Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
Témanyitás* the chaos itself *  EmptyPént. Jan. 10, 2020 7:35 pm

Derick Vernon
I am literally the definition of CHAOS.


Becenév:
Rick
Titulus:
the chaos itself
Születési hely, dátum:
1992. január 3.
Fajcsoport:
Krimon
Rang:
Krimon
Beállítottság:
heteroszexuális
Play by:
Barış Arduç

Átváltozás:
Elrablásom után néhány héttel jelentek meg a képességeim, s tulajdonképpen akkor avatott be a démon, Zagdrath mindenről. A fajomról, a guardianokról, arról a bizonyos küldetésről ami valószínűleg majd az életembe kerül. Nehéz mindezt megemészteni tizenéves korban...
Család:
Édesanyám belehalt a szülésbe, később tudtam csak meg, hogy tulajdonképpen miattam. Nem okoltam emiatt magamat soha, én nem kértem ezt az életet, ezt a létet. Apámra sokáig nehezteltem, először azért, mert elhagyott, ahogyan anyámat is már a terhessége kitudódásakor, csupán addig volt jó neki. Később pedig a démoni léte miatt, hiszen nem csak elhagyta anyámat a szükség órájában, de veszélybe is sodorta az életét.
Anyám húga fogadott örökbe a férjével, s mindig is egy áldásként tekintettek rám, nekik ugyanis nem lehetett gyerekük, bárhogyan is próbálkoztak. Anyám halála után fel is hagytak a próbálkozással, hiszen megkaptak engem. Tisztességes emberek voltak mindig is, kedvesek, gondoskodók, mindent emgadtak nekem, amire szükségem volt, sőt, olykor túlzásokba is estek. Imádtam őket, hiszen sosem fordultak el tőlem, akkor sem, ha épp nem úgy gondolkodtam vagy viselkedtem, mint más gyerekek. A kapcsolatunk akkor szenvedett el egyfajta törést, miután a démon, aki elragadott tőlük mindössze tizennégy esztendősen, meggyőzött mindannak az ellenkezőjéről, mint amit egész életemben hittem. Nem hiányoztam sem a nevelőszüleimnek, sem a legjobb barátomnak, Elorának. Olyan volt, mintha megszűntem volna létezni.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime


2008.

- Nézd, kölyök... engem az sem érdekel, ha éhen halsz. - morogta, hátat fordítva nekem.
- Tegnap még érdekelt. Ma talán bal lábbal keltél fel, démon? - szitokszóként ejtettem ki a fajt, amihez tartozott, az évek alatt igencsak felvágták a nyelvem. Nem az, hogy nem féltem tőle, inkább csak elragadtak az indulatok, újra és újra, mintha nem egy veszedelmes fenevad állna velem szembe, vagy jelen esetben háttal nekem. Lassan fordult meg, mindig is szeretett nyomatékot adni a mozdulatainak, sokkal inkább, mint a szavainak. A tettek "embere" volt, míg én... szerettem jártatni a számat, nem számított mik a következmények.
- Ma pedig azt mondom, menj és szerezz magadnak kaját! - Ezzel el is vonult, ki a szobából, talán az épületből is. Aznap este a szemétből ettem egy épület mögötti sikátorban. Egészen reggelig haza se mentem, nem érdekelt, hogy míg idekint csípős őszi idő van, odabent a házban legalább meleg, s van fedél a fejem fölött. Emiatt hálás lehettem volna a férfinek, mégsem voltam. Ha nem visz el a szüleimtől... valószínűleg amúgy is kidobtak volna, vagy egy nívós bentlakásos iskolába küldenek, csak ne legyen rám gond. Oké, tényleg hálás voltam a démonnak, viszont ezt soha nem mondtam volna ki hangosan. Semmi pénzért.

2012.

- Felboncolhatnánk! - hallom a saját, gyermeki hangomat tompán, mintha messziről jönne.
- Nem-nem, ez akkor sem helyes. - Elora hangja szintén távolról hallatszik, s nemsokára a képet is látom, ahogy ülünk a fűben, a lány kezében egy kismacska, amit felém tart. Tisztán emlékszem ere a napra, sokat gondoltam rá, arra, hogy már akkor is ez volt Elora feladata. Jó irányba terelni, miközben én ezekkel a furcsa, kicsit sem normális gondolatokkal küzdöttem. Nem akartam bántani az állatot, minden porcikám azt súgta, ne tegyem, s én nem is akartam. Jó gyerek voltam, aki rengeteget könyörgött a szüleinek, hogy kapjon végre egy kiskutyát, de a nevelőanyám allergiája nem tette lehetővé. Akkor miért bántanék egy ártatlan kölyök macskát? Mégsem tudtam kiverni a fejemből, szinte láttam magam előtt a kis állatot döglötten, amitől lefelé görbült a szám széle. Ujjaim a bicskát szorították a zsebemben, tenyerem szinte viszketett, hogy használhassam, mégis sikerült ellenállnom. Elora a dorombolásról mesélt nekem, amit szemléltetett isaz állattal, azt a különös, berregő hangot sosem felejtettem el, ami számomra teljesen érthetetlen volt, valahogy mégis boldogsággal töltött el.

Izzadtan ültem fel az ágyban, a démon a nyitott ajtóban, az ablakom kitárva, amin hideg levegő áramlott le.
- Csak nem a drága guardianodról álmodsz? - kérdezte érdeklődve, én pedig dühösen kaptam oda a fejemet. Kiejtettem volna hangosan a nevét? Eltűnödtem ezen egy pillanatra, felidézve az álmot, amit nem most láttam először.
- Rémálomról hallottál már, rohadék? Amúgy semmi közöd hozzá. Ne hallgatózz, a szőr is feláll a hátamon tőled! Kotródj! - vágtam hozzá az összeizzad párnámat, amit ő egyetlen mozdulattal égetett hamuvá.
- Az ágyad is erre a sorsa jut, aztán alhatsz a padlón. Vagy jobbat mondok, a lakásod borítom lángokba, és mehetsz az utcára. Én nem rakok még egyszer fedelet a fejed fölé, kölyök. - Mintha ugyan érdekelné, hogy leléptem tőle, ahogy tehettem. Ezt a fickót az sem érdekelné, ha a szeme előtt durrantanának le, sőt, még meg is köszönné az elkövetőnek egy méretes virágcsokorral. A legjobb döntésem akkor is a költözés volt, még ha csak egy aprócska lyukra is futotta. Legalább az enyém volt, bár a zárt ajtó sajnálatos módon nem állította meg ezt a férget.
- Csak menj el. Ma nem vagyok vevő rád. - morogtam, és kimásztam az ágy szélére, kicsit megdörzsölve borostás arcom.
- Ám legyen... Csak emlékezz rá, miféle szerzet az a lány. Ha újra megtalál, neked annyi. Ne mondd, hogy én nem szóltam! Nem szervezek neked temetést, és más se fog. Nem érdekled te a kutyát sem, kölyök. - Ahogy befejezte a mondatot, már fordult is meg, hogy magamra hagyjon, ezekkel a szavakkal. Imádta ezt csinálni, gyerekkorom óta, amikor mélyponton voltam, belém rúgott, mintha nem lett volna egy nagy pofáncsapás az egész életem tizennégy éves korom óta.

2020.

- Kölyök, biztos nem gondoltad meg magad? - Már megint ő. Bosszúsan fordultam felé a pulttól, már a klubban sem volt nyugtom tőle, fényes nappal.
- Túl sokat vagy idefent, a végén még felszarvaz a főnököd. - gúnyolódtam, bár tudtam, az ördögnek se szarva, se patája, de még vasvillája sincs. Micsoda csalódás!
- Az ajánlatom még áll. Szívesen beszervezlek ahhoz a pasashoz. Jobban keresnél, mint... ezen a helyen. - Megvetés, undor, és... még valami hallatszott ki a hangjából. Nem szerette a klubot, bár az okát sosem mondta. Nyilván azzal volt baj, hogy én vezetem, nem magával az épülettel, vagy a rengeteg mocskos lélekkel, amit be lehet gyűjteni egy ilyen helyen. Talán még plusz pontot is kapna érte a nőstényördögtől.
- Nem leszek bérgyilkos. Egyáltalán miért érdekel téged, mit csinálok? Minél mocskosabb a meló, annál jobb, huh? Miért? Már szabad vagyok, felnőtt ember, nem zárhatsz be egy szobába. - fordultam el tőle, vissza a poharamhoz, ami időközben kiürült, de még az is érdekesebb volt, mint a démon képe. Elegem volt belőle, ha tehettem volna, magam égettem porrá, ám ahhoz túl gyenge voltam. Gyengébb, mint ő, ezt előszeretettel hozta mindig is a tudtomra.
- Mássz vissza a pokolba, kérlek! - Hangom nyugodt volt, túlságosan is, elárultam magam.
- Kimutatod a gyengeséged. Semmit sem tanultál tőlem. - Ez volt az a hangszín, amitől évekkel ezelőtt még a frász jött rám, amitől rettegtem, amitől nem mertem éjszakánként még a szemeimet se lehunyni. Már nem érdekelt.
- Tudom, tudom. Egy korcs vagyok, a természet torz tréfája. Nem tudsz újat mondani, csak... hagyj békén. Belefáradtam ezekbe a beszélgetésekbe, na és? Ha el akarsz pusztítani, tedd meg. Ha le akarsz vinni a pokolba, vigyél. Inkább égjek a pokol tüzén, mintsem veled töltsek még egy percet. - villantottam rá egy gyilkos vigyort, épp olyat, amilyet ő is szokott, mielőtt valami ördögit tesz, vagy mond. Borzalmas volt vele az élet, s még mindig nem értettem, mi célt szolgált az elrablásom. A pokolban nyilvánvalóan már senki sem viselte el, így keresnie kellett valakit, akit bosszanthat, valakit, aki elég gyenge ahhoz, hogy hagyja. Talán az voltam. Ideje volt olyannak lennem, amilyennek leírt engem, talán akkor majd eltűnik. Végleg. Mikor a démon már fordult el tőlem, hogy ismét hátat fordítva magamra hagyjon, miután jól felbosszantott, lassú mozdulatokkal felkeltem a pulttól, s utána szóltam.
- Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! - vágtam oda gyorsan, ami először az eszembe jutott. Mindezt természetesen azért, hogy az agyára menjek, pont úgy, ahogy ő tette azt velem éveken keresztül. - Emlékszel, hogy mindig ezt mondtad? Ó, nem. Ezt biztos valahol máshol hallottam. - tűnődtem el látványosan, miközben lelki szemeim előtt megjelent egy aprócska, ráncos, zöld lény.
- Yodát idézel nekem?! Azt hittem, a képregény elégetése épp elég lecke volt a számodra. - A nyakán kidudorodtak az erek, kezdett elszakadni nála az utolsó cérnaszál, ami az idegeit tartotta. Gyűlölte, ha kitalált történetekkel, vagy az ő szavaival élve mesékkel foglalkoztam. Valami menedéket muszáj voltam találni tinédzserként, mikor egy démon tartott állandó terrorban. Kicsit meglepett, hogy felismerte a mondatot, eszembe nem jutott volna, miszerint tudni fogja, s lám, még a kicsi zöld lény nevére is emlékezett! Persze nem kellett volna meglepődnöm, az utóbbi években megannyi Star Wars film jelent meg, még a csapból is az folyt, miért ne hallott volna róla egy pokolban tengődő démon? Bizonyára még maga az ördög is ismerte a sztorit.
- Elérted a célod. Leléptem, élvezd ki a mocskos klubod adta előnyöket, kölyök. - S a levegőben ott lebegett mindaz a sok kimondatlan szó, ami nem hagyta el a száját. "Nem szabadulsz tőlem. Örökké a nyakadban fogok lihegni." Remek...

