Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptyHétf. Feb. 01, 2021 11:27 pm

Félbemaradt kör
Archívált játék

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
What really happened? Mia-Zoe Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
What really happened? Mia-Zoe 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
What really happened? Mia-Zoe F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptyVas. Jan. 17, 2021 8:45 pm




Mia && Zoe
Az alkohol másik személyiséget kölcsönöz annak, aki iszik.


-Valami baj van? -komorodok el. Nem szeretném, ha ezen a varázslatos éjszakán valaki szomorú lenne.
-Ugye nem miattam lettél szomorú? – mert ahogy elnézem, annak tűnik. Bár lehet, hogy az alkoholtól már nem látok tisztán.
-Megbántottalak valamivel? – kérdezek rá a biztonság kedvéért. Nem tudok visszaemlékezni, hogy miket mondhattam. De remélem, hogy nem volt közte semmi sértő. Ha mégis akkor azt nagyon sajnálom. Általában senkit sem szoktam bántani. Sőt, inkább ott termek és segítek annak, akit valaki megbánt.
-Azt hiszem ebben igazad van – bár sosem gondolkoztam azon, hogy milyen vagyok, vagy milyennek lát a külvilág. Általában, ha valakit megkérdezel rólam, azt mondaná, hogy kedves. Ezzel az egy szóval el is intéznek. Pedig azért ennél több is lehet bennem.
Sok embert ismerek, szeretek barátkozni. De nem mindig engedem magamhoz közel az embereket. Azért ahhoz idő kell. Legalábbis azt hiszem, de volt, aki rácáfolt erre. Vagyis a legtöbben, igen. Csak szeretnék zárkózottabb lenni, de egy nyitott könyv vagyok. Bár lehet az se tetszene, ha elbújnék a világ elől. Na jó, azt hiszem már a gondolataim se egészen tiszták. Majd még átgondolom ezt józanul is. Mert most azt hiszem, ebből semmi értelmeset sem fogok kihozni.
-Ó… szóval neked nincs senkid? Milyen szomorú – szegény lány. Pedig ő is megérdemelné a boldogságot, egy férfi oldalán. Én hálás lehetek Conradért. Ő a legfantasztikusabb férfi a világon.
-Remélem hamar rátalálsz arra, aki boldoggá tud tenni – kívánom, hogy így legyen. Az emberek társas lények, mindenkinek szüksége van valakire. Senki se szeret egyedül lenni. Még azok se, akik azt hangoztatják, hogy már pedig ők igen. Valahogy ezt nem tudom elképzelni. Szerintem ők csak félnek, de amúgy a szívük mélyén vágynak arra, hogy valakivel megoszthassák az életüket.
-Szerintem a húgod, pont olyan édes lehet, mint te – legalábbis annak tűnik. Vagyis ő tűnik annak, mert a tesóját nem ismerem. De el tudom képzelni, milyen lehet.
-Te is biztosan tudod mit akarsz az élettől. Most csak jól érzed magad és ez rendjén is van. Addig kell élvezni az életet, amig fiatalok vagyunk. Vagyis utána is, de akkor már nem lehetünk annyira szabadok, mint most – szinte hihetetlen, hogy ezek a szavak az én számból hangoztak el. Nem szoktam így beszélni, gondolni se szoktam erre. Fura, hogy akkor most mégis miért mondtam. Mondjuk ez nem áll távol a valóságtól. Igazából ez már közhelyessé vált. De mindegy is, most ebbe a gondolatba se merüljünk bele.
-Próbálj pozitívan gondolkozni. Minden csak nézőpont kérdése. A gondolataidban dől el minden – tanácsolom neki.  De megint csak ámulok magamon. Azt hiszem ilyen ittas állapotban előkerül az eddig rejtve maradt, okos énem.
-Persze, nem muszáj, ha nem akarod – felnevetek, mert olyan vicces arcot vág, mintha azt mondtam volna, hogy menjünk együtt… nem jut eszembe semmi. De valami olyasmi helyre, ahova senki sem kívánkozik.
-Mindenfélét, csak ezeket a helyeket kerültem. Sokkal inkább otthonülős vagyok. Vagy házibuliba megyek, de az se sűrű. Meg írok és énekelek… otthon, csak magamnak vagy a barátaimnak és a szeretteimnek. Ez a hobbim, bár szeretnék inkább ebből megélni. De még senki se figyelt fel rám, nem mintha felléptem volna már valahol – igazából semmit sem tettem azért, hogy valaki felfedezzen. Pedig nem lenne rossz ötlet. Talán majd egyszer.
-Meg varázsolok – hajolok közelebb hozzá. De, amikor kapcsolok, hogy mit is mondtam felnevetek. Hátha még időben sikerül úgy tennem, mintha csak viccnek szántam volna.
A táncot követően visszamentünk a pulthoz. Ittam még egy pár kortyot, egy ott felejtett sörös korsóból, amibe beleraktam egy kis poharat. Nem volt olyan rossz íze, de az is lehet, hogy már nincs is ízérzékelésem.
Felém nyújtja a kezét, hogy kivezessen az előtérbe. Megfogom a kezét és elindulok vele. Az előtérben először ő, majd én is elkérem a kabátom. De nem veszem fel, a karomba fogom. Nem hiszem, hogy hideg lenne, sőt, inkább melegem van.
-Ez… igazán jól hangzik. Szerintem mehetünk és folytatódhat a buli… hajnalig – felcsuklok.
-De hidd el nekem, én reggelig bírni fogom – most úgy érzem magam, mint egy felturbózott búgócsiga. Vagy, hogy van az a hasonlat… nem is az a lényeg. Pörögni és pörögni akarok. Amikor az épület elé érek, forogni kezdek. De azt hiszem ez mégsem jó ötlet. Mielőtt le tudnék állni a földre esek. Felkacagok.


681 Call me tonight Remélem tetszik  

made by Isaac Lestrange

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptySzer. Jan. 13, 2021 10:38 pm

