsúsztatva hozzá.
- Tudom, hogy csak egy problémátok az ikreddel… hogy annyira szeretitek egymást, hogy majd’ megölitek – Felvontam a szemöldökömet, miközben játékos mosoly bujkált a szám sarkában. – Noha jobb volna elkerülni, nem igaz? Nem gondoltatok még arra, hogy én segíthetnék? – Nyilván nem. Miért is gondoltak volna rá? És miért is fogadnák el a segítségemet?
- Talán tudnék segíteni – Elgondolkodtam. – Azaz nem csak talán, hanem valóban – Persze, nem vártam el, hogy a nyakamba ugorjon és amúgy is hülyén éreztem volna magam tőle. Csupán annyit akartam, hogy elgondolkozzon az ajánlaton, netán tovább adja az infót a többieknek. Szükségem volt rájuk, mint szövetségesek a pokol királynője ellen. Hisz miért is ne úgy akarnék visszavágni neki, ahogyan a legjobban fáj neki? Azok mellé állok, akiket ki nem állhat.
- Mindig is volt egy mód, amivel elkerülhető volt az összeolvadás. Mindössze egy bűbáj az egész, meg egy apró kis ereklye… egy medál – Magyaráztam, miközben végigsimítottam a konyhapulton, aztán hátrébb léptem és védekezőn felemeltem magam előtt a kezeimet. – De persze, ha nem kérsz a segítségemből… részemről megölhetitek egymást – Vállat is vontam, majd sarkon fordultam, mint aki indulni készül, de reméltem, tényleg reméltem, hogy megállít. Ha csak kérdezősködni vagy hozzám vágni, hogy hazudok, már megérte. Mert a többiek tudni fogják, hogy itt voltam és mit mondtam. Ebben… biztos voltam.


304 words ⇝ crazy ⇝ note: Pöttöm Panna Konyha 3808243726
...I'm the black sheep, you know...

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Konyha Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Konyha 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Konyha E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptyKedd Aug. 04, 2020 9:50 pm



Josie & Kai

A gonoszság nem más,
mint a karakterré dermedt gyűlölet.

Na igen, nem véletlenül mondom mindig Lizzie-nek, hogy bízzon a boszi szenzorokban. Annyira tudtam, hogy valami készül, valami amit a hátam közepére sem kívánok. Bár azt nem gondoltam, hogy a „nagy” Malachai Parker képes lesz idedugni az orrát az iskolába. De persze mindig övé kell, hogy legyen az utolsó szó. Így aztán nem hagyom magam kizökkenteni a nyugalmamból.
A kis színjátékára megcsóválom a fejem és a tetejébe még némi szemforgatást is mellékelek. Hihetetlen egy alak és az még hihetetlenebb, hogy közöm van hozzá. Márpedig tagadhatatlanul van, hiszen a vérét nem tudja megtagadni senki, még ha sokszor szeretné is.
- Nem tudom ki mit mondott neked erről, de nem vagy vicces. – grimaszoltam egy kicsit.
Komolyan mondom nem is értem, hogy ezt az alakot ki volt képes valaha is viccesnek, kedvesnek és szerethetőnek gondolni. Nekem előbb jutna róla eszembe egy sunyi, alattomos csúszómászó. De persze ennek is, mint mindennek, megvan a maga miértje.
- Mit akarsz itt? – csaptam le a konyhapultra az imént még rá szegezett kanalamat.
Nem tudom miben sántikál, de az biztos, hogy valami nem stimmel vele. Viszont, ha meg akarna ölni akkor arra már lett volna alkalma. Viszont nem tette, ami csak azt jelentheti, hogy valamit tervez abban a furmányos, velejéig romlott elmélyében.
- Gyanítom nem azért jöttél, hogy a hogylétem felől érdeklődj. Szóval? – szegeztem neki a kérdést.
Nem állt szándékomban finomkodni vele, hiszen Ő sem teketóriázott egy pillanatig sem azon, hogy megölje anyát és reményei szerint vele együtt minket is. De mint tudjuk a karma nagy ribanc, szóval utólag is bocsi Kai bácsi, de ez nem jött össze.
Az pedig csak még inkább tetézte a vele szembeni ellenérzéseimet, hogy egyszer már megpróbált a testvérem életére törni. Ennek ellenére kíváncsi vagyok, hogy mit akar, úgyhogy még mielőtt a nyakára hívnám a fél iskolát előbb megvárom, hogy mivel is akar előhozakodni.


