Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásChelsea Janson EmptyKedd Okt. 17, 2017 9:26 pm


Chelsea Janson

Egyetlen kaland többet ér, mint ezer egyforma nap, amit kényelemben és jólétben töltök.


Becenév

Chelsea, Sea

Titulus

miss bad bitch

Születési hely, dátum

Texas, 1311 Július 26.

Faj

eretnek

Átváltozás

1311, egy gyönyörű, nyári napján születtem. Az anyám ember volt, az apám pedig boszorkány. Én, elszívó boszorkány lettem, mint az ők gyönyörű gyümölcse. 5 éves koromban kezdtem el használni az erőmet, apámhoz nem álltam túlságosan közel. Így amikor leszidott, és én mérges lettem rá, akkor elkezdtem bántani. Sajnos ez a dolog meglehetősen elfajult, pontosabban odáig, hogy elküldtek otthonról. Egy kis kuckóban laktunk egy erdőben, és az igazságot megvallva, eléggé elvoltunk szigetelve a külvilágtól, így fogalmam sem volt hova mehetek. Az anyukám esténként mesélt az ősi vámpírokról, a boszorkányokról, a vérfarkasokról, mert úgy gondolta jogom van tudni róluk. Miután elküldtek, az erdőben maradtam a kuckótól nem messze, és megpróbáltam a saját talpamra állni. Ekkor már 23 éves voltam. Egy éjszaka reccsenésekre ébredtem, és őszintén szólva féltem. Addig még senki mással nem találkoztam a szüleimen kívül, csak a mesék, históriákból hallottam másokról. Egy férfi lépett oda hozzám, véres volt a szája, a tekintete pedig rideg, és ijesztő.  Mosolygott, a tekintete rám szegeződött, és egy pillanat alatt megtörtént az, ami azután végig kísérte az életemet. Amikor magamhoz tértem, éreztem hogy vér kell. Ekkor tudatosult bennem, hogy a férfi, akit láttam, egy vámpír volt, és most átváltoztatott. Fogalmam sem volt hogy mit tegyek, de a vér utáni sóvárgásom nem csillapodott, és nem volt más választásom. A kuckóhoz indultam, benéztem az ablakán, és láttam amit a szüleim éppen reggeliznek a kicsi, kerek asztalnál. Bementem, majd amikor megláttak felálltak az asztaltól, és már csak arra emlékszem, hogy pár pillanat múlva mindent vér borított, a testüket cafatokra téptem.
Család

Család? .. Ugyan Chelsea Janson 846202165

Play by

Halston Sage





Ez az én történetem...

Az én történetem egészen 23 éves koromig nem túl izgalmas. Egy erdő mélyén, egy kuckóban éltem a szüleimmel. 23 évesen kiraktak otthonról, mert apámat az elszívó erőmmel bántottam. Ekkor egy éjszaka, (mint később kiderült) Klaus Mikaelson vámpírrá változtatott. Így lettem eretnek. A szüleimet azon a reggelen, amikor felébredtem, meggyilkoltam, a vérsóvárgásomnak köszönhetően. Miután ráeszméltem arra, amit tettem, be kellett látnom, hogy az érzéseim a vámpírrá válásom miatt felerősödtek. Éreztem a vérüknek a szagát, és végig anyám arca volt a szemem előtt, amint az esti  meséket, történeteket mesélte nekem boldogan. Fájt az, hogy ő sosem szólhatott bele semmibe, mert apám elhallgattatta. Anyám félt tőle, ezért amikor apám elküldött a háztól nem mert ellenkezni. Akkor, abban a pillanatban, vissza akartam csinálni az egészet, de már nem bírtam. A fájdalom, az éhség, a magány, minden felerősödött bennem.  Úgy hagytam mindent, ahogy volt, és kiviharoztam a kuckóból. Addig mentem, amíg csak láttam. Ekkor találtam rá Mystic Falls-ra, de mivel az emberekben nem bíztam, így nem mertem beköltözni a városba. A város melletti erdőben éltem tovább, hogy  senki se tudja meg hogy hol vagyok. De ennyi év bujkálás után, úgy döntöttem, hogy visszatérek. Betérek a faluba, és megpróbálok viszonylag ,,emberi" életet élni. Azon az éjszakán, valami megerősített, és megmutatta azt, hogy soha, senkiben sem bízhatok meg. Az átváltoztatásom éjszakáján egy lány jelent meg, pontosabban Stephanie Stafford, és ő mentette meg az életemet. Ha ő akkor, nem jelenik meg, akkor a vámpír darabokra szed engem. Stephie azóta a legjobb barátnőm, és az egyetlen ember akiben a világon megbízom.
Remélem, hogy sikerül beilleszkednem az emberek közé, és hogy megtanulok együtt élni velük, kompromisszumokat kötni, és újra bízni.
Sajnos rossz tulajdonságom, hogy tudok nagyon bunkó is lenni.
Kettő véglet van, mert nagyon szélsőséges eretnek vagyok. Valakit vagy nagyon szeretek, vagy pedig nagyon gyűlölök. De ha gyűlöllek, akkor azt ajánlom kerülj el, amennyire csak tudsz, mert én nem hátulról támadok. Szemből jövök.



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Chelsea Janson Empty
TémanyitásChelsea Janson EmptyKedd Okt. 17, 2017 9:45 pm


Gratulálunk, elfogadva

Miss Bad Bitch

Először is megragadom az alkalmat arra, hogy üdvözöljelek köreinkben! Nem hittem, hogy valaha itt leszel, de nagyon-nagyon örülök neked!  Chelsea Janson 3808243726 Pláne, hogy az én kedves kis keresettemet vitted most el. Szerintem nálad jó kezekben lesz. Tudom, hogy van fantáziád és nagyon jól írsz, nem lesz itt gond.
Sea' múltja nem a legszívderítőbb, de ebből én is kivettem a részem, sőt, hozzá is fogok adni még a történetedhez egy rosszabb összetevőt. Ezért előre is elnézésedet kérem - mindig barátnők leszünk. Viszont a történetünk hamarabb kezdődött, minthogy megmentettelek Klaus karmai közül (akit amúgy szívből gyűlölök, mert nem te vagy az első, akit megölt volna... mást már elvett tőlem végérvényesen).
Nem is tartalak fel tovább, menj, foglald le az arcod és ígérd meg, hogy az első játékod az enyém lesz!  Chelsea Janson 2143335336


Lysandra Lockhart
Õsi boszorkány
erõsebb mágia birtokosa
Lysandra Lockhart



163
C szint:
Kalmithil
Chelsea Janson Tumblr_pavi0aWCVc1qd5s0eo2_400
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
• • • miss bad witch • • •
Másik felem :
• • • maybe next year
Chelsea Janson Tumblr_o2euieLMHr1sopmsmo5_250
but probably not
• • •
Ennyi éve vagyok a világon :
1056
Lejátszási listám :
• • • invincible • • •

• • • faded • • •
• • • believer • • •
• • • thunder • • •
• • • without you • • •
• • • life is strange || obstacles • • •
• • • shelter || seraphim? • • •
Akinek az arcát viselem :
• • • katherine mcnamara • • •
Tartózkodási helyem :
• • • new orleans • • •
℘ ℘ ℘ :
Chelsea Janson Tumblr_pzhza2qbmH1tuma5yo7_400
Az álarc mögött :
• • • eliffe • • •

Chelsea Janson Empty
 

Chelsea Janson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chelsea, a barátnőm
» Chelsea Jenson
» Chelsea Jenson
» Chelsea Jenson
» Chelsea Jenson