Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásBejárati ajtó EmptyPént. Okt. 09, 2020 1:56 am

Véget ért a kör
Szabad játéktér

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Bejárati ajtó Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Bejárati ajtó 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Bejárati ajtó F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptyCsüt. Júl. 23, 2020 3:22 pm





my enchanting Bonbon



– Soha nem is tenném – forgattam meg a szemeimet, amikor a boszi barátkozási szokásairól esett szó. Mit ne mondjak, találtam volna bennük kivetnivalót, de ebbe a régi ellentétbe kettőnk között most nem mentem volna bele, amúgy sem lett volna sok értelme, mert semmin nem változtatott volna, csak egymáson köszörültük volna a nyelvünket, ami persze mindkettőnknek remekül ment mindig is.
Miközben a palacsinták előkészítésével foglalkoztam, hallgattam Bonbon válaszát. Sajnáltam, hogy nem talált megoldást. Tudtam, hogy az öcsém tehetett erről az egészről, de ezt már jó rég nem hoztam fel a nő előtt, mert nem reagált a legjobban Stefan említésére. És ezt meg is értettem. Ha akkor ártott volna Elenának, valószínűleg soha nem lettem volna képes megbocsájtani neki, de azt hiszem azt sem, ha Bonnie-ban tett volna kárt, elvégre az egyetlen barátom volt hosszú ideje.
– Mit szólnál, ha észhez térítettük Elenát és nincs kifogása ellene, utána elkísérnénk téged, és segítenénk keresgélni? – az ujjamat beledugtam a palacsintatésztában és lenyaltam a masszát, ellenőrizve elég édes lett-e a tészta. Pont jó volt. – Már legutóbb is veled kellett volna mennem… hogy szekálhassalak a vezetési stílusod miatt – jegyeztem meg, a végére visszatért a jól ismert gonoszkás él a hangomba, amivel máskor is meg szoktam ajándékozni a környezetemet. De a piszkálódás ellenére azért mégis csak komolyan gondoltam, hogy vele kellett volna tartanom, hiszen úgy sem tartott igazán itt semmi. De akkor azt gondoltam, jobb ha Mystic Falls-ban maradok, ám csak rosszabbat csináltam magamnak és a környezetemnek is.
– Hé, ha át tudtad dobni egy párhuzamos világba, ki is tudod hozni – mondtam, ahogy érzékeltem, hogy Bonnie jókedve kezdett elpárologni. Persze a kérdést nem azért tettem fel, hogy a nő rosszul érezze magát, hanem mert érdekelt mi volt vele, velük. Bonbon bátorítása tőlem egészen szokatlan volt, de biztos voltam benne, hogy az ölelkezés után ezen már nem fog meglepődni. Újra akartam kezdeni, és ehhez kellett, egyszerűen szükségem volt Elenára is, de nem csak rá, hanem Bonnie-ra is, meg persze az öcsémre és Caroline-ra, ám velük szemben úgyse lennék ilyen szentimentális, hogy mindezt bevalljam.
Közben felforrósítottam a palacsintasütőt és elkezdtem sütni a kis, kerekre formázott korongokat, majd egy ügyes mozdulattal megfordítottam, és már ott is voltak a jól ismert vámpírfejecskék.
– Na ide figyelj, Bonbon – kezdtem, amikor az első adagot kiszedtem egy tányérra és a boszorkány elé toltam és rávigyorogtam. – Ez mindig is a véremben volt – mondtam, miközben újabb adagot kezdtem sütni. A palacsintatészta halkan sercegett a serpenyőben a kevéske olajon, amit alákentem.



i can live or i can die,
i believe if i just try
you believe in you and i




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Bejárati ajtó 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Bejárati ajtó Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Bejárati ajtó Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptyKedd Jún. 23, 2020 12:02 pm

To: Damon
What do you want, Damon?