but tonight you're a stranger or some silhouette

Derick Vernon
Krimon
démoni félvér
Derick Vernon



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Son of Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
16
Titulus :
the chaos itself
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Barış Arduç
Keresem :
* the chaos itself *  11183613uMwNDbkB
Some people survive chaos and that is how they grow.
And some people thrive in chaos, because chaos is all they know.
* the chaos itself *  Ezgif.com-gif-maker%2B%252841%2529

* the chaos itself *  Empty
Témanyitás* the chaos itself *  EmptySzomb. Jan. 18, 2020 1:28 am

Gratulálunk, elfogadva!
It's only been a lifetime

Mr. Vernon

Kedves Derick!
Először is, szeretném elnézésed kérni, amiért megvárattunk! Szerencsére engem ért a megtiszteltetés, hogy hivatalosan is áldásunkat adhassam rád, aminek külön örülök, mert a.) kicsit kiszakított a vizsgafelkészülésből és a tanulásból, b.) nagyon jó élmény volt olvasni a lapod.
Lemaradtam az utóbbi időben az oldal statisztikáját illetően, de úgy tudom, nincs még olyan sok kambionunk, ezért külön öröm számomra, hogy ezt a ritka és különleges fajt képviseled és bővíted a jelenléteddel. Szintén kiemelném a PB választásod, nem tudom, a keresőd kérése volt-e, vagy saját ötlet, de nem nagyon találkoztam még az úriemberrel és így első látásra nagyon is tetszetős ;) A nagy örömködés közben persze elfelejtettem, milyen nehéz élet jut a kambionoknak, így hát a lapodat már kevésbé derűsen és örömködve olvastam végig.
Szegény Derick! Nem elég neki a gyerekkori veszteség, meg hogy elszakadt a családjától, még a démont is a nyakába kapta, nos, valószínűleg örökké, ami azért egy idő után elég hosszú tud lenni. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan találnak majd vissza Elorával egymáshoz, meg hogy sikerül-e rendeznetek a múltat, lefektetni az alapokat a jövőhöz... Egy lelkes olvasótok máris akadt!
Nagyon szerettem olvasni a lapod, gyönyörűen fogalmazol és a karaktered is eredeti, izgalmas lett. Mivel ilyen sokáig várattalak, most már nem húzom tovább az időd, tovább engedlek a játéktérre: hódíts meg, nos... Igazából, amit csak szeretnél, mert az egész világ előtted áll, de talán mégsem ártana inkább jól viselkedned, nehogy Elora beteljesítse a küldetését és eltegyen láb alól. Szóval, egyelőre csak azt kívánom, hogy az arcod és egyéb attribútumaid lefoglalása után legyenek minél szebb és jobb játékaid!


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
* the chaos itself *  1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

* the chaos itself *  Empty
 

* the chaos itself *

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal