Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásKol Mikaelson EmptySzer. Május 24, 2017 2:21 pm


Kol Mikaelson

Játsszunk egy játékot, amelyben én leszek a gyilkos..


Becenév

Ha tudsz becézgetni, akkor minden elismerésem a tiéd!

Titulus

The Wily Fox.

Születési hely, dátum

A régi Mystic Falls egykori területén, a 10. században valamikor.

Faj

Witch.

Átváltozás

Esther által, 1001 őszén.
Ez egy igencsak régi história, kérlek, kikerekítve egy kis büszkeséggel, és némi irigységgel. Ugyanis a szüleim -, már ha nevezhetem annak őket -, sosem jöttek ki igazán jól a vérfarkasokkal, ám, ennek ellenére nem költöztünk el a területről, sőt addig tetéződött a baj, míg a drága fivérem; Henrik, halottá nem vált. Innentől kezdve érthető módon, anyánk alkotott egy nagyszerű varázslatot.
Nem volt több mágia, csak a színtiszta gonoszság. Vér követte a vért, áldozatok, amerre csak megjelentünk.
Egy normális szülő hogyan képes szörnyeteget teremteni a gyermekeiből?
Ám, semmi probléma. Én megbékéltem önmagammal, sőt egészen jól kijövök a személyiségemmel. Volt idő bőven gondolkozni is, hisz az alvás egy tőrrel a mellkasodban, hmm.. igazán felemelő érzés!
Na meg persze, időközben, a drága kis Gilbert-ék is eltettek láb alól. Megszabadítva a csodálatos egyéniségemtől a világot. Mindenesetre, most mindenki pórul jár, hisz újult erővel térek vissza, de nem... nem ám, ősi vámpírként, hanem boszorkány formában, és ez alkalommal, még anyám se korlátozhat.

Család

Esther Mikaelson - Az áruló anya, aki a vétkei ellenére sem bánt meg semmit.

Mikael Mikaelson - A féltékeny apa, aki dühkitörési problémákkal küszködött.

Henrik Mikaelson - Az elvesztett testvér, akit a vérfarkasok öltek meg.

Freya Mikaelson - Szintén elvesztettük.

Finn Mikaelson - Anyuci kisfia, aki sosem bírt elszakadni a szoknyától.

Klaus Mikaelson - A tőr üzem vezetője, aki mindig gondoskodik róla, hogy egy szép kis koporsóban igazán jól érezd magad, a mellkasodból kiálló tőrrel.

Elijah Mikaelson - A családi megváltó, aki szentbeszédeket tart a templomban.

Rebekah Mikaelson - A naiv kislány, aki már első pillantásra szerelembe esik, és vakul követi Niket, ha már ő egyet csettint.

Igen, igazán jól érezhető, hogy gyermekiesen is haragszom mindenkire. Még, ha nem is értesz velem egyet, akkor is... hiszen ezt nevezni családnak? Inkább élném a saját életemet, köszöntem!

Play by

Mr. Nate Buzolic.





Ez az én történetem...

Az én történetem csak a halál után kezdődik el...
Tudod mi az igazi fájdalom? Éveken át feküdtem magányosan egy koporsóban -, a saját tökéletes kis társaságomban. Évekig ismétlődve szúrt szíven egy nyamvadt tőrrel a saját fivérem, de egyszer sem fájt... egyszer sem éreztem azt az égető érzést, mint akkor, és ott. A konyhában voltam Jeremy-vel, készen állva arra, miszerint megfosztom mindkét karjától. A pillanat hevében már csaptam is le a bárdot, de megjelent azaz idegesítő kis... Gilbert lány, és elrontotta a pillanat legjobb varázsát. A bárd éle könnyedén elvágta Jeremy csuklóján a szíjat, engem pedig Elena sikeresen sarokba szorított. Nem sokkal később jött a verbéna.. az egész testemet szinte lángokba borítva marta, de ők.. ők persze nem álltak meg itt. Már így is üvöltöttem a szenvedéstől, míg másrészről a haragtól. Az a bizsergő érzés, ahogy a verbéna ellepi a bőröd felületét... ne akarjátok megtudni. Aztán meg az a mindent elsöprő fehér tölgyfakaró, amit céltudatosan, és pontosan a mellkasomba szúrt. Őszinte leszek, ha azt mondom, hogy halhatatlanként sosem gondoltam a halálra? Pedig volt ellenünk fegyver.. mindig is tudtam, hogy van, de nem gondoltam volna, miszerint pont... pont én leszek az, aki meghal, és mégis. Lángokba borult testtel, szép lassan a biztos halál karmai közé kerülhettem. Ajánlom, ne akarjatok meghalni a lelki béke megtalálásáért. Semmi értelme..

Hiszen minden szál egyhez vezet...
A halálom után átkerültem a másvilágra. Bolyongva megannyi tébolyult lélek között. Senki sem talált rá a boldogságra, avagy a nagyszerű befejezésre. Mindenki sírt, rítt, vagy netán feledett. Nem volt béke, sem nyugalom. Csak az őrjítően tátongó űr, amely majd kitépte a mellkasodból a szíved. Üresség, kegyetlenség, magány... Tudod te milyen érzés egyedül lenni, s elhagyatottan várni a megváltást? Imádkozva és remélve a jobbat, míg nem.. igazából nem kapsz semmit. Létezel, de mégsem, lézengsz a könyéken, de ott sem vagy, láthatsz, sőt hallhatsz, de mindhiába, mert egy szellem vagy. Igen, jól olvastad, szellem.. Egy elveszett lélek, aki bármit megadna azért, hogy élhessen.
Egész eddigi életem alatt csak egy valamitől féltem igazán, és az a halál. Nem akartam egy szép napon eltűnni a földről, s megszűnni ezáltal végleg. Imádtam az életet, amit adott nekem. Megpróbáltam külön élni tőlük, de Klausnak nem tetszett, s mert mindig bezárt, nos még szép, hogy lázadtam. Lázadnom kellett, hogy észre vegyenek, hogy...
De mindenek ellenére bosszút esküdtem. A kis Gilberték és a családom tagjai ellen! Nem úszhatják meg szárazon... azt, hogy ezt művelték, nem de?
Mindenesetre naivan kergetem az álmot, hogy egy szép napon visszatérhettek. A lassan telő idő pedig, egyre inkább azt hozta magával, hogy innen nincs is kiút. S ez maga a pokol!

S amikor a legkilátástalanabb a helyzet...
Fogalmam sincs mennyi idő telt el, de arra színtisztán emlékszem, hogy anyám felkeresett. Vele volt természetesen Finn is. Próbált meggyőzni a nemes kis szándékairól, sőt magáról arról, hogy szüksége van rám. A család egyesítését fontolgatta, avagy magát az elpusztítást, ugyanis.. szörnyetegeket teremtett. S erre miért csak a halálában ébredt rá?
- Kol... - Anyám hangja az idő eltelte után is ugyanolyan volt, szinte meg se törte az ittlét. Kiszámítható, manipulatív, és gyengéd maradt, mintsem régen, mintha tényleg törődne velünk. - ...akkor áll az ajánlat? - Tekintetében megcsillant valami különös fény. Éreztem, hogy szüksége van rám, mint szövetségesre. Félre akarta állítani a teljes családot, és én osztoztam a véleményén, de a saját módszereimmel, ugyanis az ő játéka mindig, nos annyira hideg volt.. Lehetőséget akart adni a gyermekeinek, de én.. én nem akartam kegyelmet adni nekik. Mindnek pusztulnia kellett!
- Elfogadom. - Bólintottam rá egy ravasz kis félmosollyal, amire Finn oldalra döntött fejjel szemlélt. Volt valami gyanakvó a pillantásában, de én mégsem vettem magamra. Egyetértettem egy mértékig velük, de egy másik szemszögből meg mást akartam.. - Mond csak, anyám, van már terved is? - Kérdeztem titokzatos kíváncsisággal fürkészve őt, és innentől kezdve elindulhatott a játszma..

Pontosan, akkor találsz rá a megoldásra..
Cselek, trükkök, játékok.. Mind-mind egy apró momentum, amely magához a győzelemhez vezet. Csak úgy állhatnak össze a kirakó darabkái, ha megtanulsz lépést tartani, s mindig az ellenség előtt járni. Számomra most az ellenfél az anyám volt, s készen álltam bármit bevetni a siker érdekében.
Elsődlegesen visszahozott az élők közé, a saját kis szexi testembe. Az első napon el se tudtam szakadni a tükörtől, hiszen annyira hiányzott, miszerint láthassam önmagam. Na jó! Kissé túlzásba estem, de hát elég csak rám nézni... tökéletes vagyok minden irányból. Plusz előnyt kovácsolhattam a személyemnek, ugyanis nem vámpír voltam, hanem boszorkány. S mivel senki sem tudta, hogy élek, ezért... bőven okozhattam meglepetést a drága kis testvéreimnek.



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Kol Mikaelson Empty
TémanyitásKol Mikaelson EmptyCsüt. Május 25, 2017 7:36 pm


Elfogadva

Mr. Mikaelson

Örülök, hogy hamar megoldást találtunk a problémára és őszintén mondom, nagyon jó ET-t sikerült összeraknod és összehoznod!  Kol Mikaelson 3808243726 Bevallom, Kolt sosem szerettem - legalábbis a TVD-ben nem. De azt hiszem, itt majd lesz lehetőségem megkedvelni a karaktert, mert hát... egy játék mégiscsak másabb és itt közelebb tudnak hozzánk kerülni. Kol Mikaelson 2909147992
Kíváncsi leszek a testvéreid, különösen Klaus arcára, amikor betoppansz újra az életükbe. És hát, azt hiszem, nekem is van okom félni tőled... ne bánts nagyon, ha majd összefutunk!  Kol Mikaelson 165619248

Jó játékot, és ne felejts el foglalózni!


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Kol Mikaelson Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Kol Mikaelson Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Kol Mikaelson Empty
 

Kol Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kol Mikaelson
» Kol Mikaelson
» Klaus Mikaelson
» Rebekah Mikaelson
» Elijah Mikaelson