Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
TémanyitásBárpult - Page 3 EmptyVas. Jún. 04, 2017 1:31 pm



Camille & Hayley
- Pont ez az előnyöd. Senki sem nézné ki belőled, hogy meg tudod védeni magad, ezért meglepheted őket. Nem mindig rossz, ha az embert lebecsülik - magyaráztam túláradó lelkesedéssel. Emlékszem, hányszor történt meg az eddigi falkáimban, hogy néhány vérfarkas srácnak túl nagy volt a szája velem szemben, aztán persze mindig koppantak. Tény, hogy nem vagyok egy elpusztíthatatlan wonderwoman, a fizikai vagy létszámbeli erőfölénnyel sokszor én sem tudok mit kezdeni, de eddig teljesen egyedül éltem, és mégis remekül gondoskodtam magamról.
Mosolyom egyetlen pillanat töredékére az arcomra fagy, ujjaim megállnak a poháron Marcel nevének hallatán. Mintha mi sem történt volna, érdeklődő mosollyal hallgatom Cami meséjét, de közben egyre csak arra az újszerű képre tudok gondolni, ami kirajzolódott előttem az utolsó puzzle darab helyrekerülésével. Már tudom, ki ez a lány, és sikerült rendesen beletenyerelnem a darázsfészekbe - pontosabban Klaus darázsfészkébe, gyerekes politikai harcainak központi figurájába. Érdekes fordulat.
- Szörnyű, mennyire nem lehet megbízni bennük. Lefoglalja őket a bandázás, mi lányok pedig csak értetlenül pislogunk... Talán jobb is, hogy kámforrá vált, legalább idejében kiderült róla, hogy egy idióta - vállat vontam. Cami szimpatikusnak tűnt, és bár eszem ágában sem állt beleszólni Klaus cselszövéseibe, de nem akartam, hogy őt is belekeverjék. Láthatóan fogalma sem volt a város természetfeletti vonaláról, és jobb is, ha ez így marad. Nem sokat értek a vámpíros dolgokhoz, de nyilvánvalóan Cami valami aljas játék része. - A helyedben nem is töprengenék a dolgon. Ha valaki nem teper érted eléggé ahhoz, hogy felhívjon, akkor jobb, ha nem is próbálkozik többet.
Megvontam a vállam. Érdeklődve hallgattam, mi a pszichológiai szakvéleménye Klausról, és képtelen voltam elfojtani a mosolyomat. Egész jól körbeírta, ugyanakkor megerősítette bennem a kételyeimet is. Tényleg képes lenne valaki egyetlen gyermek miatt gyökeresen megváltozni? Amikor pont itt áll előttem egy újabb manipulációjának az eredménye?
- Nem, semmi baj, teljesen igazad van. Nehéz gyerekkora volt, a szülei igazi pszichopaták voltak... De ez még nem mentség arra, hogy valaki bekattanjon. A testvérei például egész normálisak - Elijah kifinomult stílusa, gyengédsége jutott egyből eszembe, amitől a tekintetem elrévedt a pohár felett, arcomon pedig ellágyult a mosoly. - Néha legszívesebben csak elhúznám innét a csíkot minél messzebbre. De hát akkor sosem jövök rá, milyen felmenőim éltek a városban, nem igaz?
"Ez van, ilyen az élet" grimasszal pillantok fel Camire. Eltöprengek a válaszát hallva, és a karórámra pillantva mérlegelem a lehetőségeket. Támadt egy jó ötletem, már csak az a kérdés, ő vevő-e rá.
- Van programod ma estére? - cinkos mosollyal oldalra billentem a fejem. Nem tudom, mikor végez a melóval, de igazából minél később, annál jobb. Éjszaka nagyobb eséllyel lépek le Klaus őrizete alól. Persze nem szerettem volna túlságosan rányomulni sem, ezért hagytam, hogy ő döntsön.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásBárpult - Page 3 EmptySzomb. Május 27, 2017 12:22 pm




