Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 1 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásEgykori Bennett ház EmptyHétf. Jan. 18, 2021 6:05 am

bonnie & enzo
you're everything
- Ezzel teljesen tisztában vagyok, de te is tudod, hogy nem ezért kérdeztem. - Nagyon jól tudtam, hogy amire egyszer elszánja magát azt végre is hajtja. Talán pontosan ezért is volt bennem egy kis félelem, hogy mit is fog jelenteni mindez. Nem szeretném, ha neki bármi baja esne és amennyire önzetlen kétlem, hogy olyasmi árat vállalna be, ami inkább engem érintene, mintsem őt. Így persze apró kételyek jelennek meg az elmémben, amelyek kavarodnak más gondolatokkal és a tekintetem akaratlanul is Bonnie nyakára téved.
Mielőtt valami ismeretlen transzba eshetnék inkább megrázom a fejemet, hogy visszatérhessek a valóságba.
- Akkor természetesen teljesen támogatlak benne. - Nem olyan furcsa gondolat tekintettel arra, hogy nem olyan régen még lelkesen írta a naplóját azért, hogy Elena semmiből se maradhasson ki.
- Ezt azt hiszem együtt kellene megbeszélnünk. Összedobhatnánk, hogy mégis miket szeretnénk aztán csak azért, hogy valamennyire laza is legyen esetleg kisorsolhatnánk, hogy mikor melyik legyen a nyerő. - Mindenképpen csakis vele tervezem a jövőmet ehhez kétség sem fér. Akárhova is szeretne elmenni, akármit is szeretne csinálni nem számít mennyire áll távol tőlem, vagy mennyire őrültség az egyszer biztos, hogy nem fogom kihagyni.
- Ígérem, hogy vigyázok magamra. Nem lesz semmi baj, Bonnie. - Már alig vártam, hogy újra a karjaim között tarthassam, hogy újra megérinthessem. Ezért úgy érzem, hogy bármit megadnék, ami ugyanakkor rémisztő is, hiszen pontosan tudom jól, hogy ő is hasonlóan vélekedik erről az egészről és csak remélem, hogy bármi is legyen az ára annak, hogy visszahoz engem a világba olyasmi, amit később még valahogy helyrehozhatunk. Nem szeretném, ha miattam hozna meg egy olyan áldozatot, amelyet más esetben talán nem tenne meg.
Mikor belekezd a varázslásba érzem, ahogy feltámad a szél annak ellenére, hogy minden zárva van. Habár még magam sem tudom, hogy pontosan mi történik, de határozottan figyelem őt, hogy tudja nem kell miattam aggódnia. Csinálja végig ezt az egészet, ami rajtam múlik azt már csak azért is meg fogom tenni, hogy újra mellette lehessek. Ez az egyetlen dolog, ami jelenleg most mindennél jobban számít nekem.

Lorenzo St. John
Szellem
elveszett lélek
Lorenzo St. John



163
C szint:
Kalmithil
Egykori Bennett ház Tumblr_ofcixxDj3m1qbm83uo2_250
E szint:
Toothless

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
2
Titulus :
◯ tormented soul ◯
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
All those years, I kept a secret from the world. A shred of faith. See, I never believed that life... the universe, a higher power, whatever you want to call it, nothing... would allow me to suffer so much and then die... without knowing true love. It'd just be too cruel. And when I met you... my faith was rewarded.
◯ ◯ ◯
Ennyi éve vagyok a világon :
147
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
◯ Michael Malarkey ◯
Tartózkodási helyem :
◯ ghost town ◯
℘ ℘ ℘ :
Egykori Bennett ház Tumblr_nwdp4hE9VI1qc9cn2o6_250
Az álarc mögött :
◯ wicked chaos ◯

Egykori Bennett ház Empty
TémanyitásEgykori Bennett ház EmptyCsüt. Jan. 14, 2021 11:57 am



I choose Enzo again and again...