To: Zoe
when we first met

Tündérmesékben... igen. Több ponton is bele tudnék kötni abba, amiről álmodozik, de nem teszem. Nincs hozzá jogom, ráadásul az a pozitivitás, ami sugárzik belőle kísértetiesen ismerős. Apa jut eszembe, ő volt az, aki ilyen szenvedélyesen hitte, hogy a pohár mindig félig teli. Néha kifejezetten naivnak gondoltam, máskor irigyeltem azt, hogy neki ilyen könnyen megy ez az egész, pedig valahol mindig is tisztában voltam azzal, hogy csak miattunk igyekezett ennyire. Számtalanszor tűnödtem azon, hogy vajon mi történik, mikor becsukódik mögötte a hálószoba ajtó és egyedül marad a sötétben a gondolataival. Akkor is próbál erős maradni, vagy utat enged a keserűségnek, a dühnek, a kétségbeesésnek?
– Jól hangzik – préselek ki magamból egy őszintének szánt mosolyt, de az, hogy apára gondoltam némiképp megcibálta a jókedvemet. – Nagyon... – a megfelelő szó után kutatok – céltudatos vagy. – Hát, nem ez életem legfrappánsabb felszedős dumája, de mint mondtam, eddig nem is nagyon volt ilyesmire szükségem. – Én egyszerűen nem tudom magam elképzelni így. Nem tudom, talán egy nap, ha megtalálom a megfelelő embert, de addig is, nem búslakodok – kapom fel az italom és a szöszire kacsintok mielőtt lehúzom.
Nála kezd dolgozni az alkohol, én viszont túlságosan is józannak érzem magam. Általában nem szoktam panaszkodni az átkom miatt, a fájdalmas átváltozásokat leszámítva sok előnye van, ha vérfarkas az ember, de ez az anyagcserés izé néha kifejezetten megnehezíti a dolgokat. Azért igyekszem lassabban elmondani a mondandómat, bár továbbra sem értem, miért tárulkozok ki neki ennyire. Talán csak azért, mert ő is beszél magáról, és kínos lenne hümmögni meg bólogatni; vagy mert valahogy jól esik egy idegennek mesélni, aki várhatóan holnapra semmire sem fog emlékezni; esetleg arról is szó lehet, hogy van valami a kisugárzásában, valami bizalomgerjesztő, amitől csak úgy megeredt a nyelvem. Nem tudom, de máris többet tud rólam, mint a kalandjaim többsége, és ami azt illeti, én is róla. Nem épp szokványos bemutatkozást produkáltunk, egészen biztos, hogy nem mindenki kezdi az ismerkedést a családalapítás témánál, de belegondolva, elég mulatságos.
– Akkor kiegészítitek egymást – biccentek jelezve, hogy mindent értek. – Mi is hasonlóan vagyunk Ellie-vel, csak nem ennyire éles a kontraszt, mint nálatok. Mármint Ellie elég pozitív személyiség, de két lábbal áll a földön. Igazából nagyon önálló, magabiztos... én meg... hát – tárom szét a karjaim jelezve, hogy épp egy bárban "vadulok", de aztán eszembe jut, hogy a szöszi már kicsit lassabban dolgozza fel az információkat, így szavakkal is megmagyarázom: – , huszonöt évesen még mindig felelőtlen tinit játszom, de közben olyan pesszimista vagyok, mint egy vénasszony... szóval saját magunk és egymás ellentétei is vagyunk – hunyorgok magam elé, mert ezt még nekem is meg kell emészteni, eddig bele sem gondoltam, de most, hogy kimondtam, rá kell jönnöm, hogy tényleg így van.
Elhúzom a számat, mikor nem sikerül meggyőznöm, hogy várjunk egy kicsit mielőtt újra rendelnénk, de nem erőszakoskodom.
Ahogy felvetődik benne, hogy meg kéne ismernem a barátait, az arcomra fagy a mosoly.
– Jó! – nyögöm ki azzal a szent meggyőződéssel, hogy elég részeg ahhoz, hogy erre ne emlékezzen, sőt, talán holnapra engem is elfelejt, mert már akkor sem volt épp szomjas, mikor találkoztunk. Nem mintha bajom lenne az ötlettel, csak... nem vagyok valami nagyon barátkozós típus, főleg, ha lányokról van szó, ugyanis azt tapasztaltam, hogy az esetek többségében nem kedvelnek és ahelyett, hogy esetleg próbálnám megkedveltetni magam, általában a büszkeségem miatt mindig az ellenkezője lesz belőle: beflegmulok és teszek róla, hogy tényleg ne kedveljenek. – Akkor miket csináltál? – terelem vissza a témát ahhoz a kijelentéshez, miszerint "eddig nem sokat járt hasonló helyekre". Kíváncsi lennék, akkor mivel ütötte el az idejét.
Mikor otthagy a táncparketten, egy pillanatra teljesen biztos vagyok benne, hogy elszúrtam. Annyira igyekszem nem letámadni, hogy pont ezzel rontom el... de nem hagyom ennyiben. Tudom, mit akarok. Őt. És addig nem adom fel, míg az arcomba nem mondja, hogy ő nem akar tőlem semmit. De okosan kell csinálnom és az nem megy ilyen körülmények között. Megkönnyebbülök, mikor beleegyezik, hogy lelépjünk ettől a fullasztó helyről és láthatóan nem is neheztel rám, amiért olyan idiótán viselkedtem az imént.
Automatikusan nyújtom felé a kezem, és ha megfogja, megindulok vele az előtér felé, ahol a ruhatár is van. Kiveszem a kabátom, megvárom, míg ő is kikéri, ha egyáltalan beadta, és úgy menekülök ki, mintha égne az épület. Kint aztán felé fordulok:
– Van valami ötleted, hogy hova menjünk? – fogom össze magamon a kabátot, mert a téli hideg+melltartó kombó nem túl szerencsés. – Esetleg... mehetünk hozzám – vetem fel ártatlanul –, a lakótársam nem lesz otthon egész éjjel. Ott akár folytathatnánk is, legalább nem lihegne fél New Orleans a nyakunkba és ha nagyon rosszul érzed magad, le is dőlhetsz – elhallgatok, mikor úgy érzem, elég érvet sikerült felsorakoztatnom amellett, hogy menjünk hozzám, s talán illene felajánlanom, hogy mehetünk máshova is, nem teszem. Azt akarom, hogy hozzám menjünk. Az ajkamba harapok, kissé lesütöm a fejem és a szempilláim árnyékából pislogok rá a választ várva.

786 words ❖ ezt csak mert aktuálisWhat really happened? Mia-Zoe 2909147992

Mia Macnair
A Félhold falka vadásza
harcra teremtették
Mia Macnair



163
C szint:
Kalmithil
What really happened? Mia-Zoe Ab2f31f68872d2307396919612ce3c9b3fbe68d6
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the wild wolfie
Másik felem :
with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
28
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Dove Cameron
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Az álarc mögött :
Cherry

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptyCsüt. Jan. 07, 2021 12:19 am




Mia && Zoe
Az alkohol másik személyiséget kölcsönöz annak, aki iszik.