Hayley & Cami





Egy röpke pillanatra ledöbbenek azon, amit mondott, de jobban belegondolva már első ránézésre látszik, hogy Hayley nem egy mimóza lélek, hanem ha kell, képes szétrúgni néhány hátsót. Legalábbis a viselkedésmintája ezt mutatja. Magabiztos és vagány, ráadásul van egy olyan sanda gyanúm, hogy a terhessége csak még erősebbé teszi, hiszen a kicsit is védenie kell, méghozzá foggal-körömmel. Lehet, jobb lett volna nyugisabb környezetben letelepedni, hiszen New Orleans nem arról híres, hogy meditációs közösség lennénk. Elég veszélyesnek titulálom a várost, ami azt illeti, de az egyszer biztos, hogy valami nagyon nem stimmel errefelé.
- Lehet, hogy még a szavadon foglak. Fenyegetésben jó vagyok, de kettőnk közt szólva...nem tudom, mennyire lennék jó a püfölésben. Van hova fejlődnöm, az biztos. - Lényegében egyszer vágtam csak valakit annyira durván orrba, hogy aztán a kórházban kötött ki, de csak véletlen baleset volt, és már ezer éve. Sőt lehet, fogalmazhatnék úgy is, hogy az illető szaladt bele az öklömbe. Na igen, durvák tudnak lenni a fősulis bulik. Amikor ismét megköszöni, mosolyogva bólintok. Örülök, hogy nem faggat. A legtöbben mindig kérdezősködnek, és igazi felüdülés most olyasvalakivel csevegni, aki tényleg semmit nem tud a múltamról. Hayley nagyon jófejnek tűnik, szerintem jól ki fogunk jönni, de azt hiszem, jobb elkerülni az idő előtti nosztalgiázást. Előbb-utóbb biztos elmesélném neki a Sean ügyet, főleg mivel nem hagy nyugodni, és nem igazán van körülöttem olyan személy, akinek meg tudnék nyílni ezzel kapcsolatban, de nem ez a megfelelő idő. Meg persze reménykedem abban, hogy nem tudja meg mástól a kifacsart verziót. Az éremnek mindig két oldala van, de a város lakói a jelek szerint nem képesek megfordítani, hogy ezt maguk is meglássák. Tudom, hogy valami történt aznap, mert Sean nem kattant volna be csak úgy, egyszerűen. Nem tudom megmagyarázni, még konkrét elméletem sincs, legalábbis olyan nincs, aminek lenne értelme...de rá fogok jönni. Nos, a jelek szerint mégsem olyan boldog Hayley kapcsolata az apával, mint elsőre gondoltam. Amikor leseggfejezi, akaratlanul is elmosolyodom.
- Lehet valaha hinni akár egy pasinak is? Mert erősen kétlem. Például itt vagyok én. Randevúzgattam ezzel a Marcellel, aztán puff...kámforrá vált. Nem hív, nem ír, pedig azt hittem, ő normális. Azért örülök, hogy nem feküdtem le vele. Így szerintem hamarabb kiheverem, hogy szó nélkül ejtettek. - Kivel mással beszélném ezt meg, mint egy szimpatikus csajszival, aki a szexuális kapcsolatok következményeinek legsúlyosabbikát tapasztalja jelenleg. Legtöbbször maximum összetört szívvel gubbaszt az ember a szobájában a tévé előtt egy nagy adag fagyival. Bár velem még sosem volt ilyen, de a statisztika szerint ez a leggyakoribb. Hayley viszont gyermeket vár. Durva. A jelek szerint nem volt betervezve, a fickó pedig jó nagy bunkónak tűnik már a két mondat alapján is, ami elhangzott róla. De legalább otthont ad nekik, és törődni akar a gyerekkel. Nos, ez a minimum.
- Remélem, valóban képes lesz szeretni a kisbabátokat. Ugyanis az alapján, amit elmondtál, nem tűnik tipikus apafigurának, és biztos nehezére esik kimutatni az érzéseit, ha ennyire be van gubózva, és csak a munka és hatalom érdekli. Valahogy sosem jöttem ki jól az ilyen egocentrikus férfiakkal. Bízom benne, hogy ha másért nem, a kicsiért megváltozik. Ne haragudj, már megint előbújt belőlem a pszichológiaszakos. - Fejcsóválva konstatálom magamban, hogy ideje lenne kicsit visszafogni magam. Folyton kicsúsznak a gondolatok a számon, anélkül, hogy kicsit megszűrném őket, mielőtt hangot adok a véleményemnek. Reménykedem abban, hogy nem sértettem vérig Hayley-t a kijelentésemmel. Mármint tekintve, hogy seggfejnek tartja a pasit, valószínűleg egyetért velem, de az teljesen más, ha egy vadidegen mondja ki a véleményét, mint az, hogy ő kedvére szidja a fickót, aki felcsinálta.
- Ne aggódj, tartom a számat. Viszont neki határozottan terápiát javasolnék. Rohadt stresszes lehet az élete. És azt hiszem, átérzem a helyzeted a bonyolult élet terén. Hasonló cipőben járunk. Majd szólj, mikor alkalmas, és nekiláthatunk a könyvek átnyálazásának. - Látom, hogy már nagyon mehetnékje van. Gondolom, attól tart, hogy a pasi már keresőcsapatokat küldött utána. Elképesztő, mennyire túlaggódik mindent a fickó ahhoz képest, hogy a jelek szerint nem nagyon törődik Hayley-vel. Mindegy, ha mennie kell, megértem. Telefonon úgyis egyeztetünk.