Kérdőn nézek rá, mint aki nem érti a kérdést, de valójában pontosan tudom, mire akar célozni. De az mindkettőnk számára egyértelmű tény, hogy valakit visszahozni a halálból nem feltétlenül fehér mágia útján valósítható meg. Olyan dolgokhoz kell nyúlnom, vagyis kellett, amihez ép ésszel boszorkány nem nyúlna. De én igen, ha arról a személyről van szó, aki a világot jelenti nekem.
- Ne aggódj, mindent kézben tartok – Ennyit felelek neki és remélem, hogy nem fog újra faggatózásba kezdeni. Nem fogom és nem is akarom beavatni abba, hogy ez pontosan miféle varázslat. A mellékhatásokkal ráérünk ugyanis később foglalkozni, akkor, mikor elkezdenek jelentkezni.
Valójában egyszer már írtam naplót. Mikor Elena álomba merült, minden egyes nap, vagy legalábbis minden héten írtam egy bejegyzést, neki címezve, amiben elmeséltem, hogy mi történt velem nélküle. Levéstem, hogyan élem a mindennapjaimat. Mindent leírtam, a legrosszabb dolgokat is. Talán még Enzo halálát is leírtam, mérgesen és dühösen, gyász közepette, Stefant okolva. De azt hiszem, ezek után már nem írtam többet abba a naplóba. Mintha ott valami elveszett volna.
- Hm. Szerintem írni fogok – Válaszolom végül, ráemelve a tekintetemet, majd tovább rendezgetem az eszközöket magam előtt és közben újra meg újra át is rágom magam a varázslaton, a szavakon, amiket majd mormolnom kell. De a szavai kizökkentenek. Bárcsak már ott tartanánk, hogy bárhová elmehessünk ketten.
- Hova mennél először? – Nézek el felé kíváncsian, de ezt követően muszáj vagyok terelni kicsit a szót és felkészíteni őt arra, hogy mi vár rá. A pokolban töltött másodpercek alatt fogalmam sincs, mennyire lesz védve, egyáltalán mi várhat ott rá, de igyekezni fogok, hogy onnan mihamarabb kirántsam ide, hozzánk. Félek, hogy ártanak neki odaát. De nem tudom, hogyan is működik a pokol, mennyire figyelik, hogy éppenséggel ki kerül oda vagy ki nem. Nem tudom, nem értem és így még rizikósabb a varázslat. Még az is megfordul a fejemben, hogy Enzot elveszítem a próbálkozásom miatt.
- Tényleg vigyázz – Nyelek egy nagyobbat. Annyira vágyom már arra, hogy megölelhessem, hogy egyáltalán hozzáérhessek, hogy szinte belepusztulok. Ezért sem vagyok képes várni és tovább kutatni egy talán biztonságosabb varázslat után. Szerintem olyan nincs is. Az, hogy valakit visszahozok a halálból, az semmiképpen sem egy elfogadott varázslat, bármennyire is szeretném, ha így lenne.
Magam elé pillantok, az előkészített eszközökre, majd a zsebemből előszedek egy utolsót, egy kis fiolát, amiben az én vérem van. Elméletileg ez az, amivel elfogadom a varázslat okozta mellékhatásokat, ezzel írom alá a halálosnak mondható ítéletemet. De ha nem adom a vérem, akkor a varázslat nem működne. Veszek egy mély levegőt, majd elkezdem összekeverni a hozzávalókat. Nekilátok lassan magának a varázslatnak is, de előtte még körbenézek, hogy az ajtók, ablakok be vannak-e zárva. Amint nyugtázom, hogy azok rendben vannak, a kis tálra nézek magam előtt, amiben már minden össze van keverve a vérem az övével és néhány másik hozzávaló is odakerült már. Utolsóként még beledobok valamit és ezzel egy időben kap lángra a tálban levő folyadék
Még vetek egy pillantást Enzora, akárhol is legyen, majd beletemetkezek a varázslat kántálásába. A szobában hatalmas szélvihar kerekedik, annak ellenére, hogy minden zárva van. Mintha egy forgószél akarná elragadni Enzot, úgy halad felé. Nem állok le, tudom, hogy rosszul néz ki a dolog, de az a forgószélszerűség rántja ki abból az univerzumból, amiben van – a pokolba.
Féltem a vámpírt, nem kicsit, de nem állhatok le, nem szakíthatom meg a varázslatot. Vissza kell térnie Hozzám.


