Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2020 1:41 pm

To: Drezath
Take a look at the future. Who knows what's ahead?

Hálásan a férfire mosolyogtam, miközben elvettem a jegyet, amit kinyomtatott. Egy fél pillantást vetettem rá, megnézve annak dizájnját, mielőtt a zsebem mélyébe süllyesztettem volna. Amikor megjegyezte, hogy ez a képregény kiállítás akkor pont nekem való, csak szórakozottan bólintottam egy aprót. Végül is, igen ebben igaza volt, de sokszor sajnáltam, vagy éppen szidtam magamat a tájékozatlanságom miatt. Persze, ez nem jelentette azt, hogy ne tudtam volna dolgokat, vagy ne szerettem volna dolgokat, de, nos, a művészet az pont nem tartozott szorosan az érdeklődési körömhöz. Főleg a kortárs festészet nem. A régi alkotásokat szerettem nézegetni, egy jelenet aprólékos ábrázolása, vagy egy táj élethű visszaadása teljesen le tudott nyűgözni, és sokszor elcsodálkoztam azon, hogy milyen gyönyörű alkotásokat voltak képesek az emberek létrehozni. Ellenben a kortárs művészet nekem eléggé elvont volt, és sokszor nem értettem az adott alkotás lényegét. Ezeket nézve mindig az volt a benyomásom, hogy ilyet én is tudnék készíteni. A képregény kiállítás azonban igenis érdekesnek hangzott, ezért a kezdeti vonakodásom ellenére is kíváncsian vártam, hogy láthassam azt.
- Köszönöm, remélem, hogy sikerül hamar a nyomára bukkannom – válaszoltam neki, igyekezve magabiztosabbnak mutatni magamat, mint ahogy valójában éreztem. –  Ebben az esetben tényleg köszönöm a térképet, életmentő – nevettem fel halkan, miközben gyorsan belegyűrtem a táskámba a papírt. Csak aprót bólintottam, amikor elmagyarázta, hogy honnan kezdődik a kiállítás, majd gondolkodás nélkül megindultam az említett irányba. Már így is kicsit rosszul éreztem magamat, amiért ennyi idejét lopom ennek a férfinak. Egyébként, még csak most tűnt fel, hogy senki nincs itt. Azt gondoltam volna, hogy legalább egy tanulócsoporttal találkozni fogok, ez az üresség azonban kissé félelmetes volt. Nyeltem egy nagyot, igyekezve elnyomni magamban ezeket a gondolatokat és érzéseket. A félelem egy olyan érzés volt, amely túlságosan is régóta volt már hű társam, én pedig bármit megadtam volna azért, hogy megszabaduljak tőle.
Az emeletre felérve valóban a szemeim elé tárult a kiállítás, a férfi pedig nagyon érdekesen és részletekbe menően magyarázott el nekem mindent. Négy termen vezetett keresztül, és tényleg baromira élveztem az egészet. Gyanítottam, hogy ha egyedül indultam volna ennek neki, fele ennyire se szórakoztam volna jól. Még azon is meglepődtem, hogy annyira lekötött az egész, hogy megfeledkeztem minden félelmemről és rossz érzésemről is, ami azóta kísértett, hogy ennek a galériának a közelébe jöttem.
- Nos, nagyon szépen köszönöm a körbevezetést, igazán izgalmas és érdekes volt ez a kiállítás. Örülök, hogy végül úgy döntöttem, hogy megnézem – magyaráztam boldogan a férfinak, amint a tárlat végére értünk. – Akkor, további szép napot Önnek, és még egyszer köszönöm a sok segítséget – utaltam itt a hasznos kis térképre, amit korábban adott nekem. Végül aztán hátat fordítottam neki, és leszaladva a lépcsőn a bejárati ajtó felé vettem az irányt. Kellemes kikapcsolódás volt ez a kiállítás, de most már tényleg hozzá kellett látnom a feladatomhoz. Legnagyobb meglepetésemre azonban, amint lenyomtam a kilincset, és megpróbáltam kinyitni az ajtót, nem történt semmi. Felvont szemöldökkel rángattam, hátha csak beragadt vagy valami, de minden próbálkozásom hiábavalónak tűnt. Mintha bezárták volna. Ez nagyon furcsa volt, hiszen a galéria még órákon át nyitva volt a nyitva tartás szerint. Nem lett volna szabad bezárniuk.
- Öm… elnézést? – kiáltottam fel, hátha az előbbi férfi meghallja a hangomat. – Az ajtót szerintem véletlen valaki bezárta, nem tudok kimenni – magyaráztam, ám semmi válasz nem érkezett. Az eddig is érzett baljós érzések újult erővel törtek rám, én pedig immáron teljesen biztos voltam abban, hogy valami itt nem stimmel. Minden idegszálam azt súgta, hogy meneküljek, így hát sarkon perdülve minden erőmet összeszedve rángatni kezdtem az ajtót.

569 words ❖ Prom Queen ❖  16. Utca - Page 2 3816853304

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptySzomb. Márc. 14, 2020 8:51 pm




Isabelle & Drezath

{ i whisper truce as the ashes hit the ground, no,
i’m not what you think that i am made of, i’m a story, i’m a break up }

