Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásDenise Price EmptySzer. Szept. 16, 2020 3:43 pm

Denise Price
Play by: Elizabeth Henstridge




Becenév
Dinnie, Niecy

Titulus
ms. scientist huntress

Születési hely, dátum
Denver, 1993. október 27.

Csoport
Hunter

Rang
Beavatott vadász

Beállítottság
heteroszexuális

Szimbólum
válasz helye

Család
Néhány évvel ezelőtt csak anya, apa, a bátyám és Elliot jelentették nekem a családot. Elliot és én együtt nőttünk fel, ami igencsak szoros köteléket eredményezett. Pláne, ha azt vesszük, mennyire eltávolodott tőlünk a bátyám. Bár 15 évvel idősebb nálam, de eleinte nagyon jóban voltunk. Olyannyira, hogy kezdetben többet foglalkozott velem, mint a saját apám. Ez így volt kb. 12 éves koromig...aztán egy árva szó nélkül lelépett. Több mint egy évtizede nem láttam, azt sem tudom, él-e még. Ez rányomta a bélyegét a családi idillre. Az elmúlt három évben ráadásul még én is megállás nélkül hazudok a szüleimnek. Még jó, hogy Elliot mellettem van, különben azt hiszem, összeomlanék lelkileg és idegileg is.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

"Ezennel szeretettel meghívunk az augusztus 15-én tartandó 8 éves gimnáziumi osztálytalálkozóra..."

Egy másodpercre ugyan eljátszottam a gondolattal, hogy el kéne menni megmutatni, de mégis minek? Hogy azoknak mutogassam magam, akik a gimi első éve óta megkeserítették az életem? Sőt jó pár ember az óvoda óta azt dörgölte az orrom alá, hogy semmit sem érek. Nagyon sok munkám van abban, hogy végül tovább tudtam lépni. A sebek nagyon mélyen még biztos bennem vannak, hiszen a megaláztatásokat, gúnyolódásokat valamilyen formában mindig magunkkal cipeljük. Szerintem épp emiatt kell odafigyelni, hogyan is viselkedünk egymással. Nem nagy kunszt. Egyszerűen csak ne tiporjuk ezernyi aprócska darabra mások önbecsülését. Nem. Akkor sem megyek el, ha fegyverrel kényszerítenek. Főleg, mivel magam is egész jól bánok vele, szóval 99%, hogy amúgy sem tudnának elráncigálni erre a nevetséges össznépi összejövetelre. Talán Elliot az egyetlen a környezetemben, aki meg tudna győzni fegyverrel vagy anélkül, hogy odatoljam a képem. Azonban ő is ugyanúgy megszenvedte az iskolás éveinket, mint én, ergo hacsak nem ment el teljesen az esze, nem fog belekényszeríteni ebbe a szituba. Akkor mégis miért akarok elmenni? Mit akarok bizonyítani? Hogy lett belőlem valaki? Ne rontsam el azt, amin évekig dolgoztam. És különben is, mégis mit mondhatnék?
"Helló ti aljas, alacsony IQ- és  legfőképp EQ-szinttel rendelkező egyének! Remélem, mindannyian első kézből tapasztaltátok meg a karma fogalmát. Egyébként most már nem tudnátok ártani nekem, mert amellett, hogy az én agyam jóval pallérozottabban működik, mint a tiétek - eleve ismerem a használt kifejezés jelentését...veletek ellenben -, már nem csupán a lexikális tudásommal verek kenterbe itt mindenkit, hanem még természetfeletti lényeket is gyilkolok néha. Na ezt kapjátok ki, lúzerek!"
Aha...ezzel biztos osztatlan sikert aratnék. De Elliot biztos jót röhögne. Egy halvány mosoly kíséretében konstatálom, hogy bár szép lenne ezt így az arcukba mondani, de amúgy sem lennék rá képes. Egyrészt ott van a tudvalevő ok: a különleges lények létezésének titokban tartása. Másrészt pedig...én nem vagyok ilyen. Megpróbálhatsz egy bárányra farkasbőrt húzni, de az illető akkor is csak egy birka marad. Jesszus...most tényleg megtaláltam a leggagyibb hasonlatot? Szép munka Price! Inkább visszamegyek dolgozni.