Szavai megnyugtatnak. Már azt hittem az én ruhám sem úszta meg. Akkor hamar véget érne ez az este. Hacsak nem találnék valakit, aki ruhát cserél velem. De szerencsére ezen sem kell agyalnom tovább, mehet tovább a buli.
A kérdésre csak bólogatok. Tudom sokan még nem tartanának készen a családalapításra, hiszen még magam is sokszor úgy viselkedek, mint egy gyerek. Akik jól ismernek biztosan azt hiszik, hogy nem tudnék jól bánni egy kisbabával. Nem tudnám felnevelni. Csak azt felejtik el, hogy nem vagyok egyedül. Úgy érzem Conrad sokszor sokkal érettebb, mint én. A felelős döntésekben is inkább rá támaszkodom. De vajon ő most mit csinálhat? Biztos a legénybúcsú is ugyanolyan jól sikerül, mint az én lánybúcsúm volt.
-Igen… azt tudom, hogy felelősség. De nem leszek rájuk egyedül. Egy férjjel az oldalamon képzeltem el. Egy igazi családként, tudod, mint a tündérmesékben – mindig is arra vágytam, hogy az életem egy valóra vált mese legyen. Most úgy néz ki, hogy ez meg is fog valósulni. A hercegemet már megtaláltam. Az esküvőnkre készülünk. Onnantól pedig már csak egy lépés és megvalósul a boldogan éltek, míg meg nem haltak. Bár az utóbbi remélem csak nagyon sokára fog eljönni. Szeretnék a szerelmem oldalán megöregedni.
-Lassabban, kérlek – az összetett mondatokkal úgy tűnik kezd meggyűlni a bajom. Vagy az én felfogásommal történt valami, vagy kezd beütni az a rengeteg koktél, amit a csajokkal az imént elfogyasztottunk. Az biztos, hogy nem sajnáltuk, fogyott rendesen.
-Van egy húgod? Az csodálatos lehet, nekem sosem volt testvérem. Charlie is inkább lehetne a nővérem, mint a húgom. Ő sokkal… nem is tudom megmagyarázni, hogy milyen. Én viszont nem vagyok annyira racionális, Sokkal inkább egy rózsaszín álomvilágban élek – most hangot is adok az eszmefuttatásomnak. Szegény lány vajon mit gondolhat rólam, hogy így ismeretlenül ennyit fecsegek neki? Remélem nem fogom elriasztani.
-Várni? Az nem lenne célszerű – most kezdem csak igazán érezni, hogy kezd meglökni. Még nem szeretném abbahagyni. Bár kíváncsi lennék Conrad mit szólna. Még sosem látott ennyire kiütve. Talán nem is volt olyan nagy hülyeség, amikor a lánybúcsút és a legénybúcsút kitalálták, hogy külön van. Aztán lehet, hogy ő sincs most sokkal jobb állapotban, mint én.
-Akkor lehet a jövőben is összefutunk még. Eddig nem sokat jártam hasonló helyekre, de egyre inkább tetszik. Lehet, hogy a jövőben megváltoztatom a szokásaim – kacsintok rá. Aranyosak tűnik, úgyhogy szívesen buliznék még vele, ha más nem ér rá.
-Legközelebb a barátnőimmel is megismerkedhetsz – jut eszembe, milyen jó is lenne, ha ő is közénk tartozni. Már ha lenne kedve hozzá.
A táncparketten igazán jól éreztem magam vele. De egy pillanat alatt változik meg minden, amikor elenged. A kérdésemre bár nemmel felel, mégse győzött meg. Biztosan kellemetlenül érintette ahogy táncoltunk. Különben nem húzódott volna el. Vagy nem értem, de jobb, minél előbb túllépni rajta.
A pulthoz érve az italomat keresem, de nem találom. Viszont észreveszek egy gazdátlan sört és valami rövidet. A filmekben már sokszor láttam, hogy a kettőt együtt is meg szokták inni. Fogom a kicsi poharat és belerakom a korsóba, majd belekortyolok. Csak azután fordulok ismét a lány felé. Lenézek a karomra, amit megfogott, majd érdeklődő tekintettel nézek fel rá.
-Jól van… mehetünk. Csak egy pillanat – ismét kezembe veszem a korsót és iszok belőle. Majd visszarakom a pultra. Azt hiszem kezdek rosszul lenni. Talán a friss levegő nekem is jót fog tenni.
-Indulhatunk – mosolygok rá.


554 youtube Remélem tetszik  

made by Isaac Lestrange

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptyKedd Jan. 05, 2021 12:05 pm

To: Zoe
when we first met

– Hm? – szalad össze a szemöldököm. – Ja, nem. Csak elbambultam.
Csak azért hárítok, hogy ne érezze magát kényelmetlenül, de ha lenne egy kis eszem, már most letisztáznám, hogy egyáltalán van-e esély rá, hogy az este mégis az én elképzeléseim medrében csorog tovább, de nem tehetek róla, egyszerűen tetszik ez a tapogatózás, a várakozás izgalma. Megőrjít a lehető legjobb értelemben.
Az enyhe célzásomra kissé kimerítőbb választ kapok, mint vártam, ráadásul pont azt nem tudom meg belőle, amiért egyáltalán rákérdeztem. Azt viszont igen, hogy szöszink tényleg úgy képzeli a jövőjét, ahogy vártam: férj, gyerekek, család. Kissé lelomboz, elsőre. De ha jobban belegondolok, ez igazából még jó is lehet. Segíthetek neki megtapasztalni olyasmit, ami talán eszébe sem jutott ezelőtt.
– Ötöt? Hűha... – bólogatok nem túl lelkesen. – Azt hiszem, engem egy gyerek is halálra rémisztene. Az a felelősség... – Akaratlanul is az jut eszembe, hogy ezzel a kijelentéssel mennyire hasonlítok anyámra. És talán most először gondolom át úgy igazán a helyzetét, mert érzek némi megértés-féleséget irányába. Bárcsak inkább apára ütöttem volna! Ő imádott minket, egyedül is felnevelt és olyan szülő volt, aki mellett egyszerűen nem éreztük, hogy nincs anyánk.
– Isten háta mögött – nevetem el magam, és úgy döntök, nem fárasztom ennél jobban, mert kicsit mintha szét lenne csúszva. Ha így folytatja, ő is hortyogni fog, mielőtt rátérhetnénk a lényegre, de még sem tilthatom meg neki, hogy igyon.
– Én a húgommal vagyok így, nekem ő a legjobb barát. Kisebb korunkban mondjuk idegesített, hogy folyton láb alatt volt, de mikor... szóval mindketten elég sokat változtunk és most már nincs, amit ne beszélnék meg vele – mosolygok magam elé, aztán észbe kapok. Ahhoz képest, hogy nem akartam a szükségesnél többet elárulni magamról, a fél életemet elmeséltem már neki. Mondjuk nem úgy néz ki, mint aki nagyon figyelt is, ami így egyáltalán nem zavar.
Viszont amikor nem tud válaszolni a kérdésemre, hogy mi lett a társasággal, akivel korábban volt itt, kezdek aggódni. Azért nagy nehezen csak kinyögi, de normál esetben ennek nem kéne ilyen nehezen mennie. És még csak most rendeltünk.
– Talán... picit várhatnánk a következő kör előtt – vetem fel óvatosan, mert nem akarom, hogy beszabályozásnak érezze a féltésem.
– Hát, egyszerűen csak nem tűnsz olyannak, aki gyakran részegedne le – csóválom a fejem. – Én elég sokszor bulizok itt vagy máshol – vallom be és most nem várok ítélkezést, de józanul biztosan megkapnám azt a tipikus lenézést, amit általában szoktam. Vagy nem. Ő talán nem azok közé a jó kislányok közé tartozik, akik jobbnak gondolják magukat másoknál, csak mert tettek valami hülye fogadalmat a szüzességükről.
A tánctól teljesen megrészegülök, ami elég ironikus tekintve, hogy egész este azon mesterkedtem, hogy végre berúgjak. Ha tudom, hogy csak ez a lány kell hozzá... De bármennyire is élvezem, muszáj elszakadnom tőle mielőtt elrontom az egészet azzal, hogy lerohanom itt és most.
– Nem... – hunyom le a szemem, szeretném megmagyarázni, nem akarom, hogy azt gondolja, hogy valami rosszat tett, de kell egy perc, hogy összeszedjem magam. Korábban sosem fordult elő, hogy ennyire feléledjen bennem az a valami, ami még mindig azt követeli, hogy ne habozzak, pedig nem egy vonzó idegennel gabalyodtam össze. Ez most miért más?
Hirtelen nyitom ki a szemem, mikor bocsánatot kér és döbbenten figyelem, ahogy visszamegy a pulthoz. Utána megyek és megragadom a karját.
– Figyelj én csak... azt hiszem, kezd a fejembe szállni a pia. Talán kicsit levegőzhetnénk – próbálom egyszerre kimagyarázni magam és megakadályozni őt abban, hogy igyon, de nem tudom, mennyire vagyok meggyőző jelen pillanatban, mikor még mindig csak az jár a fejemben, hogy letámadjam. Vadabbnál vadabb dolgok jutnak eszembe, amik még engem is lesokkolnak, nem hogy őt. Azt például biztosan nem értékelné, hogy nekinyomnám a pultnak és...  Felnyögök. – Légyszi. Menjünk valami nyugisabb helyre – nézek rá könyörögve. Ha majd nem vesz körül ez a fullasztó légkör könnyebb lesz uralkodnom magamon. Te jó ég, úgy beszélek, mint valami szexuálisan túlfűtött kamaszfiú.