Rendkívül precízen adminisztráltam a lány látogatási szándékát, majd miután kiderült, hogy milyen jegy kell neki, nyomtattam neki egyet. Szánalmas feladatnak tűnt mindez, de hát a látszat kedvéért úgy kellett intéznem mindent, mintha valódi lenne.
– Semmi gond – Hogy lehet valaki ilyen gyenge elméjű? Mosolyt villantottam a lányra: – Tessék, hogy legyen emléked rólunk – nyújtottam át a szöszinek a kis méretű kártyaszerű lapocskát, amelyen a galéria címere díszelgett, meg hogy huszonegy év alatti a látogató, aki kapta. Ezt a szöveget a kedves boszorkány fejéből szedtem, és szinte mindig így adta ki a jegyeket a kezei közül. Magamban szitkozódtam, ám mivel a lány eleve félénk volt nem mertem stratégiát váltani egyelőre. Biztosra kellett mennem. A magam érdekében is, de bizonyítani is akartam a királynőmnek, mert ha ezt is meg tudtam oldani és kiszabadultam a hús és csont börtönéből, végre elég meggyőző lesz a számára, hogy bízzon bennem.
– Akkor ez a kiállítás neked való, mert különösebb művészeti tudás nélkül is teljesen érthető – jegyeztem meg, ismételten a boszorkány fejéből kiolvasott szavakat használva, miközben felemelkedtem a székből, majd kiléptem a pult mögül.
A kérdésemre persze tudtam a választ, de így mégis csak hihetőbb volt ez az egész. És ha már az átokzsákocskával nem törődött, akkor szerettem volna, ha nem gondolkodik azon, mit keres igazából itt. A segítségem pedig csak látszólagos volt, ennyivel is jobb képet festettem magamról is, hiszen normális esetben miért próbálkoztam volna bármiben is megkönnyíteni a dolgát, ha ártani kívántam neki. Pedig mennyire szerettem volna ártani neki. Némi szúrás, egy két köröm eltávolítása és hasonló apróságok egészen gyorsan megoldják a problémákat.
– Ó, sok sikert akkor hozzá – Nem kell aggódnod, idejön majd érted. Szívesen közöltem volna a lánnyal, hogy hipp-hopp meglesz a drága apuci, de ahhoz az ő legnagyobb sajnálatára, el kellett kapnom. Türelmetlenül a zsebembe süllyesztettem az egyik kezemet, amelyben a mobiltelefon lapult és azt vártam, mikor fog majd végre megzizzenni.
– Biztosan találsz majd szállást, néhánynak az elérhetősége a térkép hátoldalán van – mutattam az imént átadott lapocskára, amelyen az utak kis vonalakként kígyóztok körbe. A kérdésére bólintottam, majd a szabad kezemmel intettem neki a helyiség oldalában kezdődő lépcső felé.
– Igen, igen, csak utánad. A lépcső tetején rögtön a balra lévő teremmel kezdődik a tárlat – majd ha elindult felfelé utána mentem. A hátsó szoba felé sandítottam, de a telefonom még mindig csendben volt. Az emeleten elkezdtem beszélni a rajzokról, amelyek hol kezdetlegesek, hol kifejezőbbek voltak. Volt mindenféle képregény, amerikai, európai és ázsiai alkotóktól. Az emelet található négy kisebb teremben kalauzoltam végig a lány, amikor megrezzent a zsebemben a telefon. Egy pillanatra gyilkos mosoly futott át az arcomon, de már nem szakítottam meg a körbevezetést. Sokkal izgalmasabb lesz, ha egyszer csak rájön, nincs menekvés.


{ négyszázharminchét szó;  megkíméllek majd 16. Utca - Page 2 1250325136  }

kredit

Drezath
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Drezath



163
C szint:
Kalmithil
16. Utca - Page 2 Cd9ygS8
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
37
Titulus :
{ locked vicious soul in flesh and bones }
Másik felem :
{ silver hair siren... maybe }
16. Utca - Page 2 Giphy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
{ Michiel Huisman }
Tartózkodási helyem :
{ Mystic Falls }
Keresem :
16. Utca - Page 2 Tumblr_inline_o1hoccc4oQ1qlt39u_250

{ deadly fever, please don't ever break
be my reliever 'cause i don't self medicate
and it burns like a gin and i like it put your lips on my skin and you might ignite it, hurts, but i know how to hide it, kinda like it }


Az álarc mögött :
{ szuszu }

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2020 9:52 pm

To: Drezath
Take a look at the future. Who knows what's ahead?

Csak zavartan elmosolyodtam, amikor azt felelte a férfi, hogy semmi gond, a prospektusok azért vannak ott, hogy a betévedők megnézhessék őket. Hülyén éreztem magam, hiszen egyértelmű volt, hogy ezért voltak a kis újságok kirakva a pultra, csak egyszerűen annyira zavarban voltam, hogy össze-visszabeszéltem. Soha nem voltam még igazán turista, pláne nem egyedül, és ez egy kicsit feszélyezetté tett. Meg valószínűleg ez a furcsa érzés is, amit azóta éreztem, hogy betettem a lábam az épületbe. Mintha valami nem stimmelt volna. Persze sejtettem, hogy csak a paranoiámról van szó, ezért igyekeztem elnyomni magamban ezeket a hangokat, és nem figyelni rájuk. Hiszen ez csak egy egyszerű galéria volt, nem volt túl nagy az esélye annak, hogy fényes nappal itt támadna rám egy késelős sorozatgyilkos.
Meg sem vártam a férfi válaszát a jegyáráról szóló kérdésemre, csak rögtön elkezdtem a táskámban kutatni a pénztárcám után. A férfi javaslatára letettem a zsákomat, és így keresgéltem tovább. Ekkor tűnt fel valami ismeretlen tárgy a táskámban. Ahogy megpillantottam, visszatért az előbbi veszélyérzetem. A szívem a torkomban dobogott, és egy pillanatra megijedtem attól, hogy valaki netán kirabolt. Hiszen elképzelésem sem volt, hogy hogyan került ez a tárgy a táskámba. Végül aztán csak visszatettem azt oda, ahol találtam, és kutattam tovább a tárcám után. Már pont meglett, amikor eljutott a tudatomig, hogy huszonegy év alatt ingyenes a belépés, én pedig, nos, bőven az alatt voltam.
- Jaj, ne haragudjon, csak most esett le, hogy én bőven huszonegy alatt vagyok még – nevettem fel halkan kínomban, majd hogy igazoljam szavaimat, elővettem a tárcámból a diákomat, és odaadtam a férfinek, hogy le tudja ellenőrizni rajta a születési dátumomat. Némán várakoztam, amíg a férfi elvégezte a szükséges adminisztrációt, majd amint visszakaptam a kártyámat, eltettem azt a helyére, a tárcámat pedig visszasüllyesztettem a táskám mélyére.
- Köszönöm – mosolyodtam el. – A körbevezetést pedig, azt hiszem, elfogadom. Nem igazán értek a művészethez, de biztos vagyok benne, hogy érdekes a kiállítás – fecsegtem, magamban még hozzátéve azt is, hogy megfelelő magyarázattal. Bár a képregények nem igazán tartoztak szorosan a művészethez a számomra, mégis örültem a felajánlásának, kevésbé éreztem volna magam elveszve.
Meglepetten kaptam fel a fejemet, amikor megkérdezte, hogy keresek-e valamit Denverben, nekem pedig az első gondolatom egyből az volt, hogy ennyire látszott, hogy akarok valamit ebben a városban? Vagy csak egy jó tipp volt a férfitől.
- Ami azt illeti, igen, az apámat keresem, de abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán itt lakik-e még – rántottam egy aprót, majd amikor felajánlott egy térképet, amin szállások, éttermek és hasonló helyek voltak megjelölve, ismét a pulthoz léptem, hálásan mosolyogva rá. – Ezt, köszönöm, elfogadom. Ami azt illeti, ma érkeztem Denverbe, és még nincs szállásom, remélem, egy olcsóbb motelben van még szabad szoba – magyaráztam a férfinak, miközben eltettem a hasznos kis térképemet. Eddig úgy tűnt, hogy nem is volt olyan rossz ötlet bejönni ide, hiszen a férfi a segítségemre volt, aztán ki tudja, lehet még az apámat is ismerte. Bár nem hittem volna, hogy ekkora szerencsém lenne.
- A képregény kiállítás az emeleten van? – kérdeztem tőle mosolyogva, indirekt módon próbálva utalni arra, hogy akkor velem jön-e vagy sem, ha már korábban felajánlotta a segítségét.