***

- Gondoltál már arra, hogy többet menj terepre? - Olyan hirtelen bukkant fel mellettem Ciara, hogy majdnem eldobtam a tálcát a kezemből, amin az ütésre rendkívül erős fénygránátként működő aprócska töltényeket helyeztem óvatosan egymás mellé. Ha ezek most földet értek volna, egy álló hétig vakon élhettem volna az életem. Elliot etethetett és kísérgethetett volna mindenhova, és ez még semmi. Neki kellett volna fürdetnie, ágyba dugnia és... na jó, legközelebb szándékosan elejtem. Még jó, hogy ezt most nem mondtam ki hangosan. Pedig hajlamos vagyok meggondolatlanul beszélni. Hiába rendkívül nagy az intelligenciahányadosom, számtalan butaság hagyja el olykor a számat. Persze ennek oka simán lehet az, hogy van egy lézió az agyam... Denise, elég. Nem kell mindent túlagyalni, Elliot is megmondta. Mondjuk ő előbb lő és csak aztán kérdez, de...nem vagyunk egyformák. Mondjuk legalább nem nézik a testvéremnek. Gyerekkorunkban sokszor meg kellett mondanunk az értetlen felnőtteknek, hogy mi nem testvérek vagyunk, csak azért nőttünk össze, mert őszinte gyermeki szeretet fűz össze bennünket. Mostanában, ha picit esetleg civakodunk, már általában házasoknak néznek minket. Na...ez a hipotézis már sokkal inkább ínyemre van. Már megint elkalandoztam. Mit is kérdezett? Ó, megvan.
- Nos...nem tagadom, szívesen mennék ki gyakrabban, de így is annyi akcióban van részem a laborban Elliot mellett, hogy...várj, ne nézz így, nem úgy értettem.- Mondom, nekem tuti tumorom van. - Csak előfordult már, hogy véletlenül elsütötte a...ebből már nem jövök ki jól, ugye? Inkább mesélj valamit.- Zavaromban elnevetem magam. Az arcom a vörös árnyalataiban díszeleg, és legszívesebben most rögtön a föld alá süllyednék.
- Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer két zseni, akik oda voltak egymásért, mégis egyedül a csodára vártak, hogy az majd bekopogtat az ajtajukon és egymás felé tereli őket. Ez a csoda végül megérkezett, a neve pedig Ciara. - Ettől a mondatától most lepergett előttem az életem. Mégis mit tervez? Nem merem megkérdezni, inkább szimplán témát váltok.
- Téged támadott már meg vámpír? Bocs...hülye kérdés, hiszen többet vagy terepen, mint a saját otthonodban. - Ciara-val szinte rögtön barátnők lettünk, amikor három éve idekerültem. Ő előttem két évvel érkezett az Ötökhöz, de azonnal a bizalmába fogadott. Első perctől fogva jól kijöttünk egymással. Ő az egyik legjobb vadász, és tényleg nem sok időt tölt köztünk, szinte állandóan odakint van, ingázik, harcol azért, amiben hiszünk. Én is végül is ugyanezt teszem, csak inkább a négy fal között. Ciara a karom után nyúl és óvatosan jelzi, hogy ne séta közben beszéljük ezt meg. Behúzódunk az egyik raktárba, aztán az ajtó becsukása után aggodalmas pillantásokat vet felém.
- Hát ezért vagy mostanában furcsa. Megint rémálmaid voltak...ne is tagadd. - Némán bólintok. - Miért nem mondod el Elliotnak? Betegre aggódta magát miattad az elmúlt időszakban és észrevette, hogy zárkózottabb vagy. Nem érti, mi bajod van. Azt hiszi, ő az oka. - És ekkor megvilágosodtam.
- Szóval ő küldött, hogy beszélj velem? - Nem tudom eldönteni, hogy most dühös legyek vagy ugorjak ki a bőrömből, hogy még ennyi év után is ennyire törődik velem...vagy még jobban is, mint hinném? De nem akarok belelátni semmit ebbe. Nem akarok reménykedni. - Nézd...hidd el, minden rendben. Csak...még ennyi év után sem dolgoztam fel teljesen. Ha ahhoz közel egy évtized kellett, hogy az iskoláimban elszenvedett atrocitásokat kiheverjem, akkor mégis mennyi idő kell ahhoz, hogy továbblépjek egy vámpír támadásán? Főleg, ha az a vámpír Elliot apja volt... - Megbicsaklik a hangom az utolsó mondatnál és megállíthatatlanul elkezdenek leperegni a könnyeim az arcomon. Ciara megölel. Pontosan tudja, hogy ez többet ér ezer szónál. Tudja, mekkora szükségem van most erre. Tudja, milyen nehéz ez a helyzet nekem. Tudja, hogy ennek ellenére milyen sokat jelent nekem Elliot. Ám arról fogalma sincs, hogy amikor én azt mondom, hogy az életemet adnám Elliotért, akkor azt komolyan is gondolom. És éppen emiatt olyan elviselhetetlen ez a fájdalom. Mégis hogyan mondjam el Neki, hogy bár a fizikai sebek begyógyultak a nyakamon, amiket az apja okozott nekem évekkel ezelőtt, de a lelki sérüléseimet még nem tudtam olyan mélyre temetni, mint azt az iskolatársainktól kapottakkal tettem? Sosem beszélünk az apjáról. Nyilván ő is el akarja ezt felejteni, talán neki már sikerült is. Akkor meg minek tépjem fel az ő sebeit is? Nem akarom, hogy szenvedjen. Azt nem bírnám elviselni. Az én hibámból meg főleg nem.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.
Fõkarakter: Caroline Forbes-Salvatore

