Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what
ÜzenetSzerző
TémanyitásBestfriend, LOVE, Brother and who else knows what EmptySzomb. Nov. 21, 2020 5:08 pm

Victor Sutton
Szabad / Stoppolva / Foglalt


Faj:
Boszorkány
Rang:
Boszorkány
Kor:
31 év (Denver, 1989. július 21.)
Szexuális beállítottság:
Biszexuális
Play by:
Dominic Sherwood
Szerepkör:
Barát, szerelem és ki tudja még mi...  Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 2909147992 nekem legjobb barát és gyerekkori szerelem (ami igazából most feléledne köztünk)
Kapcsolatok:
@Damien Blanchard, avagy jómagam
az ikred @Cedric Sutton
Ced barátnője @Ruby Jacqueline Hale
Esetleges plotolási lehetőség @Hesperus vagy @Lysandra Lockhart kapcsán

A történetünk
strangers in your head

Drága Victor!

Kicsit bonyolult a sztorink, de mégsem. Viszont egy biztos, nem csak kettőnkről szól, hanem az ikerfivéredről, Cedricről is. Annak idején ő volt a legjobb barátom és az első srác, akibe belezúgtam - sosem mondtam el neki és utólag már látom, hogy sosem tápláltam iránta mély érzelmeket. Mert... a komoly érzelmek akkor törtek fel belőlem, mikor veled, tizenévesen összejöttünk egyetlen egy éjszakára. Akkoriban már eleve feléd húztam, veled töltöttem az időmet, Cedricet hanyagolva, mert kezdtem ráébredni, hogy nála amúgy sem lenne esélyem és Te százszor jobb vagy nekem. Vagyis lennél. De egyetlen egy alkalomban kimerült a dolog. Azt hittem, neked semmit sem jelentett az egész... közben viszont nagyon is sokat. Csak attól féltél, hogy nem Téged szeretlek, hanem Cedricet. Így inkább el is temetted magadban azt a lehetőséget, hogy kettőnkből tényleg legyen valami.
Aztán idővel próbáltam megtalálni a boldogságomat, így összejöttem egy lánnyal, Rubyval, majd miután szakított velem, később Clarissával. De ennek sem lett jó vége, megcsalt. És ekkor tűntem el hosszú időre... évekre. Mert azon az éjjelen vámpírrá változtatott egy ősi vámpír, Rebekah.
A vérszomjamat képtelen voltam uralni, számtalan ember vére tapad a kezemen, és ezért... nem mertelek felkeresni. Nem akartalak bántani. Féltem, hogy ártanék.
Mondhatni új életet kezdtem. Beleszerettem újra egy lányba.
Aztán találkoztam Veled. Újra. Az érzelmek elragadtak mindkettőnket. // Opcionális - előző userrel elkezdtük ezt a találkozót és az lett volna a végkifejlete a játéknak, hogy teljesen egymásba gabalyodott volna a két fiú. Ha szeretnéd, semmisnek vehetjük ezt és újrakezdhetjük ezt a szálat. Bár én az ezt követő játékomban úgy emlegettem, hogy vissza akar menni Victorhoz, de maximum módosítok kicsit a reagjaimon.  Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 2143335336 //



// Lényegében a múltad adott és az, hogy én miféle kapcsolatot szeretnék veled, de igazából, ha nincs hozzá(m) kedved, akkor azt is valahol megértem. Bár iszonyat szomorú leszek akkor. Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 277465677
Annyit még érdemes tudnod (de ezt szerintem Cedric majd leírja bővebben), hogy a szüleitek elváltak és te apádhoz, a hatalommániás fazonhoz, míg Ced az anyukátokhoz került. Apukád ki akarta használni a mágiádat, mert Ced embernek, míg te boszorkánynak születtél. Elszívtad az erejét az anyaméhben, legalábbis ez a logikus magyarázat rá.
Én várlak, gyere, siess!!! Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 3808243726  Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 3808243726  Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 3808243726 //


as if you don't remember

Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what Empty
TémanyitásBestfriend, LOVE, Brother and who else knows what EmptySzomb. Nov. 21, 2020 7:29 pm

Az ikrem - a hiányzó másik felem
bármi is történt, tudnod kell, nem utállak

Drága testvérem!