Melissa Hanley
Nephiel
angyali kiválasztott
Melissa Hanley



163
C szint:
Kalmithil
Bárpult - Page 3 Tumblr_inline_o21ntyGQX51tae3h3_250
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
1
Titulus :
¤ selfless angel
Másik felem :
✧ who knows?

Bárpult - Page 3 Tumblr_p5yhgbXdek1vx8796o5_r1_400
Ennyi éve vagyok a világon :
36
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✧ kristin kreuk
Tartózkodási helyem :
✧ mystic falls
Keresem :

Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásBárpult - Page 3 EmptySzomb. Május 20, 2017 3:22 pm



Camille & Hayley
Széles mosollyal könyvelem el, hogy Caminek nagyon is jó a humorérzéke. Szeretem az ilyen nőket, akik talpraesettek, leleményesek, és a rossz helyzetekből is képesek kivágni magukat humorral. Én biztosan beleőrülnék egy ilyen munkába, és előbb vagy utóbb a kedves vendégek fején törném szét a rendelt italt. Cami viszont képes megőrizni a mosolyát, még ha eközben legbelül a pokolba is kívánja az összes alkoholista barmot. Ez bejön, bizonyos értelemben Rebekahra emlékeztet, habár kettejük jellemét tekintve ki is merülnek ennyiben a hasonlóságok.
Együttérző pillantást küldök utána, és visszafordulok a kólához. Végre egy lépés előre! Még ha csak apró is, és tétova, legalább mozgásba lendültem, nem kell tovább toporognom egy helyben, azt várva, hogy valamelyik Mikaelson fivér végre méltóztasson megszánni kitüntetett figyelmével, és segítsen már a családom utáni kutatásban. Nem, végre a kezembe vettem a dolgokat, és lőn - siker!
- Ha valaha gondot okozna, csak szólj! Ismerek pár fájdalmas fogást - somolyogva pillantok fel rá. Cami olyan típusnak tűnik, aki tényleg meg tudja védeni magát, de biztos vagyok benne, hogy nem annyira harcias, mint mondjuk én. Hiszen csak egyszerű ember, akit keretek közé szorít saját sebezhetősége. Talán tudnék neki mutatni pár új fogást, ráadásul ez újabb alkalom lenne rá, hogy összeüljünk és segítsen a kutatásban. Csak azt sajnáltam, hogy nem kérdezhetek rá nyíltan: mondd csak, nem hallottál valamit a vérfarkasokról, akik annak idején a Francia negyedben éltek? Pedig mennyivel könnyebb lenne!
- Tényleg nagyon hálás vagyok, Cami - ismétlem meg széles, magabiztos mosollyal, kissé bűntudatosan. Úgy tűnik, neki sincs egyszerű élete, mégis teljes mellszélességgel támogat egy idegent némi önjelölt kutatómunkában... Egyre jobban kedveltem. Nem is sejti, mennyire fontos nekem ez az egész ügy.
Meglepetten borítom a pocakomra a kezem, ahogy témát vált. Ahhoz képest, hogy már látszódik rajtam a terhesség, nem szoktam hozzá, hogy erről kérdezgessenek - hiszen akikkel mostanában lógok, javarészt férfiak vagy őrült boszorkányok, akik mindenről tudnak, ami velem kapcsolatos. Milyen furcsa olyasvalakivel találkozni, aki még tényleg hisz a boldog párkapcsolatban és az átlagos babavárásban.
- Nos, ez egy kissé... bonyolult
Nem is tudom hirtelen, hol kezdjem. Eláruljam-e neki, hogy a lányom csak egy futó kaland eredménye, egy csoda, akit egyáltalán nem terveztünk, és hogy az apjával való kapcsolatom kimerül annyiban, hogy fogva tart a saját rezidenciáján, ellenben a bátyja már sokkal kedvesebb hozzám, és igen, vele nagyon is várjuk a csöppség születését...
Végül inkább úgy döntök, beérem egy rövidebb verzióval.
- Az apja egy seggfej. Leköti a megrögzött munka- és hatalommániája. Ha valaha is azt ígéri neked egy pasi, hogy soha semmi esetre nem történhet baj, ne higgy neki. A védekezés tényleg fontos - szarkasztikus mosollyal meghúzom a kólámat, mielőtt folytatnám, némileg ellágyulva. - De igen, tényleg boldogok vagyunk. Eleinte ő egy kissé nehezen viselte a hírt, de mára már megbarátkozott a gondolattal, hogy apa lesz... Még ha nem is vagyunk együtt, egyfajta szövetségre léptünk: mindent megteszünk a gyermekünkért, hogy biztonságban és szeretetben nőhessen fel. Ez a szülők dolga.
Ezért kell megtalálnom a családomat. Nem hiszem, hogy Klaus mellett biztonságos élete lehetne a kicsinek, hisz még arról sem győzött meg teljesen, hogy szereti őt.  Elijah többet gondoskodik rólunk, mint ő maga.
- Az életem elég bonyolult - teszem hozzá sietve, hátha megleptem picit Camit. Sajnálom, hogy a részletekbe nem avathatom be, de nem hiszem, hogy örülne, ha ő is belekeveredne ezekbe az őrültségekbe.
Az órámra pillantva megállapítom, hogy lassan ideje lenne mennem. Az, hogy eddig még senki sem indult a keresésemre, még több okot ad a gyanakvásra, mintha már az ajtóban toporognának utánam. Érzem, hogy valami rossz van készülőben, úgyhogy jó lenne minél előbb elé menni.
- Nem bánnád, ha ez az egész dolog - bökök itt a pultra, a találkozásunkra és a telefonszámcserére is egyaránt értve - köztünk maradna? Elég paranoiás típus, nem szereti, ha kimozdulok otthonról. Nem szeretném, hogy feleslegesen főjön a feje...
Azt meg pláne nem, hogy megpróbálja keresztbe húzni a tervemet. Szükségem van Camire, és ha a nyomozásunk nem is halad semmit, legalább remek beszélgetőpartnerre leltem benne.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásBárpult - Page 3 EmptyKedd Május 02, 2017 3:56 pm




