Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptyHétf. Jan. 04, 2021 3:45 pm

Ashes to ashes
Hamut a hamunak

2020. december 29. 14:00

A lány könnyedén megúszta a dolgod, csupán néhány sérülést szerzett, s azokat is meggyógyította az újdonsült társa. A kitsune kezet nyújtott neki, de alig tette meg a mozdulatot, alig csúszott ki egy kérdés a száján, egy lökés következtében a sikátor másik végében kötött ki. Zsákutca volt, így a menekülés nem jöhetett szóba, bármi is támadta meg őket, legalábbis csak egy irányba mehettek. Egy alak jelent meg ott, ahol az imént még Akira állt, s a levegőbe szimatolva nézett körbe, hogy végül Clarán állapodjon meg a tekintete. Oldalra billentett fejjel mérte végig, a sérülése láttán elmosolyodott, ami nem jelenthetett túl sok jót.
- Igazán finomnak tűnsz, de nem hozzád jöttem. - Azzal el is fordult tőle. - Veled viszont... van dolgom. - mordult a rókára, aki eközben megpróbálhatta összeszedni magát, mielőtt az ismeretlen férfi neki rontott. Arca eltorzult, szemfogai előbújtak. Egyértelmű volt, mire készül, már csak az volt a kérdés, miért. Mit akar a férfitől, s miért hagyta figyelmen kívül Clara apró sérüléseit, amit Akira még nem volt képes meggyógyítani. Az üvegszilánk legalább már nem volt a lány lábában, s az a seb begyógyult.

// Mindketten dobjatok a szerencsekockával. Clara varázslattal megpróbálhatja eltéríteni a vámpír támadását, Akira pedig megpróbálhat kijuttatni benneteket a sikátorból. //

183 szó határidő: 2021. január 11. sorrend: Clara, Akira

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Ashes to ashes - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Ashes to ashes - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Ashes to ashes - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptyHétf. Jan. 04, 2021 3:18 pm



To: Clara

In the midst of chaos, there is also opportunity.

201 szó •• youtube ••  Ashes to ashes - Page 2 2143335336


Elég sok embert és természetfeletti lényt láttam, akinek az őrület csillogott a szemében, így kissé aggódva figyeltem a lányt. Nem akartam ártani neki, de azt sem hagyhattam, hogy rám támadjon, s a harcban sérüljön meg. A legokosabbnak az tűnt, ha arrébb állok. Az esése után közelebb merészkedtem hozzá, egy-egy lépéssel araszolgatva felé, majd ahogy jobban szemügyre vettem, úgy tűnt, észhez tért. Valószínűleg az esés következtében.
Leguggoltam mellé, szemügyre akartam venni a sérülését, illetve kideríteni néhány dolgot róla, de ő megelőzött a saját kérdésével.
- Hallottál már az apokalipszis négy lovasáról? Hittanórán, vagy a neten biztos találkoztál már ezzel a témával. Ők pusztítanak, a világ pedig... romokban. Ez viszont csak rosszabb lesz, ha nem teszünk ellene valamit. Ezért vagyok itt. - hadartam el gyorsan egy szuszra az egészet, hogy letudjam a további kérdéseket is. Nem ezzel akartam tölteni az időmet, egy újabb fiatal lányt pesztrálva, bár a végére a másik találkozó sem sült el annyira rosszul.
Nem feleltem, csak egy mozdulattal kihúztam a szilánkot a térdéből, majd egyik tenyeremet a seb fölé helyeztem, hogy begyógyítsam azt.
- Így már jobb. - jelentettem ki, majd felkelve a kezemet nyújtottam felé, hogy felsegítsem a földről. - Te melyik fajhoz tartozol? - kérdeztem azért rá.


Akira
Kitsune
a pokol őrzőinek egyike
Akira



163
C szint:
Kalmithil
Ashes to ashes - Page 2 189e9fb211a1ffcf0ac5c8294d7a699819407f26
E szint:
Izanagi

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
25
Titulus :
electrical storm
Másik felem :
Ashes to ashes - Page 2 543e70a405f9daa7157f7ca4e5f835df6c3c6079
They say that we're out of control
And some say we're sinners
But don't let them ruin
Our beautiful rhythms

Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Henry Cavill
Tartózkodási helyem :
Hell ℘ Indra
Keresem :
our demon ℘ Akane
my brothers ℘ Hikaru & Minoru

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2021 11:52 pm




Akira & Clara

Let the adventure begin


-Csessze meg!– törik ki belőlem a káromkodás, miután a sikertelen támadásom következtében a földön kötöttem ki. A fájdalomról ne is beszéljünk, amit a törött sörösüvegnek köszönhetek. Megvizsgálom magam. A lábamat itt-ott megvágta a szilánk, de az nem annyira vészes. Vágtam meg már magam korábban is, túlélhető. De ez amelyik a lábamba fúródott már sokkal komolyabb és fájdalmasabb. Megpróbálom kiszedni, de ahogy húzom csak még nagyobb fájdalmat érzek.
Felnézek a férfira és elgondolkozok. Valójában nem értem, hogy mi történhetett az előbb. Hiszen az, akinek majdnem a halálomat köszönhetem pontosan ugyanígy nézett ki, mint ő. De lehet, hogy csak varázslat, megtévesztés. Aki itt áll mellettem nem épp úgy néz ki, mint aki meg akarna ölni. Ha mégis ez lenne a terve valami miatt uralkodik magán, úgyhogy nem hiszem, hogy félnem kellene tőle. Azért ez megnyugtató.
Ismét a térdemre nézek, valamit kezdenem kellene ezzel az egy darabbal, ami a bőrömbe fúródott. Erőt veszek magamon, hogy megpróbáljam kihúzni, de az utolsó percben meggondolom magam. Nem tartom magam gyengének, sőt, de a fájdalmat nehezen tűröm.
Közben ismét a férfire tekintek, aki időközben már mellettem állt. Majd leguggolt mellém.
-Te tudod mi történik a világban? – teszem fel a kérdést, ami a legjobban foglalkoztat jelenleg. A következő percben pedig felszisszenek, ahogy ismét az üveghez érek.
- Segítenél? - kérem. Ironikus, hogy az előbb még én akartam őt megsebezni, mégis magamat sikerült és a tetejében, még őt kérem meg arra, hogy segítsen.


234 ❀  kredit

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 2:49 pm

Ashes to ashes
Hamut a hamunak

2020. december 29. 14:00

Akira hiába próbálta megnyugtatni Clarát, eluralkodott rajta a pánik, ami őrületbe fordult át. Nem jött rá, miszerint nem a korábbi szörny áll előtte, a gondolatait megbénította a félelem.
Megragadta a sörösüveget, s felemelve a férfinek rontott, aki kitért a támadás elől. Így Clara a földön kötött ki, az üveg eltört, néhány szilánk pedig megvágta a lábát. Egy darab a bőrébe fúródott, s ettől a szúró, égető fájdalomtól észhez tért. Talán időbe telt neki összeszedni a gondolatait, de így már akár rá is jöhetett, a férfi nem akar ártani neki. Megtehette volna már, akár végezhetett is vele, mégsem tette meg.
Akira értetlenül állt az események előtt, viszont nem akarta ott hagyni sérülten a lányt. Nem volt a pokolba való, ráadásul a vámpírokat is odavonzhatta a sérüléseivel. Óvatosan megpróbálta megközelíteni, s ha a boszorkány hagyta, leguggolt mellé.


135 szó határidő: 2021. január 7. sorrend: Clara, Akira

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Ashes to ashes - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Ashes to ashes - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Ashes to ashes - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 2:39 pm



To: Clara

In the midst of chaos, there is also opportunity.

149 szó •• youtube ••  Ashes to ashes - Page 2 2143335336


Reméltem, hogy nem hiszi azt rólam, én vagyok az a szörny, aki az életére tört, vagy nem gondolja, egy másik fenevad vagyok, aki újra megtámadhatja. Nyilván nem tudott volna kárt tenni bennem, de ebben a káoszban nem lett volna túl szerencsés, ha félni kezdenének tőlem is a természetfeletti lények. Hiszen a lány is nyilván az volt, mert úgy tűnt, nagyon is lát engem.
Hiába tartottam fel a kezemet, mintegy megadva magam, a tekintete pánikról, rémületről árulkodott, ami könnyedén megzavarhatta bárki fejét. Nem úgy tűnt, mint aki hálálkodni akar, főleg miután egy ott heverő sörös üveg után nyúlt, amivel nem tudom mit akart. A fejemhez vágni? Nehéz volt eldönteni, milyen faj, mert sem nem varázsolt, sem nem rontott rám eltorzult arccal. Ember viszont nem lehetett.
- Ne félj tőlem! - kértem, de ekkor már eluralkodtak rajta az érzelmei. Láttam, hogy meg akar támadni, ám egyelőre nem reagáltam. Nem akartam bántani.


