Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2021 1:13 am

daisy & freydis
well we're all gonna die
Az elmúlt napok szó szerint olyanok voltak, mintha a világ el akart volna pusztulni. Vagy akár mondhatnánk azt is, hogy a saját hangulatom vetődött ki mindenki másra. Legalább akkora káosz zajlott le naponta bennem, mint ami most az elmúlt napokban a világot sújtotta. Mintha mindenki kifordult önmagából ezzel karöltve pedig kicsit olyan volt, mintha mindannyian egy hatalmas hógömbben lettünk volna, amit valaki kegyetlenül felrázott, hogy feldobja a szürke hétköznapokat. Talán azoknak a szörnyetegeknek, akik emögött álltak tényleg volt egy világot magában foglaló hógömbjük.
Bár az egészben a legaggasztóbb dolog az volt, hogy nem tudtam hol van Bluebell. Ha tippelnem kellett volna azt mondanám, hogy megpróbált ő is hazajutni így én is inkább oda készülök. A történtek után nem csodálkoznék, ha apa is elindult volna, úgyhogy az is lehet, hogy mindhárman totálisan elkerüljük egymást.
Nem tudtam, hogy mit vegyek magamhoz így a legszükségesebb dolgokat tömtem egy kis táskába, amit a hátamra csaptam és elindultam kifelé szokásosan mindenkit elkerülve léptem ki az iskola ajtaján és indultam el, amikor a tekintetem megállapodott egy lányon, aki igazából a semmi közepén ült. Az esetek többségében ezt egyenesen ignorálnám, ahogy mindenki létezését szoktam, de elég rosszul nézett ki így pedig már átlépném a kegyetlenségem küszöbét azzal, hogy csak simán elsétálok mellette.
Közelebb sétáltam hozzá, de még így is igyekeztem fenntartani közöttünk a szükséges távolságot. - Hé.. Egyben vagy annyira, hogy továbbállj? Itt ücsörögve nem sok jó vár rád. - Nem tudom mennyire sikerült kedves hangot megütnöm, mert már arra sem emlékszem, hogy mikor voltam utoljára kedves. Még a saját testvéremmel sem ment, mert a titok amelyet apával együtt hordozunk egyenesen megfojt belülről akárhányszor együtt vagyok vele. Nem hiába kerültem, ami miatt most persze fogalmam nincs, hogy merre lehet.

Daisy Elizabeth Swan
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Daisy Elizabeth Swan



163
C szint:
Kalmithil
Show me your darkness - Page 2 Ddaj478
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
35
Titulus :
♡ crazy swan
Másik felem :
♡ a mean teddybear
Show me your darkness - Page 2 4402c85f477ce6c49bcf288ad607eb2d1b9be189
The higher you build walls around your heart, the harder you fall when someone tears them down.
Show me your darkness - Page 2 21f5f83cfdf1e418fa4688be3920fae37bdea45b
A lelkem zárt ajtói mögött :
A secret that has been buried too long, eating a hole in me, worms its way to the surface, like a swimmer who can't hold his breath any longer.
♡♡♡
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ jenny boyd
Tartózkodási helyem :
♡ MF - Salvatore School
Keresem :
♡ i got everyone i really need
Az álarc mögött :
❀ wicked chaos ❀

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14, 2021 7:23 pm

Show me your darkness
Mutasd a sötétséged

2020. december 29. 15:00

Judas nem szívlelte azon lényeket, akik ultimátumot szabtak neki, vagy mindenféle alkuval próbálták megvesztegetni. A szirén társasága egész kellemesnek bizonyult számára, ám a démon szavai az utolsó cseppek voltak a pohárba. Nem alkudozni ment oda, nem ajánlatot felkínálni. Büntetni akarta őket, amiért próbálták megakadályozni az apokalipszis kiteljesedését. Mindezt pedig egy kis szórakozással, játszmázással kívánta megízesíteni, de a démon még ezt is megakadályozta volna.
Judas helyette egy csettintéssel tüntette el Esotephrest, aki valahol a világ túlsó felén bukkant fel. Nem akarta, hogy újból eljöjjön a lányhoz, helyette füstté válva bukkant fel a szirén előtt, magához rántotta, majd valahol egészen máshol bukkant fel vele.
A Salvatore iskola udvarán, ahol egy lélek sem volt, odabent pedig mindössze néhány diák motoszkálását lehetett hallani, akik a maradék holmijukat szedegették, vagy nem volt hová menniük. Daisy is ezen táborok egyikét erősítette, csak épp volt olyan balszerencsés, hogy kitévedjen az udvarra, ahol Freydis a földön ült, igencsak ramaty állapotban. A lovasnak nyoma sem volt.
Egymásra voltak utalva, ugyanis ha megpróbáltak a bentiektől segítséget kérni, azok átnéztek rajtuk, mintha ott sem lennének. Ketten voltak a világ, avagy a lovas ellen, aki bármelyik pillanatban visszatérhetett.