- Ó, látom, valaki nagyon kísérteni akarja a sorsát – vágtam vissza neki egyből huncutul mosolyogva. Azt hiszem mindketten tudtuk, hogy bármennyire is volt gyors Damon, az én reflexeim is voltak épp oly gyorsak, ha arról volt szó. Igazság szerint a férfi még örülhetett is, hogy már nem akartam megölni őt!
A vámpíros megjegyzésemre kapott választ hallva csak felnevettem, bár Damont ezt valószínűleg nem hallhatta, mert már rég kisuhant az ajtón, hogy az autóból behozza a megvásárolt élelmiszert. Továbbra is mosolyogva mentem hát én is a konyhába, készítettem elő neki a terepet, majd amikor visszaérkezett, át is adtam neki a főszakács pozíciót, én pedig árgus szemekkel figyeltem az ügyködését, nehogy kárt tegyen a házamban. Damon azonban cseles volt, és elkezdett beszéltetni, hogy véletlenül se tudjak csak az ő ügyködésére figyelni. A kérdései mindenesetre jól estek, mert tényleg látszott rajta, hogy érdekelte, mi történt velem, amíg ő megint érzelmek nélkül rohangált New Yorkban és sorra gyilkolta az embereket.
- Ha ha, pedig te igazán nem panaszkodhatsz a barátkozási szokásaimra – vágtam neki vissza élből, miközben felrémlett előttem, hogy a múltban hányszor is próbáltuk megölni egymást. Akkoriban még elképzelni sem tudtam, hogy mindez végül egy ilyen barátsághoz fog vezetni a férfival. Ezek után már tényleg nem hittem a lehetetlenekben.
- Igen, igaz – sóhajtottam fel. – Csak azért mégis nagy reményekkel indultam neki az útnak, hogy aztán mindenhol csak zsákutcába fussak – rántottam egy aprót a vállamon. – Mindenesetre, még ezt a pár könyvet, ami nálam van, átnézem, aztán ha megoldódott az Elenás ügy, ismét útnak kell indulnom – feleltem határozottan, mert tudtam, hogy ezt kellett tennem. Enzoért. Így is sokat kockáztattam azzal, hogy hazajöttem, de a barátnőmnek sem fordíthattam hátat, egyszerűen képtelen voltam. Nem tudtam volna annak tudatában élni, hogy a baj azért történt meg, mert akkor én nem voltam itt, hogy segítsek nekik.
Gondolataimból végül Damon következő kérdése zökkentett ki, amire csak egy jó nagy sóhaj volt a válaszom.
- Próbálja nem mutatni előttem, de napról napra nehezebben bírja – vallottam be elkeseredetten. – Emlékszem, hogy milyen volt nekem a börtönvilágban egyedül, és abba belegondolni, hogy Enzo most ugyanezen megy keresztül, pokoli. Szeretném minél előbb kihozni onnan, de ez nehezebb feladatnak bizonyult, mint gondoltam volna – sóhajtottam fel, érezve, ahogy a korábbi jókedvem elillan, és helyét átveszi a keserűség és kétségbeesés. Nem szerettem volna Damon kedvét is elrontani, hiszen nemcsak nekem volt nehéz, ezért inkább a témaváltásnál döntöttem. Meg egyébként is, úgy éreztem, hogy a mai nap nem arról szól, hogy egymás vállán sírjuk ki magunkat, sokkal inkább arról, hogy behozzuk az utóbbi évek lemaradását, amíg abszolút nem kommunikáltunk egymással. Felegyenesedtem hát ültömben, és azt kezdtem el figyelni, ahogy Damon gyakorlott mozdulatokkal készíti a palacsintákat.
- Damon Salvatore, te gyakoroltál! – kezdtem el jókedvűen vádaskodni, próbálva terelni a gondolataimat. Ehhez pedig mi lett volna a legjobb módszer, ha nem az, hogy Damon cukkoljam. De ettől függetlenül, tényleg úgy láttam, hogy a férfi gyakorolt, mert nem rémlett volna, hogy ennyire ügyesen készítette volna el bármikor is ezeket a palacsintákat.

487 words ❖ Paralyzed

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptySzomb. Május 23, 2020 11:58 pm





my enchanting Bonbon



– Elég gyors vagyok, ha nem rémlene – vigyorogtam a boszorkányra, ahogy felemelte a szobában a kisebb-nagyobb tárgyakat, miközben már ő is nevetve próbálkozott a megrémisztésemmel. Úgy tűnt elástuk a csatabárdot, és valóban kaptam a nőtől még egy esélyt, hogy helyre tegyek mindent, ezt a hanghordozásából is tudtam. Kicsit jobban éreztem már magamat, mint amikor ideértem Bonnie-hoz, és azon gondolkoztam, talán egészen elvetélt ötlet, hogy azt vártam, hajlandó lesz kibékülni velem… ám úgy tűnt, a nő olyan szempontokat is számításba vett, amiket én nem. Nem haragudtam rá, amiért megpróbálta megmenteni Enzot, elvégre én is ezt tettem volna, ha Elenáról volt szó, és a boszorkány nagyon is megérdemelte volna, hogy végre boldog legyen. Ugyan hányingerem volt, ha az én közelemben édelegtek a vámpírral, és ezt szívesen hangoztattam is a számukra, de örültem annak, hogy Bonnie boldog volt.
Amint felálltam és magamhoz húztam Bonbont, éreztem a tartásán, hogy megleptem, méghozzá nem is kicsit az ölelésemmel. Nem volt szokásom senkit sem ölelgetni, kiváltképp nem azokat, akikkel jóban voltam. A barátságomat én gúnyos megjegyzésekkel, piázgatásokkal és grimaszokkal fejeztem ki, és maximum nagy ritkán az öcsémet voltam hajlandó megölelni és megveregetni a vállát. De a nő… vele sohasem csináltam ilyet. Ennek ellenére végül ő is átkarolt, mielőtt elengedtem volna. Nem állt szándékomban az orrára kötni, de azért jól esett.
– Hogyne – szóltam vissza a vállam felett kifelé menet, amikor kétségbe vonta a főzéssel kapcsolatos képességeimet, amivel cseppet sem értettem egyet, és tudtam, hogy igazából nagyon is szerette a vámpírfejecskés palacsintáimat a boszorkány is, még ha tagadta is az igazságot. Azt persze elismertem, hogy nem voltam olyan ügyes, mint a sógornőm, de azért ehetetlent még sohasem adtam Bonbonnak.
Visszaérve a konyhába kérdések sorát kezdtem el a nőre zúdítani, ahogyan néhány perce ígértem neki a nappaliban. Tényleg érdekelt, mi történt vele miután kijelentkeztem a normális életből és érzések nélkül folytattam a bulit. De most, mióta visszajöttem… fejben és testben is Mystic Falls-ba egészen máshogy álltam a dolgokhoz. Bár Bonbonnak fogalma sem lehetett arról pontosan mi térített észhez, mi történt New Yorkban, de ezt is el akartam mondani neki. Csak kerestem a megfelelő szavakat és pillanatot. Ezért is akartam palacsintát csinálni neki, még ha tudtam, hogy valóban hozzám fogja vágni, ha megint vámpírfejeket rajzolok majd rá.
– Éppen neked nem sikerült barátkoznod? – kérdeztem vissza kicsit gúnyosan, mert ismertem, hogy a boszorkánynak milyen stílusa tudott lenni, és amúgy sem kellett félteni, igazán fel volt vágva a nyelve. Az erejéről pedig még nem is beszéltünk, de valószínűleg anélkül is látványosan képes lett volna megvédeni magát, hogy egyetlen szót kiejtett volna a száján latinul. Vagy azon a nyelven, amin éppen kántálni szokott. Felütöttem a tojásokat és gondosan ketté választottam a sárgáját a fehérjétől, hogy igazán légies palacsintákat gyárthassak majd, aztán elkezdtem felverni habbá a tojásfehérjéket, és tovább hallgattam Bonbont.
– Mi azért igen sok ritkaságot láttunk már – olyan szörnyeket szedtünk elő az ágyak alól melyeknek létezniük sem szabadott volna, nem hogy nekünk problémát okozniuk… A hab elkészült, letettem a tálat, majd összeöntöttem a többi hozzávalót a tojások sárgáival és azt is összekevertem, azután nagyon akkurátus mozdulatokkal elkezdtem beforgatni a habot a masszába. Könnyed mozdulatokkal tettem-vettem Bonnie konyhájában, mintha ez tökéletesen magától értetődő lett volna. Persze ez csak számunkra volt így, hiszen annyi időt töltöttünk együtt annak idején a börtönvilágban, és annyira megszoktuk egymást, még úgy is, hogy eleinte ki nem állhattuk a másikat. Most meg megint palacsintát sütök neki, hát idáig jutott a nagy, gonosz vámpír, Damon Salvatore.
– Csak találsz valamit – jegyeztem meg, miközben a serpenyőt feltettem a tűzhelyre forrósodni. Bár csak futólag pillantottam rá Bonbonra, azért bátorítóan mosolyogtam rá, és a hangom is bíztatóan csengett. Elvégre ő volt a Bennett boszorkányok sarja, és ez jelentett valamit. – Enzo hogy bírja? – kérdeztem már háttal fordulva a nőnek, az első palacsintákat formázgatva a serpenyőben.



