Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMagnus Hartvigsen EmptyHétf. Okt. 05, 2020 10:12 pm

Magnus Hartvigsen
Play by: Andreas Wilson




Becenév
Magnus

Titulus
Mr. Confident

Születési hely, dátum
815-ben valahol a svéd tundrán

Csoport
Demon

Rang
Démon

Beállítottság
Hetero

Átváltozás
Nos az életemben nem éltem példa értékű életét. Bár akkoriban a fosztogatás és erőszak nem volt egyedi. Voltak csatlósaim mindig. Jó kis élet volt. Buli, haverok, Fanta mondhatnám. De előbb-utóbb mindenkit utolér a végzete. Egy tőr a hátba hatékony fegyvernek bizonyult.
Arcadius hívta magához a lelkem és azt hiszem nem esett nehezemre a démonná válás, mert soha nem voltsem jó vagy könyüreletes... Bár igaz, soha nem jöttem ki jól a Pokol akkori urával. Két dudás egy csárdában.. Vagy valahogy így...
Család
Család? Az meg mi? Egyedül vagyok, a magam ura vagyok. Senki nem befolyásol és ez így jól van.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Soha nem voltam se jó, se könyüreletes vagy megalkuvó. Talán ezért nem is esett nehezemre az emberi életemben a vikingek tomboló életét élni. Mondjuk akkoriban ez volt a divat. Ha nem küzdöttél, te halál meg nagyon hamar. Azt biztos elértem, hogy nagyon hamar rettegték a nevemet a vidéken. Talán ez is lett a végzetem. Hiába voltam remek harcos, a tőrt a hátamba állították. Mindent akartam, csak meghalni nem.
Talán ezért sem esett nehezemre démonná változni, amikor ez az Arcadius figura eljött értem. Az ajánlata tetszett, bár soha nem kedveltem igazán. Ezt bizonyítja az is, hogy nem tudott megfosztani a nevemtől, ragaszkodtam hozzá. Nem tetszett neki, de kellettek neki a jó kis démonok.
Igazából démo ként is pont úgy éltem, mint emberként. Faltam a nőket. Vannak szükségleteim, hogy így fogalmazzak.
De ugorjunk.
Eljött Arcadius bukásának az ideje. Mondjam azt, hogy sajnáltam? Hazugság lenne. Egy könnyet sem ejtettem érte, bár ezt csak áttételesen kell érteni. Nem szokásom sírni. A Pokolnak ezzel új uralkodója lett. Katherine... Hát mondanom sem kell, hogy sokkal szemrevalóbb uralkodó, mint az elődje. Férfiból vagyok. Persze, hogy a legelső gondolatom az volt, hogy közel... nagyon közel kell kerülöm hozzá. Bár mondjuk ki kerek-perec, az ágyához akartam minél közelebb kerülni. Bár ez nagyjából minden nőnemű egyedre igaz részemről.
Van olyan, hogy jó démon? Nos én próbáltam minél jobb démonként lelkeket gyűjtögetni, hogy kitűnjek a tömegből. Már egész szépen alakultak volna a dolgok, amikor feltűnt ez a kis... szirén. Ő lett az új üdvöske és az a bizonyos ágy egyre távolabb került.
Innentől kezdve megváltoztak a játékszabályok számomra. Első számú célom az lett, hogy kiiktassam ezt a fruskát, Freydist. Egy kanál vízbe is bele tudnám fojtani a csajt. El kell távolítani... Minél messzebbre, annál jobb.
Szóval mondhatni, hohy nem volt túl izgalmas az "életem", amióta démon vagyok. De nekem pont megfelelő. Jelenleg egy célom van csak, Freydist kilőni a világűrbe....

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.
Fõkarakter: Magnus Hartvigsen

Az álarc mögött: USERNEVE


Magnus Hartvigsen
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Magnus Hartvigsen



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
Mr. Confident
Ennyi éve vagyok a világon :
1208
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Andreas Wilson

Magnus Hartvigsen Empty
TémanyitásMagnus Hartvigsen EmptySzer. Okt. 07, 2020 2:30 pm

Ne félj, drágám!
a lelked már hozzám tartozik

Magnus Hartvigsen

Üdv a fórumon!  Magnus Hartvigsen 3119678052

Mindig is érdekesnek találtam a viking kultúrát, ám elég volt a Mikaelson famíliával összefutnom ahhoz, hogy örökre elmenjen a kedvem tőlük..  Magnus Hartvigsen 2557959562 Ne vedd magadra, veled egészen más a helyzet, hiszen démon vagy, valaki, aki elfogad királynőnek. Nekem ez már elég ahhoz, hogy megtűrjelek a birodalmamban, talán még az egyik hű csatlósommá is válhatsz, ha kiérdemled.
Freydissel jobb, ha vigyázol, egyrészt a védelmemet élvezi, másrészt kemény fából faragták a leányzót, én a helyedben nem húznék ujjat vele! Very Happy
Szerettem volna, ha kicsit több mindent megtudunk a viking démonról, viszont így legalább játéktéren tudod bemutatni, milyen is ő valójában, ami talán még izgalmasabb, mintha itt mindent elolvastam volna róla. Kifejezetten tetszett, hogy nem próbáltad meg kedvesnek és jónak bemutatni, sőt, többször ki is emelted, a karaktered a gonoszak táborát erősíti. Így egyenes úton jutott a pokolba, más lehetősége nem is volt. Végül is nem véletlenül válik valaki démonná, ugye?
Egy játékra majd a jövőben mindenképp rabolnálak, addig pedig próbáld meg nem az őrületbe kergetni a kis szirénemet, különben mire megyek vele..?  Magnus Hartvigsen 2909147992

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  Magnus Hartvigsen 1036049602


ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
Magnus Hartvigsen F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
Magnus Hartvigsen Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

Magnus Hartvigsen Empty
 

Magnus Hartvigsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Trónterem