Akira
Kitsune
a pokol őrzőinek egyike
Akira



163
C szint:
Kalmithil
Ashes to ashes - Page 2 189e9fb211a1ffcf0ac5c8294d7a699819407f26
E szint:
Izanagi

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
25
Titulus :
electrical storm
Másik felem :
Ashes to ashes - Page 2 543e70a405f9daa7157f7ca4e5f835df6c3c6079
They say that we're out of control
And some say we're sinners
But don't let them ruin
Our beautiful rhythms

Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Henry Cavill
Tartózkodási helyem :
Hell ℘ Indra
Keresem :
our demon ℘ Akane
my brothers ℘ Hikaru & Minoru

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2020 10:41 pm

The member 'Clara Davenport' has done the following action : Dobókocka


'E szint' :
Ashes to ashes - Page 2 0N2vIjU
Result :
Ashes to ashes - Page 2 MrGrHBt

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Ashes to ashes - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Ashes to ashes - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Ashes to ashes - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2020 10:41 pm




Akira & Clara

Let the adventure begin


Durva lenne most és így meghalni. Fut át az agyamon, miközben az életemért próbálnék küzdeni. De egyre gyengébbnek érzem magam és egyre inkább úgy érzem, mint akinek a lelke bármelyik percben elhagyhatná a testét. Nem szeretnék még meghalni. Túl fiatal vagyok még és bár az utóbbi időben nem úgy éltem az életem, mint akinek annyira számítana a másnap, de akkor se akarom még itt hagyni ezt a világot.
Aztán a következő percekben érzem ahogy ismét egyre erősödőm. Oldalra fordítom a fejem. Még eléggé homályosan látok, de abban biztos vagyok, hogy nem vagyok egyedül. Egy alak magasodik felém. Szükségem van még egy pár percre mire fel tudok állni. De amikor ez megtörténik, nem akarok hinni a szememnek. Az előbbi férfi hasonmását, vagy még mindig ugyanazt látom? Ha az utóbbi az igaz, akkor mi történhetett és mégis miért tartja fel a kezét? Ha már az előbb megtámadott, akkor most mit akarhat tőlem?
-Ki vagy? – kérdezem kimérten, de a hangomon még a félelemnek is nyoma maradt. A tekintetem cikázik miközben beszélek. Találnom kell valamit, akármit, amivel megvédhetem magam. Végül egy üres sörösüveg mellett döntök, az tűnik a leghasználhatóbbnak. Alig pár lépésre van, úgyhogy lassan és óvatosan odalépdelek érte, de a szemeimet egy percre se veszem le a férfiról.
Miután megszereztem, amit akartam, már egy fokkal bátrabbnak érzem magam. Felemelem az üveget és a férfira támadok vele.



224 ❀  kredit

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2020 2:59 pm

Ashes to ashes
Hamut a hamunak

2020. december 29. 14:00

Clara csaknem elveszítette a lelkét, s ezzel együtt az életét is, mikor a crocotta rávetette magát. Csupán a szerencsének volt köszönhető, hogy valaki éppen akkor járt arra. Vagy talán a Sorsnak? Egy kitsune állt vele szemben, amennyiben felkelt a földről, bár ő ezt nem tudhatta. Egy furcsa kinézetű alak, ám nem ez volt a rémisztő benne. Épp úgy nézett ki, ahogyan az előbbi férfi, aki rávetette magát, s aki csaknem végzett vele. Ez igencsak összezavarhatta a boszorkányt, ugyanakkor esélye volt rá, hogy kitisztult fejjel gondolja át a történéseket.
Így Clarának két lehetősége volt. Vagy összeszedi magát, kutatni kezd a fejében, meggyőzve magát arról, a férfi nem egy szörnyeteg, hiszen ő mentette meg. Vagy a félelemtől kissé őrült viselkedést produkál, ezáltal megpróbálva rátámadni a férfire.

// Clara, megint neked kell dobni a szerencsekockával, ugyanúgy a szintednek megfelelően. Ha szerencséd van, hamar rájössz, hogy nem egy újabb szörny áll veled szemben, ha nem, abban az esetben ellenségesen reagálsz Akira jelenlétére. //

124 szó határidő: 2021. január 6. sorrend: Clara, Akira

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Ashes to ashes - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Ashes to ashes - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Ashes to ashes - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2020 1:30 pm



To: Clara

In the midst of chaos, there is also opportunity.