Hayley & Cami





Szavain jót mosolygok. Látom, ő is olyan "emberbarát", mint én. Mármint én tényleg szociális személyiségnek tartom magam, de csak azokat kedvelem, akiknek van agysejt a fejükben. Itt nem sok ilyet találni. Szóval marad a gúnyolódás. Így nekem is könnyebb elviselnem, hogy órákon át figyelgetem az alkoholizmus posványában egyre mélyebbre süllyedő illetőket, miközben az üres poharukat nyomják elém, hogy töltsem újra. Mikor felém nyújtja a kezét és bemutatkozik, továbbra is mosolyogva fogok vele kezet, a szemem sarkából pedig konstatálom, hogy az egyik vendégnek kiürült a pohara, és nem képes befókuszálni a pultot, így heves gesztikulálások közepette próbálja a tudtomra adni, hogy szomjas.
- Nagyon örülök, Hayley. Ahogy annak is, hogy ennyire érdekel a város történelme. Egy fél pillanat, segítek az úrnak, hogy tovább zuhanhasson az IQ-szintje. - Szemforgatva indulok el az asztal felé egy kancsó sörrel, hogy teletöltsem kiürült poharát. Mikor visszaérek az imént megismert lányhoz, válaszolok az imént feltett kérdésére.
- Sajnálom, hogy ennyit kellett fáradnod. Látod, rögtön ide kellett volna betérned, és akkor nem kell olyan sokat sétálnod. És igen, ez remek ötlet. Telefonon legalább könnyebben egyeztetünk, és legfőképp nem ilyen környezetben. - Mutatok körbe a részeg-egyesületen, akik most látom csak, milyen tökéletes kört formálnak az ülésrendjüket figyelembe véve. Mégsem veszik észre egymást, csak merednek bele a nagyvilágba, miközben minden bizonnyal a sanyarúnak titulált életükkel vannak elfoglalva. Pedig lehet, jót tenne nekik is, ha kirángatnák magukat és egymást ebből az állapotból. Nagyszerű, megint előjött belőlem a pszichológus.
- Nos, igen...páran próbálkoznak, főleg, amikor már eljutnak abba az állapotba, hogy a saját nevüket sem tudják, de szerencsére profi vagyok lekoptatásban. - Vigyorgok rá, miközben legurítok egy pohár vizet. Sűrűn jutok el a kiszáradás közeli állapotba, mert elfelejtek a munka és az elmélkedés közben inni. De egy ideje már igyekszem jobban odafigyelni, mert még egyszer nem óhajtok itt, a bárban elájulni. Igen, megtörtént, de nem szívesen emlékszem rá vissza. Ahogy arra sem, hogy három gyilkos leheletű alak igyekezett keltegetni. Rémálom. Hayley kérdését hallva az arcomra fagy a mosoly egy pillanatra, de sikerül összeszednem magam, és reményeim szerint értelmesen válaszolnom.
- Hidd el, nagyon szívesen segítek. Nem sok embert ismerek a városban...vagyis ez így nem teljesen igaz. Itt nőttem fel, igen...csak pár éve elköltöztem, mert nem bírtam itt maradni, meg ugye ott volt a főiskola. Most viszont muszáj volt hazajönnöm. Az emberek...nos, nem különösebben kedvelnek egy ideje, és még enyhén fogalmaztam. Ma már nem én vagyok errefelé a legnépszerűbb. A meló pedig...mit is mondhatnék? Őszintén szólva elég pocsék, de szükségszerű, szóval nem panaszkodom. - Nem tudom, hogyan kéne szóba hoznom a bekattant öcsémet, aki kilenc emberrel végzett, mielőtt megölte volna saját magát is, és ezek után New Orleansban mindenki másképp kezdett nézni a családomra és rám. Örülök, hogy végre valaki normálisan képes szóba elegyedni velem, és nem lenne jó, ha most ezzel hirtelen fordulna a kocka. Inkább témát váltok. Öt perc ismeretség után valóban jobb, ha nem mászom bele a Sean témába.
- És te? Látom, hamarosan bővül a család. Hány hónapos terhes vagy? Biztos boldogok vagytok a pároddal. Ne haragudj, nem akarok tapintatlannak tűnni a kérdéseimmel, csak...imádom a kisbabákat. - Mintha olyan sokkal hozott volna már össze a Sors. Az viszont biztos, hogy nagyon édesek és ölelgetni valóak, és le merem fogadni, hogy Hayley-ék már nagyon várják az érkezését.



Melissa Hanley
Nephiel
angyali kiválasztott
Melissa Hanley



163
C szint:
Kalmithil
Bárpult - Page 3 Tumblr_inline_o21ntyGQX51tae3h3_250
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
1
Titulus :
¤ selfless angel
Másik felem :
✧ who knows?