187 szó határidő: 2021. január 21. sorrend: nincs

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Show me your darkness - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Show me your darkness - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Show me your darkness - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptyPént. Jan. 08, 2021 9:21 am

Finoman szólva, ennek a fele sem volt tréfa. Éppen az előbb adtam bele apait anyait, abba, hogy egy fél házat és benne minden eszközt, éles tárgyat zúdítsak a nyakába. Erre valamiféle varázslattal vagy tudom is én mivel, olyan könnyedén hárította, mintha tollpihével akartam volna célba dobni egy tíz méterre lévő táblára. Freydis próbál valamit beszélni a lovashoz, nem sok sikerrel és látván a lányt, hogy most már vért is hány, meg is bánom előbbi támadásom. Teljesen fölöslegesen akarok erőszakoskodni egy olyan entitással, ami ennyire könnyedén idéz elő negatív változásokat egy pokolból származó lényben.
- Haha. Hahahaha.
Gyermeki vidámsággal ugrálom körbe Freydist és  amikor pillantásunk találkozik, kacsintok egyet rá. Nyoma sincs benne, holmi pajkosságnak vagy bujaságnak. Mégis van jelentése. Júdásra nézek és végig nézek rajta. Remélem fogalma sincs arról, hogy a sziréneket, csak démonok küldhetnek vissza a pokolba.
- Várj! Válassz fegyvernemet és párbajozzunk! Ha nyersz, utolsó erőmmel  magam ölöm meg és visszaküldöm oda, ahová való. - mutatok Freydisre, ha jól tudom, a sziréneket, csak a királynő pusztíthatja el. De legalábbis feltámaszthatja őket. Tulajdonképpen inkább egy portál varázslattal küldöm majd vissza, valami pusztító gusztustalanság helyett, Freydist. Már pedig komoly esély van arra, hogy elbukok. Ezt viszont Júdás nem tudja, hogy tudom. Ha rosszul tudom, akkor ez egy nagyon szar fogadás lesz. Ha pedig feltámasztja Katherine, remélhetőleg a megszerzett tudás is megmarad. Átadhatja anélkül, hogy Júdás tudomást szerezne róla.
- Na nyerek, az apokalipszis végéig, kettőnket, nagyon messzire elkerülsz. Te mindenképpen nyersz, hiszen kettő halotton már nem múlik, nem igaz? Remek móka lenne, egy efféle erőpróba, nem igaz? - kérdem, miközben leülök a törmelék borította földre és hintázni kezdek, mint egy katatón őrült. Ja, hát őrült vagyok.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 07, 2021 5:58 pm

I want the apocalypse
to happen

Könnyedén végezhetett volna velük, elég lett volna hozzá egy csettintés akár. Csakhogy nem szórakozhatta ki magát eléggé a kulcsok, avagy az ereje begyűjtésével, a világ pusztítása pedig csak részben csillapította a benne tomboló háborút. Ki akart engedni magából mindent, amit a bezártság alatt érzett, s ha ehhez el kellett pusztulnia a világnak, s benne minden lénynek, akkor úgy kellett lennie. A lovasok végtére is ezért léteztek.
A démon első szavaira nem reagált, a nevetésén pedig csak hunyorgott. Nem értette még mindig, miért ilyen ostoba mindenki, akit meglátogat. Azt viszont a szóváltásból, a gesztusokból ki tudta kalkulálni, kit hogyan tud a leginkább megbüntetni.
- Talán én voltam. Kicsit szenilis vagyok, tudjátok... már benne vagyok a korban. Néha elfelejtek dolgokat. - vont vállat könnyűszerrel.
A szirén mindeközben egy fokkal jobban nézett ki, a vérvesztesége legalább elmúlt, ugyanakkor a többi tünetet még mindig tapasztalhatta magán. A lovas elűzhette volna azokat is, ám fel kellett mérnie a szirén és a démon közti kapcsolatot. A lány köszönetnyilvánítását egy meghajlással reagálta le, de amint folytatta volna a mondandóját, Freydis szájából vér tódult ki, eláztatva a ruháját, majd a padlóra csurgott, a vér elöntötte a légcsövét.
- Elnézést, mondtál valamit? - emelte egyik kezét a füléhez, mintha csak hallgatózni próbálna.
Épp abban a pillanatban vetette be Esotephres az erejét, aminek következtében a bútorok és egyéb dísztárgyak Judas felé repkedtek. Az utolsó pillanatban tért csak ki minden elől, szó szerint füstté vált, majd a két teremtmény útját állta, akik menekülőre fogták.
- Nocsak, siettek valahová? Az a pokolkutya odakint még mindig nagyon éhes. És azt hiszem szólt még néhány barátjának. Vagy... az én voltam? - gondolkodott el, miközben a reakciójukat várta. Igazán reménykedett egy jó kis harcban.