i can live or i can die,
i believe if i just try
you believe in you and i




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Bejárati ajtó 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Bejárati ajtó Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Bejárati ajtó Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptyPént. Május 15, 2020 4:29 pm

To: Damon
What do you want, Damon?

- Ó, valóban így gondolod? – pillantottam Damonre cinkos arckifejezéssel, felvont szemöldökkel, miközben elkezdtem felemelni a körülöttünk lévő tárgyakat. – Tégy próbára. – Persze, csak szórakoztam a férfival, a következő pillanatban el is engedtem a felemelt dolgokat. Hiányzott már Damon, még ha túlságosan is sokszor ment az idegeimre, de ezek a játékos civódásaink képesek voltak feldobni a napomat, még amikor a legpocsékabb kedvemben voltam, akkor is könnyűszerrel fakasztott mosolyra Damon a sok hülyeségével. A börtönvilágot nélküle nem éltem volna túl, egészen biztos voltam benne, s habár eleinte a hátam közepére se kívántam a férfit, átkozva a sorsot, amiért vele kerültem összezárásra, utólag visszatekintve nem kívánhattam volna jobb társat a börtönünkbe.
Aztán beszélni kezdtem, kifejeztem az őszinte érzéseimet, hogy én is pocsék barát voltam, nemcsak ő, hogy ezúttal én is elrontottam az egészet. Damon nem felelt semmit, de láttam az íriszeiben, hogy mennyit jelentett neki is a barátságunk. Sokszor elrontotta, tény és való, de ez volt ő, és fontossá vált a számomra is az évek során a férfi barátsága. Mondandóm befejeztével felálltam, és odaléptem hozzá, amikor azonban ő is felemelkedett, majd ölelésébe zárt, megszeppentem. Nem volt jellemző a férfira ez az érzelgősség, mert habár tudtam, hogy neki is vannak mély érzései, ritkán mutatta ki azokat. Egy másodperc múlva azonban én is átkaroltam őt, és lehunytam a szemeimet. Tudtam, ez egy olyan pillanat, amit soha nem fogok elfelejteni.
Végül aztán a meghitt pillanat tovaillant, ahogy elengedtük egymást, és már kezdődött is ismét a szokásos csipkelődésünk.
- Csak annyira, amennyire én vámpír – vágtam neki vissza élből, még láttam a tettetett felháborodást is az arcán szavaim nyomán, és biztos voltam abban, hogy az elkövetkező egy órában mindent meg fog tenni azért, hogy meggyőzőn, tényleg fantasztikus szakács. A sok kukában végzett palacsinta persze másról árulkodott, és ez még az egyik legegyszerűbb étel volt.
Miközben Damon kisuhant a kocsijához, hogy behozza az alapanyagokat, én a konyhába mentem, és csináltam helyet a hozzávalóknak az egyik pulton, miközben elővettem a szükséges palacsintasütőt és műanyag tálakat, amiben kikeverhette a tésztát. Pillanatokon belül már mögöttem is volt a férfi, lepakolva a kezében levő zacskókat a pultra. Én inkább félre is álltam a gáztűzhelytől, és letelepedtem az egyik pultnál lévő székre, hagyva, hogy Damon átvegye az irányítást.
Aztán rögtön kérdezgetni is kezdett, én pedig szórakozottan gondoltam vissza az utazásaimra.
- Louisiana! Nagyon szép hely volt, bár az ottani kovennel nem igazán sikerült összebarátkoznom – válaszoltam neki, ahogy felrémlettek az ottani események. Damon igazából még büszke is lett volna rám, ha tudná, mit csináltam! Egészen biztos voltam abban, hogy rossz hatással volt rám a férfi.
- Hát… - rántottam egy aprót a vállamon, bár nem volt túl biztató a válaszom. – Nagyon sok varázskönyvet átböngésztem az utóbbi évek során, de azokban semmi használható nem volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire ritkaság, ha valakinek sikerül egy privát dimenziót létrehoznia – sóhajtottam fel. Persze, gyanítottam, hogy nem egy olyan gyakori jelenség, mint ahogy tüzet gyújtunk, de hogy az egész államban ne legyen rajtam kívül még egy olyan boszorkány, aki létrehozott már egyet, nem tudtam elhinni. Tudtam, hogy Bennett boszorkányként hatalmas erővel rendelkeztem, na de ennyire! – Még vannak nálam grimoárok, ha azokban nem találok semmi nyomot, akkor felesleges volt az egész kiruccanás – vallottam be a férfinak. Bár, teljesen feleslegesnek nem mondtam volna, mert mégis csak világot láttam, és rajtam keresztül Enzo is meg-meg tudta nézegetni a helyeket, ahol jártam, bár nem volt első osztályú az élménye.

