Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásSebastian EmptyPént. Feb. 14, 2020 10:30 pm

Sebastian
watched but never really listened


Becenév:
Bastien? De inkább hagyjuk ki, köszi
Titulus:
problematic brain tumor for Lizzie
Születési hely, dátum:
15. század Október 31.
Faj:
Vámpír
Rang:
vámpír
Beállítottság:
Pánszexualitás
Play by:
Thomas Doherty

Átváltozás:
Mindössze nyolc éves voltam, amikor a szüleim eladtak egy kalóz társaságnak. Naív kölyökként minden egyes kikötéssel kapva kaptam az alkalmon, hogy elmeneküljek. Akkor foggalmam sem volt róla, hogy miképp, de minden szökési kísérletem kudarcba fulladt. Néhány lopott perc vagy kis szerecsével óra volt az ami számomra jutott a szabadság bódító ízéből. Végül eljött a nap, amikor a szerencsém elszegődött mellőlem, és megelégelték a szabadság vágyamat. A hajnal sugarai már egy vámpír bőrét perzselték fel.
Család:
Évszázadok teltek el mióta utoljára gondoltam a szüleimre. Az emlékek, mint egy napon sütkérező, esőtöl ázott, téltől fagyott, időtöl megfakult képek sorozata. Talán az apám ivott és verte anyámat? Igen, valami ilyesmi rémlik. Anyám meghalt, apám próbált felnevelni, de mindössze egy hónapig húzta alkohol nélkül. Eljött pedig az a pillanat is, amikor elvesztette a munkáját, majd nem maradt pénz a bódító élvezetekre. Szépen lassan adta el mindenét, egészen addig amíg csak én maradtam. Az élet olykor kegyetlen helyzetekben mutatja meg ki és miért él. Végül nem maradt senkie és semmije. Talán így történt, talán nem. De hisz számít ez egyáltalán?

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Amikor Isten ad egy leckét, kinyit vele egy ablakot. Aztán eszedbe jut, hogy nincs Isten.
Az életed szépen lassan folyik ki az ujjaid közül, aztán fordulsz egyet a saját tengelyed körül és máris minden másképp fest. Lehet jó vagy rossz, de mindenképp változik. Van hogy új embereket ismerhetsz meg, van hogy régieket veszítessz el. A változás folyamatos, mégis mint a saját farkát harapó kígyó, körforgásszerű. De van, hogy a kígyó leharapja a saját farkát és felborul a rendszer. Ekkor következik, amikor szédülten próbálsz feleszmélni a körforgás okozta szédelgésből és igyekszel ismét belekapaszkodni a saját farkadba. Mert megszoktad az ismerős terepet és nehezen viseled a változásokat. Pillanatnyilag annyira se ismered ki magadat, mint amennyire a körülötted lévő új világot. Hisz eddig csak a hosszú csíkokban húzódó, elmosódott foltokat láthattad. Végül felnyílt a szemed, és próbálsz beletörődni, hogy a leharapott darabot már nem tudod vissza ragasztani, nem térhetsz vissza a megszokott kerékvágásba. Az új életed pedig ott kezdődik el, amikor képes leszel elfogadni azt, ami veled történt és azt, hogy ott álsz ahol. Elfogadod, majd lassacskán a javadra kezded el fordítani.

A halál nem kisebb csoda, mint a születés.
Kábultan tértem magamhoz, ahogy bőrömbe apró pengeként hasított be a hajnal összes napsugara. Éreztem ahogy bőröm alatt végig szaladó fény szikraként perzseli sejtjeimet, s mint betegség szalad molekuláról molekulára. Kipattanó szemekkel, összeszűkülő pupillával meredtem egy pillanatra a fénybe. A fájdalom porcikáról porcikára járt. Rideg ujjakkal karmoltam végig a nedves hajópadlót. Szúró sercegése fülembe hasítva szorongatott meg. A sirájok, a tenger, a nyüzsgő part, minden egyes falevél csörgése egyszerre hatolt be, mint egy erős ütés, ami körbe éri az egész koponyádat és lecsavarná fejedet a nyakadról. Pillanatok voltak, s még annál is kevesebbnek éreztem, ahogy a mellettem suhanó, elmosódott kép egy sötét zuggá válik a raktér egyik sarkában. Zihálva csúsztam le a falon miközben a saját tenyereimet bámúltam. A hangok olyan erősen hasítottak a fejembe, talán még a saját zihálásom is az idegeimre ment. Egyszerre estem kétségbe és egyszerre kerestem józan magyarázatot. Próbáltam hova tenni a gyorsaságot és a nap sugarainak fájdalmát, amiben korábban örömmel sütkéreztem egész álló nap. Talán az egyetlen olyan dolog volt a nyomorúlt életemben, amire örömmel gondoltam. Elvesztettem, de miért és hogyan? A képek villámként hasítottak fejemben. Dulakodás és vér, majd egy tompa reccsenés és az érzés, ahogy csigolyáim elvállnak egymástól. A pánik kerített hatalma alá. Remegő kezeimet bámúltam kétségbeesetten, mely egy pánikolt ordítás képében pattant falról falra a rozogó faelemek között.