maximum szószám: 300 (ha lehet, ezt ne lépjétek túl)
❖ sorrend: nincs ❖ határidő: január 14.

Judas
Az Apokalipszis Lovasa
téged legyűr a Betegség?
Judas



163
C szint:
Kalmithil
Show me your darkness - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
21
Titulus :
horseman of pestilence
Akinek az arcát viselem :
Tom Hiddleston
Tartózkodási helyem :
in your body & mind

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptySzer. Jan. 06, 2021 8:46 pm

The member 'Freydis Runa Ahlstrom' has done the following action : Dobókocka


'E szint' :
Show me your darkness - Page 2 0N2vIjU
Result :
Show me your darkness - Page 2 MrGrHBt

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Show me your darkness - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Show me your darkness - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Show me your darkness - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptySzer. Jan. 06, 2021 8:46 pm

Show me your darkness



Férfiak... Ez az egy szó volt minden ami eszembe jutott a szituációról, de azt hiszem ez az egy kis ,vacak szó tökéletesen lefedi a történéseket.
Lehet, hogy túl rosszul éreztem magam, tán még emberként sem voltam ennyire ramaty állapotban és ezért éreztem magam türelmetlennek. Legszívesebben mind a kettőnek adtam volna egy tockost, de egy gyenge szemforgatás sült ki belőle. Ennyire futotta.
Kit érdekel, hogy Júdáska, hogyan érte el, hogy tudjuk a nevét? Egy lovasról bszélünk, egy olyan Világban, ahol tényleg bármi megtörténhet és most essünk hasra?
Esoba meg anni, pillanatnyi túlélő ösztön nem szorult, hogy ne piszkálja?
Mindettől csak a fejem fájt jobban s ha már megdicsért a betegség és könnyített az állapotomon, azt örömmel és elegánsan fogadtam. Amennyire tudtam, hiszen úgy éreztem magam mint egy lelakott ház.
- Köszönöm, nos ez...meglepően kedves tőled. Mondd csak...Nincs kedved egy kicsit...ismerkedni?
Mindenekelőtt Katherine megbízását teljesíteném és kideríteném, hogy mit akarnak és miért most, meg hogyan? Ezeket a kérdéseket tettem fel neki, ha sikerült rávenni, hogy beszélgessünk egy kicsit. Sajnos semmi sem tarthat örökké, Eso türelme sem. Megtámadta Judást és remek! - Na és, hogy amikor itt is megtalált minket?
Meg azt se felejtsük el, hogy kissé beteg vagyok... a menekülés lehet, hogy számomra nem lesz járható út.



szószám ✦ Kis hangualt zene:3 ✦ megjegyzés


Freydis Runa Ahlstrom
Szirén
Katherine bizalmasa
Freydis Runa Ahlstrom



163
C szint:
Kalmithil
Show me your darkness - Page 2 1584476003-6
E szint:
Parthenopé

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
41
Titulus :
Hóbortos
Másik felem :
Not yet ;)
Ennyi éve vagyok a világon :
27
Lejátszási listám :
Kedvenc dallam, Freydis éneke <3

Ice Symphony
Akinek az arcát viselem :
Vanja Jagnic
Tartózkodási helyem :
Főleg a pokol, Indra...meg amerre Katherine küld :3
Keresem :
Az álarc mögött :
Show me your darkness - Page 2 1584476003-6

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 8:49 pm

The member 'Esotephres' has done the following action : Dobókocka


'E szint' :
Show me your darkness - Page 2 0N2vIjU
Result :
Show me your darkness - Page 2 4FPpFR7

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Show me your darkness - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Show me your darkness - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Show me your darkness - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 8:49 pm

To: Freydis
A Fény elvakít, a Sötétség körülölel, Te melyiket választod?