Bárpult - Page 3 Tumblr_p5yhgbXdek1vx8796o5_r1_400
Ennyi éve vagyok a világon :
36
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✧ kristin kreuk
Tartózkodási helyem :
✧ mystic falls
Keresem :

Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásBárpult - Page 3 EmptyKedd Ápr. 25, 2017 9:25 pm



Camille & Hayley
A szöszi válaszát hallva tekintetem újfent a mulatozó társaságra emeltem, mielőtt még egy halvány mosollyal visszafordultam volna az italomhoz. Ő biztosan jobban ismerte nálam a helyieket, de én nem sok potenciált láttam bennük... inkább csak tömény életképtelenséget.
- Nos, nem hibáztathatjuk őket azért, amilyenek. Ők választották. Valószínűleg ennyi telik tőlük, semmi több. - megvontam a vállam, és kortyoltam egy jó nagyot a kólámból. A kísérlet, hogy megpróbálom alkoholnak képzelni, nem jött be - annyira még nem voltam sajnos pihent, a kóla pedig akkor is kóla marad, ha fejre állok.
Érdeklődő pillantással mértem végig a szöszit - Cami, mint később kiderült -, amikor felhozta, hogy tudna nekem segíteni a kutatásommal kapcsolatban. Csodálkoztam a segítőkészségén egy vad idegennel szemben, ugyanakkor örültem, hogy végre találtam egy értelmes embert, aki nem csak bambán éli az életét New Orleansban, hanem mutat némi hajlandóságot a történelme iránt is. Így hát a gyanakvásom elég hamar elillant, és a helyét egy széles, fülig görbülő mosoly vette át.
- Az nagyon szuper lenne... Cami! - tettem hozzá, majd átnyújtottam a kezem a pult felett, hogy kezet fogjak vele. - Hayley vagyok.
Ha elfogadta a felé kínált kacsómat, csajosan megráztam, majd ujjjaim újból a poharamra kulcsolódtak, merengve megnedvesítettem ujjhegyeimet az üvegre kicsapódott párán.
- Életmentő lennél! Már komolyan lejártam a lábam, teljesen feleslegesen... Mi lenne, ha megadnám a számom? Gondolom, elég sokszor hallod ezt a kérdést... - jegyeztem meg kaján vigyorral az arcomon. Mindig meglep, mennyire fásult ez a város, pedig úgy vettem észre, a turisták kifejezetten szerették New Orleanst. Főként a dilis boszi-bemutatók és kísértethistóriák miatt, melynek valóságtartalmáról a leghalványabb fogalmuk sem volt. A zsebembe túrva előkerítettem pár aprót, majd a kóla árának megfelelő összeget a pultra csúsztattam. Nem terveztem egynél többet inni, hiszen sejtettem, hogy újdonsült családom nem hagy lehetőséget hosszabb idejű láblógatásra. Találtam egy blokkot, annak a hátuljára felfirkantottam a mobilszámomat, és az apró mellé csúsztattam egy kacsintás kíséretével.
- Tényleg sokat segítenél vele. Hálám üldözni fog! Ezek szerint te itt nőttél fel, New Orleansban? - érdeklődtem. Nem is tudom, mikor csevegtem utoljára Rebekah-n kívül bárki korombeli nővel. Egész üdítően hatott rám a társasága, így hát igyekeztem kiélvezni. - Milyen a meló?
Cinkos mosollyal böktem a pultra. A sok furcsa vendég ellenére irigyeltem, hogy neki legalább van munkája, és nem döglik bele a semmittevésbe és a láblógatásba. Nincs másokra utalva, mint egy bizonyos terhes vérfarkas csaj.
Hát ja, elég nagy szívás, pedig mások ölnének érte, ha két dögös vámpír felügyelete alatt kellene élnie.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásBárpult - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 20, 2017 12:13 am




