Álomháború
felcsendülő dallamok

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Reagan Blair
Társadmin
A pokol kapuja

itt nyílik
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill

We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done

Megumi

Frenemy & Enemy Empty
Today at 1:05 am

Astrah

Frenemy & Enemy Empty
Today at 1:04 am

Central Park

Frenemy & Enemy Empty
Today at 12:42 am

Barlangok

Frenemy & Enemy Empty
Today at 12:09 am

Elhagyatott gyár

Frenemy & Enemy Empty
Today at 12:08 am

A városi temetõ

Frenemy & Enemy Empty
Today at 12:08 am

Híd

Frenemy & Enemy Empty
Today at 12:07 am

A sötét kelepce

Frenemy & Enemy Empty
Today at 12:06 am

Kívánságkosár

Frenemy & Enemy Empty
Yesterday at 9:02 pm

Fotelek és asztalok

Frenemy & Enemy Empty
Yesterday at 1:07 pm

Old-Blair albérleti lakás

Frenemy & Enemy Empty
Csüt. Aug. 06, 2020 11:35 pm

at the beginning • Isaac & Lara

Frenemy & Enemy Empty
Csüt. Aug. 06, 2020 11:02 pm
Statisztika
Ennyien vagyunk
Szorgos íróink
A hónap posztolói

21 Hozzászólások - 40%
6 Hozzászólások - 11%
5 Hozzászólások - 9%
4 Hozzászólások - 8%
4 Hozzászólások - 8%
3 Hozzászólások - 6%
3 Hozzászólások - 6%
3 Hozzászólások - 6%
2 Hozzászólások - 4%
2 Hozzászólások - 4%

Share

Frenemy & Enemy
Let's go out in flames so everyone knows who we are
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásFrenemy & Enemy EmptyHétf. Júl. 01, 2019 10:57 pm

A play by nem fix egyik hirdetésnél sem, csupán javaslatok, a név rád van bízva, ahogy a karakter jelleme, magánélete (stb.) is. Egyeztetés sem szükséges hozzá, teljesen tiéd a döntés Frenemy & Enemy 1382426647

My new frenemy
Szabad /  Stoppolva / Foglalt

Play by:
Katie Cassidy? Vagy akit jónak látsz Frenemy & Enemy 2566525366
Kor:
mindegy
Faj:
beavatott vadász
Beállítottság:
amit szeretnél
Szerepkör:
frenemy
Kapcsolatok:
rajtam kívül az Ötök testvérisége, közülük is Larissa Blackwell-t emelném ki
Történetünk:
Denver sötét utcáin futottunk először egymásba. Te egy újonc, beavatott vadász vagy az Ötöknél, én pedig az egyik vezető, Larissa informátora. Nem találkoztunk még soha, s egyikünk sincs komolyabban beavatva semmibe, így fogalmunk sincs egymásról. Épp a legújabb szerzeményemmel, néhány vértasakkal indultam haza, mikor beléd botlottam. Azonnal cselekedtél, kis híján végeztél velem, csak a szerencsén múlt, hogy el tudtam menekülni, illetve a tapasztalatlanságod is segített némileg. Felkerestem Larissát, akinek elmeséltem a történteket, mire fejmosást kaptál tőle, erősen leszidott, s mivel te alapjáraton egy dacos, önfejű jellemmel rendelkezel, teljes dühödet rám összpontosítottad. Ez azóta is tart, gyakran érzem úgy, hogy követnek, egyelőre nem jöttem rá, te vagy az üldözőm, aki az árnyékban leselkedik rám, s várja, mikor hibázok.
Először nagyon ellenséges viszony lenne a két karakter között, érthető okokból, hiszen Electrát okolja a fejmosás miatt. Illetve, úgy gondolja, Electra tönkretette az esélyét annak, hogy feljebb jusson a ranglétrán. Sok konfrontálódás, viták, csipkelődések elé néznek a karakterek, később viszont szeretném, ha egyfajta ellenséges-baráti viszony is kialakulna köztük Very Happy Vagy esetleg közösen gyakorolhatnának egy kis önvédelmet is. További ötletekre is vevő vagyok, csak bátran bombázhatsz velük!  Frenemy & Enemy 3808243726

My new enemy
Szabad /  Stoppolva / Foglalt

Play by:
Cameron Monaghan? Vagy akit jónak látsz Frenemy & Enemy 2566525366
Kor:
mindegy
Faj:
vámpír
Beállítottság:
amit szeretnél
Szerepkör:
ellenség, később meg majd alakul(?)
Kapcsolatok:
egyelőre csak én  Frenemy & Enemy 2566525366
Történetünk:
Egy vadásztársaság informátoraként dolgozom, vámpírokat adok a kezükre, s hiába választok körültekintően, tudom, hogy ezek a személyek talán valakinek fontosak. Nem ismerlek téged, de az elmúlt hónapokban olyasvalakiről adtam át információkat, aki fontos volt a számodra. Talán a szerelmed volt, a barátod, vagy egy családtagod... Én csak egy gyilkost láttam benne, aki könyörtelenül pusztítja az embereket, ám mi van, ha több is volt benne? Szinte minden nap felmerül bennem ez a kérdés, a bűntudattal kelek, s fekszem, de ez nem változtat semmin, ugye? Elvettem valakit, aki sokat jelentett neked, s te ezért bosszút akarsz állni. Az életemet követeled az életért, amit elvettem, vagy talán egy szerettemet szemelted ki magadnak. A lényeg, hogy megtorlóként igazságot szolgáltass annak a bizonyos személynek.
Röviden ennyi volna kettőnk története, ezen felül bármit kitalálhatsz, ötletelhetünk akár közösen is. Az sincs kőbe vésve, később miféle kapcsolat alakul ki köztünk, bármire, tényleg bármire vevő vagyok, szóval csak a kreativitásunk szabhat határt! Frenemy & Enemy 3808243726

You're always one decision away
from a tottaly different life.

Electra Fanning
Informátor
az ötök ölebe
Frenemy & Enemy 9OF7fwj
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
not exactly
Léptek száma :
20