623 words ❖ ezt csak mert aktuálisWhat really happened? Mia-Zoe 2909147992

Mia Macnair
A Félhold falka vadásza
harcra teremtették
Mia Macnair



163
C szint:
Kalmithil
What really happened? Mia-Zoe Ab2f31f68872d2307396919612ce3c9b3fbe68d6
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the wild wolfie
Másik felem :
with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
28
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Dove Cameron
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Az álarc mögött :
Cherry

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptySzomb. Jan. 02, 2021 6:32 pm




Mia && Zoe
Az alkohol másik személyiséget kölcsönöz annak, aki iszik.


- Van valami rajtam? – kérdezem miközben végig nézek magamon, de nem veszek észre semmi furcsát. Vajon ő mit láthat, hogy így végig mért? Lehet, hogy magamat is sikerült leöntenem? Remélem nem, mert én ott még nem tartok, hogy ledobjam a ruhám. Főleg, hogy nekem nem csak egy felsőrészről lenne szó. A végén itt állhatnék alsóneműben. Bár a rózsaszín tangám és melltartóm biztos sokaknak tetszene, de nekem elég kellemetlen lenne.
- Elvarázsol és magához láncol – bólogatok nagy lelkesen.
- Imádom ezt a várost. A jövőmet is itt képzelem el, egy férjjel és sok-sok gyerekkel. Imádom a gyerekeket. Szerintem ötöt szeretnék, két fiút és három lányt. Már a sorrendet is elképzeltem, bár nem sok beleszólásom lesz, de szeretnék először egy fiút, hogy vigyázzon a többiekre. Aztán a három lányt és végül a kisfiút – felcsuklok. Nem tudom, hogy keveredtem egy ártatlan kérdésből egészen a családalapításig. Meg, hogy egy buli kellős közepén miért is tartom olyan fontosnak ezt megosztani. De még úgyse tud róla senki. Legalább kibeszélhetem most magamból mindazt, amit másnak nem mertem elmondani. Szerintem Conrad is szeretne majd gyereket, de még sosem jött fel témának. Pedig a korban is benne vagyunk. Mondjuk mindig úgy képzeltem, hogy majd az esküvő napján ráérünk.
- Nem tudom, az hol van – csak ennyit tudok hozzáfűzni. A szavait hiába hallom, értelmezni már alig tudom. Ez a pár mondat már túl sok volt ahhoz, hogy ilyen ködös fejjel is meg tudjam érteni. Nem rég költözött ide, valami városból, amit én nem is ismerek. Meg az apukájával történt valami, most az anyjánál lakik. Meg valami kishúgról beszélt. Mire nagy nehezen magamban visszaismétlem a hallottakat, eltelik egy pár perc. Közben csak mosolygok, bár kívülről nem tudom, hogy festhetek, de nem akarok hülyén kinézni.
- Nekem nincs testvérem. Egyke vagyok. De van egy legjobb barátnőm, Charlie, ő már szinte olyan, mint egy testvér. Nagyon régóta vagyunk már barátok, azóta, hogy itt élek, mindig lehet rá számítani. Szuper csaj, most lépett csak le, ő is itt volt – azt hiszem a csacsogás megint csak jobban megy, mint a hallgatás. Józanul csak abban különbözőm a mostani helyzettől, hogy akkor hallgatni is jól tudok. Figyelmesnek és megértőnek gondolom magam, ami most nem igazán akar összejönni.
- Azt én nem tudom – elgondolkozok egy percre, de csak nem jövök rá, hogy miért hagytak itt.
- Elfelejtettem – vallom be, a szemeimet is elkerekítem.
- De az biztos, hogy lánybúcsú volt – folytatnám, de pont akkor jön rám a köhögés. Azt hiszem jól jönne már az a pia, kezd kiszáradni a szám.
- Csak azt nem mondd, hogy ez rám van írva – ismét felnevetek. Kíváncsi lennék, hogy miből gondolta, hogy még sosem ittam rendesen? Gondolom ebből azt is kitalálta, hogy még sosem voltam igazán részeg.
- Akkor gyakorlott lehetsz a fogyasztásában – nézek rá csodálkozva. Míg az ő megérzése helyes volt velem szemben, én nem gondoltam volna, hogy ő pont az ellentétem, pia ügyben. Nem olyannak tűnik, mint aki minden hétvégéjét bárokban tölti. Azt hiszem már az emberismeretem is kezd cserben hagyni.
Még sosem táncoltam így egyetlen barátnőmmel sem, sőt semmilyen lánnyal. Furcsa, de mégis annyira tetszik, ahogy a keze a derekamra simul. Lehunyom a szemem és hagyom, hogy a lány és a zene vigyen magával. Nem is tudom megfogalmazni azt, amit most érzek. Talán ilyen lehet az, amikor azt mondja valaki, hogy a mennyekben érzi magát. De nem tart sokáig. Egy pillanat alatt véget is ér. Kinyitom a szemem és a lányra nézek.
- Valami rosszat tettem? – lehet, hogy neki ez már túl sok volt? Józanul lehet, hogy nekem is az lenne, de most nem így éreztem. Vagy csak attól fél, hogy a körülöttünk lévők mit fognak szólni? Tekintetemmel végig nézek a többi táncoló páron. Nekem nem tűnik, úgy, hogy bármelyiküket is érdekelné, hogy mi mit csinálunk. Ők is csak jól érzik magukat és a tömegben biztos találnánk olyanokat is, akik sokkal extrémebbek.
- Sajnálom – elkomorodok és lassan visszaindulok a pulthoz. Jobb, ha legurítok még egy italt és gyorsan elfelejtem az előbbit. Ha nem ittam volna már így is épp eleget, meg se tettem volna. Ha mégis, valószínűleg szégyellném is magam érte. Nem csak azért, mert egy lánnyal éreztem ilyen jól magam, hanem Conrad miatt is. Ő nem ezt érdemli. Vele szemben inkább kettős érzéseim vannak. Egyrészt ez tényleg csak egy tánc volt, aminek semmi jelentősége. Másrészt, nem hiszem, hogy bárki is hagyná, hogy az, akit el akar venni, így viselkedjen egy másik lánnyal vagy fiúval.