Hayley & Cami





Mostanában furcsa napjaim vannak. A szokottnál is furcsábbak. Nem is tudom. Néha úgy érzem, percek esnek ki az életemből. Egyre kongóbb ürességet érzek, és nem tudom hova tenni ezt az egészet. Egyik nap még eltökélt szándékom Sean halála ügyében a legapróbb kavicsokat is felforgatni nyomokért, most meg kimegyek a temetőbe, meglátom, hogy azt írták a sírjára, hogy "gyilkos", és még csak a sírógörcshöz közeli állapotba sem keveredek? Mi folyik itt? Nem érzek semmit. Kieran bácsit ugyan beavattam a dologba, de nem sokat segített. Sokkal nyugodtabban alszom, mint régen. Ezt sem tudom felfogni. Mint derült égből villámcsapás, minden megváltozott. És nem tudom eldönteni, hogyan érzek ezzel kapcsolatban. Pontosabban vegyesek az emócióim...igen, azt hiszem, ez a jó szó. Egyrészt elképesztően idegesít, hogy ilyen hirtelen változott meg körülöttem minden, sőt én magam is. Ez nem jellemző rám. És bárhogy erőlködöm, nem vagyok képes fájdalmat érezni. Mintha...hipnotizáltak volna, vagy valami. Másrészt viszont megkönnyebbülést érzek. Úgy tudnám körülírni, hogy levettek egy ólomsúlyt a vállamról. Ettől viszont pocsékul érzem magam, mert tudom, hogy nem helyénvaló csak így, egyszerűen továbblépni. Nem hagy nyugodni, hogy valami konkrét oka van ennek a hatalmas változásnak. Majd jobban odafigyelek, hátha feltűnik valami. Viszont nem egy nap alatt fogom megváltani a világot, jelen pillanatban a bárban ücsörgő vendégekre kell figyelmet fordítanom. Szerencsére nincsenek sokan, és mivel ez egy elég laza nap, igenis megengedhetem magamnak, hogy máshol járjanak a gondolataim. Már épp visszaevickélnék az elméletgyártós üzemmódomba, amikor egy fiatal nő lehuppan elém. A rendelésén jót mosolygok, pláne, amikor meglátom, hogy valami dudorodik a ruhája alatt. Azonnal nyilvánvalóvá válik az előbbi "nyelvbotlása" gyors kijavításának oka. Küldök felé egy gyors mosolyt, aztán kitöltöm neki a kólát. Kérdésére körbepásztázom a tekintetemmel a bent ücsörgő félrészegeket.
- Ugye, milyen szánalmat keltő látvány? Ha tudnák, mennyi potenciál lehetne bennük, ha nem ivásra és önsajnálatra pocsékolnák az idejüket. - Kissé szarkasztikus vagyok? Meglehet. Néha nem is értem, miért jöttem ide csaposnak. Mármint de, tudom, hiszen praktikus és anyagi vonzata van a dolognak. Na jó, nem leszek hipokrita, hiszen ha úgy van, én sem vetem meg az italt. Néha jó búfelejtő. Jelenleg például azt a Marcel fickót kéne elkezdenem kiheverni. Valamiért nagyon a szívemre vettem, hogy jó pár napja nem keresett. Pedig korábban magasról tettem rá. Igen, például ezt sem értem. Miért törődöm vele? Még csak nem is az esetem. Különös. Mindegy, most inkább fókuszáljak a kedves mosolyra. Még sosem láttam itt ezt a lányt, de határozottan ő a legszimpatikusabb, aki jó ideje betért a Rousseau's-ba. A kérdése egy röpke pillanatra meglep, hiszen még sosem jött senki hozzám kulturálódás céljából, mindig csak a "tölts még" szlogent hallgatom.
- Nem hiszem, hogy egy történészprofesszornak van elég ideje itt vedelni, de történetesen jó embert kérdezel. A családom birtokában van néhány régi kötet, és bizonyára New Orleansról is porosodik valami a polcon. Majd megnézem neked, ha gondolod. Amúgy Cami vagyok. - Igen, végre egy értelmes beszélgetés, ami már nagyon rám fért.



Melissa Hanley
Nephiel
angyali kiválasztott
Melissa Hanley



163
C szint:
Kalmithil
Bárpult - Page 3 Tumblr_inline_o21ntyGQX51tae3h3_250
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
1
Titulus :
¤ selfless angel
Másik felem :
✧ who knows?

Bárpult - Page 3 Tumblr_p5yhgbXdek1vx8796o5_r1_400
Ennyi éve vagyok a világon :
36
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✧ kristin kreuk
Tartózkodási helyem :
✧ mystic falls
Keresem :

Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásBárpult - Page 3 EmptyKedd Ápr. 18, 2017 4:26 pm