A mi történetünk még az anyaméhben kezdődött. Egypetéjű ikrekként fogantunk meg és valószínűleg mindketten rendelkeztünk mágiával. Te mégis valamilyen csodával határos módon elszívtad tőlem. Így te boszorkányként (helyesbítve warlockként), míg én emberként jöttem a világra. Apánk ezért kiváltképp téged helyezett előtérbe. A hatalmat, az előnyt látta benned, rám pedig fikarcnyi időt sem szánt. Mindig is hanyagolva éreztem magam. Mintha sosem lett volna apám, csak anyám. És veled is valahogy megromlott a kapcsolatom idővel. Azt hiszem, ennek Damienhez is köze van, mert már ő sincs mellettem.
A szüleink elváltak. Nem is tudom, hány évesek voltunk, elég fiatalok, tizenévesek, mikor ez történt.
Miután már nem volt egyben a család, rájöttem, hogy a zene az, ami kitöltheti az ürességet bennem. Nem mondom, hogy híres vagyok, de a zongorajátékaimat elég sok helyen ismerik és van, hogy turnézunk is a világon.
Legutóbb Mystic Fallsba tértem vissza, ahová anyával költöztünk, miután apával elváltak - és valami csodával határos módon te is felbukkantál itt. (Legalábbis előző usernek megírtam a kezdőt, ami itt elolvasható: https://silhouettefrpg.hungarianforum.com/t622-founding-fathers-pub#8425 )

Szeretném helyrerázni a testvéri viszonyunkat. Azt hiszed utállak, én azt hiszem, te utálsz. Pedig a képlet sokkal egyszerűbb. Neheztelünk egymásra olyan dolgokért, amik sosem léteztek. Az, hogy apánk neked adott figyelmet, nem a te hibád volt (és egyébként is átok a számodra, hisz csak ki akar téged használni az önös céljai érdekében). Az, hogy anyánk nekem adott figyelmet, nem az én hibám volt (te mégis úgy élted meg talán, hogy anya engem választott, csakis engem, és téged elfelejtett... de tőlem kérdezi minden telefonhíváskor, hogy tudok-e rólad valamit).

// Én nagyon várlak és Damien is. Továbbá érdekes hármas, mármint csoportos játékot alakíthatnánk ki, hogy letisztázzuk a régi félreértéseket - pl. Damien miért pártolt el tőlem, mi minek volt az oka. Például Cedric vágna egy "wtf" fejet, mikor megtudja, hogy Damien anno kb. bele volt zúgva... Very Happy
Ha megérkeztél, írj üzenetet és hidd el, rohanok hozzád! Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 2143335336 //


Találkozunk mi még valaha?

Cedric Sutton
Ember
ártatlansága nem biztos
Cedric Sutton



163
C szint:
Kalmithil
Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what VWKuGKG
E szint:
Enlightened Mortal

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
26
Titulus :
♫ Blonde Prince…
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what Tumblr_inline_pjr708Gglq1tu4a1b_500
Bright Future
Carry you
Crossfire
So far
Piano
Akinek az arcát viselem :
♫ Dominic Sherwood…
Tartózkodási helyem :
♫ New Orleans…
℘ ℘ ℘ :
Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what Tumblr_inline_pkonvrGkQi1tu4a1b_500
Az álarc mögött :
Amethyst

Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what Empty
TémanyitásBestfriend, LOVE, Brother and who else knows what EmptyVas. Nov. 22, 2020 1:04 pm

Hey stranger!
we have something in common

Nem ismerjük még egymást, sosem találkoztunk. De hé! Ezen változtatni kellene, nem? Hiszen az ikertesódba estem bele, vagy mi. Próbáltam távol tartani magam tőle, mert belőlem is kettő van - sajnos nem olyan módon, ahogy belőled, két személyiség lakik bennem. Cedrichez viszont közel kerültem, ebből talán kovácsolhatunk valami jót, közös szálat kettőnknek. Lehetünk baráti viszonyban, de akár ellenségként is tekinthetsz rám, aminek sok oka lehetne, akár a fajom, vagy az állapotom, esetleg maga a személyiségem is. Sok érdekes szituáció kialakulhat így, hiszen így négyen lennénk ebben a "kapcsolatban" Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 3353380639 A részleteket megbeszéljük, ha megérkeztél, de jó ha tudod, két vörös is vár rád még a hirdetőiden kívül! Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 3808243726
Egy kis extra érdekesség: Ruby és a fentebb lévő jóképű fiatalúr, Damien nem idegenek egymás számára, néhány hónapig együtt voltak. Ruby aztán balesetet szenvedett, minek következtében az agyának egy része sérült, később pedig vámpírrá változott, mikor is kialakult a másik személyisége. A vámpírvér csodája Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 153812636 Bár erről sem Cedric, sem Victor nem tud még Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what 1505513385

where are you?

Ruby Jacqueline Hale
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Ruby Jacqueline Hale



163
C szint:
Kalmithil
Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what YShf6gs
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
93
Titulus :
half sinner ● half saint
Másik felem :
cedric ● soon
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
katherine mcnamara
Tartózkodási helyem :
mystic falls at now
Keresem :

Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what Empty
TémanyitásBestfriend, LOVE, Brother and who else knows what Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what Empty
 

Bestfriend, LOVE, Brother and who else knows what

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» my bestfriend - Chelsea Jenson
» My old love
» My brother
» My brother - again
» Hey, Brother! ✿ Liezel & Killian