Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou inspire my inner serial killer EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 3:06 pm

Sakura
I am not responsible for what my face does when you talk.


Becenév:
Becézz, ha mersz
Titulus:
Fluent sarcasm
Születési hely, dátum:
Pokol, Kr.e. 750 és 700 közt
Faj:
Kitsune
Rang:
Vendégforgalmi menedzser
Beállítottság:
Mindenevő
Play by:
Stella Maeve

Átváltozás:
Megteremtődtem ezer évekkel ezelőtt, öreg vagyok már, mint az országút. De ettől még változom, mind változunk. Öreg róka nem vén róka, ahogy szokták mondani, és amin én mindig jól szórakozom. Teszem a dolgom, ahogy mindenki más is, de az Ördög látja a lelkem, a szórakozásom mindennél előrébb való, ezért mindig viszek egy kis csavart a dolgokba.
Család:
A Kitsunék a családom, a hét másik elvetemült kilencfarkú Ravaszdi. Illetve van, akinek már csak nyolc van, de hát magára vessen, hagyta, hogy elcsavarják a kis fejecskéjét, aztán meg hülyeségeket csinált. Mókás volt figyelemmel kísérni, látni, hogyan alakul a jövő. A szemem előtt formálódott. Hét testvérem közül Satoruval a legszorosabb a kapcsolatunk, bár nem látszik. Egy önző dög, na de én sem maradok le sokkal, nincs ezen mit szépíteni.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Story from the past

A szűk utcákon csak úgy áradnak a szagok, a felvert por, az emberek bűze, mindenféle állati ürülék. Sarus talpak taposnak egymásra, ahogy igyekeznek a Colosseum felé. Cirkusz és kenyér. Hordszéken hozzák valamelyik római előkelőséget, a tömeg szétválik. Na nem a tisztelet jeleként, hanem az előtte és mögötte haladó fegyveres testőrök hathatós nyomására. A nyomukba eredek, a megfelelő fülekbe kell suttognom, hogy elérjem, amit akarok. Unatkozom, és kell egy kis izgalom. Mi jobb lehet erre, mint háborút kirobbantani egy nagy és erős birodalom berkein belül? Utána már csak hátra kell dőlnöm, és szőlőszemeket dobálnom a számba minden egyes alkalommal, amikor valaki átver, kicselez, leszúr, vagy megmérgez valakit. Ördögtől való szórakozás? Mit vártál egy pokolszülöttétől? Ne legyenek hiú ábrándjaid, az összes nagy birodalom bukásában benne volt és lesz valamelyikünk keze.
Kardok csattogása, halálhörgés; zene füleimnek, de egyelőre még csak a Colosseum porába ömlik a gyönyörű, vörös vér. Mindig is érdekelt, hogy az ember, ez a furcsán rövid életűre szabott teremtmény hogyan működik. Sebezhető, törékeny, halálosan gyenge. Valakit épp tüdőn szúrnak. A közönség felhördül, ahogy térdre rogy, szájából bugyborékolva tör fel a vér. Az éltető erő. A császár tapsol, ajkához emeli a serlegét, és nem tudom nem meglátni a gyönyörű hasonlóságot; mintha a gladiátor vérét inná, a bor lassan átszivárog ajkai közt, le a torkán, egész a gyomráig. Nem tudok ellenállni, a gondolataiba férkőzöm, elültetem benne ezt a szép képet. Figyelem, ahogy eltorzul az arca, kiesik kezéből a serleg és oldalra fordul. Jöhet a következő lépés; a különböző fejekben elvetni a mérgezés gondolatának magvát, és azt, hogy ki állhat a háttérben, és ezzel már útjára is indul a viszály. Még csupán csendes kis szellő, de már látom, micsoda vihar lesz ebből, és én ott leszek majd a közepén, onnan szemlélem, ahogy csapkodnak a villámok, üvölt a szél és felborul a világ rendje. A pusztítás nyomain pedig új élet sarjad majd, amit nevelgetünk, pátyolgatunk, és amikor kitejesedik, romokba dönthetjük azt is. Az élet örök körforgása.

One can never get away

Az egyetlen lény a Föld kerekén, aki ki tud borítani, az Satoru. Olyan végtelen önzőséggel áldották meg, hogy a szőr égnek tud állni a gerincem mentén, amikor épp rókaképű megjelenési formát választok. Amúgy meg a hajamat tépném, de tényleg. Na, én sem vagyok éppen arról híres, hogy bárki érdekeit is a magaméi elé helyezném, de azért időnként beletekintek a jövőbe, hogy bölcsebb döntéseket hozhassak. Csalás? És? A legapróbb változás is beláthatatlan következményekkel járhat, a jövő nem egy fix dolog, folyamatosan változik, formálódik, kavarog. Mint egy megelevenedett impresszionista festmény; Van Gogh Csillagos éj című festménye remek példa. Ha eleget nézed, elkezd mozogni, örvényleni. Na, a jövőbe nézés is ilyen. Ráfókuszálsz, kiragadsz egy képet, de lehet, hogy a következő pillanatban már mást tudnál kiragadni, sőt, biztos.
A lényeg, hogy ez a tökfejű képes az idegeimre menni, ezért néha le kell lépnem mellőle. Ilyenkor felüdülés másokkal körülvenni magam, akár mély lelki sebekben vájkálni, akár apró – vagy kevésbé apró – csínytevéseket elkövetni mások kárára, természetesen. És amint kiéltem magam, csillapodott a vérem, ismét a társam oldalán a helyem.
Vannak ősi erejű kötődések, amiknek nem lehet ellenállni, örökké visszahúz mellé, pedig sokszor megbánom, hogy nem hagytam még ott, hogy boldoguljon egyedül, úgyis pont tojik rá, hogy másokkal mi van. Néha azt érzem, engem is hidegen hagy a jövője, hogy merre tart és követ-e el hibákat, amik végzetesek lehetnek számára. De csak idő kérdése, és újra mellette találom magam, mert mégiscsak egyek vagyunk valahol.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

You inspire my inner serial killer Empty
TémanyitásYou inspire my inner serial killer EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 6:12 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Sakura

Üdv a fórumon! You inspire my inner serial killer 3119678052

Nem is tudom elmondani, mennyire örülök, hogy ilyen hamar megérkeztél, sőt, sorban érkeztek a fajtársaiddal! You inspire my inner serial killer 3808243726
Remekül megragadtad a rókalány jellemét, ha Satoru is megérkezik, egészen biztosan örülni fog neked, ahogyan te is neki vagy nem Very Happy Tűkön ülve várom, miféle kapcsolatot alakítotok ki játéktéren, hiszen a ti párosotok az egyik legridegebb páros azt hiszem. Épp emiatt érdekes, hiszen bosszantjátok egymást, olykor el is távolodtok egymástól, mégis megvan az a bizonyos kötődés, amit nem tudtok elszakítani, ha akarnátok sem menne.
Nagyon tetszett az előtörténeted, belevontad a történelmet, amitől érdekes lett, ráadásul még Van Gogh festményét is felhoztad példának, ami különösen megfogott, én személy szerint nagyon szeretem az abszurd, kissé groteszk műveit .You inspire my inner serial killer 2566525366
Mindenképpen követni foglak a játéktéren, s több, mint valószínű, hogy közös játékunk is lesz, úgyhogy jobb, ha felkötöm a gatyám, vagy neked kéne? You inspire my inner serial killer 1250325136

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  You inspire my inner serial killer 1036049602


ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
You inspire my inner serial killer F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
You inspire my inner serial killer Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

You inspire my inner serial killer Empty
 

You inspire my inner serial killer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alesea && Sam - You are killer!