Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptyKedd Feb. 26, 2019 5:31 pm

18+


Jane & Lara




Olyan aranyos ártatlansággal bánik velem ahhoz képest, miféle erő és hatalom birtokában van, mellyel mosolyt csal az arcomra. Átható lélektükrökkel követem minden egyes mozdulatát, és ahogy puhán megcsókol, lehunyom a szemem és átadom magam neki. Követem az általa diktált tempót, a tarkójára simítva finoman rámarkolok néhány tincsére. A csók egyre hevesebbé válik, a nyelvét érezve nem bírok magammal és én is bevetem a nyelvem, lágyan az övéhez dörgölve, érzékien megszívva az övét. Nehezen ocsúdok fel, mikor elszakad tőlem, és kissé bódultan pislogok rá.
- Te is elég dögös vagy így felettem... - mosolygok, majd a szemem behunyva kidomborítom kissé a törzsem, átadva becéző ajkainak magam. Élvezem a csókjait, a cirógatását, és ahogy a combjaim közé fúrja a fejét, hátravetem a párnára a sajátom. Kapaszkodót keresve karmolom, markolom a lepedőt, az ágyat magunk alatt, majd az ágytámla rácsára fonom az ujjaim a fejem felett, abba kapaszkodom. Kutakodó nyelvével olykor olyan érzékeny pontokat érint, hogy az egész testem beleremeg - ha nem fogna, biztosan kificánkolnék gyönyört adó játéka alól. Hol a nevét, hol érthetetlen szótöredékeket suttogok, hol letűnt istenek nevét nyögdécselem. Ahogy mögém fészkel, úgy helyezkedek combom félig átvetve rajta, hogy kényelmesen hozzám férjen. Egyik kezemmel hátrasimítok a tarkójára, puha fürtjeit cirógatom, néha bele-belemarkolva, ha ujjaival épp érzékenyebb pontot talál el bennem. Ujjai játékával magamon kívülre juttat, meg sem mondanám, hogy kezdő, ha nem tudnám róla, hogy ez az első ilyen jellegű tapasztalata. - Jane... Annyira jó érzés... El fogok... - susogom, de már el is ragad a gyönyör, szinte magamba szippantom az ujjait, ahogy a kéj ívbe feszíti a testem.
Lusta, kimerült csókokkal hálálom meg az élményt, az arcát, az arcélét, nyakát puszilgatom, majd az ajkait betámadva lassú, gyengéd csókcsatára hívom, míg a légzésem helyreáll és a testem teljesen megnyugszik.
- Sokkal jobb voltál, mint a legtöbb kezdő - hízelgek, kézfejem külső élével végigcirógatva az arcát. - Készen állsz a következő leckére? - Huncut mosolyom elárulhatja, közel sem tervezem ennyivel lezárni az estét. A hátára gördítem és az ölére ülök, az egyik lábát magasra felemelve, ha engedi, hogy rendelkezzek vele. A vállamnak támasztom a lábfejét és úgy helyezkedem, hogy csípőm ritmikus hullámzásával ölünk pont összeérjen. Halkan felsóhajtok nedves, forró pontjaink találkozásakor.
- Jól figyelj, mert nemsokára te jössz... - incselkedem vele, és mozgatni kezdem a csípőm, lassú, bemelegítésnek szánt ütemben dörzsölöm össze az ágyékunkat, finoman ollózó mozdulatokkal. Egyik kezemmel a combját, a lábát cirógatom, a másikkal pedig telt keblét gyúrom, markolászom közben.



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Larissa Blackwell szobája - Page 2 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptyPént. Feb. 08, 2019 4:11 pm

18+

Jólesnek Lara biztató szavai, hiszen azok visszajelzések számomra, hogy mennyire vagyok jó diák. Jegyzetelek magamban, s próbálom őt nem megnyomorgatni, sem pedig kínozni, sem szadizni. Csupán kényeztetni szeretném, úgy, ahogy ő tette velem. Ehhez nekem idő kell, míg rá nem érzek az egészre.
- Ühün, tanárnő. – motyogom vissza, majd ő eleget tesz a kérésemnek, s testének körüli útjára visz. Nagyon jó tanárnak bizonyul, s hihetetlenül türelmes. Számomra újdonság, hogy mennyire türelmes velem szemben, hiszen ha tehetné faképnél hagyhatna a kérdéseimmel együtt. Egyre okosabbá válok, ahogy körbe vezet, s arcom izmai mindig rendeződnek valamibe. Meglepődötté, mikor olyan dolgokat mond, máskor pedig somolygok szavain.
- Nekem ez az első, sajnos izgulok. – nézek félre édesen, de nem sokáig. Mikor elmondja, hogy az én esetemben ügyeljek a szemfogamra, hogy azt ne használjam, akkor egyetértően bólintok. Meglátom, hogy széjjelebb tárja a lábait, s én nyelek egyet.
- Az enyém? – mámorító szavakat kapok, kissé le is fagyok. Mikor felébredek a kis szünetemből, akkor rásimulok Larámra, telt kebleim az övéhez simítom. Egyik kezemmel megtartom magam, míg a másikkal megérintem az arcát.
- Jövök és támadok – jelentem ki pimasz módon, s ajkaimmal puhán az ő ajkait kezdem el harapdálni. Kissé elengedem magam. Annyira belefeledkezek a műveletbe, hogy fel sem tűnik számomra, hogy édes vadsággal csókolom őt. Kivánom! Akarom! Végül a végén egy suta próbálkozással a nyelvem áttolom az ő szájába, bár ekkor eszembe jut, hogy tovább kellene haladnom. Nehezen válok el az ajkaitól, mélyeket lélegzek.
- Kívánatos vagy Larám, így alattam. – pimaszkodok vele, de a következő tettem az, hogy a puha ajkaimmal a mellbimbóit kezdem el szopogatni, gyengén harapdálni, s a szemfogam nem használom hozzá. Levezetésképpen a nyelvemmel köröket rajzolok a idomaira, majd végül a völgyön keresztül lemegyek teljesen a combjai közé. Belefurom a fejem, majd lágyan nyalni kezdem Larám. Ismerkedek a külső részekkel, néha megállok.
- Beindítóan finom vagy! – s magam is meglepve elkezdem egyre beljebb tolni a nyelvem, s úgy nyalni őt. A tempóm idővel gyorsul, az egyik kezemmel átkarolom a combját, míg másikkal felkúszok a melléhez és azt kezdem el gyúrni. Mohóvá válok, s mivel a nyelvem még nem annyira edzett a nyaláshoz, így egy idő után az ujjammal helyettesítem. Ki és be tolom, olykor felfedezem ott belül. Nézem, hogy mely pontokra érzékenyebb, s ösztönszerűen azon pontjait kezdem el kényeztetni. Végül pedig kipróbálom, hogy még egy ujjam is belefér Larámba. Idő közben úgy terültem el mellette, hogy mögötte legyek. Egyik kezemmel ujjazom, másikkal markolgatom a kívánatos melleit, s végül pedig apró, puszikkal és csókokkal bombázom a nyakát. S meddig próbálom őt kényeztetni, míg tán sikerül őt oda juttatni, ahová engem. A gyönyörök országába.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptyPént. Feb. 08, 2019 1:02 pm

