Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásPlanchart little sister EmptyCsüt. Dec. 10, 2020 3:23 pm

Elöljáróban szeretném leszögezni, hogy némi családi drámát tervezek kikerekíteni ebből az egészből. Ha valaki figyelmesen végigolvassa a lapomat, valamint a két testvért, akkor egyből szemet fog szúrni az, hogy tulajdonképpen három fajhoz tartoznak és... ez, ha egy apától lennének mindhárman, nem volna lehetséges.
Idővel tehát, ha Cynthia kiváltja a farkas átkát (hisz amíg nem váltja ki, nem is fog róla tudni, micsoda ő), az lehetne a kiváltó oka annak, hogy a gyerekek a szülők elé állnak, hogy "nincs valami mondanivalótok?". Vagy ilyesmi. A későbbiekben akár a szülők el is válhatnak, apu szembesülhetne vele, hogy ő végig csak ki lett használva, akármi. Szerintem ezernyi lehetőség van ebben a plotban, így hát remélem, hogy csatlakozik hozzám két kreatív, cuki, édes user, aki kivitelezi velem mindezt. Planchart little sister 3808243726  Planchart little sister 2566525366


UP: Azóta Chloe volt kézben, Cynthia pedig jelenleg is useri kézben van, így a kisebbik tesót keressük most nagyerővel. Annyit elindított az előző user, hogy mivel ő pszichikus, így belelát apuci fejébe, aki viszont úgy tűnik, félre akar lépni és a család szétesőben van.  Planchart little sister 1039573386

Chloe Planchart
Szabad /  Stoppolva / Foglalt


Play by:
Isabel May
Faj:
Ember
Rang:
Pszichikus
Kor:
20-22 év
Tartózkodási hely:
Denver
Beállítottság:
Tudtommal hetero
Szerepkör:
A húgom
Kapcsolatok:
Én, valamint a nővéred, Cynthia, esetleg a legjobb barátom, Christopher
Történetünk:
Te vagy az én drága kicsi húgom! Imádlak, Chloe! Planchart little sister 3634486886

Habár azt a tulajdonságodat szinte utálom, hogy belelátsz a fejembe. Igen, tudok arról, mi vagy és bár érthetetlen a számomra, miért áldott meg ezzel téged a sors, elfogadtam és együtt élek vele. Néha talán ki is használom az adottságod, hogy anyáéktól megtudjak ezt-azt... vagy a nővérünktől. Ő úgyis nagyon szeret titkolózni. Kár, hogy előtted nem tud.
Oh, egyébként a képességed révén tudsz arról is, hogy velem mi van. Mármint... hogy vadásznak álltam, meg kiűztem a legjobb barátomból egy démont, meg hogy valami megmagyarázhatatlan oknál fogva van egy kevéske mágiám. Talán a családunk eleve ilyen fura, nem? Talán mindannyiunk egy kicsit különleges. Bár hogy miért, az rejtély.
A végén még kiderül a nővérünkről, hogy vámpír! Vagy démon! Haha. Nem, ez... viccnek is rossz.

Kettőnk közt a kapcsolat egyébként nagyon bensőséges, rengeteg titkomat tudod és akkor is tudnád, ha nem lennél ilyen gondolatolvasó kis zseni. Művészlélek vagy, rengeteget festesz és rajzolsz, szeretek veled dicsekedni Chris előtt.
Mindenesetre szükségem lesz rád most, mert azt hiszem, olyan dolgok várnak rám, ami macerás lesz és kemény és talán fájdalmas is. Hisz a démon... tett velem valamit. És nagy eséllyel te lennél az első, akinek elmondom az aggályaim.

// Nagyon örülnék, ha a PB maradna, de ha ez visszatart, akkor meghallgatom a te ötleteidet is. A név kérlek, maradjon! Szerintem passzol hozzá!  Planchart little sister 450640341 A közös szálunk részleteit pedig együtt beszéljük majd meg, vagy ha a játéktérre hagyjuk annak kibontakozását, az is megfelel nekem. Planchart little sister 450640341 Nagyon várlak, gyere-gyere! //


Cynthia Planchart
Szabad /  Stoppolva / Foglalt


Play by:
Elizabeth Lail
Faj:
Ember (vérfarkas génekkel, amikről nem tud)
Rang:
Ember
Kor:
30-32 év
Tartózkodási hely:
Denver
Beállítottság:
Tudtommal hetero
Szerepkör:
A nővérem
Kapcsolatok:
Én, valamint a húgod, Chloe, esetleg a legjobb barátom, Christopher
Történetünk:
Drága nővérem! Planchart little sister 3634486886

Mondtam már, hogy mennyire büszke vagyok rád, amiért gyerekekkel foglalkozol? Igen-igen. Csodállak, amiért gyerek pszichológus lettél. Tudod, élmény hallgatni, mikor a gyerekekről mesélsz... mármint a javulásukról, a fejlődésükről, arról, mennyire imádnak téged. De ez nem csoda. Kedves, mosolygós nő vagy, ki ne kedvelne téged?
Habár nagyon a munkádban élsz, azon túl csak mi vagyunk neked, a családod. S a kedvességed, mosolygós stílusod ellenére imádsz titkolózni előttünk. Várjunk, talán nem is csak mi vagyunk neked? És nem is mindig dolgozni mész este 7-kor? Oh, mondjuk most, hogy ezt átgondoltam... nem, biztos, hogy este 7-kor nem kell gyerekekhez rohangálnod. Szóval, beavatsz majd a titkaidba? Netán félsz valamitől, Cynthia? Miféle baljós ügyletekbe keveredtél a tudtunkon kívül?

// A PB-nek örülnék, ha maradna, de ha ez tart vissza, értekezzünk, kérlek! A név alkuképes, bár az ET-mben így emlegettelek, azonban máshol még nem írtam rólad! Planchart little sister 3353380639 Ami a plotot illeti, jó volna, ha idővel a lány kiváltaná a vérfarkas átkát, amiről nem is tud. Én egy véletlen balesetre, nem szándékos gyilkosságra gondolnék, de amúgy... ha van egy jó ötleted, ne tartsd magadban! Kell a családi dráma és ehhez te vagy a kulcs! Planchart little sister 3808243726 //

Caleb Planchart
Vadász
aki fegyvert ragadva védelmez
Caleb Planchart



163
C szint:
Kalmithil
Planchart little sister ZcVTTSG
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
6
Titulus :
Toffifee ~Nutella Milkshake
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Daniel Sharman
Tartózkodási helyem :
Denver
Keresem :

Planchart little sister Empty
 

Planchart little sister

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» I need you, my sister