To:my Love

552 ● hold on ● love Egykori Bennett ház 2142956176  
●●

Bonnie Bennett
Boszorkány
mágia birtokosa
Bonnie Bennett



163
C szint:
Kalmithil
Egykori Bennett ház Tumblr_inline_ou1aoyWgSm1u82isd_500
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the • bennett witch
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
amazing • kat graham
Tartózkodási helyem :
mystic • falls
Az álarc mögött :
amethyst

Egykori Bennett ház Empty
TémanyitásEgykori Bennett ház EmptyVas. Jan. 10, 2021 11:03 pm

bonnie & enzo
you're everything
A lehetőség, hogy visszajuthatok a saját testembe és újra megérinthetem életem szerelmét szinte mindent felülmúl. Azt a kellemetlen vérszomjra hasonlító érzést is, amiről azt gondolnám, hogy szellemként elég lehetetlen. Testem sincs így ilyesfajta vágyaim nem kellene, hogy legyenek, de mégis az utóbbi időben egyre gyakoribbá vált. Jelen pillanatban azonban most a remény a legfontosabb a számomra így igyekeztem ezt figyelmen kívül hagyni, ahogyan őt figyeltem, miképpen előkészült a varázslathoz.
- Pontosan mi is ez a varázslat? - Volt elég dolgom boszorkányokkal ahhoz, hogy tisztában legyek vele, hogy minden kis mágiának van hátulütője. Főleg a nagyobbaknak. Persze ott vannak a kiskapuk is és remélem, hogy egy ilyet talált meg, mert nem szeretném, ha esetleg valami baja esne miattam. Azt nem tudnám megbocsájtani magamnak és annyit még a visszatérésem sem ér. Inkább maradok itt addig míg meg nem talál egy biztonságosabbat, akármennyi fájdalommal is járna mindkettőnknek.
- Nem gondoltam, hogy ez érdekelne, de ha szeretnéd én aztán nem állítalak meg. - Nem tudom, hogy honnan jött az ötlet, de végül is nyithatnának egyfajta naplóklubbot amennyien a baráti körében naplót írnak. Aztán felolvashatnák a kedvenc bejegyzéseiket vagy nem is tudom mit csinálnak ilyen eseményeken.
- Hamarosan magunk mögött tudhatjuk az egészet és utána oda megyünk, ahová csak szeretnéd. - Nincsenek határok, ha róla van szó. Persze nekem sem a kedvenc helyem ez, hiszen itt veszítettem el mindent. Végre úgy éreztem, hogy megvan mindenem aztán egy szempillantás alatt véget ért az egész. Lehet, hogy ugyanitt fogok visszatérni, de valahogy a rossz mégis elnyomja a jót így az egyszer biztos, hogy ezután ide többet vissza nem térünk. Legalábbis én nem szeretnék.
- Csak egy pillanatra se aggódj értem. - Azzal rákacsintok, hiszen tudhatná, hogy már épp elég fájdalomban volt részem ahhoz, hogy a tűréshatárom egészen magas legyen. - Vigyázni fogok magamra, ígérem. - Próbáltam megnyugtatni még egyszer, hogy nincs miért aggódnia. Én készen állok és mindent megteszek annak érdekében, hogy a karjaim között tarthassam végre.

