Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 EmptyPént. Szept. 04, 2020 6:01 pm


Nemezis kaszája

I feel like it won't be an ordinary Christmas time this year.




Damien unszolására végül elnyomtam az ellenérzéseimet és belementem, hogy megvegyük a hógömböt. Azt reméltem, a pillanatnyi paranoiám elmúlik majd, ám épp ellenkezőleg, egyre inkább erősödött.
- Minden jót! - köszöntem el az árustól, és ahogy Dam felé fordultam, megkönnyebbültem kicsit. Karácsony volt, együtt voltunk, hosszú évek után most először... Semmit nem bántam.
- Boldog karácsonyt, Dam - Ezzel a tudattal nyúltam a zacskó felé, de alig értem hozzá, a kulcs megvadult a nyakamban. Ujjaim elernyedtek, az ajándék pedig kicsúszott a kezemből, a hóba zuttyant. Minden porcikám azt súgta, ne vegyem el, csak fussak.
- Damien... - Aggódva kaptam az ajándékról a fiúra a tekintetem, de már késő volt. Ellenállhatatlan erő kezdett el lefelé szippantani, és mire feleszméltem, már egészen másfajta hóban csücsültem és a táj is más lett körülöttünk. Furcsa sötétség fogadott. Nem akartam hinni a szememnek.
- Ez... Ez a hógömb belseje. Hogy kerültünk ide? - Egyből talpra ugrottam és megpróbáltam a varázserőmmel nekifeszülni a gömb falának, de az csak lepattant róla, én meg visszaestem. Szitkozódva néztem körbe más kijárat után kutatva, mikor egyszer csak megmozdult a világ alattunk. Kapaszkodtam, amibe tudtam, és amint az imént látott árus arca felbukkant előttünk, már kezdtem érteni, mi történt.
- A rohadék... - Öntudatlanul is kitapintottam a kulcsot a kabátom alatt. - Dam, ki kell jutnunk innen. - sürgettem az öcsémet, lázasan törve a fejem azon, mégis hogyan lenne ez lehetséges. - Minden ilyen játékon van valami szelep, nem? Tudod, az alján, ahol ki lehet nyitni... - Fogalmam sem volt, el tudjuk-e érni, de egy próbát megért. Volt egy tippem, miért szemelt ki minket ez a fickó, még ha nem is tudtam, ki ő pontosan, és nem akartam megvárni, hogy a terve a következő fázisba lépjen. Elé kellett vágnunk, eddig ugyanis sikeresen belesétáltunk a csapdájába.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 EmptyVas. Aug. 30, 2020 11:54 pm

Tell me a story
2020. december 25., délután

Az árus mintha túlságosan is örülne, mikor a lány rábólint a vásárlásra. Elfogadja a pénzt Damientől, majd a hógömböt bepakolja az ajándéktasakba.
- Legyen szép az ünnep! – Azzal átnyújtja a csomagot és végignéz a pároson. Ekkor lép oda az asztalhoz egy másik párocska is, így a férfi elmegy őket kiszolgálni egy gyors elköszönés után.
Amint Damien átadja a csomagot a lánynak, a nála levő kulcs kissé megkergül. Zizegni, izzani kezd a lány nyakában. Ha viszont ez nem lenne elég, az ajándék tasak hirtelen vonzani, szívni kezdi Heathert és Damient is, mint valami porszívó. Védekezni ellene nem nagyon tudnak, pillanatokkal később a tasakba kerülnek, miniatűr változatban, a hógömb mellett. Nagyjából ugyanakkorák lehetnek, mint az a tárgy. Ám nem telik bele sok idő, szinte felfogni sem tudják, olyan gyorsan történik: csettintést hallanak, majd a hógömbben találják magukat, még apróbb változatban.
Aztán valaki felemeli az ajándéktasakot a földről… és kiemeli a hógömböt. Rájuk nevet. Az árus az, vagy legalábbis eddig azt hitték, hogy csak egy sima, mezei árus.
- Boldog karácsonyt, kicsikéim – Suttogja, de még a suttogást is kiabálásnak érzékelheti a párost. Ha Heather mágiával próbálkozna, az visszacsapódik rá, ugyanis a hógömb üvege nem engedi áthatolni a varázslatot.

195 words ❖ aláfestő ❖ határidő: 2020. szeptember 5.

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Nemezis Kaszája - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Nemezis Kaszája - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Nemezis Kaszája - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 EmptyVas. Aug. 30, 2020 11:17 pm




Nemezis kaszája


A nővérem szavaira meglepődtem, majd megráztam egyből a fejemet és fel is nevettem röviden.
- Ne csináld már… - Reméltem, hogy tényleg csak ugrat, mint ahogyan azt a hangjából érzékeltem, de azért elbizonytalanodtam egy pillanatra. – Nem felejtettem el készülni, bár ide nem hoztam magammal. Majd este a szervezetben… gondoltam odaadni – Tettem hozzá, szinte magyarázkodva, aztán elpillantottam én magam is az árus felé egy pillanatra, majd újra a nővéremre.
- Naaa… ne bizonytalankodj. Engedd, hogy megvegyem neked – Kérleltem mosolyogva. – Még az ajándék tasak is tök jó! – Néztem el egy pillanatra felé, majd vissza. Aztán belement, így előszedtem a pénztárcámat és fizettem is a férfinak.
- Köszönjük! – Ha átadta a tasakot a hógömbbel, akkor a nővéremhez fordultam vele és átnyújtottam neki. – Boldog karácsonyt, Heather! – Rámosolyogtam. Zavart, hogy az utóbbi időben került, de reméltem, hogy ma ez változik kicsit. – A többi majd este, a fa körül.



Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Nemezis Kaszája - Page 2 Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Nemezis Kaszája - Page 2 Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 EmptyVas. Aug. 30, 2020 6:41 pm


Nemezis kaszája

I feel like it won't be an ordinary Christmas time this year.




Ahogy az emlékek megrohamoztak, az én mosolyom is halványodni kezdett. Hiába gondoltam vissza sok nosztalgiával és szeretettel a gyerekkorunkra, apa viselkedésének emléke, ahogyan a volt barátomé is, megmérgezték az összképet. Amikor Damien felvetette végül, hogy megvegyük a gömböt, elmosolyodtam és az üvegben pörgő műhóra meredtem.
- Hmm, ha elfelejtettél ajándékkal készülni a testvérednek, most még bevallhatod. - ugrattam, de nem tiltakoztam az ötlet ellen, ahogy nem is támogattam azt. Nem tudom, valami nem egészen volt rendben velem és a közérzetemmel. A nyakamban vibráló kulcs lehetett az oka, mintha átvettem volna a nyugtalanságát. Az árusra néztem, ahogy megszólalt, majd mosolyogva visszatettem a helyére a gömböt.
- Nagyon kedves. Nem is tudom... - Damienre sandítottam. Láthatta rajtam, mennyire bizonytalan vagyok. Elrévedt a pillantásom az ajándékzacskón szereplő pároson. Még mindig úgy éreztem, valami nem stimmel, végül azonban szemet hunytam efelett és zsebre dugtam a kezem, megvonva a vállam.
- Miért is ne? - mosolyogtam Damienre, megadó biccentéssel jelezve, hogy tényleg megvehetnénk a gömböt, ha még mindig akarja. - Akkor kérnénk szépen.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 22, 2020 10:01 pm

Tell me a story
2020. december 25., délután

Az árus épp törölgetett egy hógömböt, mikor a fiú visszalépett a kirakathoz. Csak a szeme sarkából figyelte, apró mosollyal az arcán, de a kalap, amit viselt, beárnyékolta az arcát. Viszont, ahogy a lány közelebb lépett, a kulcs, bárhol is rejtegette, vibrálni kezdett, mintha csak azt üzenné Heathernek, hogy valami nem stimmel itt.
A kalapos férfi odafordult a pároshoz végül, mikor a lány kezébe került a hógömb, de nem akarta megzavarni őket, így csendesen pakolászni kezdett a kirakott hógömbök és apró kütyük között.
- Most kereken 4 dollárért a tiétek lehet – Jegyezte meg a kalapos egy mosollyal a fiúra nézve, majd a lányra, mintha csak azt sugallná, tényleg ne hagyják itt ezt a hógömböt. – Igazi kincset ér, főként, ha emlékek fűznek hozzá titeket. Na nem ehhez… bocsánat, hallgatóztam – Lesütötte a szemét a férfi, majd előszedett egy ajándék tasakot. – Ezt megkaphatjátok ingyen – A tasak oldalán egy fiú és egy lány volt. Önmagukra emlékeztethették a párost.

153 words ❖ aláfestő ❖ note: Nemezis Kaszája - Page 2 165619248

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Nemezis Kaszája - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Nemezis Kaszája - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Nemezis Kaszája - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 EmptySzer. Aug. 19, 2020 1:27 am




Nemezis kaszája


Kezdett minden a helyére billenni. Szó szerint minden. Az életem… minden egyes szeglete. Habár a pokolban tett kalandunk valóban őrültség volt, de végül Heather megmenekült. Nem tudom mit tettem volna, ha miattam odaveszik. Azonban gondolni sem akartam erre, csak arra, hogy végre együtt töltjük a karácsonyt, mint régen… gyerekként. Hiányoztak azok az idők, mikor még minden egészen más volt: normális. De már nem mehettünk vissza azokba az időkbe.
Érzékeltem a távolságot, de ezúttal nem szóltam rá a nővéremre, nem akartam elrontani a kiruccanásunkat. A talpunk alatt ropogott a hó és a hidegség teljesen átjárta a testemet. Talán még a hideg is kirázott tőle.
Aztán megpillantottam egy hógömböt, így azonnal megtorpantam. Bele is feledkeztem, ahogy néhány pillanat alatt emlékek százai rohamozták meg a fejemet. Elmosolyodtam halványan.
- Heather… - Szólaltam meg, de épp ekkor lépett oda mellém és megfogta a hógömböt.  A mosolyom kiszélesedett.
- Igen, hogyne emlékeznék? Apától akkor egyszer sikerült kikönyörögnöm egy kis zsebpénzt és… rád költöttem, a tökéletes ajándékra – Vállat vontam nevetve. – Már a helyzethez képest tökéletesre – A hógömbre pillantottam, majd a mosolyom némileg elhalványult, ahogy apám kapcsán sok rossz emlék is beugrott. Főként a gyűlölete irántam. – Megvehetnénk – Emeltem fel a fejemet váratlanul. – Most nem kell pénzt kérnem rá senkitől – Kihívóan mosolyogtam a nővéremre.



Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Nemezis Kaszája - Page 2 Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Nemezis Kaszája - Page 2 Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 EmptyKedd Aug. 18, 2020 12:27 am


Nemezis kaszája

I feel like it won't be an ordinary Christmas time this year.




Nehéz időszak állt a hátunk mögött, a titokzatos kulcs pedig, ami nálam és Blairnél is megjelent, egyáltalán nem hiányzott. Nem akartam a vezetőkre bízni a kulcsot, valamiért úgy éreztem, ha az a furcsa valaki nálam helyezte el, akkor fontos, hogy én vigyázzak rá, és ebben a többiek is egyetértettek velem, a felelősség viszont nem igazán jött jól, mint plusz nyomás. A pokolban tett látogatásunk óta állandóan mérges voltam, és úgy éreztem, ez a harag nem az enyém. Nem bírtam kontrollálni. A legváratlanabb pillanatokban tört rám, a vadászösztönnel együtt, ami egy vámpír testvér esetében kifejezetten kellemetlen szituációkhoz vezetett. Azt reméltem, a bonyodalmak legalább karácsony idejére békén hagynak minket.
Zsebre dugott kézzel, elővigyázatosságból Damientől néhány lépésre sétáltam az utcán és a körülöttünk szaladgáló gyerekeket figyeltem fáradt, halvány mosollyal. Ekkor vettem észre, hogy Damien lemaradt mellőlem, így megálltam én is és érdeklődve hátrafordultam hozzá. Követtem a pillantását az árusig, majd a hógömbök láttán némi töprengés után felragyogott az arcom. Közelebb léptem és óvatosan a kezembe fogtam egyet.
- Nahát, nekem is ilyen volt régen! Emlékszel? - A vállam felett az öcsémre mosolyogtam, majd a feje tetejére billentettem a gömböt és vissza, hogy a hóesés elinduljon benne.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 EmptyVas. Aug. 16, 2020 6:01 pm

Tell me a story
2020. december 25., délután

Kora délután volt. A hó úgy hullott, mintha kötelező lett volna; ellepett vele mindent, amit csak ért. Csodálatos látványt nyújtott, azonban a gyerekek hamar nyomot hagytak a hófödte utcákon. Hóangyalok és hóemberek készültek, ez pedig csak még inkább hozzáadott a télies, karácsonyi hangulathoz. Denverben hagyomány volt minden évben a nagy, karácsonyfa díszítés – ebben minden városlakó részt vehetett. Temérdek dísz kerülhetett a fára, mindenki stílusa elvegyült rajta. Kicsit díszes volt, kicsit csálé, kicsit ilyen és kicsit amolyan… mégis mindenki odáig volt érte, pontosan azért, mert mindenki beleadta a szívét és lelkét. Nyomot hagytak és ez szívet melengető volt.
Damien, és a nővére, Heather is ezt akarták tenni, habár a fiút győzködni kellett, ugyanis gyerekesnek gondolta az egészet – legalábbis ezt mondta, de ahogy sétáltak a nővérével, kezében az angyalka formájú dísszel, kezdett megjönni a kedve. Újra gyereknek érezte magát, aki imádta a karácsonyt. De aztán felnőtt, ahogyan a nővére is.
Éveket töltöttek külön és ez mindkettejüket megviselte. A lány hosszú időn át győzködte magát, hogy az öccse él, de néha még ő is képes volt feladni a reményt, mígnem néhány hónapja a fiú megkerült. Rengeteg mindent kellett megbeszélniük, s habár bepótolni a kiesett időt nem tudták, abban mindketten kiegyeztek, hogy többé nem engedik el egymást.
A város karácsonyfájáig még hosszú út vezetett, csilingelő nevetések és rohangáló gyerekek közepette; s végül, mielőtt eljuthattak volna a végcélig, Damien megtorpant egy kirakat előtt. Hógömböket árultak, megannyi más karácsonyi holmi mellett. A fiú még emlékezett arra, hogy Heathernek volt egy pontosan ilyen hógömbje… évekkel ezelőtt, mikor még gyerekek voltak.

253 words ❖ aláfestő ❖ note: jó szórakozást! Nemezis Kaszája - Page 2 165619248

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Nemezis Kaszája - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Nemezis Kaszája - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Nemezis Kaszája - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 EmptyVas. Aug. 16, 2020 2:04 pm


Nemezis Kaszája nyitja @Heather Blanchard & @Damien Blanchard kalandját.

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Nemezis Kaszája - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Nemezis Kaszája - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Nemezis Kaszája - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
TémanyitásNemezis Kaszája - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Nemezis Kaszája - Page 2 Empty
 

Nemezis Kaszája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2