Ez a Júdás kölyök pofátlanul menő. Észrevétlenül beletúr az elménkbe és közzé teszi magáról az információt, hogy kicsoda és micsoda. Jó azon kívül, hogy egy lovas és ő maga a megtestesült betegség, túl sokat nem sikerült megtudni róla. Meg laza és halálosan magabiztos. Vagy túl sok tejbegrízt evett és most nagyon érzi magában az erőt, vagy nagyon is jogosan ül, olyan magas lovon, amekkorán érezteti magát.
-Ingatlanos? Király csávó? Nem haver, te sajnos egyik sem vagy. Hehehehe. - kuncogok jó ízűen, ahogy elmém egyik töredék szilánkja éppen reagál arra, amit ez a szerencsétlen itt próbál menőzni. Egyáltalán nem szimpatikus, hogy próbálja itt játszani nekünk a nagyfiút, meg azt, hogy ő mennyire jóságos tündérkirályfi.

Vagyok annyira jó arc, hogy türelmesen kivárom, amíg Freydis neki állna bájcsevegni ezzel a szifiliszes, vérszegény díszpinttyel. Vagy tudom is én, hogy mit akar csinálni, elvégre az orrvérzését elállította, ez igazán kedves tőle. Szóval szép csendben várok és tényleg megvillogtatom, hogy mennyire türelmes is tudok lenni. Persze a türelmem mögött, igazából komoly terv áll, mert hát meg kell, hogy valljam, nem szeretem, amikor hívatlanul beállítanak hozzánk. Komoly dezsavü érzésem támadt, amit sajnos nem tudtam hová tenni, de ilyen ez a káosz. Káosz.

Egy darabig tényleg türelmesen várok és csak bambulok magam elé, hagyom kibontakozni Freydist, bármit is talál ki. Mondjuk elég ramaty állapotban van, szóval...
- Figyelj, már Júdás! Nem azért a Megfeszített Megváltóért adott harminc ezüstért, de te annyira király vagy, hogy ilyeneket tudsz csinálni, szegény szirénnel? Szóval ezt szegénnyel te csináltad? - adom ám a hülyét keményen. Ja nem, tényleg őrült vagyok.
- Nézd, én ilyeneket tudok csinálni!

Azzal a telekinetika szentségtelen művészetéért nyúlnék és a romos kecó felét, mindenféle törmeléket és úgy általában, a fellelhető éles darabkákat zúdítanám Júdás nyakába. Bele adnék igazán apait, anyait a varázslatba, hogy szerencsétlent visszaküldjem oda, ahová jött, bárhonnan is jött volna. Ha sikerül bármennyi időt is nyernem magunknak a manőverrel, a szirén felé fordulnék.
- Freydis, javaslom, hogy távozzunk! Gyorsított tempóban.

x words ❖ youtube ❖ megjegyzés

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 3:23 pm

I want the apocalypse
to happen

Akadtak olyan lények, akik bármit megtettek azért, hogy akadályozzák a lovasok munkáját. Embereket mentettek meg, visszaterelték vagy épp elpusztították a pokolbéli teremtményeket, s ott volt az a kettő, akik még tanyát is vertek az egyik városban emiatt. Judasnak tetszett a kicsiny városka, mely a Mystic Falls névre hallgatott, egyszerű dolga volt ott, az ilyen helyeken könnyű volt pánikot kelteni. Az a nyamvadt szirén és démon viszont nem hagyták kibontakozni a káoszt, valamit tennie kellett.
Könnyen rájuk lelt, szinte érezte a szagukat, a pokoli energiát áradni belőlük, ami egy kissé lelakott házhoz vezette el őt. Nem vesztegette az idejét kopogásra, egyszerűen csak besétált az épületbe, mintha az ő tulajdona lenne, léptei egyenesen a két lábon járó problémákhoz vezették őt.
Felvont szemöldökkel nézett először a démonra, majd a szirénre, mielőtt rövid nevetésben tört volna ki.
- Ajánlatom? Minek nézel engem, démon, ingatlanosnak? - A fejét ingatta, s tett egy lépést a lány irányába. - Pedig jól áll a piros szín. Kiemeli a szemed színét. - Intett egyet, s a vérzés megszűnt, de a többi tünet nem csillapodott.
Járkálni kezdett a házban, felvett néhány dísztárgyat, ami épségben maradt, majd letette őket. Végül egy fénykép maradt a kezében, amin egy férfi és egy nő házassági fotója lehetett. Hümmögve nézegette egy darabig, de nem tette le.
- Honnan is ismertek engem? - mímelt gondolkodást, állára helyezett mutatóujjal. - Á, igen... megvan! Én ültettem a fejetekbe. Mert ennyire király vagyok! - vigyorgott büszkén.

// Dobjatok a szerencsekockával szinteteknek megfelelően. Ha jót dobtok, rátámadhattok Judasra, megpróbálhattok elmenekülni, bármivel próbálkozhattok. A döntés a tiétek, feltéve ha szerencsével jártok!  Show me your darkness - Page 2 2909147992  //

szószám: 237 ❖ sorrend: nincs

Judas
Az Apokalipszis Lovasa
téged legyűr a Betegség?
Judas



163
C szint:
Kalmithil
Show me your darkness - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
21
Titulus :
horseman of pestilence
Akinek az arcát viselem :
Tom Hiddleston
Tartózkodási helyem :
in your body & mind

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2020 5:04 pm

Show me your darkness



A decemberi hónap ez évben volt az első, ami nem volt kedvemre való, egész életemben. Éreztem a zsigereimben, hogy készül valami, amit még én magam is rettenetesnek hívnék. Pedig mit meg nem tettem Katherine parancsára. Az úrnőm körül a levegő szinte izzot, amint Marla átadta neki az üzenetet. A gyomromban tátongó feszültségtől, már majdhogynem hányingerem lett, ami súlyosbodott, amint a királnyő lerészletezte nekem mind azt, amire nekem szükségem lehet az üzenet tartalmbából.
Esotephres után küldött, hogy tartsam rajta a szemeimet, ez nem tűnt nehéz feladatnak. Piskóta és még jól is lakhatok ! Mekkora hiú ábránd. Valaki...valakik tönkretették a svédasztalt. A kedvem tovább romlott Mystic Fallsba érve, mivel az egész hely olyan volt mint egy konyha, tele romlott, rothadó élelemmel. Micsoda pazarlás! Mégis mi művelhette EZT a szörnyűséget?
A gondokat is csak gyarapította a semmiből megérkező betegség, ami úrrá lett rajtam. Hol szétrobbant a fejem, hol eleredt az orrom vére, csak úgy magától.

Huszonkilencedike, Esotephres után vonszoltam a testemet, igyekeztem azt mutatni, mintha sokkal jobban lennék. Nem hiányzott, hogy még ez is plusz teher legyen. Épp a hidegrázást próbáltam kimeditálni magamból, a kialakított támaszpontunkon, amikor valaki megjelent szerény kis hajlékunkban. A ragály, milyen kellemetlen alak!
- Jah és ha már itt vagy, nem állítanád el ezt az orrvérzéses izét? Ha lennél oly kedves.



szószám ✦ Kis hangualt zene:3 ✦ megjegyzés


Freydis Runa Ahlstrom
Szirén
Katherine bizalmasa
Freydis Runa Ahlstrom



163
C szint:
Kalmithil
Show me your darkness - Page 2 1584476003-6
E szint:
Parthenopé

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
41
Titulus :
Hóbortos
Másik felem :
Not yet ;)
Ennyi éve vagyok a világon :
27
Lejátszási listám :
Kedvenc dallam, Freydis éneke <3

Ice Symphony
Akinek az arcát viselem :
Vanja Jagnic
Tartózkodási helyem :
Főleg a pokol, Indra...meg amerre Katherine küld :3
Keresem :
Az álarc mögött :
Show me your darkness - Page 2 1584476003-6

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2020 10:58 am

To: Freydis
A Fény elvakít, a Sötétség körülölel, Te melyiket választod?


Figyelem 18+ -os jeleneteket tartalmazhat, olvasás, csak saját felelősségre. Az elmúlt napok elég pocsékul teltek, különösen akkor, mikor fény derült rá, hogy legszeretettebb királynőnk, pont Freydist, kedvenc szirénemet, küldte utánam. Ha tényleg azt akarta, hogy szedjek / szedjünk össze minden pokolból szökött lényt, akkor itt lett volna az ideje annak, hogy kimásszon a selyem párnái közül és maga jöjjön föl vagy küldjön még legalább egy pár használható havert, Freydisen kívül. Értem én, hogy nem vagyunk máltai szeretet szolgálat, de akkor is. Ketten egy ekkora balhé közepén? Benyújtom ezért még neki a számlát. Fog ő ezért még mikro-bikiniben dancelni az asztalon, ittasan. Szemernyit sem tetszett, amit a lovasok csináltak a fenti világgal. Ez így egyáltalán nem fair.  Ha elpusztítják a világot, akkor nem lesz min uralkodni, akár saját kardjukba is dőlhetnek. Még a pokol sem engedheti meg magának ezt a könnyelműséget, hogy a világ teljes elpusztítása, hiszen akkor hol marad a mulatság, hol marad a szórakozás?  Ezt pornómaminak is be kell látnia, hogy egyáltalán nem hagyhatjuk a lovasoknak, hogy ilyesmit csináljanak.
- Rendet kell vágnunk, Freydis. A Pokol, a halandók világa nélkül és halandó lelkek nélkül, lehúzhatja a rolót. Segítenünk kell a halandóknak újjáépíteni, hogy végül mi hajthassuk őket rabigába.