Lorenzo St. John
Szellem
elveszett lélek
Lorenzo St. John



163
C szint:
Kalmithil
Egykori Bennett ház Tumblr_ofcixxDj3m1qbm83uo2_250
E szint:
Toothless

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
2
Titulus :
◯ tormented soul ◯
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
All those years, I kept a secret from the world. A shred of faith. See, I never believed that life... the universe, a higher power, whatever you want to call it, nothing... would allow me to suffer so much and then die... without knowing true love. It'd just be too cruel. And when I met you... my faith was rewarded.
◯ ◯ ◯
Ennyi éve vagyok a világon :
147
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
◯ Michael Malarkey ◯
Tartózkodási helyem :
◯ ghost town ◯
℘ ℘ ℘ :
Egykori Bennett ház Tumblr_nwdp4hE9VI1qc9cn2o6_250
Az álarc mögött :
◯ wicked chaos ◯

Egykori Bennett ház Empty
TémanyitásEgykori Bennett ház EmptySzomb. Okt. 24, 2020 2:47 pm



I choose Enzo again and again...

Nem jókedvemből hallgatom el az igazságot, hanem azért, mert tudom, ha elmondanám, nem támogatná talán az ötletet. Hinnem kell a szerelmünkben, hogy van olyan erős, mint Elenáéké vagy épp Stefanéké. Aprót sóhajtok, majd ahogy meghallom Enzo hangját, egy picit össze is rezzenek. A gondolataimból ránt ki. Elnézek felé, egy halvány mosoly kíséretében.
- Tudom. Minden megvan. A véred, és a kiegészítők – Tovább rendezkedem, miközben beszélek. – Nemsokára újra ezen a síkon leszel, velem. Végre megkapom, amit akarok – Mosolyogva, lopva pillantok el arra, amerre van. Továbbra is hazudok, hisz lehet, megkapjuk a pillanatnyi boldogságot, de az, hogy lassan elfelejtem őt, az a gondolat már most kikészít. Talán el kellene kezdenem naplót írni, mint Elena is tette. Ez nem is olyan butaság. Határozottan jó ötlet. – Mit szólnál, ha elkezdenék én is naplót írni, mint a barátaim többsége? – Kérdezem kíváncsian. Érdekel a véleménye, és az, hogy butaságnak gondolná-e, bár, ha nem is támogatja, én mindenképp írni fogok. Le fogok írni mindent kettőnkről. A történetünket és az érzéseimet is vele kapcsolatban. Elképzelni sem tudom, milyen lesz nem felismerni őt és nem is akarom tudni, milyen lehet. Elég Elenára néznem, mikor ennyire ki van fordulva magából. És ez nem is az első eset. Bár igaz, az első esetben ő akarta elfelejteni Damont. A jó dolgokat, amik velük történtek.
Megrázom gyengén a fejemet, majd letelepedek a megfelelő helyre, szinte teljesen középre, ahol van egy kisebb tál is. Körülöttünk néhány növény, virágszirmok, és nem a romantika kedvéért, hanem a varázslat miatt.
- Nem jó ide visszajönni. Mindent látok magam előtt – Enzora emelem a tekintetem, és hosszan figyelem őt, majd a könyvért nyúlok, amit a táskámból szedek elő. Fellapozom. Azt az oldalt kitéptem, ami a mellékhatásokat tartalmazta, hogy Enzo ne olvashassa el, ha esetleg idepillantana az oldalakra. – Meg fogod járni a poklot, Enzo, de ígérem, hogy kijössz onnan – Nyelek egy nagyot, újra ránézve. – Onnan, ahol vagy, először oda tudlak „kirántani” és a pokolból majd ide. Nem tudom, milyen érzés lesz, de valószínűleg nem lesz fájdalommentes. És kérlek, amíg a pokolban vagy, figyelj… rossz érzésem van, ha a pokolra gondolok. Kai és Katherine miatt. Legyél óvatos, jó? – Még nem kezdek neki a varázslatnak, nem akarom elkapkodni. Mindent át kell gondolnunk, át kell beszélnünk, mielőtt nekikezdek.


