Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásTatia Petrova EmptyCsüt. Szept. 07, 2017 10:28 am


Tatia Petrova

"Szerelem miért is létezik?!Talán hogy szenvedjünk?!
Nah, nem. Inkább élvezzük ki a pillanatait.


Becenév

Tati

Titulus

Original  Doppelgänger

Születési hely, dátum

Mystic Falls, 10. század

Faj

Ember

Átváltozás



Család

A szüleimmel a kapcsolatom hullámvölgyes volt leginkább. Ezért sem tartottam velük leginkább a kapcsolatot. A családom számomra férjem és a gyermekem volt. Imádtam mindkettejüket, de sajnos a férjemet korán elvesztettem. Csak a gyermekem volt számomra. Amikor a férjem eltávozott úgy döntöttem, hogy nem halok vele meg. Sőt inkább élem tovább az életem, s felnevelem a gyermekemet.

Play by

Nina Dobrev





Ez az én történetem...

Az emberek, ha történik velük valami rossz, akkor két dolog történhet. Egy részt ugyan olyan tiszták maradnak, vagy éppen fordítva, megromlik a lelkük örökre. Velem is megtörtént a fordulópont, ami miatt megváltoztam. Azért, ne rohanjunk ennyire előre.

Évszázadokkal ezelőtt
Évszázadokkal ismerkedtem meg a Mikaelson családdal, az a pillanat volt életem kezdetének a napja és egyben a végzetem is. Niklaus a barátom lett, ahogy a család legtöbb tagja. A faluban minden férfi epekedett irántam, nem számított nekik, hogy özvegy lettem, ahogyan az sem, hogy van egy gyönyörű gyermekem. A férjemmel halhattam volna meg, viszont többre tartottam az életet hogy ilyen korán eltávozzak az élők soraiból. Az én szívemet senki nem tudta elrabolni. Ahogyan Nik, úgy én is elkezdtem érdeklődni iránta. Bárhonnan is nézem Nik egy igazán sármos, és egyben udvarias férfi volt. Minden nő álma volt. Nik tetszett nekem, hazudnék, ha nem így lenne. Szerettem őt, a szívem viszont másé volt.
Elijah, ő rabolta el a szívem minden szegletét. Milyen is volt ő? Nemes, bátor, szelíd, emellett tudott nagyon érzelmes és szenvedélyes lenni. Nem akartam viszályt szítani a két testvér között, de ez elkerülhetetlen volt. Köztünk akarva akaratlanul is, de kialakult a szerelmi háromszög. Nem tudtam választani közülük, képtelen voltam erre a döntésre. Ester ezért olyat tett, amire senki sem számított, leginkább én nem. Ester erős hatalmú boszorkány volt, ezért volt, hogy megtalálta a megoldást mivel szakíthatja meg a szerelmi háromszöget. Ester a gyermekeit vámpírrá változtatta, ehhez viszont az én véremet adta.
Mi okozta a halálomat? Hát a szerelem. Elijah karjaiban vesztettem életemet, de, korántsem azért mert megpróbált megmenteni. Inkább mert nem bírt uralkodni a vér iránti vágyán.  A következő lépése vámpírként hogy a torkomnak eset. Nem éltem túl a szerelmem harapását, bármennyire is ragaszkodtam az élethez, most még sem maradhattam ezen a világon.

Napjainkban
Rengeteg idő telt el mióta meghaltam. Nem hiszek a csodákban, ezt mindenki tudta rólam. Most viszont azt kell mondanom, hogy csodával határos módon tértem vissza az életbe. Fogalmam sem volt, hogy hogyan is történt, de élek.  Pár hónappal ezelőtt mikor újra visszatértem az emberek közé nem tudtam, hogy hogyan és miként fogok élni az új világban. Mostanra viszont persze nem kis segítséggel talpra álltam. Mielőtt meghaltam volna lelkileg a legtisztább nő voltam, képtelen voltam a gorombaságra. Kedves, határozott, makacs, de emellett érzelmes és romantikus alkat voltam. Ha szomorú voltam, akkor is mindig mosolyogtam. Nem engedhettem meg magamnak azt a luxust, hogy a gyermekem ne lásson boldognak. Nem hittem a sorsban, és nem is engedtem az uralja az életem. Meg volt a szabad akaratom, s úgy éltem az életem, ahogy én akartam. Sok évszázadig voltam hallott, fel kellett dolgoznom a gyermekem halálát, ahogyan azt is, hogy a szerelmem végzett velem. Más ember megváltozott volna, még hozzá rossz irányba. Én nem, továbbra is az a Tatia maradtam, mint egykor. Talán mostanra magabiztosabb és meggondoltabb vagyok. Bosszú? Nem, közelről sem akarok bosszút állni a volt szerelmemen. Inkább csak soha többé nem akarok látni a Mikaelson családból senkit. Az a család tönkretette az életem, csak egyet akarok, maradjanak távol tőlem.




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Tatia Petrova Empty
TémanyitásTatia Petrova EmptySzomb. Szept. 09, 2017 4:10 pm


Elfogadva

Tatia Petrova

Hogy Damon szavaival éljek üdvözlésképp; ha még egyszer meghallom a hasonmás szót, meg kell tanulnom lebetűzni :P Elszaporodtak az utóbbi években, megtudtunk róluk egyet s mást, de talán eddig rólad tudunk a legkevesebbet. Kíváncsi leszek, mit hozol ki a karakterből most, hogy visszatért az életbe ilyen hosszú idő után, merthogy a lapodat szépen megírtad, bár egyáltalán nem lepett meg a teljes sztori... a Mikaelsonokat tényleg jobb, ha az ember elkerüli. Az előtörténetedben mindenesetre meg van minden, ami kell, azt a Tatiát festi le, akit a sorozatban is láthattunk, bár tényleg rövid ideig.


Foglald le a neved és avatarod, s érezd jól magad nálunk!  Tatia Petrova 3575419701


ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Tatia Petrova K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Tatia Petrova Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Tatia Petrova Empty
 

Tatia Petrova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal