Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásTatia Petrova EmptySzer. Jún. 07, 2017 8:11 pm


Tatiana Petrova

Once upon a time


Becenév

Neked csak hölgyem

Titulus

The girl who was killed by love

Születési hely, dátum

1000-es évek tájékán, Mystic Fallsban

Faj

Ember

Átváltozás

Már én se tudom.

Család

Az már egy másik történet.

Play by

Nikolina Konsztantinova Dobreva





Ez az én történetem...

Once upon a time, there was this girl. Naive. Kind hearted. Innocent. But life scared her and made her lose herself.


Még az ezres évek tájékán születtem egy faluban, ami egy erdőmélyén volt eldugva. A kis községben a családomat, a Petrova család tagjait jómódú, nemes emberekként tartották számon. Mindenki mindenből a legjobbat akarta nekem, mindenki csak óvni próbált. Naiv és jószívű voltam, kivettem a magam feladatát a falu mindennapjaiban, sőt, volt mikor önszántamból segítettem másoknak. Népszerű voltam, sok barátnőm volt és egyaránt sok udvarlóm is. Minden tökéletes volt. Volt.
Egy nap a szüleim azzal állítottak be a szobámba, hogy annak érdekében, hogy a család hírét és vagyonát megtarthassuk, egy nemes család férfi sarjához kell hozzá mennem. Nem kérdezték meg, hogy mi a véleményem erről, nem érdekelte őket semmi. Nem akartam csalódást okozni, nem akartam megbántani a szüleimet, pedig tudtam, hogy így csak magamnak ártok.
Egyhamar megtörtént a házasság. Voltak pillanatok, amikor kedveltem, de sose úgy gondoltam, rá mint a férjemre, inkább úgy, mint a fogvatartómra. A saját házam volt a börtönöm, ahonnan nem szökhettem ki. A szüleim és a férjem szülei találták ki azt is, hogy legyen gyermekünk, így kilenc hónap múlva megszületett a kislányunk. Imádtam a csöppséget, és úgy éreztem, hogy talán most minden vissza áll a régi kerékvágásba. A családom még többet akart, a bábjukként ráncigáltak és a hitvesem se volt velem túl kedves, ezért életem talán egyik legrosszabb döntését hoztam meg. Elszöktem.
Otthagytam a családomat, a kislányomat, a férjemet, a falut. Nem néztem hátra, a könnyeimet visszafogva futottam előre. Egy kisebb falunál elégedtem meg, ott telepedtem le, de egy kisebb idő múltán, mikor már biztos voltam benne, hogy a családom már nincs ott, visszaköltöztem a szülőfalumba. Már az első nap szemet szúrt nekem a Mikaelson család fivérei, Klaus és Elijah, akik jóképűek, úriemberek és ráadásul jómódúak voltak. Szerelmes lettem mindkettőjükbe, de Elijaht szerettem a legjobban. Szerelmi háromszög alakult ki köztünk, aminek hatására a két testvér között nagy volt a feszültség. Ezt a Mikaelsonok nem nézték jó szemmel, s talán pont kapóra jött az, egy baleset folytán egy vérfarkas végzett a legifjabbik Mikaelsonnal. Esther, a Mikaelsonok családanyja boszorkány volt és egy ajánlattal keresett fel. A véremmel vámpírokká változtatja a gyermekeit, de biztosítani tudja azt, hogy örök életem legyen. Beleegyeztem, már csak azért is, hogy megmentsem Klaust és Elijaht. Később Elijah ölt meg, vérveszteségben haltam meg.
A túlvilágba kerültem. Rengeteg, rengeteg időt töltöttem ott, de nem léptem tovább. Tudtam, hogy egy nap eljön az én időm, s akkor végre szabad lehetek. Így történt ez mikor felbukkant a salemi boszorkányok egyik leszármazottja, Bonnie Bennett. Az ő segítségével lehetett átjutni a földi világra, s én fel is használtam a lehetőséget, így Tatia Petrova egy évezred múlva újra visszatért Mystic Fallsba.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Tatia Petrova Empty
TémanyitásTatia Petrova EmptyCsüt. Jún. 08, 2017 8:13 pm


Elfogadva

Tatia Petrova

Kedvesem, be kell vallanom egyáltalán nem számítottam rá, hogy újra az élők soraiban köszönthetlek, de annyian tértek már vissza a holtak közül, hogy ez már szinte természetesnek számít. A karakterlap alapján ráismertem Tatiára, igaz, nagyon keveset tudtunk meg róla, de ez ahogy látom neked mégis elég volt, hogy tökéletes képet kapj a leányzóról, az első hasonmásról. Igazán ügyesen az ujjad köré csavartál engem is, drága Elijah testvérem is a múltban, így kicsit biztos nehezményezni fogjuk a visszatérésed, főleg ha fény derül rá hogy valójában ki a halálod okozója. Idővel talán fátylat tudunk borítani a múltra, addig is vigyázz, nézz a hátad mögé mindig, Mystic Falls ha lehet, még kegyetlenebb kis városkává nőtte ki magát. Egy játékot pedig mindenképp tartogass nekem is, kedves! ;)
Jó játékot, és ne felejts el foglalózni!


ex-Klaus Mikaelson
Ősi hibrid
a legelső hibrid
ex-Klaus Mikaelson



163
C szint:
Kalmithil
Tatia Petrova TdDMjaj
D szint:
Half-blood of the Ghost Moon

Ez az én történetem :
△ In the end we're left
infinitely and utterly alone

Tatia Petrova Tumblr_p7gmlxQQvO1vuv9bpo2_250
i'm entirely bonkers. but i tell you a secret. all the best people are.
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
△ I'm the greatest bastard, love
Másik felem :
△ with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
1034
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
△ joseph 'bloody' morgan
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Keresem :
Elijah & Rebekah & Kol & Marcel

Tatia Petrova Empty
 

Tatia Petrova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tatia Petrova
» Tatia Petrova