To:my Love

365 ● hold on ● love Egykori Bennett ház 2142956176  
●●

Bonnie Bennett
Boszorkány
mágia birtokosa
Bonnie Bennett



163
C szint:
Kalmithil
Egykori Bennett ház Tumblr_inline_ou1aoyWgSm1u82isd_500
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the • bennett witch
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
amazing • kat graham
Tartózkodási helyem :
mystic • falls
Az álarc mögött :
amethyst

Egykori Bennett ház Empty
TémanyitásEgykori Bennett ház EmptyVas. Okt. 18, 2020 10:53 pm


to Bonnie


Tudtam, hogy ez volt az egyetlen lehetőségem… lehetőségünk. Nem csak azért, mert kellett a varázslathoz valami, ami a valódi léthez köt, abból pedig csak az a pár korty vér volt, amit korábban Neki adtam, szükség esetére, hanem azért is, mert talán mindaz, ami maradt belőlem a halálom után, nem fogja túlélni a sikertelen próbálkozást. Ám ez a kockázat számomra megérte, tökéletesen és teljesen, mert kezdtem végleg beőrülni abba, hogy nem érinthettem meg Bonnie-t, miközben jobban sóvárogtam utána, mint bárki vérére életemben. Ennek ellenére a hideg rázott attól, hogy éppen ebbe a házba térjek vissza, még ha fizikailag nem is tudtam most jelen lenni, legalábbis a boszorkány valóságában semmiképpen sem. Hiszen ennek az épületnek minden négyzetcentiméterét ismertem, minden repedést a falakon – ebben a házban léteztem mióta kitépték a szívemet és vége lett mindennek.
Bonnie után léptem át a küszöböt, most szellemként nem okozott gondot, akár a falakon is átmehettem volna, hiszen nem volt testem… olyan régóta nem volt semmi érzékelhető, és szinte féltem attól, hogy visszakapjam a létezést. Őrültségnek tűnt, hogy mindez sikerülhet, ám osztoztam a Nő örömében, mert ez volt az egyetlen és utolsó esélyünk. Az esély, hogy életemben először ne szakítson el semmi a nőtől, akit szerettem, mert ez nem múlt el, hiába is szűntem meg létezni.
Elhomályosultak a ház kontúrjai, ahogy befelé haladtam és távolinak hallottam, ahogyan Ő pakolászni kezdett. Zúgott a fejem. Nem említettem egyszer sem Bonnie-nak, hogy valami nem volt rendben, mert bíztam benne, hogy ez az egész csupán átmeneti, és meg fog szűnni a torkomat kaparó éhség ismerős érzése meg a zavartságom, ha végre kikeveredtem ebből a börtönből. Nem mintha nem lettem volna hálás Bonnie-nak azért, hogy bár tudattalanul, de megmentette a lelkemet, vagy legalábbis azt a valamit, ami maradt belőle a vámpírlétem ideje alatt.
– Minden megvan? – kérdeztem csendesen, összefonva a karjaimat a mellkasom előtt. – Segítenék, de… – fanyar mosoly jelent meg az arcomon és megrántottam a vállam. Semmit sem voltam képes megérinteni, bár arra már rájöttem, ha nagyon dühös voltam, akkor egészen ügyesen lesodortam az asztalról dolgokat. Azonban leginkább az hiányzott, hogy megérinthessem Bonnie-t, és bíztam benne, néhány óra múlva már gondolkodás nélkül megtehetem majd mindezt.



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Egykori Bennett ház Empty
TémanyitásEgykori Bennett ház EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 11:14 pm



I choose Enzo again and again...