Az álarc mögött: Viki


Denise Price
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Denise Price



163
C szint:
Kalmithil
Denise Price Tumblr_inline_p6xchiXqO51t9ndkh_540
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
2
Titulus :
¤ ms. scientist huntress
Másik felem :
Denise Price 9626e495814af091af8d724d77a115a138745236
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Denise Price Tumblr_inline_o460ryEfjM1qlt39u_250
Akinek az arcát viselem :
¤ elizabeth henstridge

Denise Price Empty
TémanyitásDenise Price EmptyVas. Okt. 18, 2020 8:25 pm

Ne cipeld egyedül a terhet
hisz előbb-utóbb összenyom

Denise Price

Drága Denise! Denise Price 2985343060

Elmondani sem tudom, mennyire örülök Neked!! Nem csak azért, mert beavatott vadász vagy, hanem azért is, mert régóta nagy szükség van rád a kis közösségünkben. És ne felejtsük el Elliotot sem, aki szerves része az életednek. Egyszerűen imádlak titeket, külön-külön és együtt is! Denise Price 3808243726 Alig várom, hogy lássam, hogyan alakul a sorsotok, a kapcsolatotok. Drukkolok nektek és ha sikerül visszakúsznom az Ötök testvériségéhez, azaz nem veszik a fejemet az "árulásomért", akkor talán én is Ciara nyomdokaiba lépek és noszogatni foglak Elliot felé. Vannak, akiket egymásnak teremtett az ég és szerintem ti ilyenek vagytok!
S hogy a lapodról is ejtsek néhány szót... nos, nem titok, hogy oda meg vissza vagyok a könnyed stílusod miatt, a fogalmazásmódodért. Ezt ma igazából ki is tárgyaltuk, ugye?! Denise Price 2909147992  :<3:
Olvastam volna még tovább, de sajnos hamar a végére értem a soraidnak. Azért azt hozzáteszem, hogy Elliot apja... nem egyszerű ezen túltenni magad, emiatt ne is átkozd magad.
Viszont az biztos, hogy jót tenne, ha elmondanád Elliotnak a rémálmaid. Hidd el, neki is vannak olyan titkai, amiket egyelőre rejteget, de ideje megnyílnotok egymásnak! Egyikőtök sincs túl azon a traumán. Denise Price 3157130236  Denise Price 3353380639


Foglald le, amit le kell és szaladj a játéktérre Elliothoz! Denise Price 2558361124 Valamint a közeljövőben én is elkaplak egy körre, amint visszatértem az Ötökhöz.  Denise Price 3739568389  Denise Price 2142956176


Skyler Hastings
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Skyler Hastings



163
C szint:
Kalmithil
Denise Price Tumblr_inline_nuipabTM3Z1szaa83_250
D szint:
Ophizril

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
77
Titulus :
♡ The Traitor Angel
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
♡ And he will always hate me
No matter what I say

And there is no mistaking
The love is gone
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ Chloe Bennet
Tartózkodási helyem :
♡ Denver
Az álarc mögött :
♡ Eliffe

Denise Price Empty
 

Denise Price

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Denise Price
» Elliot & Denise laboratóriuma
» Elliot & Denise ~ High School Reunion