Amit egyesek gonosznak neveznek, az csak a megfelelő válasz egy durva, igazságtalan világban.
Tudod mi történik, mikor egész életeden át a halál jár nyomodban? Egy idő után olyan természetesnek tűnik, mint egy könnyeden lehulló falevél. Csak nézed, ahogy szépen lassan elszárad. Egy kicsit sem érzel bűntudatot miatta, hisz miért is tennéd? Csak a normál halandó körforgás. Mindennapos és véget nem érő. Kaotikus mégis egyszerrű, mint egy feltépett torok. S van, hogy térdig gázolsz a hullákban, hiába kellene bűntudatot érezned, szebb dolgot aligha tudsz elképzelni. De valaki mégis megragadja a válladat, mint valami angyali érintés, érzed a bizsergést bőrödön, ahogy húsodon s csontodon át a lelkedig hatol. Egy cseppnyi szeretet, mint túlbecsült emberi erény. Túlbecsült mégis épp oly bódító, mint a torkodat simogató vöröslő nedü. Jól ismered magad, s hiába lát mégis vakon áll előtted. Elhisz mindent, amit el akar hinni. Ha pedig egyszer megtapasztalod a vak szerelmet, soha többet nem akarod elereszteni. Olykor az kell hozzá, hogy ne csak neki, de még magadnak is hazudj önmagadról. Hisz tudod, ha betekintést nyer a fehérlő maszk és a sármos mosoly mögé, örökre elveszítheted. S mint emberi gyarlóság, bármire képes leszel azért, hogy tenyereden hordozhasd, ami egészen addig lehetséges, amig kiderül az, ami egyszer mindenképp napvilágot látott volna. Ha olykor több kell hozzá, mint sors, mint példáúl egy hazugságot szimatoló teremtmény. Végül pedig mindenért megfizetsz amit megtettél és amit tenni fogsz.

Nem a vég, hanem egy új kezdet... egy második esély, egy találkozás.
Mikor meglátod a reményt, mint világító remegő gömböt éledet végtelen alagútjában, elsőre megdermedsz. Az agyadat a saját bizonytalanságod bombázza, hisz megszoktad a sötétséget. Ha kilépsz mi változik és te miben változol? Akarod mindennél jobban, ugyanakkor ugyan olyan rémülettel is tölt el. De mindent vagy semmit, hasítod át a tudat és fizika határát. Erősen bele kapaszkodsz, hiába égeti a tenyeredet. Önzően környékezed, mit sem törődve azzal, hogy megsebzed. Naív és mit sem sejt. Könnyű lenne az ujjaid közé csavarni, mégis tétovázol. Csak egy pillanatra félsz a következményektől, végül bele veted magad. A legrosszabb ami ilyenkor történhet, hogy szerelembe esel. De amikor kijutsz a sötétségből, a szőke fénysugár elfordul tőled. A vége mindíg ugyan az. Egyedül maradsz, és a kígyó ismét a saját csonkját harapja. Mégis valami más...   

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Sebastian Empty
TémanyitásSebastian EmptyVas. Feb. 16, 2020 4:40 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Sebastian

Kedves Sebastian! Sebastian 3119678052

Bár nem tudom eldönteni, tényleg az vagy-e, a történetedet szemügyre véve, vagy a sorozat kapcsán... hisz nem vagy egy jótét lélek, ha minden igaz. S nem hiszem, hogy rosszak a radarjaim... az álarcod mögött sok-sok gonosz tett lapul. Very Happy Őszintén szólva nagyon vártam ezt a karaktert az oldalra és nem csak amiatt, mert a sorozatban sok lehetőséget láttam benne, hanem mert nálunk Daisy epekedve várta az érkezésedet! Sebastian 3634486886 Úgy érzem, sokmindent ki lehet hozni Sebastianból, így ezúttal nem is tartanálak fel tovább. A lapod lényegretörő volt, mégis minden benne volt, ami kellett és... és egyszerűen nem lehet belekötni. Sebastian 3724360513
De azért vigyázz, mikor futsz össze egy vadásszal... mert ha velem szembekerülsz, nem tudom, túléled-e. Nézz mindig a hátad mögé! Sebastian 3353380639


Foglalózás után el is kaphatod Daisyt! Sebastian 165619248  Sebastian 450640341


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Sebastian Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Sebastian 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Sebastian 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Sebastian 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Sebastian Empty
 

Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sebastian
» Sebastian Stan