18+


Jane & Lara




Értőn, figyelmesen hallgatom az erejére vonatkozó okítást. Sejtem, milyen nehéz lehet neki, hiszen egyik pillanatról a másikra szakadt a nyakába ez az emberfeletti erő. Az egész teste percek alatt átalakult, és nyilván ehhez idő kellett, hogy hozzászokjon. - Remekül csinálod eddig - biztatom, hiszen nem tört össze semmit és engem sem szorított soha erősebben a kelleténél. Lehet, hogy ez nagy koncentrációjába kerül, de nem haragudnék meg akkor sem, ha kicsit elengedné magát mellettem.
- Tanárnő? Zavarba hozol - kuncogok, bár azért megjelenik lelki szemeim előtt egy tanárnős jelmez, miniszoknyával és szemüveggel. Egészen tetszik a látvány... Mindenesetre eleget teszek a kérésének és lassan körbevezetem magamon a kezét, megmutatva az erogén zónáimat a nyakamon és az alhasamon. Ahogy a fülembe harap, apró, édes sóhajjal megszorítom a kezét, jelezve, ott is érzékeny pontra bukkant épp.
- Ne kérj elnézést, senki sem születik úgy, hogy ezeket tudja. Ne izgulj azon, elrontasz-e valamit - megemelem picit az állát, hogy rám tudjon nézni, és puszit lehelek az arcára. Itt amúgy sem lehet semmit elrontani; mindegy, mit csinál, nekem egészen biztosan tetszeni fog.
- Nos, a te esetedben a szemfogadra különösen figyelned kell... Inkább a nyelved használd - okítom, és minden kérdésére behatóan, részletesen válaszolok. Közben a karját, a hátát simogatom, és ahogy megérzem, merre kalandozik a keze, izgatottan beharapom az alsó ajkam. A kérdésére csak bólintani van elég erőm, hiszen érezheti rajtam, hogy már nagyon várom, hogy kényeztessen. Széjjelebb tárom a lábaim, hogy jobban hozzám férhessen és hátrahajtom a fejem a matracra.
- Bármit megtehetsz, amit csak szeretnél. A tiéd vagyok... - Mára minden porcikámmal, teljes valómban átadom magam Jane-nek. A többit meg majd átbeszéljük - rengeteg időnk lesz mostantól egymásra.



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Larissa Blackwell szobája - Page 2 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 07, 2019 7:40 pm