511 words ❖ Prom Queen ❖  16. Utca - Page 2 3816853304

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptyKedd Feb. 11, 2020 4:25 pm




Isabelle & Drezath

{ i whisper truce as the ashes hit the ground, no,
i’m not what you think that i am made of, i’m a story, i’m a break up }

A lány megszeppent, és hátrább lépett, amikor megjelentem. Félénk. Ezt jó tudni, hiszen ott kellett tartanom, amíg a boszorkány nem ír egy üzenetet, hogy elvégezte az igézetet, és a szöszi, ha akarna sem mehetne sehová sem. Vagyis az egyetlen kritikus pont az lehet, ha én elszúrom és túl korán el akarna indulni.
– Dehogy-dehogy, semmi gond. Azért vannak, hogy nézegesd és olvasgasd – jegyeztem meg a prospektusokra, amelyek egy részét beborították a pultnak, és rámosolyogtam a lehető legkedvesebben a lányra. Isabelle. Így hívták, legalábbis a kutatásaim szerint. Az anyja nem volt valami okos, amikor azt híresztelte országvilágnak, hogy a gyermeke apja egy vadász. Persze nekem éppen ez volt a szerencsém, nem úgy a lánynak, aki kétség kívül nem fog lelkesedni a helyzetért, ha rájön, az egész galéria egy személyre szabott csapda a számára.
Kis meglepettséget játszottam meg, amikor a lány azt mondta, nem is tudja miért jött ide. Én pontosan tudtam, hogy csupán az átokzsák hozta ide, valószínűleg önszántából meg sem közelítette volna a galériát. De ez így rendben is volt. Én sem számítottam rá, hogy éppen egy művészeti kiállítással próbálja álcázni egy boszorkány magát.
– Örömmel körbe vezetlek – bólintottam végül, amikor úgy döntött mégis csak megnézné az aktuális kiállítást. A boszorkány fejébe beleolvasva ismertem minden olyan információt, ami ehhez a vállalkozáshoz szükséges volt. – Ó, igen. Huszonegy év alatt ingyenesen látogatható minden kiállításunk, e felett hét dollár – mondtam végül, amikor a belépő áráról kérdezett. Ezzel egyébként nem hazudtam, valóban így volt a beugró a galériába. Belehuppantam a székbe, ami a pult mögött foglalt helyett és nagyon komolyan úgy tettem, mintha adminisztrálni kezdtem volna a lány látogatását. Közben láttam, hogy feltűnt neki valami… az átokzsák, amit a táskájának zsebébe csúsztattam be a sétáló utcában. Szerencsére úgy tűnt, a jelen helyzetben ezzel nem akar foglalkozni, miközben feltehetőleg a pénztárcáját próbálta előkotorni.
– Semmi gond, pakolj nyugodtan le. A kiállítás nem szalad el – jegyeztem meg, amíg keresgélt a szöszi. Amúgy sem siettetem a dolgot, hiszen a boszorkány még nem üzent hátulról. Azután végül felém fordult a lány és arról érdeklődött, tudnék-e segíteni neki.
– Van valami konkrét, amit keresel Denverben? – kérdeztem, úgy téve, mintha tökéletesen ismerős lennék Denverben. Ami amúgy nem volt annyira nagy kamu, hiszen a Dylan nevű vadász, akinek a testében ragadtam, denveri volt, talán még a kiscsaj apját is ismerte. Az milyen szórakoztató fordulat lett volna. – Van egy ilyen térképünk, amin elsősorban a múzeumok és a galériák vannak megjelölve, de szállásokat és éttermeket, kávézókat is megtalálsz rajta. Ha gondolod, nyugodtan tedd el – tettem hozzá egy kis keresgélés után, majd kinyitottam egy harmonikára hajtott kisebb méretű térképet és kiterítettem a pultra.


{ négyszázhuszonöt szó;  megkíméllek majd 16. Utca - Page 2 1250325136  }

kredit

Drezath
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Drezath



163
C szint:
Kalmithil
16. Utca - Page 2 Cd9ygS8
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
37
Titulus :
{ locked vicious soul in flesh and bones }
Másik felem :
{ silver hair siren... maybe }
16. Utca - Page 2 Giphy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
{ Michiel Huisman }
Tartózkodási helyem :
{ Mystic Falls }
Keresem :
16. Utca - Page 2 Tumblr_inline_o1hoccc4oQ1qlt39u_250

{ deadly fever, please don't ever break
be my reliever 'cause i don't self medicate
and it burns like a gin and i like it put your lips on my skin and you might ignite it, hurts, but i know how to hide it, kinda like it }


Az álarc mögött :
{ szuszu }

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptyVas. Feb. 02, 2020 8:09 pm

To: Drezath
Take a look at the future. Who knows what's ahead?