555 words ❖ Paralyzed

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptyHétf. Május 11, 2020 2:18 pm





my enchanting Bonbon



Mindent elmondtam, amit elmondhattam, és csak reménykedhettem, hogy mindez, elég lesz a boszorkány számára, hogy legalább hajlandó legyen türelmesnek lenni velem. Mert az idejét kértem igazából magamnak, gondolja meg a dolgot, egyáltalán képes lenne-e velem kibékülni, és ha igen, adjon időt és lehetőséget nekem, hogy bizonyítsam, kiérdemlem a bizalmát. Mi mást is tehettem volna? A jelen helyzetben, ami messze az egyik legrosszabb időszaknak bizonyult az életemben, szükségem volt az öcsémre, és a legjobb barátomra is, ha visszakaphattam őt. Szükségem volt Bonbonra, hogy nem forduljak ki magamból végleg.
Felemelte az ujját, miközben figyelmeztetően kimondtam a teljes nevemet és én erre felpillantottam rá. Arra viszont őszintén nem készültem fel, amit ezek után mondott nekem. A palacsintáimról beszélt, és kellett egy perc, mire felfogtam, hogy nevetett, és hogy ezt az egészen vehetem egy nyerő és szerencsés körnek.
– Sose szabadulsz a palancsintáimtól – jegyeztem meg mosolyogva én is, egy rövid nevetést követően. Fel akartam állni, de megállított a nő tekintete, és kissé meglepve hallgattam a bocsánatkérését. Sosem haragudtam rá, amiért elhúzott a városból, hogy megpróbáljon minden követ megmozgatni Enzo visszahozásáért. Én is megtettem volna bármit Elenáért, egyetlen kivétel volt, hogy emiatt feláldozzam a velem szemben ülő boszit, amikor az álomátokkal megkötötte őket Kai… de most hogy ezzel már nem kellett törődni, bármit képes lettem volna megadni, hogy a barátnőmet visszakaphassam. Ahogyan szórakozottan megütöttem a vállamat, hogy hozzam a cuccokat a kocsiból, szélesen rámosolyogtam Bonnie-ra. Majd, ahogyan felálltunk mindketten, tőlem talán szokatlan módon magamhoz húztam és megöleltem a nőt.
– Köszönöm – nem tartott tovább mindez néhány pillanatnál, de hálás voltam neki, azért is hogy meghallgatott és azért is, mert nem zavart el. Elengedtem és értetlen pillantással illettem Bonbont, amikor megjegyzést tett a főzőtudományomra, de a tekintetemben egyfajta cinkosság villant, amit csak ő érthetett. – Nem tudom, miről beszélsz. Fantasztikus szakács vagyok! – jó, azért lehetett benne némi kivetni valót találni, de még sohasem gyújtottam fel egyetlen konyhát sem, és senkit sem sebesítettem meg… véletlenül. A vámpírképességeimnek ezen a téren is sok hasznát vettem. Kisuhantam az ajtón, kikaptam a kocsiból a papírzacskót, amiben mint beledobáltam, amire csak szükség lehetett a palacsintáim elkészítéséhez, és néhány perc múlva már a konyhában voltam, és letettem az egyik üres pultfelületre a zacskót. A boszorkány időközben már előszedett nekem egy tálat, egy serpenyőt és néhány eszközt, amire szükségem volt a palacsinták elkészítéséhez. Ha valaki, hát ő pontosan tudta, hogy hogyan is csináltam őket, hiszen ki tudja mennyi ideig sütöttem neki a mosolygó vámpírfejekkel díszített palacsintáimat a börtönvilágban, ahol azzal az isten csapása Parkerrel is összeakadtunk. Csodálkoztam, hogy nem utálta meg valóban ezt a remek desszertet annyi idő után a nő.
– Azt tudom, hogy bejártad a fél világot, hogy megtaláld azt a varázslatot és ha jól emlékszem utoljára akkor beszéltünk, amikor Louisianában voltál – mondtam, miközben előszedtem a hozzávalókat a zacskóból és kipakoltam a pultra, így háttal voltam Bonbonnak, amíg beszéltem. – De sikerült valamit találnod végül? Mondd, hogy volt értelme ennek, ha már én semmi használhatót nem csináltam azóta – fordultam vissza kicsit sajnálkozva, de mosollyal az arcomon, és elkezdtem a tojásokkal bíbelődni.


i can live or i can die,
i believe if i just try
you believe in you and i




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Bejárati ajtó 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Bejárati ajtó Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Bejárati ajtó Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptyKedd Ápr. 21, 2020 9:12 pm

To: Damon
What do you want, Damon?