249 szó •• youtube ••  Ashes to ashes - Page 2 2143335336


A felszínen káosz volt, eljött a földi pokol, nekünk pedig az volt a feladatunk, hogy rendet tegyünk. A pokol csaknem üres volt, legalábbis a ranglétra legalján lévő lények mind a felszínen garázdálkodtak. Ennek véget kellett vetni, s reméltem, minél hamarabb megtörténik. Hiszen már napok óta távol voltam a Birodalomtól, amit kezdtem megérezni. Ez még csak csekély veszteség volt, az erőm csaknem teljes része megvolt még, ám nem lehettem biztos benne meddig húzódik a háború, a káosz. Hetekig, hónapokig? Már most éreztem, hogy nem vagyok teljesen önmagam, bár ez talán annak volt betudható, mennyire gyűlölök távol lenni az otthontól.
Egy crocottát követtem már egy teljes napja, aki az én alakomban pompázott,  aki nem egy embert megölt már. Állandóan kicselezett, mintha tényleg lenne esze a dögnek, talán több is volt, mint azt elsőre gondoltam. Végül ráleltem, egy sikátorban időzött éppen, emberi hangokat kiadva csalogatta magához legújabb áldozatát. Nem akartam én csalinak használni senkit, de ezúttal már nem láttam más lehetőséget. Az egyik falhoz lapulva vártam, míg egy vörös hajzuhatagot viselő lány besétál utána, s mikor rávetette magát, cselekedtem. Nem lehettem biztos benne, hogy halandó, vagy természetfeletti, megvédeni nem tudta magát, a lény azonnal táplálkozni kezdett, kiszívva a lelkét a lánynak.
Egy tűzlabdát küldtem felé, a pokol tüzét alkalmazva, nem érdekelt, hogy ez a halálát jelenti. Meguntam a vadászatot utána. A lény egyszeriben eltűnt, mintha sosem létezett volna. Tettem néhány lépést a lány felé, feltartott kezekkel, hiszen az az átokfajzat az én képemben mutatkozott neki, így ha természetfeletti volt, veszélyben érezhette magát.  


Akira
Kitsune
a pokol őrzőinek egyike
Akira



163
C szint:
Kalmithil
Ashes to ashes - Page 2 189e9fb211a1ffcf0ac5c8294d7a699819407f26
E szint:
Izanagi

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
25
Titulus :
electrical storm
Másik felem :
Ashes to ashes - Page 2 543e70a405f9daa7157f7ca4e5f835df6c3c6079
They say that we're out of control
And some say we're sinners
But don't let them ruin
Our beautiful rhythms

Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Henry Cavill
Tartózkodási helyem :
Hell ℘ Indra
Keresem :
our demon ℘ Akane
my brothers ℘ Hikaru & Minoru

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2020 10:16 am

The member 'Clara Davenport' has done the following action : Dobókocka


'E szint' :
Ashes to ashes - Page 2 0N2vIjU
Result :
Ashes to ashes - Page 2 MrGrHBt

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Ashes to ashes - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Ashes to ashes - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Ashes to ashes - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2020 10:16 am