18+

- Rendben, de tudod, hogy mily nagy feladat visszafogni a vámpír erőmet? Elég fáradalmas feladat, mert mindent le kell úgymond fejben jegyeznem, hogy ez a tárgy akkor törik, a másik meg akkor. Több éven keresztül azon gyakoroltam, hogy megfelelő erőt használjak mindenhez. Aztán tovább fejlesztettem magam, s mondhatni, ha van segítségem, akkor nagyon könnyen elsajátítom a mértékeket. Meddig szabad, s hogyan. – adok neki magyarázatot, egyben pár támaszpontot, hogy én miképpen tanulok jelenleg ebben a formámban. Elfekszik az ágyon, s én csupán nézem, hogy miként terül el. Szép látványt ad, s meghozza a kedvem ahhoz, hogy feltérképezzem a dögös testét. Mikor hivogat, akkor én engedelmeskedek neki, s összefüzzük az ujjainkat. Ez olyan meghitt mozdulat, hogy igazából nem bánnám, ha végig kalauzolna magán. Szavai azonban szabad utat ajánlj nekem, miközben a kezeinket végig vezetjük a testén. Egy darabig gondolkozok, aztán szégyenlős tekintettel elmondom az igazságot.
- Sexy Tanárnő kérem, birtokolja csak nyugodtan a kezem, s kalauzoljon végig a testén. Mutassa meg közös erővel, hogy miként szeressem a csodálatos testét – kuncogom el a végét, aztán odahajolok Lara füléhez, hogy valami vad dolgot jelentsek ki.
- Adj pár esti szexleckét, de azután mindig a mennyországba repítelek, amikor csak szeretnéd – s valamiért ráharapok a fülére, de természetesen nem túl erőszakosan.
- Nyugodtan szövegelhetsz is, engem nem zavarsz. Inkább én kérek elnézést, hogy ilyen ügyetlen vagyok ezen a téren. – nézek rá bocsánat kérően, s remélhetőleg megértő velem szemben. S úgy érzem, hogy ezen kis apróságok fognak minket jobban összekovácsolni. Visszahajolok a füléhez, miközben teljes testemmel a változatosság kedvéért az övéhez simítom magam.
- Szeretném az ajkaim közé venni az ágaskodó mellbimbóid, mire ügyeljek? – teszem fel a kérdésem, miközben eltávolodok tőle. S ha nincs ellenére, akkor további hasonló kérdésekkel bombázom, míg rongyosra nem kérdezem őt e téren, s meg nem mutatja az erőfokokat, hogy számára mi az élvezhető tartomány. Egy dolog azonban szándékosan lett kerülve, az pedig az édes barlangja.
- Megujjazhatlak? – minden sallang nélkül kérdezek rá, s ezzel egyetemben az egyik kezem végig simít a belső combján, míg végül el nem érkezek a kívánt célhoz. Ott megállok, s várakozón nézek a szemeibe.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 07, 2019 6:48 pm

18+


Jane & Lara




Hallom a kérdését, de nem tudok egyből válaszolni, ahhoz túlságosan tele van a szám, így csak némi fáziskéséssel jutok oda, hogy felnézzek rá. A mosolyom árulkodó lehet. - Mhm, finom vagy... - Kedveskedő csókot lehelek a combja belső ívére, aztán visszatemetem a fejem illatos háromszögéhez és folytatom, amit félbehagytam. Egészen addig nem eresztem el, míg a gyönyör utolsó hullámai át nem remegnek a testén, utána is lustán simogatva nyugtatom, apró csókokkal hűtöm túlhevült bőrét. Szép lassan felmászom hozzá, kíváncsisággal vegyes aggodalom tükröződik az arcomon, hiszen én úgy láttam, tetszett neki az élmény, de biztos sosem lehetek.
- Nem kell megköszönnöd - mosolyogva viszonzom a csókját, majd kíváncsian figyelem, merre kalandozik a keze. Látom, hogy egyelőre még bizonytalan, de hagyom, hadd ismerkedjen, nem szólok bele, inkább csak laposakat pislogva, halkan sóhajtozva élvezem, ahogy kezével rátalál a melleimre. - Nem kell visszafognod magad. Ne félj, nem fogsz összetörni... - megsimogatom a karját, a válla mögé fésülöm hosszú fürtjeit. Keményebb fából faragtak, nem vagyok cukorból, hogy a legkisebb erőkifejtésre ketté törjek. Szeretném, ha nem aggódna ezen.
Biccentek a kérését hallva és már el is fekszem az ágyon. Eligazítom a hajam, hogy szétterüljön a fejem körül, majd kinyújtom mindkét kezem Jane felé, hívogatón közelebb édesgetem magamhoz. Ha jön, akkor néhány pillanatra összefűzöm az ujjainkat.
- Tedd, amit jónak érzel. Kövesd az ösztöneid. A tested pontosan tudja, mit kell csinálnia.... Figyelj a jelzéseire - A kezét lassan végigvezetem a testemen, le egészen a csípőmig. Ott elengedem és magára hagyom, visszahúzom a tenyeremet a fejem mellé és onnan figyelem Jane-t. - Szeretnéd, hogy irányítsalak, vagy inkább maradjak csendben? - A mosolygás kis gödröcskéket fest az arcomra. Ha zavarja a szövegelésem, befogom és hagyom kiteljesedni, de ha szüksége van további iránymutatásra, akkor igyekszem navigálni őt.



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Larissa Blackwell szobája - Page 2 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 07, 2019 4:33 pm

