Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
You are my Enemy, aren't you?
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou are my Enemy, aren't you? EmptySzer. Ápr. 17, 2019 2:41 pm

Rhys Darwin
Foglalt


Play by:
Lehetsz , avagy akár férfi is; csak rajtad áll!
Johnny Depp lett a PB-je.
Kor:
400-600 év közötti értékben tendál.
Faj:
Előnyösebb volna a boszorkány, vagy az eretnek csoport, de nem tartalak vissza attól sem, ha netán vámpírt óhajtasz alkotni!
Beállítottság:
Rád bízva!
Szerepkör:
Jefferson Schilling életének megrontója, avagy az én nézetemből; immáron engem akarsz áldozatnak. Ennek van egy kisebbféle története egyébként, amit lentebb mindenképpen kifejtek a számodra!
Kapcsolatok:
Én, mint Zack Reed, de az oldalon található összes másik taggal is kialakíthatsz kapcsolatokat, hiszen mindannyian nyitottak a koncepciókra!
Történetünk:
Jefferson Schilling szemszöge:
Valahol ott kezdődik el a történetünk, miszerint ismerted a szüleim, azt megelőzőleg pedig az őseim. Akkoriban épp' ékes családi hírnevünk volt Angliában, első számúak voltunk a boszorkányok között -, természetfeletti körökben legalábbis féltek tőlünk. De te valamiért nem! Téged kifejezetten vonzott mindig is a hatalom egyféle gondolata, egy bizonyos háttéri szervezet kiépítése, és megalkottad a saját kis csapatod felállítását (rád bízva, hogy miért, hogyan, vagy egyáltalán mit akarsz). Már csak egyetlen valami hiányzott a képletből -, azaz Mi. A tökéletesen színtiszta boszorkányvérvonal.. ugyanis mi sosem keveredtünk az emberekkel, és így az erőnk is tisztábbnak, sőt már-már kifinomultabbnak hatott. Lehet erősebbek is voltunk, ám nekem erről fogalmam sincs, ugyanis nem használtam a mágiám. Tartottam az erőmtől, vagyis jobban mondva az átoktól -, ami az őrületbe kergette a családunk minden eddigi tagját.
De őszintén?! Erről csupán Te magad tehetsz! Hisz' nem is létezik semmiféle kárhozat a köreinkben, egyszerűen csak elültettél egy gondolatot az elménkben, ami miatt megőrültünk; vagy mondhatni: magunknak okoztuk a vesztünket. Ám, mindezt nem késő visszafordítani! Felajánlod mindegyikünk számára e lehetőséget, viszont eddig szinte mindenki visszautasított, Te pedig elpusztítottad őket. Most immáron rajtam a sor. Akarsz magadnak, de vajon milyen áron?!
Mára már elfogyott a türelmed, s ekként nincs több időd, akarod magadnak azt az Elit csapatot és ezért bármire hajlandó vagy; legyen szó kegyetlen, avagy épp' finom eszközökről!
A kérdés pedig már csak az, miként voltaképpen mit is kívánsz tenni a kis céljaid elérésének érdekében, tehát... mondd, kérlek, mire számítsak?!

Zack Reed szemszöge:
A drága terved meghiúsult, bár erről Te magad még mit sem tudsz, ugyanis azzal, hogy engem megöltek; véletlenül a kiszemelted testébe kerültem, így megölve a lelkét és immáron az enyém lett az alakja, s ezzel egyaránt a hatalma; avagy a boszorkányereje.
Bizonyos múltbéli helyzetek miatt pedig kiválóan értek a mágiához, sőt... olyan hírnevem van, mely messze túlmenően megelőz bárkit / bármit. Persze az a pont, miszerint én nem az vagyok, akit te akarsz még nem jutott a füledbe, így ezért és mert... hát számodra annyira fontos a kis Terved; igyekszel elérni, bekebelezni és a sötétséged részévé tenni. De vajon mindez sikerülhet?!
Kezdjük azzal, hogy nem vagyok a drága kis Jefferson-od, engem nem rángathatsz dróton, na meg...
Oh, várjunk!
Mi lesz, ha ezt megtudod; befuccsol a nagyszerű ötleted?!
A világhatalmad, avagy akármi is az, amit akarsz / óhajtasz?
Nos... így jártál, mert Én nem adom könnyen önmagam, szóval, ha harcot akarsz; Tőlem azt bőven megkaphatod!

|| Egyéb információkhoz nem ragaszkodom, sőt igazából minden csupán a megalkotón múlik és azon, hogy ketten hogyan is alakítjuk tovább ezt a bonyolult, ám, de merően egyszerű szálat!  You are my Enemy, aren't you? 165619248
Ha pedig megérkeztél; ne felejts el üzenni, ugyanis nagyon, de nagyon várlak ám! You are my Enemy, aren't you? 3808243726 ||

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

You are my Enemy, aren't you? Empty
 

You are my Enemy, aren't you?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Frenemy & Enemy
» my enemy ♡ the other half