Konyha 3808243726

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptyKedd Aug. 04, 2020 12:50 am



To: Little Jo'


Did you miss me?


Nem tűrtem az árulást, főleg nem azt a fajtát, amit Katherine művelt legutóbb. Oké, nyilván valahol, az ő szemszögéből talán igen, de az pont nem érdekelt. Csak arra tudtam gondolni, hogy hogyan veszek elégtételt rajta. Talán, ha látja, hogy mennyire nem törődöm már a Pokolbéli sorsával és mennyire nem állok mellette, hisz eleve hiába voltam ott, nos… akkor talán rájön, kit veszített. Még azt is el tudtam volna viselni, ha ketten uralkodunk a pokolban, de ha ő nem hajlandó osztozkodni, hát ott se vagyok. Majd megszerzem magamnak az egészet.
A tervem azzal kezdődött, hogy ki kellett építenem a bizalmat legalább az egyik unokahúgommal. Mondjuk azzal, akit még nem próbáltam kinyírni. Több eséllyel indultam, nem de? És persze szükségem volt arra a medálra, amit Rosalie visszaszolgáltatott nekem, a jogos tulajdonosának. A Gemini medál. Korunk, izé, akarom mondani a kovenünk híres kis vacka. Érdekes, annak idején, mikor nekem és Jonak kellett egyesülnünk, ez a vacak nem volt sehol.
A halott madárka csak egy apró jelzés volt Pöttöm Pannának, hogy valami készül. Aztán, úgy hiszem össze is rakta a képet, legalábbis ilyen megérzésem volt. Miközben ő odakint mókolt a madárkával, én megjelentem odabent. Először nem is tudtam, miféle belépővel kéne megjelennem, de aztán elvettem a fagyit a pultról. Aztán odébb is sétáltam, hogy takarásban legyek, mikor visszaér. Belekanalaztam közben a fagyiba és elégedetten vettem tudomásul, hogy pont elég sós és egyben édes is, az ízlésemnek megfelelő módon. Tovább nyalogattam, majd kiléptem a takarásból, a pultnak támaszkodtam, mikor végre visszafordult a hűtőtől. Épp akkor nyaltam még egyet a kanalamon levő sóskaramellás finomságból.
- Ördög? Hol? – Megjátszott ijedtséggel néztem körbe, majd lassan vissza rá. Arcvonásaim is megenyhültek, majd oldalra döntöttem a fejem. Így, közelebbről… kiköpött Jo volt, csak mini kiadásban. Bosszantó volt, hogy rá emlékeztetett. – Finom a fagyi. Hol veszitek? – Érdeklődtem, majd újabbat kanalaztam a megszerzett finomságból. Kissé hidegnek bizonyult, így grimaszoltam hozzá. – Lefagy a nyelvem… - Még a hideg is kirázott.
Ekkor vettem észre, hogy a fagyis kanállal próbál távol tartani magától.
- Az a varázspálcád? Nagyon cuki – Gúnyolódtam, még fel is nevettem, majd megköszörültem a torkomat. Nehéz volt nem ellenségesnek vagy kiborítónak lennem, miközben élve megnyúztam volna  ezt a kis Pöttöm Pannát.


359 words ⇝ crazy ⇝ note: hello, Pöttöm Panna Konyha 3808243726
...I'm the black sheep, you know...

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Konyha Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Konyha 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Konyha E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptyHétf. Aug. 03, 2020 10:43 pm



Josie & Kai

A gonoszság nem más,
mint a karakterré dermedt gyűlölet.

Ezernyi alkalommal hallottam már a családom történetét. De még mindig képes vagyok újra és újra átrágni magam rajta, csupán egy parányi, elrejtett információ morzsáért. De még mindig semmi, legalábbis semmi olyan aminek értelme is lenne. Legszívesebben Világgá rohannék, vagy legalábbis Justin irodájáig. Jelenleg Ő az egyetlen olyan ember aki képes velem elfeledtetni mindazt az eszeveszett őrültséget ami a mindennapjaimat teszi ki mostanában. De ennek ellenére nem tehetem meg, hiszen azzal csak még nagyobb bajba sodornám, mint amilyenben már most is van. Úgyhogy jobb híján nem tudok mást tenni, mint fagyiba fojtani minden bánatom.
Az ablak alatt futó munkapulton üldögéltem és bőszen kanalaztam a kedvenc sóskaramellás fagylaltomat amikor hangos koppanással csapódott neki a fejem mellett valami az ablak üvegének. Nem mondanám magam ijedősnek, de egy pillanatra azért még én is összerezzentem.
- Mi a fene? – phuppantam le a pult tetejéről és indultam meg a hátsó ajtó irányába, hogy megnézzem mégis mi történt.
Odakint minden olyan sötétnek, békésnek és nyugodtnak tűnt, de valami nem hagyott nyugodni. Nevezhetjük akár hatodik érzéknek, vagy ahogy MJ mondaná boszi megérzésnek, de tudom, hogy készülőben van valami.
Ezt a megérzésemet pedig csak még inkább tetőzi amikor megpillantom az ablak alatt holtan fekvő kis madarat. Hát akkor Ő volt az. Ő jelezte a közeledő sötétséget.
Valahol olvastam egy régi könyvben, hogy ha eljön a gonosz azt menekülő állatok jelzik. Persze mondhatná bárki, hogy ez csak egy szerencsétlen vaksi madár volt aki nem vette észre az előtte lévő nyilvánvalót. De én mégis azt mondom, hogy jobb félni, mint megijedni. Főleg úgy, hogy mostanában jócskán kijutott nekünk a félelemre okot adó tényezőkből. Elég ha csak az őrült bácsikámra gondolunk aki kénye kedve szerint lemészárolta szinte az egész vérvonalát.
- Szegény pára. Reggel majd szólok a gondnoknak, hogy tüntesse el.  – jelentettem ki csak úgy magamnak, megerősítésként, hogy ne felejtsem el.
Sietős léptekkel indultam el befelé az eddig biztonságosnak érzett otthonomba, de amikor beléptem az ajtón és becsuktam magam mögött valami iszonyat fura és megmagyarázhatatlan érzés lett úrrá rajtam. Még a hátamon is felállt a szőr az egésztől. Már éppen kezdtem azt gondolni, hogy megbolondultam, vagy a túlzott szénhidrátbevitel a felelős az érzékeim megzavarodásáért amikor feltűnt, hogy a pultra tett jégkrémnek hűlt helye.
- Hát ez csodás… - morgolódtam durcásan, miközben elindultam a hűtő felé egy újabb adag nasit keresve.
Mekkora pofátlanság már, hogy csak úgy lenyúlják valaki félben hagyott jégkrém adagját amikor Ő éppen alig 3 lépésnyire van onnan. De most komolyan, ki csinál ilyeneket?
Hőbörögtem magamban, amikor éppen becsaptam a hűtő ajtaját és megpillantottam a fagylaltomat, békésen majszolgató nagybátyámat.
- Az ördög vinne el! – sikkantottam fel és jobb híján a kezemben tartott fagyis kanállal próbáltam meg távol tartani magamtól.
Pontosan tudtam ki Ő és azt is, hogy nem bízhatok meg benne. Ő maga a megtestesült gonoszság és mondhat bárki bármit ezen az álláspontomon nem vagyok hajlandó változtatni.


Konyha 3808243726

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptyHétf. Aug. 03, 2020 10:04 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Konyha Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Konyha 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Konyha F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Konyha Empty
TémanyitásKonyha Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Konyha Empty
 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha