Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
Témanyitásbaby Waugh EmptyCsüt. Ápr. 02, 2020 6:58 pm

one of the Waugh siblings
Szabad /  Stoppolva / Foglalt


Play by:
a képen Josephine Langford, de bárkire cserélhető
Faj:
ember (?)
Rang:
n/a
Beállítottság:
n/a
Szerepkör:
n/a
Kapcsolatok:
Atlas (és Phoenix, mert ő kb úgy része Atlasnak, mint a feje, a karja vagy a tüdeje lol)
Történetünk:
Olyan szinten nincsen korlátozás, hogy tetszés szerint akár a nemét is meg lehet változtatni Very Happy

Amit érdemes tudni, hogy Altas (mármint az eredeti, akinek én elloptam az arcát, az életét, mindenét) egy autóbalesetben halt meg, és legnagyobb szerencsétlenségére én botlottam bele, és úgy döntöttem ideje új életet kezdeni, szóval őt valahol elkapartam az út mellett. :c

Arról, hogy te létezel fogalmam sincs. Kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy nyomon kövessem az alteregóm családfáját. Minden kapcsolatot megszüntettem velük (ami nem volt nehéz, nem voltak valami szoros család, el tudod képzelni, ha arra is csak hónapokkal később jövök rá, hogy van egy "testvérem").

Hogy miért/hogyan bukkansz fel az életemben teljesen rád bízom. Azt is, hogy milyen volt a kapcsolatod Atassal. Igazából nagyon jó dealt ajánlok, mert bármilyen karaktert építhetsz, annyi a kérésem, hogy legyünk tesrtvérek, és te legyél a fiatalabb (azt sem zárom ki, hogy ikrek legyünk, tényleg nincsen megkötés.)

A képen Josephine Langford, mert értékelem az iróniát, de akár Camille Rowe-t is el tudom képzelni, ha te is értékeled az iróniát hehehe. Ezen a szálon elindulva, ha esetleg fiútesót hoznál ajánlom Hero Fiennest. Very Happy

((Ha nem követed vallásosan a pb-m életét, mint a user, akkor ezt az utolsó mondatot hagyd figyelmen kívül.))

Várlak szeretettel, pörgős játékokat és a hirdetéshez hasonlóan azt-hiszem-hogy-vicces-vagyok-de-amúgy-nem reagokat tudok ajánlani. Meg egy csokit. hehehe


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

baby Waugh Empty
 

baby Waugh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» atlas waugh
» baby honey
» Waugh lakás
» Hermes Waugh