Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásDylan Caplan EmptySzomb. Júl. 21, 2018 10:31 pm

Dylan Caplan
I can tell you there's no place we couldn't go
Just put your hand on the glass
I'll be tryin' to pull you through
You just gotta be strong


Becenév:
Dill
Titulus:
worthy of
Születési hely, dátum:
New York, 1980. május 11.
Faj:
Vámpír
Beállítottság:
Hetero
Play by:
Julian Morris

Átváltozás:
A 32. születésnapom nem éppen úgy alakult, ahogy reméltem. A hatalmas buliból a gyerekkori haverjaimmal hullaházi látogatás lett. Számukra. Pedig örültem volna, ha maximum Másnaposok végletekig megyünk el tigrissel vagy néhány kitört foggal. Ehelyett egy hülye és full részeg pillanatomban kiléptem egy kocsi elé. Kissé meglepődtem, amikor a ravatalozóban ébredtem fel, tök pucéran. Utólag már összeállt a kép. A halálos gázolás előtt elcsevegtem a pultnál egy fickóval, és ő volt az, aki a baleset pillanatában ott termett, a számba nyomta a csuklóját, és időm sem volt arra gondolni, ez mennyire undorító, mert már ki is törte a nyakam. Marcel mentett meg azzal, hogy végzett velem. Az élet iróniája. Vagy a halálé?
Család:
A szüleim rendkívül vallásosak, de már betegesen. Bár van hitem, de sosem osztoztam velük ebben a mély elhivatottságban. Ha tudnák, hogy 16 évesen ágyba vittem...vagyis engem vitt egy lány - ő 20 éves volt -, éveken át a Miatyánkot mondogatták volna, amikor csak megláttak, és nem lett volna egy értelmes beszélgetésünk sem. Inkább nem hoztam rájuk a szívbajt a nőügyeimmel. Ők mindig is Szűz Máriát képzelték el mellettem, nem akartam összetörni az álmaikat. Egyetlen gyermekük vagyok...vagyis voltam. Mikor meghaltam, fel kellett szívódnom. Távolról néztem végig a saját temetésem, és szörnyű volt látni, milyen megtörten állnak a síromnál. Kedvem lett volna odarohanni, hogy közöljem, az lesz a nejem, akit csak ők választanak nekem, és hogy ez a "meghalósdi" egy beépített küldetés volt a CIA-nál. De nem tehettem. A saját szemükkel látták a holttestemet. El kellett fogadnom, hogy ennyi volt. Már új családhoz tartoztam. Marceléhez. New Orleansba költöztem, és azóta is az ő csapatában vagyok.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Igazából 2012-ben bevált a maják jóslata, ha engem veszünk alapul. Ugyan a világnak nem, de nekem végem lett. Pedig mivel vallásos családból származom, baromira vártam, hogy krisztusi korba lépjek. Na jó, ez erős túlzás. Sokkal inkább amiatt pánikoltam, hogy harmincon túl még a jelét sem láttam annak, hogy tart valahova az életem. Persze karrierem megvolt egy menő New York-i magazinnál fotósként, de a magánéletem? Semmi. Pedig a magam módján mindig is érzelmes voltam, és férfiasan bevallom, vártam arra, hogy betoppanjon az életembe a Tökéletes Nő. Most már ha így is lenne, sokra nem mennék vele. Én nem öregszem sehova. Szóval mindennek megvan a jó és az árnyoldala is. Viszonylag gyorsan belejöttem a vámpírlétbe, bár még csak 5 éve váltam azzá. Marcel rengeteget segített. Sosem magyarázta el, miért mentette meg az életemet, bár úgy sejtem, a vámpírklánja építéséhez lehetett köze. De hogy miért épp engem választott? Akárhogy is, hálával tartozom neki. Még jobban értékelem az életet, mióta megtapasztaltam, milyen meghalni. Elárulom, pocsék. Így hát igen, örökké az adósa leszek. Úgy gondolom, ő is tudja, hogy én nem hagyom cserben, és mindig számíthat rám. Annak pedig pláne örülök, hogy itt, New Orleansban folytathattam azt, amit a hivatásomnak tartok. A fotózást. Két éve jutottam el arra a pontra, hogy az embereknek már nem feltétlenül akarom feltépni az artériáját, így azon nyomban elhelyezkedtem a helyi újságnál, és azóta is ott vagyok.
Illetve van még valami, amit a vámpírrá válásom meghozott. Az önbizalom. Hobbiszinten mindig szerettem énekelni, de csak azóta merek kiállni mások elé, mióta átváltoztam. Azóta pár hetente mindig dalra fakadok a közeli bárban. Azt hiszem, jól alakul a halál okozta életem. És ha rajtam múlik, nem engedem, hogy bárki megkarózzon vagy letépje a fejem. Ámen.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Dylan Caplan Empty
TémanyitásDylan Caplan EmptySzomb. Júl. 21, 2018 10:52 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Dylan

Kedves Dylan!
Mielőtt részletesebben belemennék a lapodba, kérlek nézd el nekem ezt a suta elfogadót! Félig már alszom, de nem akartalak holnapig váratni az elfogadással. Dylan Caplan 3909542699
Nagyon örülök, hogy (újra) itt vagy, és hogy pont engem ért a megtiszteltetés, hogy elsőként üdvözölhetlek (újra) az oldalon! Dylan Caplan 846202165 Annak idején is szerettem már a lapodat, így nagyon sok újdonsággal talán nem tudok szolgálni számodra a korábbi elfogadódhoz képest, hiszen előttem már minden szépet és lényegeset elmondtak. Mégsem szeretnélek addig tovább engedni, amíg meg nem dicsértelek, hogy milyen jó kis karaktert raktál össze! Bár a története, az eddigi élete nem egy tündérmese és tele van szívszaggató elemekkel, mégis a fiad humora az, ami elsőre megfogja az embert. Az a különös kis optimizmus, ahogy az életéhez áll annak ellenére is, hogy hivatalosan már eltemették szegényt.
Imádom, ahogyan írsz! Olyan gyönyörűen fogalmazol, hogy élvezet olvasni a lapodat! Alig várom, hogy a játéktéren is (újra) láthassalak, mert tudom, milyen jól hozod a karaktert, plusz a te reagjaid mindig élvezet olvasni. Illetve kár lenne tagadni, de nagyon is érdekel, te és a szöszke hol lyukadtok ki végül, és hogyan alakul a plototok! Dylan Caplan 846202165
Nem is tartalak fel tovább, minden csodálatos volt benned, így hát foglald le (újra) ezt a cukorpofát, aztán irány a játéktér! Tényleg nagyon örülök, hogy itt vagy, és alig várom, hogy még többet megtudhassak rólad! Dylan Caplan 846202165


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Dylan Caplan 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Dylan Caplan Empty
 

Dylan Caplan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal