Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásCharlotte "Charlie" Grey EmptyVas. Dec. 09, 2018 10:24 pm

Charlotte "Charlie" Grey
“If you tell the truth, you don't have to remember anything.”


Becenév:
Charlie, Char, Lottie, Lotte,
Titulus:
Vadmacska
Születési hely, dátum:
1992. szeptember 22, Miami
Faj:
Ember
Beállítottság:
hetroszexuális
Play by:
Chloe Bennet


Család:
Halvány lila gőzöm sincs kik a vér szerinti szüleim és nem is érdekel. Elhagytak amikor megszülettem, szóval semmi közöm sincs ezentúl hozzájuk.
Örökbe fogadó szülőknél nevelkedtem egészen 18 éves koromig, amikor is saját lakásba költöztem. A szüleimnek volt már gy nálam pár évvel nagyobb kisfiúk, de több gyerekük nem lehetett. Ezért vettek örökbe engem. Viszonylag jó kapcsolatot ápoltam velük és a bátyámmal is eleinte, de aztán valami elromlott. Valami történt vele és van egy sejtésem, hogy mi.
A szüleim azon kívül, hogy jó iskolába járattak és mindent megadtak amit csak lehetett, sokat nem foglalkoztak velem. Nagyon sokat dolgoztak így keveset lehettek otthon. Legtöbbször a bátyám vigyázott rám, akiről tudtam, hogy többet érez irántam, mint egy testvér iránt.  Ám nem foglakozott velem csupán néha árgus szemekkel megnézett.  
Egy szó, mint száz, jelenleg egyedül élek.  Bátyámról nem tudok semmit, szüleimmel ritkán tartom a kapcsolatot, leginkább ünnepekkor szoktuk meglátogatni egymást. De olyan is akad, hogy, hónapokig nem beszélünk egymással.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Múltam:
- Kedvesem igyekezz! - szólt rám a nevelőnő gúnyos hangnemben. Ma visznek haza az örökbe fogadó szüleim. Ennek pedig a legjobban az itteni gyerekek és persze a nevelők örülnek., amit ki is mutatnak. Az előbb említett hölgy is hatalmas mosollyal szólt rám, hogy sietnem kéne, mert mindjárt itt a Grey család.  A gyerekeknek fülig ér a szájuk, amint lassan kisétálok az épületből.
Még most sem értem, hogy akkor miért örültek annyira annak, hogy végre elvisznek. Nem voltam ördögi kislány éppen, bár való igaz sok rossz fát tettem a tűzre és nagyon sok veszélyes dologban benne voltam. Oké, oké ne fejtsem ki, hogy egy igazi harcias vadlány voltam. Úgy neveztek mindig is, hogy vadmacska. Én mégis inkább azt mondanám, hogy csíntalan voltam, semmi más.
Én örültem, hogy elvittek onnan a szüleim. Bár nekik volt már egy fiúk, de több gyerekük nem lehetett és mindig is szerettek volna egy kislányt. Így örökbe vettek engem. Nem mondom, hogy nem bánták meg párszor, hogy megtették, de na, nem vittek vissza. Valószínű ez annak is köszönhető, hogy nem sokat voltak otthon és a bátyám vigyázott rám. Szerintem néha százszor elátkozta azt a napot, mikor elhoztak.  Legalább megedződött mellettem.  Ám mint később megtudtam és éreztem nem pusztán testvéri szeretetet érzett irántam. Szerencsémre, vagy inkább szerencséjére ezt nem mutatta ki, azon kívül, hogy néhányszor úgy nézett rám és úgy ért hozzám.  
Igazából nem panaszkodhatok. A szüleim a legjobb iskolákba járattak és mindent megadtak nekem, amit csak lehetett. Az igaz, hogy azt az érzelmi kötödést, amit igazi szüleimtől kaphattam volna, ők nem adták át. De nem is érdekel. Az édes szüleim elhagytak, eldobtak , mint egy játékbabát szóval nem érdekelnek.
Inkább arról mesélnék, hogy mikor is kezdtem el kutatni bizonyos lények után. Ne köntörfalazzunk pontosabban a vámpírok után. Igen jól hallottátok én vettem a bátorságot, hogy kutakodni kezdjek. Pontosan akkor kezdődött ez az egész, amikor 20 éves koromban arra ébredtem, hogy nyomtalanul eltűnt a bátyám. Szó szerint, mintha a föld nyelte volna el. Már pedig ilyen nem létezik! Akár hol is kerestem nem találtam. Megkérdeztem a legközelebbi barátait is senki nem tudott semmit róla. Kivéve egy valakit, aki később szintén nyomtalanul eltűnt.
Beleütöttem az orromat olyan dologba, amibe nem kellett volna! Azt hiszem. Egyesek figyelmeztettek, de én nem hallgattam rájuk. Tudni szerettem volna, mi történt a bátyámmal és ezért bármit képes lettem volna megtenni. Ilyen vagyok vakmerő, minden lében kanál és sohasem adok fel semmit.

Jelen
A vakmerőségem, meg nem hozott mást , mint hogy fogoly vagyok egy bizonyos Patrick Reynoldsnal. Hallottam már róla, szóval nem ismeretlen ez a név. De azt sosem gondoltam volna, hogy egyszer az ő foglya leszek.
Egyik nap sétáltam az utcán este és egyszer csak megállt mellettem egy fekete autó, amiből kiszállt pár ember és rögtön nekem estek. Lefogtak. Én megpróbáltam kiszabadulni haraptam, rúgtam, kapálóztam meg minden de semmi. Az egyik embernek jól megharaptam a kezét, még vérzett is bele, a másikat meg jól ágyékon találtam, össze is görnyedt. De ez sem használt. Kiáltanom meg fölösleges lett volna, mert nem volt sehol senki, még csak egy lélek se.
Fejemre húztak valamit, beragasztották a szám és betuszkoltak az autóba. Borzalmas érzés fogott el. Fogalmam sincs mennyit mehettünk, amikor kirángattak. Az egyik megragadta a két lábam a másik meg a derekamnál emelt fel, hogy bevigyenek valahová. Igazából nem tudom, hogy ketten voltak-e vagy többen. Időm se volt gondolkodni vagy jobban megszámlálni a mozgásokat, hogy hányan lehetnek.
Mikor levették a fejemről azt az izét, Patrick Reynoldsal találtam szembe magam. Tudtam, hogy ő az, láttam már képeken. Egy kis jelét sem mutattam a félelemnek, mikor kérdezni próbált ösztönösen szembe köptem. Tőlem nem tud meg semmit és soha nem is fog. Akár mit csinálhatna velem, akkor sem fog semmit kiszedni.
Hogy miért mesélem ezt ilyen nyugodtan? Eddig még nem bántott, nem kínzott meg, semmi olyat nem csinált amitől én annyira beijednék. Fogalmam sincs, hogy miért, de nem is akarom tudni. Valamiért azt érzem nem bántana. Érdekes, hogy a jelenléte sem ijeszt meg, inkább valami furcsát érzek ha faggatni kezd vagy bejön a szobába. De erről nem szeretnék beszélni inkább.
A lényeg a lényeg most itt vagyok egy szobában, aminek rácsok vannak az ablakán. Elmenekülnöm szinte lehetetlen. Megpróbáltam. Nem mehetek sehová, nem hagyhatom el ezt a szobát. Tisztára olyan ez, mint egy börtön. Úgy érzem megfulladok.
Azt azért nem mondhatnám, hogy rosszul bánnak velem, mert nem teszik. Mégis bezártnak érzem magam, hisz be vagyok zárva tulajdonképpen. Igazi rémálom ez az egész.
Fogalmam sincs mit akarhat tőlem még ez a Patrick. Elmondtam neki, hogy nem beszélek semmiről. Nem értem miért tart még mindig fogva? Mi lesz ebből?

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Charlotte "Charlie" Grey Empty
TémanyitásCharlotte "Charlie" Grey EmptySzomb. Dec. 15, 2018 11:05 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Charlotte Gray

Kedves Charlie!
Legelőször is szeretném elnézésed kérni, amiért ennyire megvárattunk az elfogadással. Nem mentegetőzöm, inkább rögtön rá is térek a lényegre: szeretettel üdvözöllek az oldalunk hivatalos tagjai közt! Charlotte "Charlie" Grey 846202165 Engem ért a megtiszteltetés, hogy elfogadjalak, és örülök, hogy így alakult. Mindig öröm új arcokat megismerni, főleg, ha olyan izgalmas karaktert hoznak, mint amilyen Charlie is lett.
Szomorú volt olvasni, hogy ennyire elhanyagolt családi körülmények mellett kellett felnőnie, de talán a személyiségének fontos alapkövét adta ez a háttér - megedzette, ha úgy tetszik. Elvégre mindig a legerősebb jellemeknek jut a legkeményebb sors, habár arról sosem mesélnek, hogy a ménkű igenis becsaphat többször ugyanoda... Ahhoz képest, milyen szörnyű élete volt eddig Charlie-nak, most meg még el is rabolják szegényt... A sors nem igazán kegyes hozzá, de hát pont ettől olyan izgalmas, nem igaz?
Kíváncsi vagyok, merre alakítjátok Patrickkal a szálakat. Nagyon drukkolok, hogy mindketten megkapjátok a jól megérdemelt happy endet! Alig várom, hogy a fogolyként töltött idődről többet is olvashassak a játéktéren - az alapszál nagyon izgalmas, úgyhogy nem is tartalak fel sokkal tovább. Tudom, hogy már nagyon várnak!
Foglald le a karaktered arcát, aztán irány a játéktér! Charlotte "Charlie" Grey 846202165
Jó játékokat kívánok!


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Charlotte "Charlie" Grey 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Charlotte "Charlie" Grey Empty
 

Charlotte "Charlie" Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charlotte 'Charlie' Grey
» Charlotte "Charlie" Grey
» Charlotte "Charlie" Grey
» Charlotte Grey
» Charlotte Grey