Huszonkilencedike már úgy tűnt optimalizálódik. Találtunk egy putrit, amit kicsit hangulatosabbá próbáltam tenni, több kevesebb sikerrel. Nem igen sikerült. ezzel nem is lett volna baj, de amikor visszatértünk a kora délelőtti utunkról, úgy délután tájában, hogy kissé rendbe szedjük magunkat, szöszmötölésünket egy idegen zavarta meg. Elképzelésem sem volt, hogy honnan ismertem meg az egyik lovast, elvégre semmi korábbi ismeretem nem volt róla.
- Judas, igaz? Valami azt súgja, van valami ajánlatod a számunkra, különben már állna a balhé.  

x words ❖ youtube ❖ megjegyzés

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2020 1:01 am

Show me your darkness
Mutasd a sötétséged

2020. december 29. 15:00

Huszonhatodikán Katherine Pierce furcsa üzenetet kapott Kai Parkertől, amit Marla kézbesített. A nő azt állította, a felszínen káosz fog uralkodni, a lovasok kiszabadultak, s megszerezték az erőt, amire szükségük volt. Az információk inkább csak morzsák voltak, így a királynő nem tétlenkedett. Egy démont akart felküldeni, de amint a fülébe jutott a hír, miszerint Esotephres, a magát tébolyultság démonának nevező férfi a felszínre tart, végül a legújabb üdvöskéje mellett döntött. Freydist küldte utána, akinek azt a feladatot adta ki, tartsa szemmel a démont, s nézzen szét a felszínen.
Huszonhetedike reggelén Freydis és Esotephres már a városokat járták, melyek közül sok már alig állt, természeti katasztrófáknak és megvadult embereknek köszönhetően. Freydis akkor már tudta, hogy Marla nem hazudott, a káosz tényleg eljött, méghozzá olyan mértékben, amit sem ő, sem a vele lévő démon nem tud megfékezni. Ketten voltak a világ ellen, bármilyen röhejesen is hangzott ez abban a helyzetben. A nap végére a szirén furcsa tüneteket produkált, fejfájásra, hidegrázásra, lázra panaszkodott, időnként még az orra is vérzett.
Huszonnyolcadikán Mystic Fallsban lyukadtak ki, ahol talán rosszabb volt a helyzet, mint a környező városokban. Holtestek hevertek az utcákon, itt-ott pedig különös lények tűntek fel. Esotephres mindet felismerte, s még a szirénnek is ismerős lehetett néhány egyed. Egy pokolkutya rohant keresztül a főtéren, Esotephres pedig meg mert volna esküdni rá, hogy a távolban egy crocotta hangját hallotta. Estére meghúzták magukat egy elhagyatott házban, aminek tulajdonosát széttépve találták meg a konyha padlóján. A bútorok nagy része darabokban hevert a ház különböző pontjain, de legalább valahova el tudtak vonulni, amíg kiötlenek egy tervet. A pokoli teremtményeket ugyanis haza kellett juttatni.
Huszonkilencedikén délután újra visszatértek a házba, ez lett a bázis számukra, a menedék. Most mindennél jobban össze kellett tartaniuk. Az idilli hangulatot léptek zaja törte meg, majd felbukkant egy fekete hajú idegen. A szirén és a démon tudták, ki az, anélkül, hogy valaha is látták volna az alakot, ami kérdéseket vethetett fel bennük. Mégis honnan tudták? Judas volt az, maga a Betegség, a második lovas.

328 szó határidő: 2021. január 6. sorrend: nincs

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Show me your darkness - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Show me your darkness - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Show me your darkness - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Show me your darkness - Page 2 Empty
TémanyitásShow me your darkness - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Show me your darkness - Page 2 Empty
 

Show me your darkness

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2