Éppen elmélyülten tanulmányoztam azt a prospektust, ami az aktuális kiállításról számolt be. Bevallom, nem voltam nagy művészetrajongó, de ez a képregény kiállítás érdekesnek hangzott. Végül egy mély férfi hangra kaptam fel a fejem. Egyből egy lépéssel távolabb ugrottam a pulttól, mint egy rossz gyerek, akit csínytevésen kaptak. Az anyám mindig úgy nevelt, hogy ne nyúljak semmihez addig, amíg arra engedélyt nem kaptam, még akkor is, ha például pont a célból volt kirakva az adott dolog, hogy az érdeklődők kielégíthessék kíváncsiságukat. Most azonban nem volt itt anya, hogy meg tudjon szidni, így nekem is elpárologtak az aggályaim.
- Ó, elnézést, nem akartam tolakodó lenni, csak gondoltam lefoglalom magam, amíg érkezik valaki – kezdtem el magyarázkodni zavart hangon, miközben az ajkamat rágcsáltam. Azt hiszem, nem éppen én voltam a világ legjobb turistája, mondjuk, nem is volt túl gyakran alkalmam gyakorolni ezt. A férfi kérdése hallattán elgondolkodtam, hiszen nem tudtam volna megfogalmazni, hogy miért is jöttem be ide. Valamilyen szinten felesleges időpocsékolásnak tűnt, hiszen azt az időt, amit ebben a galériában töltöttem el, használhattam volna arra, hogy az apám után kutassak. Bár… vajon mennyi az esélye annak, hogy az első férfi, akivel beszélgetésbe elegyedek, ismerje az apámat? Gyaníthatóan a nulla felé tendál.
- Tulajdonképpen magam sem tudom, mit szeretnék megnézni – ismertem be, majd ahogy ismét eszembe jutott az előbbi prospektus, egy kelletlen bólintással jeleztem, hogy talán mégis arra a kiállításra jöttem. – De izgalmasnak hangzik a képregény kiállítás, szeretném megnézni – döntöttem el végül, majd léptem vissza a pult elé. – Mennyibe kerül a jegy? – kérdeztem, miközben lecsúsztattam a táskám pántját a ball vállamról, majd féloldalvást magam elé húztam azt. Még ki se nyitottam a zsebét, amikor hirtelen észrevettem a külső zsebében valami furcsa… tárgyat. Meglepetten vettem azt elő, és pillantottam rá értetlenkedve. Még soha életemben nem láttam, azt sem tudtam, hogy hogyan került hozzám ez a valami. Mindenesetre nem szenteltem több figyelmet neki, visszatettem oda, ahol találtam, majd inkább a pénztárcám után kezdtem el kutatni a zsákomban. Egy kissé meggyűlt a bajom vele, mert persze, hogy legalulra tettem a biztonságesetére, emiatt viszont most túrhattam fel az egészet érte. Végül csak meglett az említett tárgy. – Elnézést, csak kicsit sok a cuccom – motyogtam zavartan, megmagyarázva a korábbi bénázásomat. Kifizettem a jegyet, ha a férfi mondott egy árat, majd már meg is indultam volna előre, amikor eszembe jutott, hogy fogalmam sincs, mi hol van. – Ne haragudjon, de tudna még egy kicsit segíteni? Most járok itt először, és nem tudom, mi merre van – ismertem be egy kínos mosoly kíséretében, reménykedve, hogy a férfinak nem volt még elege a szerencsétlenkedésemből.

419 words ❖ Prom Queen ❖  16. Utca - Page 2 3816853304

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptyPént. Jan. 31, 2020 9:55 pm




Isabelle & Drezath

{ i whisper truce as the ashes hit the ground, no,
i’m not what you think that i am made of, i’m a story, i’m a break up }

Nem ment egyszerűen rábukkanni a lányra, aki megoldhatta a problémáimat, főleg miután a partnerem, aki azt gondoltam számíthatok, egyik pillanatról a másikra elfüstölt, amiért még számolni fogok vele, ha megszereztem, amit akartam. Öröm az ürömben, hogy Denver városa rendkívül megosztottá vált az elmúlt időszakban, és így nem volt olyan nehéz dolgom találni valakit, aki igen kis ellenszolgáltatásért cserébe hajlandó volt szövetkezni velem.
A Robischon galéria tulajdonosa, aki történetesen egy boszorkány volt, és gyűlölte az Ötök Testvériségét és az összes vadászt, akiket Denverbe csábítottak, nagyon segítőkésznek bizonyult, amikor elmagyaráztam mi volt a tervem. Annyi kérése volt cserébe csupán, hogy a vadász szenvedje meg a beszélgetést velem, erre pedig minden esélyt meg is adtam a jövőben, illetve, hogy a gyereket ne öljem meg… Tekintettel azonban arra, hogy a segítsége nélkül sokkal nehezebb dolgom lett volna elrabolni a kölyköt, belementem. Bár nem túl nagy lelkesedéssel. Szórakoztatóbb lett volna, ha megnyúzhattam volna az apja előtt a kislányt. De egy átokzsákért és a galéria átadásáért cserébe belementem ebbe a kitételbe.
A lányt egyébként hetekbe telt felkutatnom, ám az anyja igen könnyen kiadott mindenféle információt a gyereke apjáról, és az ilyesminek visszhangja van, nem csak természetfeletti körökben. A nyomfelderítés és a megfigyelés pedig a véremben volt, a lelkem éppen ezek miatt a képességeim miatt lett koromfekete és juttatott a Pokolra. Ami azonban a múltamnál sokkal fontosabb, hogy miután a boszorkánynak tudtam adni a lány hajából, amit egy fésűről szedtem össze a nem kifejezetten anyaságra alkalmas mamájánál, könnyedén belőtte a tartózkodási helyét. Ami azt illeti a lány könnyített a helyzetemen, hisz egyenesen besétált a városba, ahol a csapda várta.
A sétáló utcában láttam meg először, és tudtam, hogy fogom a legkönnyebben a kis átokzsákot a lány zsebébe csúsztatni, hogy aztán a boszorkány bűbájt bocsájthasson ki rá, amivel a galériába csaljuk. A gyarapodó tömegben pedig nem is volt kifejezetten nehéz dolgom. Elsuhantam a lányka mellett, rá sem nézve, majdnem fellöktem, miközben a hátizsákja egyik külső zsebébe dugtam a boszorkánytól kapott zsákot, és elviharzottam a galériába. Nem volt messze, de már út közben felhívtam a nőt, hogy elkezdheti a munkát.
A galériában a kortárs képzőművészet alkotásai voltak kiállítva, volt egy kép, ami kifejezetten megtetszett, mert a színei a vérre emlékeztettek, az ezüst sáv benne pedig a szirénre… Emellett az emeleti részen egy új tárlat volt, képregényekből. Hátra mentem a kiállítótérből, ahol egy kis helységben gyertyák égtek, valamiféle varázslatot kántált a boszorkány. Aztán csak felnézett rám, s közölte: a lány úton van.
Fél óra sem telt talán el, amikor valaki benyitott a galériába, és egy vékony hang szólalt meg. A terv az volt, hogy lány érkezését követően a boszorkány lezárja az egyetlen menekülési útvonalat, így csak és kizárólag belépni lehet a galériába, de ehhez szükség volt némi időre. És persze azt is elintézi, hogy ne zavarjanak meg engem, amíg el óhajtok beszélgetni a lánnyal és az apjával.
– Ó, helló! – léptem ki hátulról, elő véve legemberibb ábrázatomat és hangomat. – Segíthetek? Esetleg a képregénykiállítás miatt jöttél? – úgy tettem, mintha a legnagyobb szívügyem lenne a galéria meg a kiállítás, pedig cseppet sem volt fontos. Csak a szöszi volt a lényeg. És alig vártam, hogy halálra rémíthessem.


