Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásHuxley Vogel EmptySzomb. Márc. 28, 2020 8:26 pm

Huxley Vogel
”Miről zagyválsz, Susie?”


Becenév:
Hux
Titulus:
---
Születési hely, dátum:
New Orleans, 1990.08.16.
Faj:
ember
Rang:
---
Beállítottság:
Be vagyok állítva
Play by:
Robert Sheehan

Átváltozás:
Kicsiből hatalmas csalódássá váltam.
Család:
Papa, mama, gyerekek, csupaszív szeretet. Van egy hím, aki megcsinált, egy nőstény, aki a világra szült, akadnak további porontyaik, akikkel hasonló géneket hordozok, de ezek a kötelékek épp olyan szorosak, mint az ezeréves mackónadrág korcában a gumi. Hiába cibálnád fel magadra, úgyis le fog csúszni, jobb, ha nem erőlködsz és kicseréled az egész hóbelebancot.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Nem én választottam a másnaposságot, a másnaposság választott engem. Sámándobokkal tamtamot zenél a fejemben, a torkom porzik, éget, a hajnali heves okádás gyomorsavas karmainak nyomát viseli.
- Nem, nem… nem… - dünnyögök, szenvedek, fordulni próbálnék a fekhelyemen (értsd: padló, tegnap este viselt ruhák és a megdermedt pizza halmán), de a testem összes porcikája erőteljesen ellenkezik.
Nagyjából félórát meditálok ebben az állapotban, míg a hasam egy isteneset nem csikordul és a méltóságom hatalmasabbá válik a fájdalomnál. Nem vagyok egy túlzottan büszke fazon, szégyenkezni sem sokat szoktam, de van az a szint, ami alá nem süllyedek. A magam alá fosás pedig pont ez az. Fogaimat összeszorítva tápászkodom fel, az összes lehetőséget – bútort – megragadom a kapaszkodásra, kecsességemet mellőzve battyogok el a mellékhelyiségig. Hogy ott mi történt, azt a fantáziára bíznám, noha egy valami biztos, kő kövön, vécépapír a gurigán nem maradt.

Két órán belül emberré varázsolom magamat, a szappan és a víz csodákra képes, na meg pár szem aszpirin és egy vödör koffein a konyha menedékében. Immáron bizakodva tekintek a jövőbe, kellemesen lebegek a jelen talaján, a múlt éjjel filmszakadása mit sem számít. Hahaha. Számítana. Mit sem. Ha…
Ha az idillt nem törné meg egy tompa dübbenés, amit azután egy hangos káromkodás követ. Lágy női alton szentségel valaki kocsisokat megszégyenítő repertoárral. Kíváncsisággal vegyes értetlenkedéssel dugom ki a fejemet az ajtón, pillantásomat a zaj irányába fordítom. Egy felettébb dekoratív hölgyeménnyel találom magamat szembe, már amit a profiljából meg tudok állapítani, viszont nem sokáig merenghetek a látványon, ugyanis ahogy végigmérem tetőtől talpig, a talp résznél heverő mozdulatlan test – köznyelven hullának is nevezik – letaglóz.
Rajtam a sor, hogy szitkozódjak, de az úristenmiaszarez helyett csupán egy nyeszlett cincogásszerű nyikkanás szakad fel a mellkasomból és szalad ki a számon.
- Á, magadhoz tértél. – jegyzi meg az idegen nő a legnagyobb nyugalommal, majd bal lábával finoman arrébb pöccinti a holttestet, ami engedelmesen arrébb csusszan a padlón.
- Hol tartod az ásót? – teszi hozzá, továbbra is az előbb említett nyugalommal, amit szerintem tőlem szív el, mert én kezdek hót ideg lenni.
Képtelen vagyok szóban választ adni neki, helyette a karomat összevissza lengetve elaktivitizem neki, hogy se normális ásóm sincs, sem olyan, amivel – feltételezéseim szerint – testeket hantolhatnánk el. Előbb a bosszúságot vélem felfedezni az arcvonásain, végül a megértés csillan meg a szemeiben, némi együttérzéssel keveredve.
- Akkor ideje beszereznünk egyet. Öltözz, mucika, a kocsiban várlak. – jelenti ki rövid töprengést követően, azután kiszambázik a bejárati ajtómon.
Úristenmiaszarez?!
Zombiként teszem le a konyhapultra az eddig kezemben szorongatott kávésbögrémet, azután ugyanilyen zombiként az előszobába caplatok, engedelmesen cipőt húzok, a megszokott módon zárom a lakásom ajtaját, bevágódom az anyósülésre.
- Ki a fene vagy és mi a fasz folyik itt? – töröm meg a némakacsaságomat, féloldalasan a nő felé fordulva.
- Nos… először is kösd be a biztonsági öved. Másodszor… -
Ó, te szent szar. Mibe keveredtem?

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Huxley Vogel Empty
TémanyitásHuxley Vogel EmptySzomb. Márc. 28, 2020 8:42 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Huxley Vogel

Üdv a fórumon! Huxley Vogel 3119678052

Hát ez valami zseniális! Very Happy Az előtörténet, a válaszott pb, de még a neved is. Huxley Vogel 3808243726
Tetszett a komikus megközelítés, a kifejezések, mindezt pedig olyan játszi könnyedséggel, ráadásul szépen megírva, mintha a kisujjadból ráznád ki. Valószínűleg úgy is volt Very Happy
Nagyon nem szép dolog így befejezni egy történetet, de így legalább játéktéren egész biztosan figyelmmel kísérlek majd, mert nagyon érdekel, mibe keveredtél, s akkor többet olvashatok, többet mosolyoghatok. Huxley Vogel 2566525366
Mert abban biztos vagyok, a te életed egyáltalán nem unalmas, valószínűleg rendszeresen bajba keveredsz, no de gyilkosság? Ez nagyon érdekfeszítő, várom már, hogy megtudjam, mi történt valójában, úgyhogy gyárts nekünk sok-sok-sok reagot! Huxley Vogel 3808243726

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  Huxley Vogel 1036049602


ex-Reagan Blair
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
ex-Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
Huxley Vogel AzdUwsR
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
106
Titulus :
You're either the predator or the prey
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
40
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton
Tartózkodási helyem :
Denver

Huxley Vogel Empty
 

Huxley Vogel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Florian Huxley