Camille & Hayley
El sem hiszem, hogy megszöktem!
Klaus irtó pipa lesz, ha rájön - ha szerencsém van, egy pohár itallal le tudok gurítani, mielőtt még felbőszült vámpírok vetődnének rám minden sarokból, hogy visszaráncigáljanak a szobám négy fala közé. De egyszerűen képtelen vagyok otthon ülni! Most, hogy megtörtük végre azt a nyavalyás átkot, és az életem nincs hozzákötve Sophiéhoz, nyugodtan kimozdulhattam a házból, hogy folytassam a családom felkutatását. Mármint kimozdulhattam volna, mert Klaus az Klaus, és mióta kiderült, hogy a gyerekünk egy csodabébi, akit a fél város ki akar nyírni, a leendő apuci egy kicsit paranoiás lett. A szokottnál is jobban, úgy értem. Elijah meg persze adja alá a lovat, mert számára a család az első, blablabla, én meg üljek otthon szépen egész nap és kötögessek csendben, mint egy szófogadó kismama, a mocsárba száműzött családom meg majd úgyis házhoz jön.
Meg egy frászt!
Tekintetem körbejárt a bent lévőkön, miután belöktem a bár ajtaját. Néhány fura alak, de első látásra sehol senki pszichopata - remek! Megnyugodtam némileg, de azért éberen a pulthoz sétáltam, és a bárszékre lehuppanva stíröltem tovább a tömeget.
- Egy gint. Mármint - kaptam sietve észbe, meg a fejemhez is, ahogy ráeszméltem a tévedésemre. -, kólát. Kólát kérek szépen.
Tekintetem a szöszi pultosra rebbent, kínos mosollyal. Milyen gáz már, ha az ember elfeledkezik róla, hogy kismama, nem igaz? Pedig mostanság egyre ritkábban fordult elő velem, mivel a pocakom kezdett terebélyesedni, látható jelét adva, hogy növekszik odabent valaki. Kezem öntudatlanul is a hasamra vándorolt, szeretetteljesen megcirógattam a kis domborulatot. Ahhoz képest, hogy elsőre nem akartam, már egészen megbarátkoztam a tudattal, hogy anya leszek. Pont ezért nem adhattam fel a keresést; nem szeretném a Mikaelson családot bármiben is kritizálni, de valljuk be: a gyerekemnek rendes, igazi, összetartó, békés családra lesz szükségem, ahol a rokonai nem döfködnek egymásba tőröket és nem áskálódnak egymás mellett.
- Eseménydús nap, nem igaz? - szólítottam meg ismét a szöszit, fejemmel a bent lézengők felé bökve, akik látszólag vagy halálra unták magukat, vagy épp Buddhát készültek üdvözíteni a poharuk felett. Egy élmény lehet itt dolgozni, főleg ilyen érdekes vendégekkel. - Mondd csak, nem tudod véletlenül, hol olvashatnék bővebben a város történelméről? Tudod, rég nem jártam errefelé, és kíváncsivá tett egy-két dolog... Azt reméltem, a törzsvendégek közt akad talán... nem is tudom... néhány történész professzor.
Barátságos mosolyt villantottam rá, és ha megkaptam a kólámat, egyből belekortyoltam. A testem zokogott az alkohol után, de mint felelősségteljes anyuka, kénytelen voltam beérni valami mással. Képzeld azt, hogy gin, Hayley, csak képzeld azt!
Bár a mai napot a kutatásnak szántam, a városi könyvtárban semmi érdekeset nem találtam. Nem tartom kizártnak, hogy írnak benne a falkámról, de olyan volt belépni a könyvekkel tömött szekrénysorok közé, mintha tűt keresnék a tűkazalban. A recepcióshoz meg mégsem mehettem oda, hogy: szia, nem tudod véletlenül, hol találok bármi írott forrást arról, mi történt a vérfarkasokkal, akik pár évtizeddel ezelőttig a várost uralták? Nem, kénytelen leszek más forrást keresni, a szóról szóra terjedő pletykáknak pedig mindig is a bárok és egyéb szórakozóhelyek voltak a melegágya. Így hát nincs más dolgom, míg végiginni a délutánt, már amíg még megtehetem, és a fiúk rá nem jönnek furfangos szökésemre.



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásBárpult - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 15, 2017 9:52 pm

Bárpult - Page 3 Vo106l10

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Bárpult - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Bárpult - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Bárpult - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásBárpult - Page 3 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult - Page 3 Empty
 

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult és székek