{ ötszáztizenhárom szó;  megkíméllek majd 16. Utca - Page 2 1250325136  }

kredit

Drezath
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Drezath



163
C szint:
Kalmithil
16. Utca - Page 2 Cd9ygS8
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
37
Titulus :
{ locked vicious soul in flesh and bones }
Másik felem :
{ silver hair siren... maybe }
16. Utca - Page 2 Giphy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
{ Michiel Huisman }
Tartózkodási helyem :
{ Mystic Falls }
Keresem :
16. Utca - Page 2 Tumblr_inline_o1hoccc4oQ1qlt39u_250

{ deadly fever, please don't ever break
be my reliever 'cause i don't self medicate
and it burns like a gin and i like it put your lips on my skin and you might ignite it, hurts, but i know how to hide it, kinda like it }


Az álarc mögött :
{ szuszu }

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptySzer. Jan. 22, 2020 9:44 pm

To: Drezath
Take a look at the future. Who knows what's ahead?

Több hónapba telt, mire sérüléseim teljes mértékben felgyógyultak, én pedig ismét képessé váltam arra, hogy a normálisnak egyáltalán nem mondható életemet folytassam. Minden egyes nap, amit ebben a házban töltöttem el az anyám mellett, megerősített abban, hogy jól teszem, hogy lelépek. Nem létezett semmilyen jövő a számomra őmellette, legfeljebb a halál, vagy az ő szakmája. Bár, valószínűleg ott sem tudtam volna megállni a helyem, és senki nem akart volna ágyba bújni velem. A nadrágszíj okozta sebek elég mélyek voltak ahhoz, hogy heg maradjon utánuk, nemcsak bőrömet csúfítva el ezáltal, hanem engem is örök emlékeztetőül kísért, hogy véletlenül se felejtsem el soha, honnan jöttem.
Szívem szerint az első éjszaka megszöktem volna itthonról, amint kiengedtek a kórházból, de emlékeztettem magamat, hogy nem vághattam csak úgy neki a vakvilágnak. Szükségem volt pénzre, jó sok pénzre, némi ennivalóra, meg persze ruhára, de az utóbbiból nem kívántam sokat magammal vinni, mert nemcsak felesleges teher lett volna, hanem én sem akartam, hogy emlékeztessenek arra az életre, amit magam mögött hagyok. A napok, amiket a tervezéssel és gyűjtögetéssel töltöttem, kínkeservesen teltek, ami azonban mindennél nehezebb volt: elrejteni mindenki elől az izgatottságot, ami átjárta porcikáimat, s úgy viselkedni, mint ahogy mindig tettem, hideg közönnyel. Vagy nagyon jó színésznő voltam, vagy senki nem vette a fáradtságot, hogy komolyabban megfigyeljen engem, de nem is számított – senki nem sejtett semmit, én pedig, amikor eljött a pillanat, boldogan másztam ki a szobám ablakából, és kezdtem el szaladni a buszmegállóig. Hagytam egy búcsúlevelet anyámnak, így ha akart, tudta, hogy kinél kell keresnie, de nem hittem volna, hogy utánam jött volna. Ő nem volt olyan, mint én. Neki megfelelt a megszokott, viszonylag biztonságos élete, még ha ez azt is jelentette, hogy olykor el kellett viselnie egy-két rosszat is. Ő nem volt vakmerő, sőt, néha még gyávának is tartottam, amiért még magáért sem állt ki soha. Hogy is várhattam volna hát el, hogy majd pont értem tegye ezt meg?
Mindent pontosan elterveztem azt illetően, hogy hogyan jutok el Denverbe, azonban, amikor megérkeztem a városba, rájöttem, hogy fogalmam sincs, hogy hol vagy kinél érdeklődhettem volna az apám után. Persze, volt egy nevem, de hatalmas volt a város, én pedig bele sem gondoltam, hogy valójában mennyi idő fog kelleni ahhoz, hogy egyáltalán használható nyomra bukkanok. Feltéve, hogy az apám még mindig itt volt.
Mielőtt eluralkodhatott volna a pánik rajtam, a gyomrom hangosan megkordult, én pedig találom megindultam egy sétálóutca felé, valamilyen pékséget keresve, ahol vehettem magamnak valamit. A modern világban persze ez egyáltalán nem volt bonyolult, és a google térkép nagyon sokat segített már eddig is. A pékségben vettem magamnak egy szendvicset, majd abban a pillanatban, hogy kiléptem az üzletből, valaki erőteljesen nekem jött. Megszeppenve kaptam fel fejemet, ám az idegen egy fél másodpercre se állt meg, hogy bocsánatot kérjen tőlem, vagy valami. Láttam a távolodó alakját, és egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy utána kiáltok valamit mérgemben, de végül egy megadó sóhaj kíséretében elengedtem a dolgot. Felesleges lett volna balhét kevernem azzal az alakkal, hiszen én sem figyeltem, amikor kiléptem a boltból, így akár az én hibám is lehetett volna az egész. Sóhajtottam még egyszer, majd keresve egy szimpatikus padot leültem arra, és befaltam a szendvicsemet. Nagyon jól esett, hogy végre nem volt üres, én pedig újult erővel tudtam az előttem álló feladatra koncentrálni.
Lelkesen pattantam fel a padról, táskámat a hátamra kapva, és mosolyogva indultam meg, bár konkrét úticélom nem volt. Egyelőre csak jól esett a kirakatot nézegetve sétálgatni, és még az sem zavart, hogy egyedül voltam. Itt nem ismert senki, ez volt a második esély a számomra, egy tiszta lap, hogy az életem végre olyan irányba haladjon, ahol látok is jövőt magam előtt.
Lábaim végül egy galéria épülete előtt álltak meg. Soha nem voltam kifejezetten az a művész rajongó, de most valamiért mégis rettentően vonzott az, hogy betegyem a lábamat ebbe a helyiségbe. Ajkaimba harapva pillantottam fel a galéria nevére, melyen az állt, hogy Robischon galéria, majd ezután a nyitvatartását vettem szemügyre. Nem tudom, miért, de egy halvány rossz érzésem támadt a hely kapcsán, mégis valamilyen ismeretlen okból kifolyólag nagyon vonzott az, hogy jobban körülnézzek odabent. Végül aztán meggyőztem magamat arról, hogy semmi rossz nem sülhet ki abból, ha gyorsan körbeszaladok a kiállított tárgyak között, és egyébként is megfogadtam magamnak, hogy Denver más lesz, mint New York volt. Nem akartam mindentől megfutamodni, nem akartam olyan lenni, mint az anyám.
Mielőtt tovább agyalhattam volna azon, hogy most menjek-e be vagy sem, végül egy határozott mozdulattal lenyomtam a kilincset, és beléptem a galériába. Azt hittem, hogy rögtön itt lesz majd valaki a bejáratnál a recepciós pultnál, gyanítottam, hogy nem volt ingyenes a belépés, legnagyobb meglepetésemre azonban senki nem volt itt. Ez nem éppen oszlatta el a gyanúimat.
- Halló? Van itt valaki? – kiáltottam fel, hátha csak elcsászkált valahova a recepciós. Miközben vártam, nekidőltem a pultjának, és az ott levő különböző ismeretterjesztő füzeteket kezdtem el olvasgatni, még ha bunkó is volt így önállósítani magamat.

807 words ❖ Prom Queen ❖  16. Utca - Page 2 3816853304

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptyKedd Jan. 07, 2020 6:41 pm

Véget ért a kör
Szabad játéktér

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
16. Utca - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
16. Utca - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
16. Utca - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptyKedd Jan. 07, 2020 6:11 pm




Izzy & Drezath

{ i whisper truce as the ashes hit the ground, no,
i’m not what you think that i am made of, i’m a story, i’m a break up }

Bármennyire vonzó lett volna csak úgy elkapni a lányt, és magammal vinni, nem volt meg a lehetőségem rá… sajnos. Igaz, ha képes lettem volna erre, eleve nem kellett volna a kis csajjal bájolognom és úgy tennem, mintha ember lennék. Kezdtem unni ezt a szerepkört, úgyhogy időszerű volt, hogy megszabaduljak a pecséttől.
A megjegyzésére miszerint az emberek errefelé nem túl kedvesek, akaratlanul is felhúztam a bal szemöldökömet. Mintha ő olyan tündérbogár lett volna velem végig. És mivel a mimikám már elárulta a véleményemet, egy visszafogottan epés válasz csúszott ki a számon, mely után elnevettem magamat, enyhítve a szavaim élét:
– Tapasztaltam… de azért megbékíthetők – tettem hozzá végül a lány felé biccentve és a forrócsokoládéjára pillantva. Reméltem, hogy az apja hasonló őhozzá, és hogy rajta majd leverhetem a mostanáig felgyűlt feszültséget is. Ez a gondolat jó érzéssel töltött el, miközben újra belekortyoltam a kávémba. A kesernyés, füstös aromájú íz szétterjedt a számban.
A kérdésére könnyű volt válaszolnom, hiszen belenéztem a fejébe, és nagyon sok gondolata átfolyt belém.
– Elsősorban a szuperhősökre koncentráltam, de van egy-egy jól sikerült vázlat a populárisabb képregények rajzai közül is. Azok külön szobát kaptak a galériában – feleltem, tökéletes meggyőződéssel. Láttam rajta, hogy nem feltétlen hitt nekem, ezért is készültem fel a kiállítás kapcsán, többek között a meghívóval is. Egyetlen dolog foglalkoztatott, hogy igenis jöjjön el a galériához és elkaphassam, hogy aztán rákényszerítsem az apját is egy kellemes csevejre. Minden más mellékes volt. Arról azonban kénytelen voltam letenni, hogy ma elrángathassam a galériába… Sajnos. Mindegy, majd ha hallótávolságon kívül lesz, felhívom a boszorkányt és egyeztetek vele.
– Remélem találkozunk majd – mondtam egy kedvesnek szánt mosoly kíséretében – és még egyszer kösz a segítséget – intettem én is neki és elindultam az ellentétes irányba, mint a szöszi. Végül is fenn kellett tartanom az álcámat, és úgy volt a legkönnyebb, ha azt hiszi, valóban a galériába igyekszem.
*
Miután letértem a denveri sétáló utcáról elővettem a cseppet sem lemerült telefonomat és bekapcsoltam. Elég könnyű volt használnom a halandók kütyüeit, hiszen számomra mindig nyitva álltak a Pokol kapui.
– Nincs meg a lány. Kövesd, hová megy. Remélhetőleg holnap eljön majd a galériába. Hívj, ha tudod, merre ment – tájékoztattam és adtam ki az utasításaimat a boszorkánynak. A nyomorult annyira féltette az életét, hogy mindenbe belement, amit akartam, nekem pedig ez volt a legkényelmesebb.