18+

Kezdem elveszteni az én kicsi fejecském, mert vámpírként átélni azt a hatást, amiben részesít? Nehezen lehet, jobbára így első alkalomkor nem is tudok visszatámadni, vagy megfordítani a helyzetet. Csupán élvezem, ahogy Larám az egész testem megtiszteli kényeztetésével, ami lehet, hogy érintés, nyomás vagy dörgölés. Kínoz engem, de ettől függetlenül édesen nyögdécselek, s kapaszkodok az ágyába. Arra leszek figyelmes, hogy az én barátnőm a combjaim közé fúrja a fejét. Nem tudom, hogy miféle ösztön lesz rajtam úrra, de széjjelebb teszem a lábam.  Had érjen hozzám, s még beljebb, s igen, akarom , még, még őt. Egy pár pillanatra a puncimra koncentrálok, ami hihetetlenül meleg, ráadásul érzem ám, hogy nedves vagyok.
- Finom vagyok Kicsim? – kérdezem nyögdécselve, hiszen ő nem áll le a kényeztetéssel, sőt fokozza a tempót. Aztán odabent kutatszik, s talál valamit, amitől az egész testem kéjgörcsbe rándul, s egy hangos nyögés távozik ajkaim közül. Tekergőzik kezd a testem, s érzem, hogy valahová haladok. Lefog engem a két combomba kapaszkodva fog le, s bevégzi azt, amit elkezdett. Hamarosan párszor megremegek, aztán hangos nyögés közepette, s lágy ívbe feszülve a testem élvezek el. Ez az első, ráadásul Larának köszönhetően. Rongybabaként süppedek vissza az ágyba, erősen zilálva, s szememet lehunyom. Párszor nyelek, majd mikor a mámor fátyla elpárolog előlem, akkor nyitom ki a szemem újból. Barátnőmre nézek, aztán összeszedve az erőm odahajolok hozzá, s megcsókolom. Hosszan teszem, hálával telve.
- Köszönöm. – súgom rá ajkaira, majd elválok tőle. Kétkedni kezdek magamban, hogy én vajon nem leszek számára unalmas? Végül a megpróbálás nyer, mert szeretném viszonozni neki azt, amiben részesített. Visszahajolok tehát az ajkaihoz, azonban a jobb kezem a combjára teszem, s lágyan rámarkolok. A bal kezemmel megérintem a csípőjét, majd pár pillanattal később ujjbegyeim sután húzom végig a hasfalán, megállva egy időre a köldökénél, végezetül felfelé indulok. Mikor megérkezek a völgyhöz, akkor után inkább megsimogatom a két telt dombját, sőt megpróbálom finoman megmarkolni. Mindvégig nézem Larát, hogy mit váltok ki belőle, bár érzem magamon, hogy nem vagyok magabiztos még. Még attól tartok, hogy esetleg fájdalmat okozok. Vámpír vagyok, elég erős, hogy összeroppantsam őt. De én mégis, most egyelőre képes vagyok gyengéden hozzáérni, ahogy ő tette.
- Megkérhetlek, hogy feküdj a hátadra? – nézek bele Larám szép szemébe, miközben a mellsimogatás után megérintem az arcát. Lopok tőle egy gyengéd csókot, aztán hagyom, hogy elterüljön az ágyon.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 06, 2019 11:32 pm

18+


Jane & Lara




Nem tartom önhittnek magam, de büszke vagyok az alakomra. Rengeteget edzettem, hogy így nézzek ki, és ha Jane-nek tetszik, az csak külön öröm. Az agyam egy eldugott szeglete még mindig azt súgja, hogy talán túl elhamarkodott és korai ez az egész, de már annyira belegabalyodtam a helyzetbe, hogy eszemben sincs kiszállni vagy megálljt parancsolni bármelyikünknek is.
- Csak kicsit harapok, ne aggódj - búgom a nyakába, mielőtt lejjebb kalandoznék. Tudnék persze nagyobbat is harapni és keményebben bánni vele, de ahhoz túlságosan féltem őt; jobb, ha az első alkalma gyengéd és törődő, aztán a jövőben majd úgyis kialakítja a saját stílusát. A sóhajai és a nyögései önmagukban is jó visszajelzést adnak, de azért mikor szavakkal is megerősíti, nem bírom ki mosolygás nélkül. - Akkor jó... - Először csak a kezemmel fedezem fel, gyengéden simogatom, izgatom, míg ajkaimmal a mellkasát halmozom el csókokkal, apró puszikkal. Közben birtokba veszem odalent, középső ujjam begyével puhán karistolom végig a szirmok közt, el-elsüllyesztve forróságában az ujjpercem. Hüvelykujjammal legérzékenyebb pontját borítom be, finoman kényeztetve, fel-le liftezve, körözve rajta.
Még lejjebb csúszok az ágyon, csókokkal hintem végig a hasfalát, és ujjaim játékát gondosan kikerülve a combja belső ívén haladok végig ajkaimmal. Ezt megismétlem a másik oldalon is, nyelvem hegyével kusza ábrákat festve az érzékeny bőrre, és amint úgy érzem, eleget kínoztam már, a combjai közé fúrom a fejem, nyelvemmel is birtokba véve, ahol eddig a kezemmel jártam. Szenvedélyes, intenzív tempót diktálva kényeztetem a számmal, közben hol a combját, hol a melleit simogatom szabad kezemmel. Tenyerem szeretettel, forrón járja be a testét, cirógatón, becézgetőn, közben ajkaim és nyelvem remélhetőleg egészen új magaslatokba repítik.
Míg nyelvemmel merev kis gombját ostromlom, két ujjam elmerül a forróságában, egyből legtitkosabb pontja után kutatva, és ha meglelem, addig masszírozom, míg a kéj görcsbe nem rántja a testét alattam. Ha ficánkolna, lefogom, ha meg akarna állni, fürge nyelvcsapásokkal tovább repítem. Innen már nincs visszaút, az egyetlen kiút, ha átéli a gyönyört - mindent megteszek, hogy a lehető legédesebb élménye legyen, s ez még csupán a kezdete kettőnk táncának...



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Larissa Blackwell szobája - Page 2 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 06, 2019 8:48 pm

18+

Izgatott vagyok, főleg akkor, mikor Lara kijelenti nekem, hogy jó tanárom akar lenni és igyekezni fog. Nos ez már jó jel számomra, hiszen nem utasít el. Pedig simán megtehetné, hogy azt mondja, hogy bocsi Jane, de ezt inkább később tegyük. Valószínűleg szomorú lennék egy darabig, de kiheverném az esetet.
- Szólni fogok, hidd el. – s bumm! Támad ám az én barátnőm, ugyan még csaj ajkaival a szájamat célozza. Egy gyors puszit nyomok vissza, mielőtt elrepülne elölem a finom ajkai. Figyelem a mozdulatát, ahogy elhelyezkedik rajtam. Már a látványától édeset szusszanok, s az alsó ajkam beharapom kissé. Karomat cirógatja először, amitől csak pajkos somolygás ül ki az arcomra egy pillanatra, de mikor a mellkas tájékon ér hozzám, akkor a testem egy édes rezzenéssel válaszol az érintésére. Meglepődött arcot vágok, hogy mennyire más, mikor Lara ér hozzám? Légzésem kezd szaporábbá válni, szuszogni.
- Hát gondolom valami ilyen egész formássá tette – s az igazi ingergazdag érzés csak most jön. Ahogy elkezd ringatózni rajtam Lara, akkor a testem langyosból vált meleggé. Légzésem tovább gyorsul, s én utasításának megfelelően próbálom elengedni magam. Behunyom a szemem, s a mozgására összpontosítok. Jó ütem, ami egyszerűen olyan parancsokat és érzéseket kelt bennem, amit eddig nem éreztem. Még inkább kívánom paratnerem minden egyes porcikáját. Fel is merül magamban, hogy jobb ha csak tétlenkedek? Kisajátítja a kezem, az egyetlen eszközöm arra, hogy neki is egy kicsit jobb legyen. Engedek az édes parancsának, s belemarkolok a hátsójába, hogy szorosabban szorítsam magamhoz? Szenvedélyes csókja után nyitom ki a szemem, s nézek rá. Feszülten, s izgatottan várom, hogy mi fog még történni az éjszaka? Persze nem az a napszak van. Lejjebb csúszik, s a nyakam támadja be.
- Nem vagy véletlenül vámpír, hogy szívogatsz? – s erről jut szembe, hogy nekem vannak vámpír fogaim. Nem is tudom miért, de a kedvéért úgy mosolygok rá, hogy megpillantsa azokat. Nincs szándékomban használni őket, főleg nem ellene. Két tenyerét a kebleimre pakolja, mitől mély sóhaj tör fel az ajkaim közül. Mikor pedig elkezd vele játszani, gyurmázni velük, mint régen, ami nekünk volt, akkor egyre több és több visszajelzést adok neki. Próbálom ellesni a technikáját, de bevallom kezdek bódulni az euforikus érzésben, amit nyújt nekem.
- Ahh Larr..a – sóhajtozok és kapkodom mellette a levegőt, mikor szopogatja a megkeményedett mellbimbóim. Varázslatos érzés, amit művel. Érzem, hogy ki van száradva a torkom, így nyelek egy nagyot. Igazából jó alaposan felfedezi a testem, mintha egy zongoraművész lenne, én pedig a kedves zongorája. A gyenge pontjaim, vagyis erogén zónáim közé tartozik a melleim, az oldalam, combom belső fele. Mikor ezeken a pontokon kalandozik a kedveském, akkor én erősebb hangokat adok ki. Kérdését elsőre nem fogom fel, csupán magamban megismétlem párszor, csupán akkor esik le nekem, hogy várja a válaszom.
- Nagyon jó, te meg az arany kezeid. – vigyorgok rá, aztán nem totojázik tovább a barátnőm, mert a célirányosan a combjaim közé siklik. Ahogy egyre közelebb ér a céljához, s érint engem a finom kezével, addig én várakozóan remegek alatta. Mikor odaér hozzá, akkor magamat is meglepve, egy jó erős és hallható nyögés bukik ki belőlem, minden további nélkül. Csillagok, csillagok? Valami olyasmi, zilálok, s akarom, hogy tovább matasson a lábam között.
- Kicsim..csi – ekkor hatol be szirmaim közé, ami teljes lehetetlenséggel nyomja el a további szóképzésem, s csak felnyögök. Lehunyom a szemem pár pillanatra, mellkasom rendezetlenül emelkedik le és fel. Mikor kinyitom a szemem, akkor a tekintetem jól sugallja, hogy milyen jó érzésben részesít.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 06, 2019 7:48 pm

18+


Jane & Lara




Az extrém jóga kifejezéssel megnevettet, de valójában igaza van, úgyhogy nem firtatom. Jól emlékszem Jane családjára, hiszen szinte a szemük láttára nőttem fel, és miután Jane eltűnt, egy darabig még tartottam velük a kapcsolatot. Tudom, mennyire szigorúan veszik az ilyen dolgokat, ellenben az én családommal, ami mindig is lazább erkölcsű volt. Habár az öcsém elég szégyenlős típus, lehet, hogy azért, mert minden vakmerőséget elszívtam előle az anyaméhből. Az azonban meglep, hogy Jane tényleg tartotta magát ehhez és nem próbált ki kisebb, rövidebb kalandokat senkivel.
- Akkor jó, mert a házasság kissé bajos lenne itt és most... - Apró puszit nyomok az orra hegyére, természetesen csak viccelődve. Ha a szülei tudnának rólunk, a papír hiánya lenne a legkisebb bajuk. Bár az én környezetem szerencsére elfogadó, de tudom, milyen nehezen emészti meg a társadalom, ha két azonos neműt látnak együtt. - Bátor dolog mindenedet nekem adnod. Félek, hogy megbánnád... - A hajába simítok, gyengéden eltűröm az arca elől. Örülök neki, hogy ennyire őszinte, de túl fontos nekem, nem szeretném véletlenül sem megbántani. Igyekszem nagyon óvatosan bánni vele, fizikailag és lelkileg is. Figyelmesen hallgatom, miféle titkokat oszt meg velem, és ahogy átfordulunk, megtámaszkodom a feje mellett a matracon, hajam függönye alól pillantok le rá.
- Igyekszem jó tanárod lenni. Engedd el magad és szólj, ha bármi nem tetszik... - Gyengéd, röpke csókot lehelek a szájára. Átvetem a combom Jane felett és lassan az ölére ereszkedem, enyhén ránehezedve ülök meg rajta. Végigcirógatom a karját, a mellkasát, a melleit, majd a csípőjén pihentetem meg a kezem.
- Örülök, ha tetszik - kuncogok a bókján, és lágyan ringatni kezdem a csípőm. Mintha rajta lovagolnék, olyan finoman hintázok előre-hátra, össze-összedörgölve az ölünket, tovább hevítve mindkettőnkben a vágyat. A fenekemet fogó kezére simítok, belekapaszkodok, kényszerítem, hogy szorosan kapaszkodjon bennem, miközben kígyózom, hullámzom rajta. - Köszönöm, hogy ilyen türelmes vagy. - lehajolok hozzá, hosszabb, szenvedélyes csókkal hálálom meg a szavait és a kedvességét, közben egy pillanatra sem áll le a csípőm rajta. Lassan elkezdek lejjebb csúszni, apró csókokkal kóstolok bele a nyakába, finoman meg-megszívva a bőrét, közben két tenyerembe simítom telt kebleit és masszírozni, gyúrni kezdem őket. Előbb az egyiken körzök végig a nyelvemmel, majd a másikon is, gondosan cirógatom, szopogatom őket, játszok velük, s miközben az idomait kényeztetem, egyik kezem elindul lefelé Jane testén.
Bejárom feszes, selymes bőrét, simogatom, hol puhán és gyengéden szántok végig a combján, hol keményebben belemarkolok, épphogy kieresztem a körmöm. Ügyelek rá, hogy sose okozzak fájdalmat, épp csak kimutassam, mennyire kívánom.
- Milyen érzés? - érdeklődöm, hogy a reakciója, a jelzései alapján finomhangolhassak a mozdulataimon. Ha úgy érzem, kellően ellazult, akkor a kezem a combjai közé siklik. Előbb a tenyeremmel fedezem fel nőiességét, majd szép lassan behatolok a szirmok közé az ujjaimmal is.



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Larissa Blackwell szobája - Page 2 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 06, 2019 4:42 pm

16+

- Hogy hol élek? Itt Denverben most már, csak a külterületen. Egy helyes kis családi házban. – nézek bele Lara szemébe. Mikor kijelenti, hogy egy hatalmas adag szerénységgel, akkor kuncognom kell. Való igaz, amit mond. Jókedvem van csupán attól, hogy magam mellett és közelemben tudhatom a legjobb barátnőmet, akivel egészen 8 évig nem beszéltem. Hosszú idő, s van mit bepótolnunk.
- Milyen helyzetre gondolok? Extrém jógára, csak veled – kacsintok vissza, mert megvan bennem ez a pimaszság. Végül csak megindulunk az ágyához, ahol ő rögtön bebújik és meztelenül. Követem a példáját. Hálás lehetek azért, hogy nem hagy minket megfázni, s rögtön bevillan nálam a múlt egy-egy képet. Egymást ápolgattuk, ha egyikünk beteg volt. Törődtünk a másikkal, s odafigyeltünk egymás egészségére. Nagyon régen volt, de most Larában újra felfedezem ezt a törődést, holott vámpírként nem vagyok fázós. Szembe fordulok vele, s hamarosan bevallom neki röviden és velősen, hogy hiányzott. Válaszként ugyanazt kapom, ami megdobogtatja az én vámpír szívem, főleg mikor a többivel megtoldja.
- Én is követnélek bárhová, akármerre mennél. – vallom be, hogy én sem tudnám őt újra, csak úgy otthagyni. Ezután következik az érzékiség bombája, s a kellemes tettek ideje. Ráfekszek finoman a legjobb barátnőmre, s megcsókolom az ajkait. Nem ellenkezik, sőt visszacsókol hevesen, ami engem is kezd felfűteni. Mikor megszólít, akkor rá nézek.
- Igen? – nézek rá érdeklődve, hogy mit szeretne tőlem? Helyezkedése nyomán teljesen belesimulok Larámba, teljesen kiszorítva kettőnk közül a levegőt. Testem belülről elkezd melegedni, ami számomra új, főleg vámpírként. Mit csinál a testem?
- Kicsim…- szólítom meg, azonban mikor elkezd cirógatni, s az alsó ajkaimon végig simít, akkor belém fagy a szó. Szívverésem kezd megváltozni, teljesen más ütemet kezd el verni. Megcsókol, amit viszonzok, aztán újra megszólítom.
- Lara, tudom, hogy az mondtam, hogy nem voltam nővel. Egyáltalán nem hazudtam neked. Tudod a szüleim belém nevelték, hogy házasság nélkül nincsen szex, de… de téged ismerlek és megbízok benned, még most is. Idegennel tán nem is tudnám megtenni – próbálom neki elmagyarázni, hogy bizony ő az első számú személy, akivel szívesen ellentmondásos módon lefeküdnék vele. S nézzük csak meg? Hát éppen erre készülünk.
- A szüzességem a tiéd, sőt a testem és nem tudlak kiverni se a fejemből, szóval a lelkem is. – kinyúlok kezemmel, s megcirógatom az édes arcát, majd lopok egy hevesebb csókot az ajkairól, hogy folytassam a felvilágosítást.
- Sosem mertem a szülői házban maszturbálni, mert féltem, hogy kitagadnak. Vámpírságom után pedig túl erőszakos voltam egy jó darabig, míg rá nem jöttem, hogyan tehetem finoman és kevesebb erővel. Jó, mosakodni mosakodtam, de sosem volt meg bennem a pajkos gondolat, hogy önkielégítsem magam. – mondom rá az ajkaira, majd megint egy csók következik tőlem. Finoman dörgölöm a testem az övéhez, mint egy édes kiscica.
- Meg szeretném ismerni a testem, s annak titkait, s egyes egyedül veled szeretném megosztani Larám. Én türelmes leszek veled, s ha segítesz, akkor én szintén meg szeretnélek ismerni úgy. Nyugodtan szólj, hogyan csináljam és hasonlók. Próbálok jó diákod lenni. – ezzel egyetemben viszont, átkarolom őt, aztán fordulunk egyet. Én leszek a hátamon, s ő pedig lesz felül.
- Át is adnám a kezdeményezést neked – félig sikerült mosolyt villantok, miközben azért magamtól elkezdem a barátnőm hátát simogatni, aztán egészen lekuszok a hátsójáig.
- Szép dombjaid vannak Larám. – bókolok neki, aztán még eszembe jut egy dolog.
- Különben látod, nem kínozlak, csak nem is akartam neked egyből neked ugrani.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptyKedd Feb. 05, 2019 9:17 pm

16+


Jane & Lara




- Kíváncsi vagyok, hol élsz - Egyszer szívesen megnézném. Még ha nem is tervezem elengedni magam mellől, attól még örülnék neki, ha megmutatná New Orleanst, a kedvenc helyeit, a lakását, azt a könnyen állítható csapot a zuhanyzóban... - És hatalmas adag szerénységgel! - teszem hozzá nevetve, de nem cáfolom meg a felsorolását. Tényleg kívánatos, és feszes, meg úgy összességében minden nagyon is rendben van nála, rajta. De hát ezt már régen is így gondoltam, egyszerűen akkoriban nem néztem rá annyira más szemmel, mint most. Akkor a legjobb barátnőm volt; talán tudat alatt kicsit több annál, de még nem kezdtem el rájönni, pontosan milyen értelemben is.
Érdekel, pontosan miféle kínzási módszerekre gondolhatott, de igyekszem elfojtani a kíváncsiságom. Újra és újra emlékeztetnem kell magam, hogy alig néhány órája toppant be az életembe, és talán bölcsebb lenne lelassítanom. Nos, nem épp a bölcsességemről vagyok híres...
- Hmm, milyen helyzetre gondolsz? - rákacsintok, mielőtt elzárnám a vizet és magam mögött hagynám, hogy elmenjek a törölközőért. Természetesen tudom, mire gondol, legalábbis sejtem, hogy nem papírrepülőket hajtogatna velem az ágyban.- Ez mondjuk igaz. Régen is szerettem összebújva aludni. - Őszintén szólva borzasztóan hiányzott mellőlem Jane. Annyira az életem részévé vált, mindent együtt csináltunk, együtt ettünk, együtt aludtunk, együtt jártunk vásárolni. Miután eltűnt, hónapokig nem tudtam mit kezdeni magammal. Darabokban voltam, mindenféle értelemben.
Elfoglaljuk az ágyat, és bár nem kérte, magunkra húzom a takarót. Annyira azért nincs meleg és ő is vizes maradt itt-ott, nem szeretném, ha megfázna - habár fogalmam sincs, a vámpírok képesek-e rá. Talán feleslegesen aggódom, de azért betakarom kettőnket és úgy bújok hozzá. Ahogy szembefordul velem, kíváncsian felpillantok rá. Olyan közel van, hogy szinte meg tudnám számolni a szeplőit. Megérinti az arcom, mire lehunyom a szemem és átadom magam az érintésének.
- Te is hiányoztál... - suttogom vissza, mintha bizalmas információ lenne, és ismét felpillantok rá, áthatón és gyengéden. - Nem is engedném. A világ végére is követlek, értve? - Kicsit durcásan, gyerekesen elhúzom a végét, de komolyan gondolom. Egyszer már elvesztettem, még egyszer nem vagyok hajlandó. Megérintem a kézfejét egy röpke pillanatra, és ahogy közelebb hajol, ösztönösen lehunyom a szemem. Ezúttal nem ér olyan váratlanul a csókja, telt ajkai olyan érzékien mozognak a számon, hogy ezúttal képtelen vagyok ellenállni. Vizes hajába túrva visszacsókolok, kissé talán mohón és hevesen, de kellemes súlya rajtam, bőre az enyémen, egymáshoz préselődő idomaink izgatnak. Lehet, hogy ez egy rossz döntés, de hajlandó vagyok vállalni a kockázatot.
- Jane... - A nevét suttogom, a tarkójára fogom puha fürtjeinek egy részét. Feljebb húzom az egyik térdem, combom lazán átvetve a derekán, hogy jobban hozzám tudjon simulni. - Egészen biztos vagy ebben? - A pillantását kutatom, kérdőn és kissé aggódón. Azt mondta, még nem igazán volt együtt nőkkel, és nem szeretném, ha később hibának könyvelné el, hogy ő meg én...
Megcirógatom az arcát, hüvelykujjammal végigsimítom az alsó ajkát, majd az arcélén át egészen a füléig. Ezúttal én csókolom meg, lágyan és finoman, ismerkedőn, mintha ez lenne az első csókunk. Ám egyáltalán nem az utolsó...



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Larissa Blackwell szobája - Page 2 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 EmptyKedd Feb. 05, 2019 8:38 pm

- Hmm, a franc a cukorkáimat kinn hagytam a nadrágomban. – nevetek fel játékosan, miközben fogadom a csábos mosolyát egy hasonlóval. Ez darabig őt figyelem, s azt a drága mozdulatait. Újra mesélni kezdek neki, aminek a végeredménye nem túl rózsás, hiszen félre néz. Úgy vélem, hogy hibáztatja magát miatta, pedig mondtam neki, hogy ne tegye. Apró sóhaj tőr fel ajkaimról, ahogy látom azarcát, így kénytelen vagyok hozzáérni az arcához.
- Meghaltam egyszer, de élek, ha elég furán is. – jegyzem meg neki, s remélem ezzel egy picit oldódik benne a feszültség, amit a jelenlegi témának köszönhető. Feltűnik különben, hogy egy ideje csupán kérdéssel válaszol nekem, de egylőre halogatom én is azt a áttörő nyitást. Kissé oldódnunk kellene, hogy megkaparinthassam az én Larám. Fura így beszélni róla, de visszagondolva életemre, akkor rájövök, hogy ő egy nagyon is biztos pont az életemben. Sokat lógtunk együtt, sokat megéltünk együtt, s ha az élet nem kegyetlen, akkor még egy darabig egymást fogjuk boldogítani.
- Az enyhén meleg még belefér, s attól még nem lesz bajom. Csak tudod nem mindegyik csappal tudok olyan finoman állítani a víz hőmérsékletén, mint szeretném. Mondhatni tartok tőle – motyogom neki, de, hogy valami jóval kecsegtessem, akkor hozzáteszem.
- Nálam a fürdőben jól beállítható. Drága mulattság volt, de megérte. – kellemesen érzem a társaságában, s én nem érzek szakadást az időben, csupán egy időre leakadtunk egymásról. Minden kapcsolatba kell egy kis szünet, nem? Nekünk ez a nyolc év bőven elég, de hát előtte szinte végig sülve főve együtt voltunk.
- Tudom, halhatatlan vagyok, feszes bőrrel kívánatos testtel. – kuncogom el a végét, de a kettönk közti tevékenység nem szakad félbe. Egymást mosdatjuk le, ami szerintem jelen helyzetben szerintem több, mint legjobb barátság. Régen nem értünk egymáshoz, most pedig elég hihetetlen, hogy egymást mosdatjuk le.
- Ha kínoználak, azt másképp tenném. – teljes magabiztosággal jelentem ki. Végül mind a ketten felgyorsítjuk a lemosdást azzal, hogy külön-külön utakon mossuk le saját testünket, ám én vágyakozón pillantok rá olykor-olykor.
- Egyes ruhák kényelmetlenek, ráadásul felmerült az agyamban, hogy esetleg egyes helyzetben útban lennének. – jelentem ki pajkosan a ruhás megjegyzésére a válaszom, aztán gyorsan végzünk végre a zuhanyzással.
- Ühün, együtt alvás jótékony hatással van két személyre, ha össze vannak bújva. – jegyzem meg, mintha valahol olvastam volna egy tanulmányt ezzel kapcsolatban. Az igazság az, hogy a széles mosolyom árulkodik arról, hogy ez is csupán egy édes vicc a részemről. Azután pedig ennél nagyobb visszajelzést és bókot nem kaphat az eretnek leánya, mint az elébb. Mikor a szeretett személy kijelenti nekem, hogy a megjegyzéseim sem hagyják hidegen, akkor megint érzem a nyerő formám. Innentől szép a győzelem, s naná, hogy győzni szeretnék. Mikor érdeklődik a víz felől, akkor jelzem számára, hogy már nincs szükségem rá, így elzárhatja. Beáll a csend, mert én eddig elég tisztán hallottam őt, emellett a víz csobogását. Ő lép ki elsőnek, de én követem őt és a házigazdához hasonlóan cselekszek. Mikor megkapom a törölközőm, akkor én gyorsan megtörölgetem magam. Nem sok időm marad elmélkedni, mert Lara már hív is az ágyába, így csupán a törölközőt úgy rakom le egy helyre, hogy az idővel megszáradhasson. Követem a szerelmem igéző testét, mint a kígyó a bűvölője zenéjét. Mikor megérkezünk vissza hozzá, akkor megvárom, míg elhelyezkedik, majd én is elterülök az alvó alkalmatosságon. Mikor átkarol, akkor megint megremegek, s egyben felszabadul bennem az utolsó gát is. Ha így ér hozzám, akkor képtelen vagyok álomra hajtani a fejem. Hamarosan megfordulok, hogy velem szembe lehessek, egy darabig fürkészem a szemeit, aztán hálás nézés után egy mély érzelem kijelentés jön tőlem.
- Hiányoztál Larám. Itt vagyok, s nem hagylak el. – arcából kisimítom a vizes hajszálakat, orrommal megérintem az övét. Kezem lassan rásimul a csípőjére, hogy utána tovább haladjon a derekára. Három pillanatot várok, majd lágy erővel ráfekszek Larámra. Ajkaim rátapad az övére, s megcsókolom őt. De nem csupán egy csókot követelek magamnak, hanem egyenesen három hosszút, hogy belebóduljon a feje ajkaim finomsága miatt.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
TémanyitásLarissa Blackwell szobája - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Larissa Blackwell szobája - Page 2 Empty
 

Larissa Blackwell szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Larissa Blackwell
» Larissa Blackwell
» Larissa Emilia Blackwell
» Larissa szobája
» Shawn Blackwell szobája