726 youtube Remélem tetszik  

made by Isaac Lestrange

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 3:52 am

To: Zoe
when we first met

Be kell vallanom, hogy elsőre el sem jut az agyamig, hogy mit is mond, túlságosan lefoglal, hogy alaposan szemügyre vegyem. Általában nem akarom kiismerni az új ismerőseimet, az teljesen elrontja az izgalmas részt, a titokzatosságot, de most mégis kénytelen vagyok azon gondolkozni, hogy ez a bájos külső egy vadmacskát takar-e, akit egy kis noszogatással elő lehetne csalni, vagy kár is próbálkozni, mert ő azoknak a lányoknak a táborát erősíti, akik már meg is tervezték a tökéletes esküvőt, megálmodták a tökéletes férjet és minden szerencsétlenben azt a férfit keresik, aki egyszerűen csak nem létezik, így a végén beérik egy "nem-olyan-borzasztó" alakkal. Nem akarok becsmérlőnek tűnni, ha így van, engem nem zavar, de azért remélem, hogy ennél jóval több van benne. Megrázom a fejem, hogy visszazökkenjek a valóságba és ne bámuljak rá úgy, mint boci az új kapura. Nem számítottam rá, hogy rögtön az elején ilyen fontos információt oszt meg magáról velem, akinek még a nevét sem tudja, de az alkohol számlájára írom. Az első gondolatom ez, aztán ahogy felfogom, hogy mit is mondott, az jut eszembe, hogy talán elárulhatnám neki, hogy én is elvesztettem egy szülőt, a másik pedig sosem volt az életem része. Még jól is esne egy idegennek felfedni a démonjaimat, aki holnap remélhetőleg semmire sem fog emlékezni, mégsem teszem. Azt hiszem, nem állok még rá készen és amúgy is, nem kéne elrontani ilyen témákkal az estét, egyáltalán nem azért jöttem, hogy lelkizzek.
– Ugyan – teszek apró mozdulatot a fejemmel jelezve, hogy nem húzta le, az arcomon megnyugtató mosoly és figyelmesen hallgatom. Vajon a nagynénje is természetfeletti? Mármint nem igazán értek a statisztikákhoz, sosem voltam nagy matekos, de New Orleansban egyáltalán nem lenne meglepő. Oké, igazából nem is fontos, épp csak felmerült bennem... – Klassz hely, igaz? Elvarázsolja az embert – azért csak nem bírom ki, hogy ne tegyek enyhe, ártatlan kis célzást, ami vagy bejön, vagy nem. A kérdésére nem válaszolok egyből, próbálok hasonlóan kielégítő választ adni és közben nem túl sok mindent elárulni, ami nem könnyű feladat. Egyáltalán nem szoktam ismerkedni. Legalábbis nem így, khm.
– Igen, de nem olyan messziről. Igazából még sosem hagytam el az államot. Tazewellben nőttem fel, aztán... apukám halála után a húgommal Rachelhez... anyához költöztünk, aki itt él. Ennek már nyolc éve – a pulton pihenő kezemet bámulom, pedig semmi érdekes nincs rajta. Nem tudom, mennyire volt feltűnő, hogy a keresztnevén neveztem anyámat. Magamban anyának hívom, pedig egyáltalán nem szolgált rá, de mások előtt épp ezért nem is jön a számra.
– Reggel biztosan bánni fogja – somolygok. – A te társaságoddal mi a helyzet, miért hagytak itt egyedül?
Nem bírom megállni, hogy ne vigyorogjak, olyan édes, ahogy az alkoholtól (gondolom, hogy attól) ilyen vicces kedvében van, egy kicsit még irigykedem is, mert én is szeretem ezt az önfeledt állapotot, de nem sok esélyt látok rá, hogy a kikért whiskym majd odasodor és együtt vihogunk a semmin. De nem baj, így legalább koncentráltabban tudok arra figyelni, hogy elcsábítsam, mert hogy még mindig ez a terv.
– Ezt valahogy sejtettem – biccentek, nem csak azért nyilvánvaló, mert tisztán kérte a tequilát, hanem egyszerűen nehéz elképzelni, hogy egy ilyen lány egy kocsmában töményt iszogasson. Valahogy a kifinomultabb koktélok, az édes ízek jobban illenek hozzá. Úgy képzelem, hogy az ajkai is édesek lehetnek. Édesek és egészen biztosan nem lehet betelni velük. Kár, hogy egyelőre semmilyen jelét nem adta, hogy az ismerkedésen kívül bármi szándéka lenne, én meg nem akarok nyomulni. Épp csak megfogalmazódik a gondolat a fejemben, mikor azt mondja, jó illatom van. Ez még mindig nem egy konkrét felkérés keringőre, de haladunk. Csak képzelem, vagy tényleg a számat bámulja? És most... te jó ég! Most már teljesen összezavarodtam. A legegyszerűbb az lenne, ha rákérdeznék, de mi van, ha épp azzal szúrnám el? Bármennyire is kínzó ez a tempó, azt meg kell hagyni, hogy izgató is. Úgy döntök, hogy nem támadom le. Bevetek mindent, de meghagyom a kezdeményezést neki. Ha egyáltalán szó van bármi ilyesmiről. Persze elhatározni könnyebb, mint megállni.
– Helyes, pia ügyben még nem tévedtem – húzom ki magam büszkén, bár lehet, hogy ezzel nem kéne kérkednem, valami alkoholistának tűnhetek tőle.
Ahogy a táncparkettre húz, teljesen elködösül az elmém, és bár úgy határoztam, hogy nem támadom le, nem bírom ki, hogy ne érintsem meg. Ha csak a kezemmel is. És mikor nem húzódik el, mikor hagyja, hogy a derekára simítsam a kezem, mikor a testünk a zene ütemére össze-összeér, teljesen elönt a forróság és egyetlen szó tölt ki mindent: még. Többet akarok, ami eddig sem volt kérdés, de ez most más. Nem elhatározás és nem is ártatlan vonzalom, ez vágy, amit vagy lecsillapítok, vagy félő, hogy menten kigyulladok. Levegő kell. Úgy húzódok el, mintha tényleg közel állnék egy tűzfészekhez.

767 words ❖ ezt csak mert aktuális ❖ már most imádom őket
[/i]

Mia Macnair
A Félhold falka vadásza
harcra teremtették
Mia Macnair



163
C szint:
Kalmithil
What really happened? Mia-Zoe Ab2f31f68872d2307396919612ce3c9b3fbe68d6
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the wild wolfie
Másik felem :
with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
28
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Dove Cameron
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Az álarc mögött :
Cherry

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 12:29 am




Mia && Zoe
Az alkohol másik személyiséget kölcsönöz annak, aki iszik.