{ háromszázhetvenhárom szó;  ígérem, nem bántalak... egyelőre 16. Utca - Page 2 1250325136  }

kredit

Drezath
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Drezath



163
C szint:
Kalmithil
16. Utca - Page 2 Cd9ygS8
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
37
Titulus :
{ locked vicious soul in flesh and bones }
Másik felem :
{ silver hair siren... maybe }
16. Utca - Page 2 Giphy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
{ Michiel Huisman }
Tartózkodási helyem :
{ Mystic Falls }
Keresem :
16. Utca - Page 2 Tumblr_inline_o1hoccc4oQ1qlt39u_250

{ deadly fever, please don't ever break
be my reliever 'cause i don't self medicate
and it burns like a gin and i like it put your lips on my skin and you might ignite it, hurts, but i know how to hide it, kinda like it }


Az álarc mögött :
{ szuszu }

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptySzomb. Dec. 21, 2019 2:30 pm

To: Drezi

Ha valaki keresztezi az utunkat, mindig hordoz valamilyen nekünk szóló üzenetet. Véletlen találkozások nincsenek.



  - Aha. Biztos vagyok benne, hogy eltévedt és már kezdte feladni, hogy nem talál oda a helyre, ami azért elég szánalmas, mert ilyen teló mellett én tuti lerajzoltam volna egy papírra és úgy indultam volna útnak.
- Akkor jó, mert nem valami kedvesek errefelé az emberek és ha megkérdezed mennyi az idő, akkor azt hiszik meg akarod őket lopni. Persze nem tűnt annyira vészes alaknak, de jól esik kicsit gonoszkodni, mert nem lehet én a jó kislány mindig, az már unalmas.
- Ja, megbocsátok, de csak mert vettél újat. Meg is emelem a forrócsokis poharamat és belekortyolok. annyira finom, imádom. Ahogy végigcsurog a mellkasomban a meleg is úgy árad szét bennem és jó érzés jár át tőle.
- Milyen képregények lesznek? Azért ez elég tág fogalom, mert Garfield is ott van meg sok más, ami mondjuk nem érdekel, a DC és Marvel jobban vonz, onnan sok kedvenc szuperhősöm akad.
- Aha. Végigmérem a szememmel, mert valahogy nem tűnik olyan képregények történetével foglalkozó egyénnek, aki ezeket összeszedje és kiállítást szervezzen egy olyan helyre, ahová még ő maga sem talál oda.
- Majd meglátom, köszi. Átveszem a meghívót és a zsebembe dugom, erről még meg kell kérdeznem Isaacot, hogy elenged-e vagy még Larát is megkérdezhetném meg elhívhatnám, ő legalább jó fej és talán nem unná magát halálra egy ilyenen.
- Akkor hali! Intek is neki és elindulok a vadászbázis felé, azaz hazafelé, hogy lefürödjek és átöltözzek, mert a futás után kicsit leizzadtam és jó lesne a felfrissülés, főleg, ha már ruhát is kell cserélnem, mert ez mehet a mosásba. Túl sorsszerű volt ez a találkozás, nem is én lennék, ha nem látnék bele többet, de pont emiatt mennék el arra a kiállításra, hogy bajba kerüljek és végre találkozzak természetfelettiekkel. Persze ahhoz fel is kellene készülni... Ha Isaacnak szólok, biztos nem fog elengedni, de talán mások sem, szóval ezt jobb ha nem mondom senkinek, csak magamban kombinálok. Azt viszont nem tudom megtenni, hogy csak úgy eljövök gondolom, mert most is iskola helyett lógtam kicsit a városban.

kredit


/Megkérdezem PM-ben aput meg Larát majd, hogy miként mehetek a képregény kiállításra 16. Utca - Page 2 2566525366 /

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptySzer. Dec. 11, 2019 10:34 pm




Izzy & Drezath

{ i whisper truce as the ashes hit the ground, no,
i’m not what you think that i am made of, i’m a story, i’m a break up }