Látszott a vámpíron, hogy mennyire hálás azért, amiért egyáltalán hajlandó vagyok még meghallgatni őt. Elvégre azt nem ígértem meg neki, hogy meg is bocsátok, pusztán megadtam neki a lehetőséget, hogy beszéljen. Mert én már csak ilyen voltam. Mindig mindenkinek megbocsátottam, mindig mindenkinek megadtam az újabb és újabb esélyt, és nem a fejüket téptem le az első engem ért sérelem miatt, vagy fület-farkat behúzva menekültem el valahova, még ha ez csak az az egyszerű „én vagyok a nagy, gonosz vámpír” álca is volt. Damon azonban ezúttal nem játszmázott, nem akarta hazugságokkal vagy üres ígéretekkel rendbehozni a kapcsolatunkat, ez látszott rajta. Valódi megbánás tükröződött az arcáról, én pedig csakis emiatt voltam képes félreállni az ajtóból, és beinvitálni a férfit a házba.
Mindketten elhelyezkedtünk a nappaliban, majd várakozóan pillantottam Damonre, hogy akkor kezdjen bele a mondókájába, mikor azonban nem szólt semmit, csak a gondolataiba mélyedve nézett előre, én szólaltam meg. Türelmetlen voltam, ezt nem tagadhatom, és talán hagynom kellett volna neki egy kicsivel több időt, hogy rendezze a gondolatait, de őszintén szólva, ez vajmi kevéssé érdekelt jelenleg. S végül aztán belekezdett. Elmondta, hogy mennyire borzalmas barát, hogy tudja, hogy mindent elrontott, megint, és hogy nem kellett volna úgy viselkednie, ahogy. De Damonnel pontosan ez volt a baj. Hogy mindig előbb cselekedett, mint hogy gondolkodott volna, soha nem gondolt bele abba, hogy a tettei kinek okoznak fájdalmat, mint ahogy azzal sem, hogy következményekkel jár minden, amit tesz, meggondolva vagy sem. Utólag pedig elég nehéz volt ezeket helyrehozni. Főleg a sokadik alkalom után kopik meg az embernek a bizalma a másikban, s kezdi el várni, hogy mikor jön a következő pillanat, amikor az megint mindent elront.
Végig komolyan pillantottam rá, egy arcizmom sem rendült meg. Nem akartam ilyen könnyen beadni a derekamat neki, azt akartam, hogy jobban szenvedjen, hogy ezúttal tényleg küzdjön meg a bocsánatomért. De aztán rájöttem, hogy én sem voltam szent ebben a dologban. Én is itt hagytam Mystic Fallst, hogy találjak valami módot Enzo visszahozására, nem foglalkozva azzal, hogy Damonnek szüksége van-e rám. Én voltam az egyetlen igaz barátja, és én is itt hagytam őt a fájdalmában, még ha igyekeztem is időről időre telefonon beszélni vele, életjelet adva magamról.
- Damon Salvatore! – emeltem fel figyelmeztetően az ujjamat. – Ha még egyszer meg merészeled csinálni azokat a palacsintákat, esküszöm, hogy repülsz a házból a mosolygó vámpírfejekkel együtt! – Igyekeztem komoly maradni, de a mondandóm végére belőlem is kitört a nevetés, ezzel adva a férfi tudatára, hogy csak viccelek, és hozza, csinálja azokat a hülye palacsintákat, mert még azok is hiányoztak. Mielőtt azonban felállt volna, és kisuhant volna az ismerős autójához, bocsánatkérő pillantást vetettem rá.
- Ezúttal szeretnék én is bocsánatot kérni tőled, Damon. Itt hagytalak, amikor szükséged lett volna rám, vagy legalább megkérhettelek volna arra, hogy tarts velem boszi könyveket bújni, és nemlétező varázslatok után kutatni. Talán még az is jobb lett volna, mint itt lenni egyedül, figyelni mindenki más boldogságát, miközben a mi életünk romokban hever – szabadkoztam, ám hangom őszintén csengett. – Én is cserbenhagytalak, mint barát, és tényleg sajnálom – tettem még hozzá, miközben közelebb hajolva hozzá megszorítottam a vállát. Pár másodpercig a szemébe néztem, hogy tudatosuljon benne, és elfogadja azt, amit mondtam, majd ahogy a pillanat heve tovaillant, mosolyra húzódtak ajkaim és vidáman megcsaptam a férfi vállát.
- Na, menj, hozd be azokat a hozzávalókat, de kérlek, mondd, hogy a legutóbbi alkalom óta fejlődtél valamennyit! – közöltem vele szélesen mosolyogva, miközben a konyha felé vettem az irányt, hogy helyet csináljak ott Damon mutatványának. Nyugtatott a tudat, hogy el tudom oltani a tüzet, ha netán fel találná gyújtani a konyhámat.

584 words ❖ Paralyzed

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptyKedd Ápr. 07, 2020 8:52 pm