Örülök, hogy a lány elfogadta a kabátot. Bár elől még mindig csak a csipkés melltartója fedi kebleit. De talán így már nem fog megfázni. Meg aztán így már majdnem egészen olyan, mintha csak a strandon lennénk és ő bikiniben flangálna. Ez már elég ahhoz is, hogy ne érezzem magam kellemetlenül a társaságában. Ami természetesen nem neki, sokkal inkább a majdnem meztelen testének szólna. Nem mintha nem lenne szép. Sőt, nagyon is az, de engem sosem érdekeltek az azonos neműek, meg aztán ott van a vőlegényem is. Nem hiszem, hogy a jövőben sokat változna az ízlésem és a kedvesem lecserélném egy nőre. Még akkor sem, ha az a nő, ilyen szép, mint ő.
A bókjára csak elmosolyodom. Ha lehet ezt annak hívni. Mert ahogy én nem figyeltem fel még soha egyetlen nőre, úgy nem bókolt még nekem egy se.
-Ugyan, nyugodtan meg is tarthatod – mosolygok rá a lányra.
-Richmondban születtem. Ott is éltem egészen a szüleim haláláig – kezdem a mesélést. Bár eszemben sincs elrontani az estét, de azt hiszem az alkohol kezdi megtenni a hatását. Ugyanis nem szoktam mindig, mindenkinek már az első mondatban a szüleimről mesélni, főleg nem a halálukról.
-Jó, inkább felejtsd el amit az előbb mondtam, nem akarom lehúzni az estét – teszem még hozzá gyorsan, remélve, hogy a lány figyelmen kívül hagyja azt amit mondtam.
-Utána költöztem ide, a nagynénémhez, ő nevelt fel. Most már nem vele élek, de New Orleanst nem szeretném elhagyni. Jól érzem itt magam – bár, ha Conrad azt mondaná, hogy költözünk én bárhová követném. Akár még más kontinensen is képes lennék vele letelepedni, vagy a világon bárhová. Ha arról lenne szó, még más bolygóra is elmennék vele, bár azért ennek elég kicsi az eshetőség.
- Te is bevándorló vagy, ugye? – kacsintok rá. Tőlem ezt még nem sokan kérdezték, csupán ebből következtetek arra, hogy nem itt született.
-Ó, igazán sajnálom az illetőt. Egy ilyen jó társaságot elhagyni – nevetek fel ismét. Bár még szinte semmit sem tudok a lányról, de eddig rendben van. Az a fickó vagy csaj bánhatja, hogy elaludt, de annál jobb nekem. Én legalább jól fogok szórakozni a társaságában.
A következő szavaira ismét csak elmosolyodom. Általában nagyon optimista vagyok, úgyhogy egyébként sem áll tőlem távol a mosolygás, de elképzelhető, hogy az alkohol még inkább kihozza.
- Tequilát? – kérdezek vissza. Na nem azért, mintha nem hallottam volna, csak számomra ez így egy kicsit vicces.
- Valójában igen, de nem csak azt – kuncogok.
-Még soha nem ittam… semmi töményet – bukik ki most már belőlem a bevetés. Ugyan nem tudom mi szórakoztató van ezen, de azért vicces.
Ahogy közelebb hajol, kedvem lenne beleharapni a parfümjébe, annyira tetszik. De, hogy ez az ötlet mégis honnan jött azt nem tudom.
-Tetszik az illatod – jegyzem meg. Ha jól emlékszem mintha ez egyszer fordítva már megtörtént volna. Mintha hasonló szavak, már elhagyták volna az ő ajkait is, vagy lehet, hogy csak tévedek. Viszont ahogy az ajkai szó megjelenik elmémben rá is nézek az övére.  Olyan szép, formás, nem úgy, mint az enyém.  Azok túl vékonyak, túl semmilyenek. Persze a világért se csináltatnám meg, nem szeretnék mű nő lenni. Beleharapok az alsó ajkamba. Majd azonnal el is fordulok.
Zoe, mit csinálsz? Teszem fel magamnak a kérdést. Ez most biztosan furcsának tűnhetett a másik szemében. Bámulni az ő ajkait, majd a sajátodéba harapni? Ingatom a fejem. Lehet, hogy túl sok lesz a pia.
-Tudod mit? Hallgatok rád – felelem, miközben visszafordulok. Aztán a csapostól rendelek még egy rövidet, de most sóval és citrommal. A rendelés után azonnal birtokba veszem a táncparkettet, magammal húzva a másik lányt is.
Nem gondolkozom, kikapcsolom az agyam és csak táncolok. Már tudom, hogy az előbb csak képzeltem a vőlegényem, de nem húzódom el a lánytól. Túlságosan is jó most, hogy tegyek ellene. Meg aztán ez úgyis csak egy tánc, semmi több. Ezért igazán nem lehetne rám mérges.


637 youtube Remélem tetszik  

made by Isaac Lestrange

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptySzer. Dec. 30, 2020 2:11 am