Akira & Clara

Let the adventure begin


Éhes vagyok és szomjas. A tüdőm is egyre jobban pang már. Nem is tudom mióta nem jutottam cigarettához. A fenébe!
Körülöttem minden pusztulni látszik, nem csak az emberek, de az egész város. Nem tudom mitévő lehetnék ebben a helyzetben. Még csak társaságom sincs. Nincs senki, akitől megkérdezhetném mi a fene folyik körülöttünk. Mitől állt így a feje tetejére a világ? Egy biztos ez egyre furcsább és félelmetesebb. Akárcsak a visszatérő rémálmaimban. Legszívesebben eltűnnék erről az átkozott helyről. Csak az nyugtat meg, hogy az álmaim kivétel nélkül a ládikóval kezdődnek.
Hangokat hallok, remélve, hogy valaki végre felvilágosít a történésekről, elindulok az irányukba. Ahogy odaérek és körülnézek nem veszek észre semmit. Lehet, hogy hallucinálok? Pedig tisztán olyan volt, mintha valaki beszélt volna, méghozzá innen. Megcsóválom a fejem. Komolyan, még ez is? Nem elég az, amit látok, tapasztalok, de most már téveszméim is lesznek? Tényleg már csak ez hiányozna, a teljes megőrülés és akkor aztán nem tudom, hogy élhetem túl ezt az egészet. Vagy hamarosan csatlakozhatok azok táborába, akikkel tegnap még együtt voltam, de mára semmivé lettek. Még arra se sikerült rájönnöm, hogy akkor, azt, ott, hogy- hogy csak én élhettem túl.
Teszek még egy pár lépést, hátha csak nem vettem észre, hogy kitől jöhetett a hang. De a következő pillanatban már meg is torpanok. Hirtelen egy férfi jelenik meg előttem. Furcsa, nem csak a váratlan felbukkanása, de az öltözete is.
- Mi a…? – be se tudom fejezni a kérdést, olyan gyorsan történnek az események. Egyik pillanatban még előttem áll, a másikban pedig már rám támad. Sikítanék, segítségért kiálltanék, de nem jön ki hang a torkomon. Megpróbálom ellökni magamtól.


266 ❀  kredit

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2020 1:01 am

Ashes to ashes
Hamut a hamunak

2020. december 29. 14:00

A pokol rókái készenlétben álltak. Egyikük, Asami beszámolója alapján számítottak természeti csapásokra, pusztításra, így nem is tétlenkedtek.
Huszonhatodikán már a felszínen voltak, s mind a nyolc külön úton indult el, hogy segítsenek a világnak, a pokoli teremtményeket pedig visszaküldjék, vagy épp elpusztítsák. Akira Denver felé vette az irányt, ahol igencsak nagy volt a káosz, s ahol korábban épp az ő társa járt. Maga akarta megnézni a pusztítást, s ami a szeme elé tárult, még őt magát is meglepte.
Ahogy eljött a huszonhetedike, a kitsune már rengeteg embernek segített, a legtöbbjük még csak nem is látta megmentőjét, csodának könyvelték el. Némelyik halandóról csak úgy sütött a gonoszság, nekik nem nyújtott segítő kezet, hiszen azzal a Pokol ellen dolgozott volna.
Ekkorra Clarának már el kellett menekülnie a saját otthonából, ami ugyan kevés kár ért, de a környéken rengeteg furcsa lény jelent meg. A lány egyiket sem ismerte fel, talán abban sem volt biztos, valódiak egyáltalán. Hozzáverődött egy emberekből és vadászokból álló csapathoz, akikkel egy üres épületben húzták meg magukat.
Huszonnyolcadika reggelén Akira még mindig a várost járta, s bár kezdett fogyni az ereje, még mindig erősebb volt bárkinél. A boszorkány ezzel szemben egyedül ébredt fel, újdonsült ismerősei egytől-egyik halottak voltak. Volt, amelyiket felismerhetetlenségig marcangolta valami, egy másiknak alvadt vér volt a fülénél, kettő közülük pedig valószínűleg egymással végzett, a fegyvereik és a nyomok erre utaltak. Clara nem tudta, mitévő legyen, csak azt, hogy el kell hagynia az épületet.
Déután volt, huszonkilencedike, az utcán pedig alig lézengtek emberek. Hallani lehetett a távolból csörömpölést, verekedés hangjait, de az utca, ahol Clara vándorolt, üresnek bizonyult. Éhes volt, koszos, az utolsó palack vizét is elfogyasztotta már. Az egyik sikátorból furcsa hangra lett figyelmes, s reménykedve, hátha új társakra lelhet, a hang forrásába indult. Ahogy befordult a kis utcácskába, először nem látott semmit, majd szinte a semmiből feltűnt egy férfi, fehér, felhosszú hajjal, kissé különös ruhát viselt, ám alig volt ideje felmérni a boszorkánynak. A következő pillanatban rávetette magát, Clara testét pedig szép lassan elhagyta a lelke.

// Clara, kérlek dobj a szerencsekockával a szintednek megfelelően, hogy kiderüljön, képes vagy-e elhárítani a támadást.//

330 szó határidő: 2021. január 6. sorrend: Clara, Akira

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
Ashes to ashes - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Ashes to ashes - Page 2 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Ashes to ashes - Page 2 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

Ashes to ashes - Page 2 Empty
TémanyitásAshes to ashes - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Ashes to ashes - Page 2 Empty
 

Ashes to ashes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2