Elenát nem tudtuk legutóbb megmenteni és észhez téríteni, de a jó hír az volt, hogy Damonnel viszont sikerült kibékülnünk. Visszakaptam újra a legjobb barátomat, aki annyira hiányzott. Valójában tudom, hogy cserben hagytam őt, ahogyan ő is engem annak idején. Egyikünknek sem kellett volna egyedül megküzdenie a szerelme hiányával. Neki Elena nélkül kellett élnie, nekem Enzo nélkül kellett volna, de ebbe egyikünk sem tudott belenyugodni. Ebben egyformák vagyunk. Ezért volt hiba szó nélkül útnak indulnom, de ezúttal a magam útját akartam járni. Azt nyomoztam, hogyan hozhatnám vissza Enzot.
Megvan a megoldás, de egy részem fél, hogy balul sül el. Mégsem szándékozok visszahátrálni, mert ha csak egy apró reményfonál is van, már érdemes megragadni és erősen belekapaszkodni. Hinnem kell, hogy sikerül. Vállalom a következményeket is, bármivel is járjon ez. És tudom, mivel jár. A mágiának komoly ára van, hát még annak, ha egy halottat húzok vissza abból a furcsa, különös dimenzióból, amit én magam hoztam létre a gyásszal. Helyesbítve valami energia robbanással. Talán így magyarázta annak idején Arcadius.
Kiszállok az autóból a táskámat felmarkolva, ahogy megérkezek ahhoz a házhoz, ahol minden tönkrement. Akkor azt hittem, végérvényesen. Ahogy a verandát nézem, felidéződik bennem az, mikor Enzot ott láttam, élettelenül. A hideg is kiráz, a szememet égetni kezdik a könnyek, de a következő pillanatban már nyoma sincs ennek. Pozitív vagyok, minden rendben lesz, mert rendben kell lennie.
Körülnézek Enzot keresve, azt remélem, most is látom őt, itt van velem. Ha mégsem találom, akkor csak megyek tovább, egyenesen a házhoz, ami sokkal elhagyatottabb, mint legutóbb. Csodálom, hogy senki sem vette a birtokába, de így egyszerűbb és jobb. Odabent a folyosón telepedek le, és elkezdem kirakosgatni a szükséges kellékeket. Gyertyákat, a tálat, az Enzo vérét tartalmazó nyakláncot, azaz medált és még néhány apróságot. Ezenkívül még felállok, hogy a poros függönyöket behúzzam.
Van valami, amit nem osztottam meg Enzoval. Bízom benne és a szerelmünkben, hogy még ha el is vesznek lassan az emlékeim róla, képes lesz visszahozni őket vagy eléri, hogy újra beleszeressek. Kicsit abban bízom, hogy a mi szerelmünk is van olyan erős, mint Elenáéké. Ezért mindig is irigyeltem őket. Elég volt Elena nyaklánca, hogy Damon embersége és minden emléke Elenáról elkezdjen a felszínre kúszni. Vajon nálunk is beválik? A medálra pillantok, a kezembe fogom és megmarkolva nagyot nyelek.


To:my Love

373 ● hold on ● love Egykori Bennett ház 2142956176  
●●

Bonnie Bennett
Boszorkány
mágia birtokosa
Bonnie Bennett



163
C szint:
Kalmithil
Egykori Bennett ház Tumblr_inline_ou1aoyWgSm1u82isd_500
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the • bennett witch
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
amazing • kat graham
Tartózkodási helyem :
mystic • falls
Az álarc mögött :
amethyst

Egykori Bennett ház Empty
TémanyitásEgykori Bennett ház EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 10:23 pm


Ezt a házat vette meg Bonnie akkor, mikor Damonék elhagyták Mystic Fallst és nyomuk veszett. Bonnie itt rejtette el Elena koporsóját. Valamint ez a színtere Enzo halálának is.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Egykori Bennett ház Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Egykori Bennett ház 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Egykori Bennett ház F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Egykori Bennett ház Empty
TémanyitásEgykori Bennett ház Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Egykori Bennett ház Empty
 

Egykori Bennett ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Egykori Red Prophecy
» Egykori étterem
» Egykori Abszint ház
» Egykori bejárat
» Egykori Hemingway ház