To: Zoe
when we first met

A "hű" sok mindent jelenthet, így inkább a testbeszédére és a mimikáira figyelek, hátha azok árulkodóbbak, de őszintén szólva nem leszek okosabb. Mintha kissé zavarban lenne, de simán lehet, hogy csak nincs hozzászokva ahhoz, hogy vadidegenek vetkőzzenek egy zsúfolt helyiségben félmeztelenre előtte. Talán ha pasi lennék, már megbámult volna, így viszont mindenfelé néz, csak rám nem, aztán még a kabátját is felajánlja, ami nagyon aranyos, de pont az lenne a cél, hogy ne felöltöztetni, hanem levetkőztetni akarjon. Ettől függetlenül elfogadom a farmerkabátot tőle, az ingemmel megcélzok egy közeli kukát (nem találok bele, de nem zavar senkit), és belebújok a felsőbe, de nem gombolom be, az elég furán nézne ki.
– Nagyon jó illata van – húzom az orromhoz a gallért és mélyen szívom be a kellemes illatot, amit csak egy kicsit ront el a helyiség cigaretta és alkohol bűze, ha nem lenne kifinomult a szaglásom, valószínűleg fel sem tűnne. – Köszönöm – simítok végig az anyagon és rámosolygok. – Csak el ne felejtsem visszaadni. Itt laksz, vagy átutazóban vagy? – New Orleansban az ilyesmi megszokott kérdés.
Mikor belém karol és a pult felé kezd húzni, nem tiltakozom, bár kissé meglep, hogy ilyen hamar feloldódott, azt hittem, hogy nehezebb lesz elérni nála. Talán így is lenne, ha józan lenne, de láthatóan nem az már, habár egész összeszedett ahhoz képest, hogy állítása szerint nem most kezdődött el számára az este, mert miközben a pulthoz tartunk elárulja, hogy korábban társasággal volt itt.
– Igen, az én társaságom valahol ott szundikál – intek a tömeg felé hanyagul és az orromat ráncolom, még egy kicsit mindig bosszús vagyok, de most is érvényes az ősi törvény, minden rosszban van valami jó. Ha a srác nem dől ki, nem találkozom ezzel a helyes szöszivel, ami nagy kár lenne, mert még úgy is jobban érzem magam vele, hogy talán nem vezet sehova a dolog. – Szóval benne vagyok.
Mikor a pulthoz érünk, és rákérdez, hogy mit iszok, visszafogom magam, ami egyáltalán nem jellemző, de nem akarom megkopasztani.
– Csak whiskyt. – Közben feltornázom magam az egyik bárszékre, aztán ahogy ő is leadja a csaposnak a rendelését, felszisszenek. – Minden nélkül? Most iszol bárban először tequilát? – Kissé felé fordulok és közelebb hajolok, mintha valami nagy titkot készülnék megosztani vele. – A minőségi tequilához nem is kell, de azt itt nem nagyon árulnak. A citrom meg a só arra van, hogy elnyomja az olcsó pia ízét. Szerintem próbáld ki úgy is – miközben elhúzódok rákacsintok, és visszafordulok a pult irányába, de a tekintetem végig a szöszin időzik. Sosem kellett törnöm magam, hogy elcsábítsak valakit, ami lehet, hogy nagyképűen hangzik, de mindig úgy gondoltam, hogy nem is feltétlenül a külsőmmel fogom meg az embereket, hanem a merészségemmel, mert mielőtt New Orleansba jöttem volna fele annyian sem vettek észre, mint most, pedig a külsőm nem sokat változott, ellenben sokkal merészebb, sokkal magabiztosabb lettem. Általában ez elég is, de ez a lány egyelőre semmilyen konkrét érdeklődést nem mutat felém, ami miatt kénytelen vagyok próbálkozni; odafigyelni, mit és hogyan mondok vagy teszek, és még így is fennáll a veszély, hogy nem csábosnak, hanem egyszerűen közönségesnek fog gondolni. Mondtam, általában ez sokkal könnyebb. Nagy fában vágtam a fejszém, de valahol izgalmas ez az egész.
Nevetve figyelem, kíváncsi vagyok, mitől olyan jó ez az este, de nem kérdezek rá, így sokkal titokzatosabb, mintha kitárgyalnánk. Nem barátnős csevegés miatt vagyok itt, hanem... mert jól akarom érezni magam. Én is lehúzom az italomat, épp csak fintorgok, mikor végigperzseli a torkomat, aztán hadonászva jelzem a csaposnak, hogy jöhet még egy kör. Eközben a szöszi teljesen felpörög mellettem, és a táncparkettre húz, amivel újra lenyűgöz. Egyre jobban tetszik. Nem kéretem magam, felveszem a zene ritmusát, egy pillanatra még a szemem is lehunyom, és mikor újra kinyitom, egyből ráfokuszál a tekintetem. Ez most egészen más. Nem csak ugrabugrál és tekereg, olyan, mintha nekem táncolna. Kapva kapok az alkalmon, közelebb húzódom hozzá, és megragadom a derekát. Ha nem húzódik el, még jobban hozzásimulok és vele hullámzok.

640 words ❖ ezt csak mert aktuális ❖ már most imádom őket

Mia Macnair
A Félhold falka vadásza
harcra teremtették
Mia Macnair



163
C szint:
Kalmithil
What really happened? Mia-Zoe Ab2f31f68872d2307396919612ce3c9b3fbe68d6
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the wild wolfie
Másik felem :
with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
28
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Dove Cameron
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Az álarc mögött :
Cherry

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptyHétf. Dec. 28, 2020 6:09 pm




Mia && Zoe
Az alkohol másik személyiséget kölcsönöz annak, aki iszik.


- – hirtelen szóhoz sem jutok amikor az előttem álló lány azt mondja hagyjam az inge tisztogatását és egy mozdulattal lekapja magáról. Hirtelen elkapom róla a pillantásom és a tömeget fürkészem. Aztán támad egy ötletem.
- Figyelj, kölcsön adom a farmerkabátom, nehogy megfázz, végül is miattam jártál így – majd lekapom magamról és a kezébe adom. Na nem egészen azért, mert az egészségét féltem, sokkal inkább azért, hogy mégse majdnem meztelenül kelljen tovább buliznia. Hiába teng túl bennem az alkohol, azt hiszem, hogy ehhez nekem még innom kellene. Bár ahogy elnézem ő nem tűnik szemérmesnek. Inkább a fordítottja, egy nagyon belevaló csajszi, ami én sosem leszek.
- Igen, azt hiszem rám férne még egy pohár – belé karolok, remélve, hogy nem löki el a kezem és így indulok a pult felé.
- Ha már így beléd ütköztem, mit szólnál, ha együtt folytatnánk az estét? Engem most hagyott itt a társaságom és ahogy elnézem te is egyedül vagy - lehet, hogy csak tévedek és valahonnan feltűnnek a barátai, úgyhogy jobb ezt az elején tisztázni, mielőtt még valamibe belerondítok. Én örülnék a társaságának, végtére is ez a lánybúcsúm és csak egyszer tervezek férjhez menni, úgyhogy ebből sem lesz több.
-Mit iszol? – kérdezem amikor a bárhoz érünk. Még mindig hibásnak érzem magam, amiért szinte meztelenre kellett vetkőznie.
-Én egy tequilát kérek, minden nélkül - fordulok a csapos felé, mosolyogva. Ideje egy kicsit bedurvulni, még sosem ittam töményet, ez a legjobb alkalom arra, hogy kipróbáljam. Még az is lehet, hogy tetszeni fog. Bár a tequiláról azt hallottam citrommal és sóval fogyasztják én ezt inkább kihagynám. Nem tudom mitől lenne úgy finomabb. De hosszú még azt este, legközelebb lehet azt is kipróbálom.
-Imádom ezt az estét – kiáltok fel és rámosolygok a lányra. Majd, ha megkaptuk az italunkat egy hirtelen mozdulattal lehúzom.
- Wá – rázom meg magam. Nem egészen olyan, mint a koktél, de nem is olyan erős, mint gondoltam. Bár a korábbi italok már biztosan elnyomták valamennyire az érzékelésem.
Ahogy elkezdődik a következő zene, énekelni kezdek. Megfogom a lány kezét és magammal húzom a táncparkettre. Elkezdek mozogni a zene ütemére és lassan teljesen átadom magam az érzésnek. Már semmi sem számít, csak a pillanat. A lány helyében egy pillanatra meglátom a vőlegényem és elkezdek neki vonaglani.


