Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásImogen Ward EmptyVas. Május 30, 2021 2:06 pm

Imogen Ward
Kötött Play by: Virginia Gardner


Státusz
Regisztrált

Csoport
Human

Rang
Ember

Tartózkodási hely
Denver

Foglalkozás
Diák

Kapcsolatok
Isaac Lestrange

Ahogyan én látlak...

2001. májusa. Ekkor találkozott Isaac az édesanyáddal - miután megszökött a saját apjától és maga mögött hagyta a fogadott húgát abban a hitben, hogy a lány meghalt. Tehát megismerte Angela Wardot; és őszintén szólva azt az estét nem úgy terezte, ahogyan végül alakult. Isaac 15 éves volt, míg Angela a 20-as évei elejét taposta. Gyönyörű volt, megakadt rajta a szeme, de nem tervezett semmit vele - végül némi iszogatás és beszélgetés után Angela ágyában kötött ki. Isaac számára később derült ki, hogy a lány nem csak vele, hanem másokkal is lefekszik, csak épp pénzért. Másnap viszont elváltak az útjaik és soha többé nem látták egymást.
Isaac a mai napig nincs tisztában azzal, hogy Imogen megszületett 2002. februárjában. Angela kénytelen volt megtartani téged. A körülmények nem adtak lehetőséget neki arra, hogy elvetessen, valamint félt is a műtéti beavatkozástól, ami manapság rutinnak számít. Viszont miután megszülettél, akkor sem hagyott fel az életmódjával. Te ebben nőttél fel, és az vált neked a természetessé, hogy szinte minden nap más férfival látod édesanyádat. Mindent megadott neked ennek ellenére: ruhákat, tárgyakat, saját szobát... és még sorolhatnánk. De egy valamit nem tudott megadni: a szeretetet. Sosem ült le veled beszélgetni a gondjaidról, nem segített egy fiú ügyedben sem. Sosem tett érted valójában semmit.
Az apádról viszont sosem titkolt el semmit. Mindig is tudtad, hogy egy Isaac Lestrange nevezetű férfi az apád. Habár fényképed nem volt róla, sem egy kézzel fogható tárgyad, jó ideje érlelődik benned, hogy felkeresed. Angela mesélt arról, hogy Isaacnek mennyire sanyarú családi háttere volt és a fogadott húga haláláról is tudsz.
Aztán az utóbbi hónapokban rájöttél, hogy az anyád mellett egyszerűen semmi jó nem várhat rád. Egészen eddig kitartottál mellette, próbáltál mindent kihozni magadból, amit csak lehet, de te sem tudsz küzdeni a végtelenségig, igaz? Főleg olyanért nem, amit sosem kaphatsz meg. A figyelmét és a szeretetét. Az utóbbi időben már annyi törődést sem kaptál tőle, mint azelőtt. Magadnak kellett főznöd, mosnod, a takarítás is rád maradt.
Miután eldöntötted, hogy elszöksz, az uticélod Denver lett. Fel akarod keresni apádat. Azt reméled, hogy vele igazi család lehettek. De amivel nem vagy tisztában, az az, hogy az apád mit sem változott: ugyanaz a megtört lélek, akiről édesanyád mesélt. Aki nehezen enged közel bárkit is magához. Kemény fába vágod a fejszéd, kislány!

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Imogen Ward Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Imogen Ward 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Imogen Ward F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Imogen Ward Empty
 

Imogen Ward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Imogen Ward
» Imogen Ward leendõ szobája
» Lydia Ward
» Isabelle Ward