my enchanting Bonbon



A nő hangja élesen csattant rajtam, és egy hosszú pillanatra behunytam a szememet és lassan fújtam ki a levegőt. Sajnos tökéletesen igaza volt abban, amit a fejemre olvasott, minden alkalommal elvártam tőle, talán mindannyian, hogy helyezze a saját élete és dolgai elé az enyémet. Ez pedig egyáltalán nem volt fair tőlem, be kellett lássam. Aztán a tekintetét az enyémbe fúrta, úgy néztünk farkasszemet, mintha azt várnánk a másiktól, mikor húzza be fülét-farkát, ám ez nem történt meg, nem szaladtam el.
– Köszönöm, Bonnie – ritkán hívtam rendesen a nevén, mert általában becézni szoktam, amit azt hiszem, nem kifejezetten szeretett, de ebből is tudhatta, hogy komolyan gondoltam. Ahogy odébb lépett, és behívott megszűnt minden akadálya, hogy átléphessem a küszöböt, és besétáltam. Tulajdonképpen sohasem jártam a Bennettek házában, és a lány nagyanyja biztosan hevesen tiltakozott volna, hogy egy magamfajta vérszívót beeresztett ide az unokája, de szegény ezt már nem élte meg. Talán jobb is volt így, bár kedveltem az öreg lányt.
Követtem Bonbont a nappaliba, ahol leültem a kanapéval szemben elhelyezkedő fotelba. Egy pillanatra elbizonytalanodtam. Nem abban, hogy helyre akartam hozni a dolgokat, hanem abban, miként is kezdhetnék bele a nő meggyőzésébe. Mert meg akartam győzni, ha ad még egy lehetőséget, azt nem fogom elszúrni – legalábbis nagyon nem akartam elszúrni. Bonnie hangjára rá emeltem a tekintetemet és sóhajtottam egyet, rossz volt azzal a nagyon régi elutasítással találkozni, ami a börtönvilág előtt is megvolt a részéről.
– Igazad van, csapnivaló barát voltam és vagyok is. Nem lett volna szabad sohasem elvárni tőled, hogy mindenért csak úgy, egy vállrándítással lépj túl, felejtsd el, és bocsáss meg a következő napra. Utólag is szeretnék bocsánatot kérni mindezért – kezdtem bele, előre dőltem ültömben, a könyökeimet a térdeimre támasztottam és összefontam az ujjaimat. – És borzasztóan elcsesztem, amikor ahelyett, hogy itt maradtam volna veled, újra kikapcsoltam mindent és leléptem. Itt kellett volna maradnom, és minimum támogatni téged, mert téged is ugyanannyi veszteség ért, mint engem – folytattam Enzora utalva, akivel kapcsolatban nem tudtam, talált-e megoldást a nő vagy sem. Bár a másik vámpírral nem voltunk túlságosan baráti viszonyban, mielőtt az öcsém magán kívül megölte, azért tudtam, mit jelentett a nő számára. – És elismerem, hogy egy önző seggfej voltam – jelentettem ki Bonbon szemébe nézve. Egy részem tudtam, ezt is akarta hallani tőlem a velem szemben ülő, és úgy éreztem, a beismerés ebben az esetben is nagyon fontos része annak, hogy változtatni tudjak. – Szeretném, ha még egyszer, utoljára adnál egy esélyt. Semmi mást nem kérek tőled. Csak engedd, hogy bizonyíthassak. Nem akarom elszúrni megint – az utolsó mondat alatt lehajtottam a fejemet és megráztam. Tudtam, hogy rohadt nehéz lesz, mert mindaz, amit most csináltam, azt is jelentette, szembe kell majd néznem az összes démonommal, és meg kell próbálnom legyűrni őket, hogy ne kezdjem elölről ismét az egészet.
– Tudom, ez most csak egy ígéret, de szeretném helyrehozni mindenkivel, de leginkább veled – mondtam ismét a nőre pillantva. – Ennek fényében a kocsiban – az ujjammal kifelé böktem – van minden, amiből összedobhatom neked a híres palacsintámat, amit úgy szeretsz és amíg főzök neked, persze csak ha hagyod, elmesélhetnéd mi a helyzet veled, mi történt, amíg nem voltam beszámítható állapotban – egy kicsit elmosolyodtam, mert bíztam benne, belemegy ebbe az egészbe. Utáltam volna, ha elveszítettem volna a boszit az életemből, ami amúgy sem volt valami fényes jelenleg.


i can live or i can die,
i believe if i just try
you believe in you and i




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Bejárati ajtó 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Bejárati ajtó Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Bejárati ajtó Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptyCsüt. Ápr. 02, 2020 1:00 pm

To: Damon
What do you want, Damon?

Ahogy ott álltam az ajtóban, Damon arcát bámulva, nem tudtam, mi tévő legyek. Igen, haragudtam rá, nagyon is, egy részem éppen emiatt legszívesebben az arcába csapta volna az ajtót, vagy valamilyen más boszis trükkel repítettem volna messze a házamtól, hogy jól az eszébe vésse, meg ne próbáljon még egyszer a közelembe jönni. Most is csak Elena miatt jöttem vissza, mert ő nem hagyott cserben, mert ő valóban törődött velem, ellenben ezzel a felfuvalkodott vámpírral itt velem szemben. Láttam azonban a tekintetén, hogy ezúttal tényleg tudja, mennyire elszúrta a dolgokat, és hogy komolyan helyre akarja hozni a kapcsolatunkat. Csak azt nem tudtam, én akarom-e ezt. Mert habár bevallani soha nem vallottam volna be, de hiányoztak a játékos marakodásaink és viccelődéseink, még azokat a hülye palacsintáit is elfogadtam volna, ha ez azt jelentette volna, hogy szent a béke. De féltem. Rettegtem attól, hogy ha most megint megbocsátok neki, akkor továbbra is abban az ördögi körforgásban fogok maradni, amibe azóta rekedtem, hogy a Salvatore fivéreket megismertem.  Elegem volt a fájdalomból, és abból, hogy mindig én szívom meg a végén.
- Damon, én ezt nem bírom tovább így csinálni. Elegem van abból, hogy mindig így végződik minden. Te vagy Stefan eltoltok valamit, aminek én iszom meg a levét, aztán bocsánatot kértek, én pedig megbocsátok. Évek óta ez ismétlődik meg újra és újra, anélkül, hogy bármi is változott volna. Mert ti ilyenek vagytok – hánytam a szemére mindazt, ami a leginkább bántott már évek óta. A hangom éles volt, talán túlságosan is, de nem érdekelt. Szerettem volna, ha Damon tudja, ezúttal tényleg nagyon elszúrta. – Egy egyszerű bocsánatkérés nem lesz elég ezúttal, Damon – jelentettem ki komolyan, pár másodpercig farkasszemet nézve a férfival, de aztán félreálltam az ajtóból, hogy beengedjem. Tudom, hogy nem kellett volna, és hogy a józan eszemre kellett volna hallgatnom, de érdekelt a vámpír mondanivalója, és kíváncsi voltam, ezúttal hogyan szándékozik helyrehozni mindezt. Egy utolsó esélyt hajlandó voltam adni neki. Egy leges legutolsó esélyt.
- Gyere be – böktem a fejemmel a lakás belseje felé, majd amint Damon belépett, becsuktam mögötte az ajtót. A nappali felé vettem az irányt, és kényelmesen elhelyezkedtem a kanapén. Amennyiben Damon is így tett, várakozón pillantottam rá.
- Nos? Hallgatlak – feleltem, habár hangomból továbbra sem érződött túl sok kedvesség. Továbbra is kimért és rideg volt, mint akit valójában nem is érdekel annyira az, amit a férfi mondani akar. Végül is, ez félig igaz is volt.  

394 words ❖ Paralyzed

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptyKedd Márc. 10, 2020 5:24 pm





my enchanting Bonbon



Amíg csak rejtőzködtem a szülővárosom környékén, és próbáltam kitalálni, hogyan is mondhatnám el az öcsémnek elsősorban, mi történt Elena és köztem New Yorkban, számtalanszor eszembe jutott az is, milyen módon tudnám helyre tenni a kapcsolataimat. Feltételeztem, a testvéremmel, legrosszabb esetben is, néhány ökölcsapással lerendezzük a dolgot, és abban a biztos voltam, hogyha a lányok védelmét felajánlom a sógornőmmé avanzsált szöszinek, szent lesz a béke, még ha nem is rajongott értem. Ennél sokkal nehezebb dió volt Bonnie. Elena külön eset volt jelenleg, és vele kapcsolatban nem voltak naiv gondolataim, hogy mindannyian vért fogunk izzadni, hogy helyre billentsük nála az egyensúlyt. Amíg rejtőzködtem Mystic Falls-ban sokszor gondoltam a boszorkányra, akire valódi barátomként tekintettem. Ennek ellenére, számtalanszor cserben hagytam, nem törődtem a fájdalmával és elvártam, hogy feláldozza magát az én problémáimért. Mondjuk ki: ritka szar barátja voltam eddig, önző seggfejként viselkedtem vele szemben, amit egyáltalán nem érdemelt meg. Egyetlen jó cselekedetem az volt, amikor megmentettem Stefan pszichopata öldöklésvágya elől, de akkor sem maradtam mellette, hogy vigasztaljam Enzo elvesztése miatt. Azóta pedig kikapcsoltam magamat és leléptem, egyetlen szó nélkül. Még azt is megértettem volna, ha megpróbált volna ismét felgyújtani.
Szóval amikor arra vetemedtem, hogy beszéljek vele, nem csak egy egyszerű bocsánatkérésről volt szó, és őszintén féltem a reakciójától. Bár nagyon készségesen segített Elena ügyével kapcsolatban, pontosan tudtam, hogy sem engem, sem pedig az öcsémet a háta közepére sem kívánt, és teljesen jogosnak éreztem ezt a hozzáállását. Nem voltam benne biztos, hajlandó lesz-e ajtót nyitni, ám amikor megjelent a bejáratban a mosolyom őszinte volt, bár rohadtul szégyelltem magamat. Unott, hideg tekintettel bámult rám, szemmel láthatólag nem enyhült meg a viszontlátástól.
– Bocsánatot kérni tőled, elmondani, mennyire elcsesztem, és megkérdezni, lennél-e a jövőben a legklasszabb boszi, aki szóba áll velem – mondtam komoly ábrázattal, kicsit összehúzva a szemeimet. Miután beszéltem Stefannal, eldöntöttem, hogy őszintén fogom csinálni most, nem megjátszva, nem elhülyéskedve és viccelődve, hanem tényleg rendesen, és tényleg ki akartam javítani ezúttal a csorbát. – De leginkább beszélgetni szeretnék veled – kivételesen, életemben talán először, nem volt hátsószándékom, nem akartam semmit sem kérni Bonnie-tól, semmit az ég világon, csak azt, hogy hallgasson meg és hogy álljon helyre a világbéke közöttünk. Egyszerűen csak hiányzott a nő, a józansága, a szarkazmusa, a bátorsága, nagyjából mindaz, ami én nem voltam az esetek kilencvenkilenc százalékában.


i can live or i can die,
i believe if i just try
you believe in you and i




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Bejárati ajtó 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Bejárati ajtó Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Bejárati ajtó Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptySzomb. Feb. 22, 2020 10:55 pm

To: Damon
What do you want, Damon?