377 youtube Remélem tetszik  

made by Isaac Lestrange

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptyHétf. Dec. 28, 2020 3:41 pm

To: Zoe
when we first met

– Azta, kislány. Te aztán jól bírod a piát – nevet a fülembe a srác, mikor a harmadik üveget is kiürítem. A villódzó fények ellenére is jól kivehető, hogy nem teljesen őszinte a jókedve, nyilván nem pont így képzelte, mikor meghívott inni, hanem hogy egy-két pohár után már a nevemet sem fogom tudni, neki meg lesz egy jó éjszakája, reggel pedig leléphet anélkül, hogy bármit is követelnék rajta. Csak épp azzal nem számolt, hogy a vérfarkasok strapabíró szervezete gyorsabban bontja le az alkoholt, így nehezebben tudunk lerészegedni. Ezért nem szoktam egyedül inni, rámenne a gatyám is, mire oda jutnék, hogy érzek is valamit. No, nem mintha ne lennék vevő másfajta szórakozásra ezzel a helyes idegennel, de ha már egyszer felajánlotta, miért ne élnék vele? A gond csak az, hogy ő már kevésbé tűnik józannak, a feje újra és újra előre bukik, ahogy telnek a percek, és hamarosan arra leszek figyelmes, hogy teljesen beájult mellettem. Közelebb hajolok, a biztonság kedvéért leellenőrzöm, hogy él-e még, aztán elkezdek a tárcája után tapogatózni. Mikor megtalálom, kiveszem a maradék készpénzt (ami tényleg nem sok, egy taxira sem lenne elég), aztán odébb állok. Félreértés ne essék, nem valami piti tolvaj vagyok, ez a vigaszdíjam, amiért nem bírt ki még egy órácskát. Azért még egyáltalán nem adtam fel, bízom benne, hogy találok valakit, akivel még egy kicsit jól érezhetem magam mielőtt véget érne a nap. A tömegben testrészek érnek hozzám, találkozik a tekintetem pár másikkal és valaki még bele is csókol a nyakamba, aztán a mámortól ködös agyam egy pillanat alatt kitisztul, ahogy váratlanul rám ömlik valami. Értetlenül bámulom a lányt, akinek megmozdulnak az ajkai, de nem értem, hogy mit mond. Csak ajánlani tudom, hogy ne valami csúnyát, bár ránézésre nem tűnik olyannak, de a pia sok mindent ki tud hozni az emberekből, főként rossz dolgokat.
– Mi? – hajolok közelebb, hátha akkor jobban megértem, de mikor egy pillanatra elfordul, majd vissza szalvétákkal, és még meg is próbálja menteni a menthetőt, már nem kell válaszolnia. Nyilván csak elnézést kért, amit így, hogy közben az átnedvesedett ingemen keresztül tapiz, szívesen meg is adok neki. Ő sem tűnik teljesen józannak, de határozottan jobb állapotban van, mint az egyik boxban szundikáló barátom, így akár ő is lehetne az, akivel ma hazamegyek. Már nyilván, ha hajlik a dologra, de erről majd én gondoskodom.
– Hagyd csak – rázom a fejem, igazából ennek az ingnek már mindegy, szóval lazán elkezdem kigombolni. Alatta csak egy csipkés melltartó van, de még így sem én vagyok itt a legalulöltözöttebb, nem zavartatom magam túlságosan. Cinkos mosolyt villantok. – Kérsz egy másikat? – pillantok az üres poharára, de közben a reakcióját lesem.

427 words ❖ ezt csak mert aktuális ❖ remélem, tetszik What really happened? Mia-Zoe 924563040

Mia Macnair
A Félhold falka vadásza
harcra teremtették
Mia Macnair



163
C szint:
Kalmithil
What really happened? Mia-Zoe Ab2f31f68872d2307396919612ce3c9b3fbe68d6
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the wild wolfie
Másik felem :
with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
28
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Dove Cameron
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Az álarc mögött :
Cherry

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe EmptyHétf. Dec. 28, 2020 1:13 pm




Mia && Zoe
Az alkohol másik személyiséget kölcsönöz annak, aki iszik.


- Menjetek csak! Nem lesz semmi probléma, tudok magamra vigyázni – intek a távolodó csajok felé. Nem kell rám vigyázni, jól fogom magam érezni egyedül is. Pláne, hogy kezdem érezni annak a töméntelen mennyiségű alkoholnak is, amit megittam.
Bár mozdulataim már koordinálatlanná váltak, mégis próbálok a zene ütemére táncolni. Nem tudom jelenleg, hogy festhetek kívülről. De biztos nem én vagyok most a legnőiesebb. Kicsit sem bánom, most csak jól akarom magam érezni, a többi nem számít. Ahogy a zene abbamarad egy sokkal lassabb kezdődik el. Erre egyedül nem lehet táncolni, olyan jó lenne, ha itt lenne Conrad. Vajon mit csinálhat most a vőlegényem?  Biztos ő is jól szórakozik, de remélem nem legyeskedik körül a csajok. Kíváncsi lennék neki mit találtak ki a haverjai. Hova mehettek? Talán sose tudom meg, de nem is baj, hadd érezze jól magát még az esküvő előtt. Nem bánom, ha ma még félrekacsintgat, persze bizonyos kereteken belül. A félrelépést nem hiszem, hogy meg tudnám bocsájtani. Hiszen, ha valakit igazán szeretsz, eszedbe se jut, hogy mással legyél.
Őszintén megvallva, az a szexi fiúcska a bárpultnál, már jó ideje engem figyel, flörtölni próbál. De eddig nem mentem bele a játékába. Visszamosolygok rá, miközben a zene ismét átvált, egy sokkal pörgősebbre. Alig pár lépés választ csak el egymástól, ha akarna a következő pillanatban már mellettem teremhetne és együtt táncolhatnánk. Nem mintha ezt szeretném, semmi jó sem sülne ki belőle. Viszont abban nem állít meg, hogy ne incselkedjek vele. A csípőmet kezdem tekergetni, miközben a hajamba túrok és hátra dobom azt. Mélyen a szemébe nézek, majd megnyalom a mutatóujjam. Ami viszont nem csak őt készteti arra, hogy valóban elinduljon felém, de engem is, arra, hogy lelépjek a szeme elől. Nem szoktam ennyire kitárulkozni, talán sose voltam még ennyire gátlástalan.
A kezemben a koktélommal próbálok áttörni a tömegen. Visszanézek, a férfi már eltűnt. Gondolom nem fecsérli rám az idejét, keres magának valaki mást, akit hazavihet.
A nagy hátrafelé bámészkodásomnak meg is lesz az eredménye, hirtelen összeütközők egy másik lánnyal. A poharam tartalma pedig egyenesen, a ruháján landol.
- Ne haragudj! Nem akartam – szabadkozok, bár azon se csodálkoznék ha a szavaim úgy hallatszonának, mintha egy idegen nyelvet beszélnék. Csak remélem, hogy még épp érthető vagyok, bár az a sok koktél, gondoskodhatott róla, hogy ne így legyen.
A mellettünk lévő asztalról elveszek egy szalvétát. Megpróbálom vele felitatni az ismeretlen ruháján keletkezett foltot.


392 youtube Remélem tetszik What really happened? Mia-Zoe 2909147992

made by Isaac Lestrange

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

What really happened? Mia-Zoe Empty
TémanyitásWhat really happened? Mia-Zoe Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

What really happened? Mia-Zoe Empty
 

What really happened? Mia-Zoe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next