Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásBailey Jade Deveraux EmptyHétf. Dec. 21, 2020 3:15 am

Bailey Jade Deveraux
Play by: Giorgia Whigham




Becenév
Ha összehozol valamit a nevemből, akkor hajrá. Amúgy, ha nagyon muszáj, akkor Jade.

Titulus
Ripper Barbie

Születési hely, dátum
Richmond, 2003. december 1.

Csoport
Boszorkány Vámpír

Rang
Ripper vámpír

Beállítottság
Biszexuális

Egyedi képesség
VÁLASZHELYE

Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye.
Átváltozás
Sosem felejtem el a pillanatot, amikor felébredtem arra a szomjúságra, amely végigkaparta a torkomat. Mindenem sajgott az éhségtől és habár lassan, de elkezdett visszatérni az emlékképek az éjszakáról. Idővel pedig minden érzékszervemet elterítette a vér szaga és ekkor vettem észre a családom tagjait, ahogyan holtan fekszenek körülöttem. Mind meghaltak belőlem pedig vámpír lett. Még meghalni sem hagyott békében az a rohadék. Helyette egy örökkévalóságra megpecsételte a sorsomat.
Család
Már senkim sincs. Egykoron voltak szüleim, akik a maguk fura módján tökéletesek voltak. Volt egy kishúgom, akinek meggyűlt a baja a mágiával, hiszen elszívó boszorkány volt. Ezért pedig mindig rosszul érezte magát, hogy nem képes dolgokra, amelyekre én puszta akaratból igen. Így elég sok figyelmet fordítottam arra, hogy megosszam vele az erőmet, tanítsam és segítsem, hogy elfogadja önmagát. Mindez azonban már semmit sem számít. Mert neki nem kell szembenéznie a világgal, ahol furcsának tekinthetik. Nekem kell szembenéznem a világgal nélkülük.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Legalább ezer helyet fel tudnék sorolni, hogy mégis hol lennék jelen pillanatban szívesebben. De bármennyire is szeretnék tiltakozni az ellen, hogy most itt vagyunk kénytelen voltam beletörődni a helyzetbe. Egyrészt, mert tudom, hogy azzal csak megnehezíteném a helyzetünket, hiszen a húgom már így sincs túlzottan oda azért, hogy kempingezünk. A legtöbb gyerek talán szeretne kirándulni, de neki sokkal szimpatikusabb a saját ágya, amiért egy percig sem hibáztatom, hiszen én magam is így érzek. Apa azonban szerette volna, ha végre tényleg kialakul ez a családi hagyomány, amelyen ő is többször részt vett az apjával. Szerette hangoztatni, hogy ő sem élvezte eleinte, de végül mégis ezek lettek a legédesebb gyerekkori emlékei, amelyekre szeret visszaemlékezni.
Az égen már könnyedén kivehetőek voltak a csillagok, amelyeket a körülményekhez képest igazán jó vacsora után vizsgálgatni kezdtünk a húgommal. - Látod ezt mind lehet látni a város fényeitől távol. - Mondtam én ezt úgy, hogy a hideg is kirázott, mert a tűz kezdett kialudni és a kemény föld nyomta a hátamat, plusz szerintem egy kő is felsértette a bőrömet, de nem akartam ficánkolni, mert az csak ront a helyzeten. Meg persze meg kell őriznem a látszatott, hogy jól érzem magam így kevésbé akar panaszkodni és talán még a végén ő is élvezni fogja, vagy legalább elhiszi, hogy élvezi. - Lányok menjetek ti is aludni. - Szólt ránk apa, amire felültem és kicsit próbáltam még melegedni a kialvóban lévő tűz mellett. - Fázom. - Szólalt meg mellettem cérnavékony hangon a húgom, amire elmosolyodtam. - Mi lenne, ha megmutatnám neked, hogyan tudod újra életre kelteni ezt a tüzet? - Megvolt az esélye, hogy ez borzalmasan rossz ötlet és rászabadítom a húgomat az erdőre, amit majd porig éget, de bíztam benne, hogy képes rá és, hogy nem tud annyi erőt elvonni tőlem, hogy ezt véghez vigye.
Láttam, ahogy felcsillantak a szemei és felé nyújtottam a kezemet, hogy elszívja a mágiám egy részét. Megannyi alkalommal csináltuk már így szinte természetes volt közöttünk és koránt sem éreztem még kis méretű fájdalmat sem. - Oké, elég lesz. - Szóltam rá, de még mindig éreztem, ahogy az energiám tovaszáll. - Baya! - Emeltem meg a hangomat és rántottam el tőle a kezemet. - Sajnálom. - Nézett rám könnyes szemekkel, amiért rögtön megsajnáltam és gyorsan átöleltem. - Semmi gond, de tudod, hogy nem kell mohónak lenned. Mindig szívesen osztom meg veled a mágiámat. - Amelyhez karácsony után akkor is hozzáfér, ha nem vagyok vele, mert készítettem neki egy karkötőt, amelyet mindig feltölthetek mágiával, hogyha veszélybe kerül használni tudja.
Egy fél órán keresztül játszadoztunk a tűzzel, amelynek irányítására elég hamar ráérzett, majd azt kioltva indultunk el lefeküdni. A húgomat átkarolva hajtottam álomra a szemeimet, mit sem sejtve arról, hogy mégis mi mindent tartogat még számunkra az éjszaka sötétje.