Tudjátok, Damont eleinte cseppet sem kedveltem. Sőt, sziklaszilárd volt a meggyőződésem, hogy neki és Stefannak soha nem kellett volna Mystic Fallsba jönnie, hiszen a megjelenésükkel vette kezdetét minden borzalom, ami valaha történt velem, a családommal és barátaimmal. Nem egyszer akartam megölni Damont, pláne azután, hogy ő tényleg majdnem megtette azt egyszer velem. Azt követően pedig újra és újra ki akart használni, az erőm miatt. Mikor azonban a börtönvilágban ragadtunk ketten, megismertem egy olyan oldalát, amelynek létezéséről soha nem tudtam. Nem is feltételeztem, hogy Damon is tud ilyen… emberi lenni. Hiszen előszeretettel mutogatta a szörny oldalát, elfedve, hogy mennyire más is valójában. Barátok lettünk, igazi barátok, de ő újra és újra eltolta a kapcsolatunkat. De persze ez volt Damon, szóval annyira nem is volt meglepő. Az azonban nagyon is fájt, amit a legutóbb tett: hogy feladva a reményt ismét menekülni kezdett. Kikapcsolta az érzéseit és csak lelépett, nekem pedig nem szólt erről egy szót sem. Nem mondom, hogy Enzo halálával nem kerültem én is őket, mégis fontosnak tartottam Damont annyira, hogy időről időre adjak életjelet magamról, vagy érdeklődjek a hogyléte felőle. Nemcsak ő próbálta megtalálni Elenát, hanem én is, de persze, a prioritás nálam Enzo volt.
Damon mindig úgy tett, mintha csak ő lenne az, aki szenved, abba bele sem gondolt, hogy nekem milyen érzés volt elveszíteni a legjobb barátnőmet, a szerelmemet, és a legjobb barátomat is, azzal, hogy kikapcsolva az érzelmeit lelépett. Én mégsem adtam fel a reményt, hanem minden egyes nap felkeltem, és folytattam a küzdelmet, s ugyanígy tettem volna az utolsó lélegzetemig. Őt sem adtam volna fel soha, és hittem abban, hogy ha beszélt volna velem, mielőtt kikapcsolja magát, jobban érezte volna magát. De Damon az Damon volt, én pedig nem voltam biztos abban, hogy újra és újra végig akartam-e menni ezen a körön vele.
Amikor visszatértem Mystic Fallsba, legyűrtem minden ellenérzésemet, és egyből felkerestem Carolinet, hogy beszámoljak nekik az álmomról és a rossz előérzetemről. Tőle tudtam meg, hogy mi történt a távollétemben, és nagyon is fájt mástól megtudni, hogy Damon a könnyebbik utat választotta, ismét. Így amikor meghallottam a bejárati ajtón a kopogást, sejtettem, hogy a Salvatore fivérek közül az egyiket fogom a verandán találni. Egyikkel sem volt túl kedvem beszélgetni, hiszen más, sürgetőbb feladataim voltak, mégis erőt vettem magamon annyira, hogy kinyissam az ajtót, és úgy küldjem el azt a vámpírt, amelyik ott volt. Nem tükröződött meglepettség az arcomon, amikor Damon arca köszönt velem szembe. Nem hatottak meg a szavai és a szégyellős mosolya, unott arccal pillantottam a férfira, hogy lássa, érezze, egyáltalán nem vagyok kíváncsi rá, vagy a mentegetőzésére.
- Mit akarsz, Damon? – kérdeztem tőle, habár a válasza nagyon is egyértelmű volt. Szerettem volna azonban, ha ő mondja ki, vallja be.  

446 words ❖ Paralyzed

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó EmptyKedd Feb. 11, 2020 11:12 pm





my enchanting Bonbon



Az elmúlt években elhanyagoltam minden „emberi” kapcsolatomat. Még a saját testvéremet is, mindenkit eltaszítottam magamtól, aki valaha is fontos volt számomra. Talán nem voltam soha elég erős és kitartó ahhoz, hogy megtarthassam valódi önmagamat, talán már halandóként sem voltam erre képes. Hiszen oly’ sokszor hagytam magam mögött mindent, mindet ami ért valamit körülöttem, és hányszor kértem megbocsájtást, hányszor próbáltam vezekelni mindazért, amit elkövettem ezek ellen a személyek ellen. Ezen személyek egyike volt az a boszorkány is, akit kezdetben cseppet sem kedveltem, de aztán a börtönvilágban eltöltött hosszú idő után valahogy megváltozott Bonbonnal a viszonyunk, és mire feleszméltünk barátok lettünk. Valódi barátok.
Most mégis mérföldekre voltunk egymástól. Nem fizikálisan, hiszen visszatért Mystic Fallsba, de olyan távolinak tűnt, mint amennyire messze sodródott tőlem Elena is. Pedig szükségem lett volna a boszira is, nem csak a testvéremre és a sógornőmre, hogy túléljük ezt az időszakot, amibe belekavart az a démoni ribanc. De tudtam, hogy ez nem fog menni anélkül, hogy meg nem hunyászkodtam Bonnie előtt, és sűrűn bocsánatot nem kértem tőle. Akkor talán hajlandó lesz szóba állni velem.
Legurítottam egy fél pohár whiskyt, szíverősítő gyanánt, aztán elindultam a boszorkányház felé. Mystic Falls semmit sem változott tulajdonképpen, csak az emberek cserélődtek le… Furcsa volt újra a szülővárosomban járni, annyi év után. Mindig kellemes és borzalmas volt visszatérni ide, és mindig felkavaró volt számomra, hiába telt el több mint száznyolcvan év. Nem akartam először úgy találkozni a lánnyal, hogy az öcsém is ott legyen, hiszen pontosan tudtam, milyen kellemetlen volt az utolsó találkozások, amikor kihúztam a csávából Bonbont, de az volt a minimum, amit akkor megtehettem, hogy kiiktattam a testvéremet egy időre, hiszen akkoriban nem volt beszámítható. Ez persze nem volt mentség és emiatt nem is vártam, hogy a boszi útja a Salvatore villába vezetett volna. Mindenesetre én beszélni akartam vele, és nagyon reméltem, hogy nem csapja az orromra az ajtót.
Mély levegőt vettem és felsétáltam a verandára, hogy bekopoghassak. Nagyon reméltem, hogy hajlandó lesz beszélni velem a lány. Ha kinyitotta az ajtót, felemeltem a jobb kezemet és intettem neki üdvözlésképpen:
– Jól nézel ki, Bonbon – kissé szégyellősen rá mosolyogtam a lányra és vártam, hogy szóljon valamit, bármit a világon.



i can live or i can die, i believe if i just try
you believe in you and I




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Bejárati ajtó 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Bejárati ajtó Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Bejárati ajtó Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Bejárati ajtó Empty
TémanyitásBejárati ajtó Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Bejárati ajtó Empty
 

Bejárati ajtó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» A hátsó ajtó mögött: Bolt
» A hátsó ajtó mögött: Bolt
» A hátsó ajtó mögött: Bolt