Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásJane  Labonair EmptySzomb. Ápr. 01, 2017 3:31 pm


Jane  Labonair

Learn from yesterday, live for
today and hope for tomorrow...


Becenév

Jane, J.L.

Titulus

mindentudó

Születési hely, dátum

New Orleans, 1991. október 13.

Faj

vérfarkas

Átváltozás

még nem változtam át vérfarkassá

Család

A szüleim mindig is nagy családot szerettek volna, ez azonban bizonyos okok miatt nem jöhetett létre. Csak én vagyok és a bátyám, aki már évekkel ezelőtt elment. Elköltözött egy jobb élet reményében, mi pedig magunk maradtunk. Az édesanyám és az édesapám is rettentő jó ember.
Néhány éve jöttem rá, hogy a bátyám valójában nem elment, hanem egy átok sújtja és emiatt nem akar a szemünk elé kerülni. Vérfarkas lett és az átok úgy szól, hogy csak teliholdkor változhat emberré. A mocsárban rejtőzött el, sok másik vérfarkassal együtt, akiket még ez az átok sújt. Én pedig eldöntöttem, hogy segítek megtörni ezt.
Más rokonaimról nincs túl sok információm, pedig tudom, hogy a családfánk elég nagy. Eddig még nem nagyon volt lehetőségem utánajárni - vagyis úgy fogalmaznék, annyira nem foglalkoztatott a dolog, hogy keresgéljek. De ami késik, nem múlik.

Play by

Mila Kunis





Ez az én történetem...

New Orleans. Egy gyönyörű város, tele nyüzsgéssel. A francia negyed a kedvencem, de... őszintén, egy ideje kezdenek elfajulni a dolgok. Tisztában vagyok azzal, hogy természetfeletti lények tömkelege mászkál szabadon. Köztük a bátyám is, aki egy átok miatt a mocsárban ragadt. Havonta egyszer, teliholdkor tudok vele beszélni, akkor öltheti magára az emberi mivoltát. Amióta tudok az átokról, egyrészt sokkal óvatosabb vagyok, igyekszek elkerülni minden olyan helyzetet, amiben árthatok másoknak, másrészt folyamatosan az átok megtörésén dolgozok, ami nem túl egyszerű. Mondhatni, a sötétben tapogatózom.
És ha az átok még nem lenne elég, a várost egy ideje vámpírok lepték el. Ők uralkodnak, így akinek van egy kis esze, az nem dugja ki az orrát a biztonságot nyújtó otthonából és inkább csendben marad.
De hát nem is én lennék, ha otthon ülnék tétlenül. A szobámból amúgy sem tudnék semmi információt megtudni az átokról, így muszáj kimerészkednem ebbe a sötét világba. Mindig, mindenhol ott vagyok, ahol valami információ forrás van, de ez nem feltétlen jó, hisz így könnyen célponttá válhatok. Nem szabad feltűnősködnöm, de néha megesik. Talán egyszer a vámpírokkal találom szembe magam és annak úgy érzem, nem lesz jó vége.
Alapvetően a munkám is megköveteli, hogy mindenről tudjak, ami a városban folyik. Újságíró vagyok. Szóval, ha a cikkek végén azt látod: "J.L." az én vagyok. Már egészen gyerekkorom óta érdekelt az írás. Először rövid történeteket, sztorikat találtam ki, azokkal fárasztottam a bátyámat vagy épp a szüleimet az esti vacsorák közben. Ahogy pedig egyre idősebb lettem, egyre hosszabb, fantáziadúsabb ötleteim jöttek, amiket papírra vetettem. Amikor elérkezett a pályaválasztás ideje, akkor már nem volt kérdés, milyen úton indulok el.
Az elmúlt néhány hónapban nem tartózkodtam a városban. Máshol voltam, kutattam az átok után, dolgoztam... még New Yorkba is el kellett utaznom. Interjúkat, cikkeket írtam. Igazából, bármennyire is jól hangzik ez az egész, az állás, karrier, anélkül sosem lesz teljes az örömöm, hogy a bátyámat vissza ne kapjam.
Azonban, amióta visszatértem, a város hangulata még sötétebbé változott. Félek, hogy a Sors ellenem dolgozik és nem lesz elég időm feloldozni a bátyámat és a többi vérfarkast az átok alól.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Jane  Labonair Empty
TémanyitásJane  Labonair EmptyPént. Ápr. 28, 2017 2:58 pm


Elfogadva

my lovely sis

Nem irigyellek, tudom, milyen rossz, amikor bujdokolva kell élned, rettegve attól, aki valójában vagy. De ne aggódj, közel a segítség! :) Ideje egymásra találnunk, hogy segíthessünk a másiknak, meg persze a családunk többi tagjának - be kell kapcsolni a csaj power-t, sis'!
Tetszett a lapod, szóval semmi okom feltartani téged - irány a játéktér, keress meg és állítsuk vissza a francia negyedben a farkas-egyensúlyt! :)


Jó játékot, és ne felejts el foglalózni!


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Jane  Labonair Empty
 

Jane Labonair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jane Sinclair