Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásBailey Jade Deveraux EmptyVas. Május 30, 2021 2:18 pm

Bailey Jade Deveraux
Kötött Play by: Giorgia Whigham


Státusz

Csoport
Vampire

Rang
Vámpír

Tartózkodási hely
Mystic Falls

Foglalkozás
Diák a Salvatore Boarding Schoolban

Kapcsolatok
Stefan Salvatore

Ahogyan én látlak...

A korodhoz képest igencsak érett vagy, bár ennek talán köze van ahhoz, hogy mindössze egy évvel ezelőtt vámpírrá változtál. Szinte még gyerek voltál a magad tizenhat évével, mikor a családodat egy kempingezés alkalmával lemészárolta két vámpír. Te ekkor még boszorkány voltál, s bár küzdöttél, egyikükkel még végeztél is, a másik viszont bosszúból megitatott a vérével, majd megölt. Egyedül tértél magadhoz az erdőben, vérre szomjazva, gyengén, körülötted a családod halott tagjai.
Talán te vagy az egyetlen diák, aki más fajként jelentkezett az iskolába, majd egy egészen más fajt képviselve jelent meg. A szüleid még a tavalyi év végén felkeresték a Salvatore iskola két vezetőjét, helyet kértek neked, amit te az idei év elején meg is kaptál volna. Átváltozásod után viszont nem tudtad, mitévő legyél, egy ideig csak magányosan vándoroltál egyik városból a másikba, egyre több áldozatot hagyva magad mögött. Rá kellett jönnöd, ripper vált belőled, amolyan igazi vérszomjas vámpír, aki nem tud leállni, míg az áldozata holtan nem végzi, vagy épp darabokban. Elhatároztad, felkeresed az iskolát, segítséget kérsz tőlük, mert nem elég, hogy elveszítetted a mágiádat, amivel nem tudtál megbirkózni, de a vérszomjad is egyre erősödött ahelyett, hogy csillapodott volna.
Stefan Salvatore-t jelölték ki mentorodnak, aki mondhatni szakértője a ripper témának, lévén ő maga is azzá vált átváltozása után. Még csak néhány hónapja vagy a Salvatore iskola diákja, így hosszú út áll még előtted. Csak rajtad áll, élsz-e ezzel a második eséllyel, vagy sem!

Fontos! Jade eredetileg egy sorozatbeli szereplő a Vámpírnaplók testvérsorozatában, a Legacies-ban, a története viszont teljesen egyedi, így olyan user is lecsaphat rá bátran, aki egyik sorozatot sem nézi!

Adott képességek

Nem rendelkezik vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Bailey Jade Deveraux Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Bailey Jade Deveraux 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Bailey Jade Deveraux F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Bailey Jade Deveraux Empty
 

Bailey Jade Deveraux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bailey Jade Deveraux
» Harlow Bailey
» Deveraux lakás
» Rosalie Deveraux