Nem tudom, hogy mennyi idő telhetett el. Az egyetlen, amit észleltem, hogy a húgom már nem volt a karjaim között. Rettenetesen fáradtnak éreztem magam, de kiküzdöttem magam a sátorból, hogy a sikoly irányába tartsak. Az elém terülő látvány szinte megfagyasztotta a vért az ereimben. A szüleink sátra szét volt szakítva és az anyagát vérvörös folyadék színezte. Nem olyan messze tőle állt a húgom, aki mögött a semmiből megjelent egy sötét alak és éreztem, hogy cselekednem kell.
Sikerült térdre kényszerítenem, de minden egyes másodperccel egyre jobban gyengültem. - Fuss, Baya. FUSS! - Szóltam rá a húgomra, aki rögtön futásnak eredt, miközben én próbáltam lefoglalni a vámpírt, aki megölte a szüleimet. Nem tudom, hogy mennyi idő telt el, de míg a vámpírnak lehetősége volt gyógyulni addig nekem nem maradt semmi, ami visszahozhatná az erőmet. Harcolni akartam, de már a lábaimon sem voltam képes megállni. Némán imádkoztam, hogy a húgom elég messzire jutott, talált segítséget és jól van. Ezzel a gondolattal együtt nyelt el engem a sötétség.

Hirtelen ülök fel, ahogy levegő jut a tüdőmbe, mintha több órán keresztül nem lett volna erre lehetőségem. A felsőmet immáron vér áztatta. Érzem, ahogy minden porcikám sajog a szomjúság pedig egyenesen égető lázként van jelen a torkomban. Nem, az nem lehet. Mégis miért történt volna?
Körbenézek és még mindig a kemping kellős közepén vagyok. A szüleim tettem kirajzolódik a szakadt sátoron. Kétségbeesetten keresem a húgomat, de még mielőtt elindulhatnék az erdő mélyébe, hogy megpróbáljam megtalálni az egyik fához kötözve meglátom a fejetlen, élettelen testét. - NEEEEEEEEEEE..! - Oda akarok jutni hozzá, de a lábaim nem képesek megmozdulni, teljesen lebénultak a fájdalomtól, amely feléget mindent a mellkasomban és úgy érzem, hogyha habár nem is haltam meg ténylegesen, egy részemet ma elvesztettem. Talán az én hibám. Ha nem adok az erőmből a húgomnak talán most még mindig élne. Talán mindannyian élnének. Az egész csakis az én hibám.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.
Fõkarakter: Liliana DeFleur

Az álarc mögött: winnie hellfire


Bailey Jade Deveraux
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Bailey Jade Deveraux



163
C szint:
Kalmithil
Bailey Jade Deveraux 0b817c32d77b10a209c46ca00340f50a1fa05591
E szint:
Toothless

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
3
Titulus :
∫ Ripper Barbie ∫
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
∫ Giorgia Whigham ∫
Tartózkodási helyem :
∫ Mystic Falls - Salvatore School ∫
Keresem :
i need friends
℘ ℘ ℘ :
Bailey Jade Deveraux 31aa65ef5747ba1b0ddbe8ddc249dee052d18f1c
sky's above me earth's below me
people are around me, but the
devil.
is within me

Az álarc mögött :
∫ winnie the pooh ∫

Bailey Jade Deveraux Empty
TémanyitásBailey Jade Deveraux EmptyHétf. Dec. 21, 2020 1:16 pm

“We choose our own path.
Our values and our actions
they define who we are."

Bailey Jade Deveraux

Kedves Jade Bailey!

Idén korábban jött el a karácsony, nekem biztosan, hiszen két csodálatos karakterrel is megajándékoztál szinte egyszerre!  Bailey Jade Deveraux 2909147992
Egy kicsit más irányba vittem el ezt a karaktert, mint ahogyan a legújabb sorozatban szerepel, de mivel a fórum is más irányba ment el, úgy gondoltam jobb némi változtatást eszközölni nála. Te pedig mindezt olyan csodálatosan ragadtad meg, el sem hiszem, hogy elkelt a leányzó! Bailey Jade Deveraux 2985343060
Egyszerre volt aranyos, szívszaggatóan szomorú és varázslatos, olyan szívesen olvastam volna méég, de mindezt majd játéktéren bepótolom, hiszen ha ötezer szót írsz, azzal sem értem volna be. Kicsit telhetetlen lettem így az ünnepek közeledtével, na! Very Happy

Szeretnék majd segíteni neked leküzdeni a vérszomjat, a késztetést, hogy apró darabokra tépd az áldozataidat, ami nem lesz könnyű menet, ám egész biztosan menni fog idővel. Főleg akkor, ha lesz kapaszkodód egy bizonyos lányban, aki majd szétrobban az izgatottságtól, úgy vár Téged!  Bailey Jade Deveraux 2566525366
Nekem évekbe telt, sőt, sokszor évtizedekbe visszatalálni a helyes útra, ebben a legjobb barátom, Lexi volt segítségemre. Ha engeded, neked én leszek ez a mentor, barát, aki igyekszik majd mindent beleadni, hogy átsegítsen a nehezebb időszakokon, s egész biztos lesz még néhány ember, aki segítségedre lehet. Várunk szeretettel a Salvatore Szakiskolában!   Bailey Jade Deveraux 3739568389

Foglald le a lefoglalni valót és érezd jól magad nálunk !  Bailey Jade Deveraux 1036049602



ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Bailey Jade Deveraux K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Bailey Jade Deveraux Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Bailey Jade Deveraux Empty
 

Bailey Jade Deveraux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bailey Jade Deveraux
» Harlow Bailey
» Deveraux lakás
» Rosalie Deveraux