Néhány nappal korábban, amikor megérkeztem a Denverbe, hogy felderítsem a terepet, alaposan körbejártam a város központi részét. Arcadius idejében is elég jól értettem a felderítéshez, éppen ezért bízott meg mindig különleges feladatok elvégzésével, és erre a királynőnk is hamar rájött. Ezért voltam megfelelő arra, hogy összeszedjem a kamasz lánykát, hogy aztán apucival is cseveghessünk majd. Természetesen érkezésem előtt felkészültem a várost érintő jelenlegi helyzetből is, ami valójában nem volt túl nehéz… Denver ugyanis háborús terület volt, már ami a természetfeletti helyzetet érintette. És a vadászok kontra mindenki más (a halandó lakosságot nem számítva) adta lehetőséget nem akartam kihagyni. Így nem volt nehéz találni egy vállalkozó szellemű boszorkányt sem, és emiatt ismerkedtem meg a galéria tulajdonosával is. Az a helyzet, hogy a terv nem volt száz százalékos, de ha Katherine-nek egy vadász kellett, ez tűnt a legjobb lehetőségnek per pillanat.
Az utcán egyre több lett az ember, ahogy az idő telt. A denveri sétáló utca kezdett feltöltődni a turistákkal, a boltok és éttermek sorra nyitottak meg, már ilyen korán, felkészülve és nyál csorgatva várva a fogyasztói dömpinget, ami órákon belül igazán beindulhatott. A halandókat csak szánni tudtam, amiért semmi mással nem törődtek oly’ sokan, csak a vagyonuk elherdálásával.
A közlékenyebbé vált lányka, egyből igyekezett segíteni kitalált problémámon, mely szerint a GPS nélkül kellett tájékozódnom egy idegen városban. Felém fordította a telefonja kijelzőjét, amelyen apró kék pöttyök jelölték ki számomra a leggyorsabb útvonalat a galériáig, amelyet oly’ „nagyon” kerestem. A boszorkánnyal abban egyeztünk meg, ha el tudom vinni a galériához a lányt, valamiféle kötővarázst szór majd ki rá, amivel eléri, hogy a szöszi kíváncsi legyen rám és időt és energiát is áldozzon arra, hogy találkozzon velem. Az én elképzelésemnek ez megfelelt… Mindezért pedig semmit sem kért a banya, azon kívül, hogy megesketett, a lány apja nem ússza meg ép bőrrel a találkozást velem. Ezért pedig könnyű volt kezeskednem.
– Igen, sejtettem, hogy valahol erre felé lesz – mondtam felpillantva a képernyő kék fényéből a kiscsajra, és újra felvillantottam a kedves mosolyomat. Felegyenesedtem és belekortyoltam a fekete kávémba. Az egyetlen jó találmánya a halandóknak a kávé volt.
– Kösz, most már meglesz – bólintottam, amikor el is mondta, amit az imént a képernyőn a pontok megmutattak mindkettőnknek. – És még egyszer bocs, hogy neked mentem – a hangsúlyomból az jöhetett le számára, hogy nem kívánok rá akaszkodni, segített és ezzel vége is a történetnek, s mindenki megy a maga dolgára. De valójában nem kívántam még lelépni. Ám az alibimet ő maga adta meg.
– Ó, hát a kiállítás elsősorban képregények első vázlataiból és skicceiből áll össze – feleltem a kérdésére végül. Mit tagadjam, belenéztem a fejébe, amikor átadtam neki a kakaóját. Halandókon még nagyszerűen tudtam használni a pecsét ellenére is ezt a képességemet. – És azért érdekel, mert én rendszereztem és állítottam össze a kiállítás anyagát – kissé oldalra billentettem a fejemet és újra elmosolyodtam, mint aki valóban büszke arra, amit csinált. Tulajdonképpen büszke is voltam… az információ megfelelő csepegtetésére. Aztán szabad kezemmel ismét a zsebembe nyúltam, ezúttal a kabátom belső részén lévőbe, és előhúztam egy kis méretű füzetnél alig valamivel kisebb, félbehajtott vastagabb papírt, amelyen színes és fekete-fehér képek is szerepeltek.
– Ha gondolod, gyere el, holnap lesz a megnyitója a kiállításnak – adtam át a meghívót, amelyet szintén gondosan előkészítettünk a boszorkánnyal. Valóban nyílt egy ilyen kiállítás a galériában egyébként. És aki készül, az álnevet is ír a meghívóra: kurátorként egy bizonyos Caleb Montgomery volt megjelölve, vagyis én. Ez például csak félig volt hazugság, mert a vadászt, akinek a testében ragadtam, valóban Calebnek hívták.


{ ötszázhetvennégy szó;  ígérem, nem bántalak... egyelőre 16. Utca - Page 2 1250325136  }

kredit

Drezath
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Drezath



163
C szint:
Kalmithil
16. Utca - Page 2 Cd9ygS8
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
37
Titulus :
{ locked vicious soul in flesh and bones }
Másik felem :
{ silver hair siren... maybe }
16. Utca - Page 2 Giphy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
{ Michiel Huisman }
Tartózkodási helyem :
{ Mystic Falls }
Keresem :
16. Utca - Page 2 Tumblr_inline_o1hoccc4oQ1qlt39u_250

{ deadly fever, please don't ever break
be my reliever 'cause i don't self medicate
and it burns like a gin and i like it put your lips on my skin and you might ignite it, hurts, but i know how to hide it, kinda like it }


Az álarc mögött :
{ szuszu }

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 EmptyKedd Dec. 10, 2019 6:48 pm

To: Drezi

Ha valaki keresztezi az utunkat, mindig hordoz valamilyen nekünk szóló üzenetet. Véletlen találkozások nincsenek.



 Nem kedvelem a felnőtt férfiakat, főleg azokat, akik anyám szolgáltatásait veszik igénybe. Persze az apám csak egy áldozat volt, akit elcsábított egy butuska szép idősebb nő, akinek ez a munkája. Néha elgondolkozom, hogy csinál-e még ilyeneket az anyám, de rosszul leszek és inkább nem foglalkozom vele. Már annak örülök, hogy nincs reggel senki más a szobámban rajtam kívül és nem kell attól félnem, hogy bármikor rám mászik valami másnapos fazon.
Amint megkapom az italom már kedvesebb is vagyok, nem hiába, hiszen ez a forrócsoki nekem sokat jelent, mert az utolsó kis spórolt pénzem ment el rá. Leveszem a tetejét, hogy fújkáljam egy  kicsit és érezzem a meleg párát az arcomon. Fincsi illata van, majd a tetejét vissza is teszem rá, nehogy kiöntsem véletlen, amíg a telefonomon megkeresem neki az a galériát és az oda vezető utat.
- Nincs messze csak pár saroknyira, látod? Felé tartom a mobilomat, hogy megjegyezze az utat, mert én nem szándékozom vele elmenni oda, ha nem önti ki az italom, akkor szóba sem álltam volna vele, van elég bajom. Pár másodperc után elveszem a telóm és elmutatok az egyik irányba.
- Arra kell menned, majd egy jobbos kanyar, végig két háztömböt, majd balra és ismét balra lesz a hely, amit keresel.  A telefonom landol is a farzsebemben és ismét a kakaót fogom mint a két kezemmel és a számhoz emelem kortyolgatni. Kell valaki, aki segít nekem vérfarkasokat keresni, hátha megtalálom az igazit közöttük, milyen jó is lenne, lenne egy élő farkasom, aki nem bántana engem, sőt meg is védene más természetfelettiektől. Ábrándosan sóhajtok is az édes pillanatra, ami csak úgy átsuhant a gondolataimon. Az édes italhoz is illik mondjuk ez a reakció, annyira szeretem és olyan rég ittam már ilyesmit.
- Amúgy milyen kiállítás van ott, ami ennyire érdekel? Azért csak megkérdezem kíváncsiságból, mert én nem vagyok akkora művész, de van, ami engem is érdekel, mint a cosplay és a képregények világa.

kredit

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

16. Utca - Page 2 Empty
Témanyitás16. Utca - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

16. Utca - Page 2 Empty
 

16. Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next