Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásKönyvtár EmptyPént. Aug. 02, 2019 6:42 pm

Szabad játéktér.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Könyvtár Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Könyvtár 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Könyvtár F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Könyvtár Empty
TémanyitásKönyvtár EmptyCsüt. Jan. 31, 2019 10:17 pm


Nevan & Pops
Everybody's looking for that something; one thing that makes it all complete. You find it in the strangest places, places you never knew it could be...

× music
× 576
× game on  Könyvtár 3808243726  

Sosem voltam az a fajta ember, aki könnyen feladja. Ha az életben nehézségekbe ütköztem, addig próbálkoztam újra és újra, ameddig meg nem oldottam őket. Ugyanez volt a helyzet a családomat övező hatalmas titkok ügyével; eszem ágában sincs felhagyni a kutakodással, amíg válaszokat nem kapok a kérdéseimre. Ha pedig ezeket a válaszokat mások nem hajlandóak nekem megadni, akkor magam keresem meg őket.
Isaac legutóbbi felbukkanása felhívta a figyelmem egy nagyon fontos részletre, ami előbbre vihette a nyomozásomat. Az ő megjelenése újra eszembe juttatta a démonokat, meg a vadászokat, bár nekem még mindig nehezemre esett hinnem bennük, Isaac olyasvalaki volt, akinek hinni akartam, így elgondolkoztam.
Ha első alkalommal is egy démon eredt a nyomomba, talán anyáékat meg egy másik támadhatta meg? S, ha így volt, ez is parancsra cselekedett, mint a másik? Ha pedig a következtetésem nem csal, akkor már csak az a kérdés marad; ki adta a parancsot? Ki parancsolhat egyáltalán egy démonnak?
A csontjaiban éreztem, hogy ezen a szálon is el kell indulnom, még ha végül nem is jutok vele sehová, ha tényleg léteztek ilyen pokolbeli lények – amik az életemre törtek -, akkor az lesz a legjobb, ha minél több dolgot kiderítek róluk, mert nem lesz mindig ott velem egy Isaac-hez hasonló vadász, hogy megmentsen, nem lehet mindig szerencsém.
Ha valamilyen tanulságot sikerült leszűrni az elmúlt hetek történéseiből, egyértelműen az, hogy nem nagyon kéne otthon tartózkodnom, ott vagyok a legkönnyebb célpont, főleg így, hogy teljesen egyedül maradtam. Választhattam, vagy kockáztatom, hogy a saját házunkban ölnek meg engem is, miközben pont azt próbálom kitalálni, kinek áll ez érdekében, vagy megpróbálhatom megnehezíteni a rosszakaróm dolgát azzal, hogy nyilvános helyeken töltöm el a legtöbb időmet. Utóbbi mellett döntöttem.
A könyvtár minden szempontból a legtökéletesebb helynek bizonyult erre. A város egyik legforgalmasabb helyén volt, napközben tele diákokkal, könyvimádókkal, és a legfontosabb; tele könyvekkel. Ráadásul egész szépen modernizálták a helyet, volt egy terem tele gépekkel, ahonnan olyan kereső felületek és archívumok voltak elérhetőek, amihez otthonról sehogy sem férhettem volna hozzá.  
Úgy terveztem az egész napomat itt töltöm, magammal hoztam otthonról mindent, amire csak szükségem lehet, egy nagyobb oldaltáskába belefértek az okmányok, a pénz, egy plusz felső, ha estére lehűlne a levegő, és persze a jegyzeteim, plusz a teljes Parker családról készült fotó, hátha az egyik itteni adatbázisban felbukkanna az arcuk.
Úgy döntöttem, a gépteremben rendezkedem be ez alkalommal, szóval elfoglaltam egy gépet, az asztal lábához leraktam a táskámat, az asztal szabad felületére pedig kiraktam a jegyzeteimet, ezzel nem csak a magam dolgát könnyítve, de jelezve minden erre tévedő számára is, hogy a hely történetesen már foglalt. Ezt követően elindultam könyveket gyűjteni, megpróbáltam összeszedni mindent, aminek köze lehet a démonokhoz, ne adj isten; egyéb természetfeletti hókuszpókuszokhoz. Még a könyvtáros nő segítségét is igénybe vettem a könyvkereséshez, és még mielőtt teljesen idiótának nézett volna, elmondtam neki, hogy különböző néphiedelmekről végzek kutatást, ami még csak nem is volt hazugság.
Végül egy nagy rakás könyvvel tértem vissza az asztalomhoz, amiket a jegyzeteim mellé pakoltam le, jómagam pedig levágódtam a székre és bekapcsoltam a gépet. Amíg a gép felállt, kézbe vettem az első könyvet, átfutottam a tartalomjegyzékét, próbáltam ennyiből leszűrni, hogy találhatok-e benne bármi használható információt, aztán úgy döntöttem, mielőtt olvasgatni kezdeném bármelyik könyvet is, utána nézek a gyors ismertetőiknek a neten. És ha már ezeket nézegettem, több lapot is megnyitottam, mindegyik valamilyen démonokkal foglalkozó oldal volt, képekkel, ábrákkal, meg amiket csak el lehet képzelni egy ilyen témával foglalkozó honlapon. Ahogy gyorsan végig görgettem rajtuk, már tudtam, hogy ez egy hosszú nap lesz…



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Könyvtár Empty
TémanyitásKönyvtár EmptyVas. Május 20, 2018 1:53 am


Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Könyvtár Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Könyvtár 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Könyvtár F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Könyvtár Empty
TémanyitásKönyvtár Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Könyvtár Empty
 

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Könyvtár
» Könyvtár
» Könyvtár
» Könyvtár
» Könyvtár