Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásConrad Ambrose EmptyCsüt. Dec. 24, 2020 1:40 am

Conrad Ambrose
Play by: Jordan Fisher




Becenév
Con, Cody - de leginkább sehogy sem becéznek, valahogy egyik sem hangzik olyan jól, mint a teljes nevem.

Titulus
Spiritual Compass

Születési hely, dátum
Richmond, 1992. december 6.

Csoport
Nephiel

Rang
Nephiel

Beállítottság
Heteroszexuális

Átváltozás
Embernek születtem. Legalábbis ebben a hitben voltam egészen tizenéves koromig, mikor is szembesültem az erőmmel. A mágiával, ami bennem van. Nem tudom, hogyan vagy miért került belém ez, de azt tudom, hogy küldetésem van. Meg kell ölnöm vagy jó útra térítenem egy félvért. Már találkoztam vele, de úgy tűnik, hogy őt nem tudnám jó útra téríteni. Meg kellene ölnöm, de... fogalmam sincs, képes lennék-e ártani neki. Mi van, ha nem teszem meg?
Család
Vannak szüleim és egy nővérem, meg két bátyám. Egy átlagos család vagyunk. A bátyáim rendszerint szívattak, mikor kisebbek voltunk, a nővérem állandóan óvott, de volt időszak, mikor ő is beszállt piszkálódni... mégis csak én voltam a legkisebb. Teszem hozzá, elég szemtelen gyerek voltam, szóval megérdemeltem az esetleges szívatásokat.
De a családomba hosszú évek óta egy különleges lány is beletartozik: Zoe Kendra Walsh. A legszebb, legaranyosabb, legokosabb lány, akit valaha is ismertem. Imádom őt!
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

2019. december 24.

Megkértem a kezed


Amikor valaki a megfelelő emberrel találkozik, érzi. Én legalábbis éreztem, amikor találkoztam veled, Kendra. Rád néztem és butaság vagy túl nyálas, de láttam veled a jövőmet. Láttam magunkat az esküvőn, láttam magunkat beköltözni az első közös otthonunkba, láttam, hogyan nevelünk gyerekeket. Tudom, nevess ki! De tényleg láttam. Talán őrültség volt az egész, talán csak… egészen egyszerűen ez maga a szerelem. Minket egymásnak teremtettek, és ebben soha sem kételkedtem. Soha. Hét év alatt egyszer sem bizonytalanodtam el, és ezért a barátaim sokszor húzták is az agyam. Azt gondolták, lemaradok az életről, ha egy lánynál máris megállapodok. Szerintem ők azok, akik mellett az élet elrohan, ha egyik lány ágyából a másikba másznak be. Nem élhetik át azt, amit én Veled. Nem kelhetnek minden nap ugyan az mellett a nő mellett, akit szeretnek. Aki viszont szereti őket. Aki mindent megad, amire csak vágyhat az ember.
Megkértem a kezed és nem bántam meg. El akarlak venni, Kendra!
Szeretlek.

2020. december 2.

El kellett utaznom


Nevetséges. Sosem akartam titkolózni előtted, elhiszed ezt nekem? Sosem, de valahogy, mikor rádöbbentem tizenévesen, miféle erőm van, a szüleim azt tanácsolták, senkinek se mondjam el. Még neked sem. De ez azt hiszem, oltári nagy őrültség volt. Tudnod kéne, hogy valami mágikus kiválasztott vagyok, akinek meg kéne ölnie valakit.
Ha tudnád, csalódott lennél vagy hősnek tartanál?
Szívesebben lennék veled, minthogy azt a félvért üldözzem, aki ráadásul gonosz és mindennek tetejében lány, aki próbálja az agyamat is húzni és elérni, hogy megcsaljalak.
De hidd el, sosem tennék ilyet.
Habár honnan is tudhatnád, mikor semmit sem mondtam neked, hová megyek. Sajnálom.
Szeretlek.

2020. december 24.

Úton vagyok haza hozzád


Heloise elmenekült. Igen, így hívják azt a lányt, akiről amúgy nem is tudsz. Még mindig bosszant, hogy nem mondhattam el, ki vagyok. Vagyis azt, hogy mi. De még az esküvő előtt beszélni fogok róla neked. Még nem tudom, hogyan. Tényleg nem. De muszáj, igaz? Hiszen hogyan vághatnánk bele a házasságba úgy, hogy máris hazugságokra épülünk? Nem szabad. Nem tehetem ezt egyikünkkel sem. Meg aztán a lelkiismeretem sem hagyna nyugodni. Sokkal korábban el kellett volna mondanom.
Nemsokára otthon vagyok. Már csak néhány óra. Veled akarom ünnepelni a születésnapodat, ajándékot is vettem! Remélem, tetszeni fog.
Szeretlek.



- részletek Conrad naplójából -

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Skyler Hastings

Az álarc mögött: Eliffe


Conrad Ambrose
Nephiel
angyali kiválasztott
Conrad Ambrose



163
C szint:
Kalmithil
Conrad Ambrose MwsUkf0
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
16
Titulus :
spiritual • compass
Másik felem :
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
jordan • fisher
Tartózkodási helyem :
new • orleans
Az álarc mögött :
eliffe

Conrad Ambrose Empty
TémanyitásConrad Ambrose EmptyCsüt. Dec. 24, 2020 1:04 pm

Az embernek választania
nem pedig elfogadni kell a sorsát.

Conrad Ambrose

Mikor elkezdtem olvasni az előtörténetedet, azt gondoltam, micsoda bolond hősszerelmes!  Conrad Ambrose 1390903549 Viszont be kell vallanom, amint a végére értem, még engem is meggyőztél, ami igencsak nagy szó. Ti ketten egymásnak lettetek teremtve, ez nem kérdés, s van egy jó megérzésem, miszerint a titkaitok sem állhatnak majd közétek. Az igaz szerelem talán tényleg mindent legyőz, bár én egészen más véleménnyel vagyok erről, de ez az én problémám. Nektek sikerülni fog, mert ha nem, akkor mégis kinek? Akkor a világ tényleg pusztulásra ítéltetett, s még mi, az Ötök sem tehetünk ez ellen semmit. Kitartás, cimbora!

Nagyon örültem, mikor tegnap felvetetted, hozni fogod ezt a karaktert, főleg miután beavattál az ötleteidbe. Rögtön tudtam, te kellesz Zoenak, nem más. Conrad Ambrose 2909147992
A naplós ötlet nagyon tetszett, nyilvánvaló okokból passzol a fórumhoz, s még a karakterhez is. Irtó aranyos véleménnyel van Conrad a kedveséről, alig várom, játéktéren is részese lehessek ennek legalább olvasóként. A cukiság mellett viszont számtalan lehetőség rejlik a párosban, amit mind Zoe, mind te meg fogtok ragadni, ebben egészen biztos vagyok, s valami csodát fogtok rittyenteni nekünk, amit érdemes lesz követni.  Conrad Ambrose 1036049602
A zenelinkeket szuperül beleépítetted a történetbe, passzoló címekkel, ráadásul jó kis dalokkal, amik már önmagában érdekessé tették a lapodat. Az írásmódod nem tudom eléggé dicsérni, hiszen imádom minden egyes irományod, a karaktereidet, téged.  Conrad Ambrose 2909147992 Mondanám, hogy még sok-sok karakterrel ajándékozz meg minket, de nem akarlak kísértésbe vinni (vagy mégis?! Conrad Ambrose 1250325136).

A foglalásokat ne felejtsd, s ha már így elkezdődtek az ünnepek; boldog karácsonyt Neked!  Conrad Ambrose 303700123


ex-Reagan Blair
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
ex-Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
Conrad Ambrose AzdUwsR
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
106
Titulus :
You're either the predator or the prey
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
40
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton
Tartózkodási helyem :
Denver

Conrad Ambrose Empty
TémanyitásConrad Ambrose EmptyHétf. Jan. 11, 2021 2:05 pm

Köszöntelek itt!
It's only been a lifetime

Conrad Ambrose

Drága Conrad!

Nem is tudom, hogy hol kezdjem, annyi mindent tudnék neked írni.
Emlékszem amikor December 24-én reggel felébredtem és megláttam, hogy megérkeztél Zoehoz. Először hinni se akartam a szememnek, egyáltalán nem számítottam rád. Egyszerre voltam boldog és izgatott. Még ha aznap ezt annyira nem is tudtam kimutatni, mert túl zsúfolt volt a nap. De hidd el nekem, ha azt mondom, hogy álmodni se tudtam volna jobb Conradról.  Conrad Ambrose 3575419701

Bár lesznek még kellemetlenebb pillanatok a kapcsolatunkban, hiszen előbb-utóbb mindkettőnknek fel kell fednie a titkát, a másik előtt. De remélem, hogy a végén mégis minden jóra fog fordulni és ott fogunk állni az oltárnál, a mesebeli esküvőnkön.  Conrad Ambrose 2909147992

Minden egyes szót imádtam/imádok a lapodban és a játékunkban is. Nagyon hálás vagyok neked azért, hogy elhoztad Zoenak, Conradot. Bár tudtam, hogy szemezel a karakterrel, de nem gondoltam volna, hogy ha el is viszed, akkor az ilyen hamar be fog következni. De őszintén reméltem, hogy valahogy a te kezedben fog kikötni, mert tudtam, hogy te csodákra leszel képes vele.  :<3:

Köszönöm!  Conrad Ambrose 2142956176

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Conrad Ambrose Empty
TémanyitásConrad Ambrose Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Conrad Ambrose Empty
 

Conrad Ambrose

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mia or Conrad