Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásAmy Vance EmptyKedd Nov. 13, 2018 1:17 am

Amy Vance
I don't deserve forgiveness..


Becenév:
What..? I'll kill you, if you try this..
Titulus:
Sinner Soul || Monster
Születési hely, dátum:
New Orleans, 1986. Dec. 30.
Faj:
Human || Hunter
Beállítottság:
Bisexual
Play by:
Miss Caity Lotz

Átváltozás:
Netán valami vicc része ez?!
Mert, elárulom, miként kicsit sem szórakoztató..
Sőt...
Siralmas eme feltétel.
Család:
Az igazi szüleim halottak, ugyanis vadászok voltak, s ez azzal jár, hogy Halál..
Rosszkor voltak rossz helyen, én pedig árvává váltam.
Isaac erősködött, hogy menjek hozzájuk, még az apját is meggyőzte, aki amúgy... valami igencsak elmebeteg lény.
Tehát odaköltöztem...
Nem volt intézet, nevelőszülők... csak az ismert terep.
S immáron hivatalosan is a bátyám volt, Izzy.
- Mindig így hívtam Őt, ha cukkoltam, de most mondjátok azt, hogy nem aranyos becenév.. -
Az apja pedig a nevelőm...
De bár ne így lett volna...
Bár ne ismertem volna meg az apját...
S bárcsak sose futottam volna bele Isaac Lestrange-be...
Ugyanis ez tönkretette az egész életem..

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

+18
Lassan nyílnak ki a szemhéjaim, hiszen még mindig sajog a fejem. Az, miszerint egészen hazáig rángatott a kórházból a hajamtól fogva, majd megvert a nadrágszíjjal kellő mértékben maradandó nyomott hagyott rajtam. Élesen hasít a fény az íriszeimbe, ahogy erősen hunyorgok.. A jéghideg fém, amin fekszem... az élesen vakító lámpa a mennyezeten.. Mégis.. hol vagyok? Rémülten nézek körbe, s ülnék ezáltal fel, de a csuklóimra erősített láncok nem engednek. A fájdalomra felszisszenek, miként léptek egyhangú érkezését hallom. Ő... ő az, aki ezt tette velem.. Remegek, szinte erősen rántok újabbat magamon, de a vas nem enged. Már túl késő... ebből nem szabadulhatok. Zihálok, oldalra döntve a fejemet, ekként figyelve a lépcső irányát. Lassan kirajzolódik az alakja. Látszik a járásán, hogy ittas... érződik a pia töm kellege róla, ahogy lassacskán mellém ér. Méreget, majd még közelebb jön... egészen közel, ahogy morogni kezd.
- A te hibád, Isaac távozása... - Sziszegi gyűlölettel az irányomba. - A tiéd, hogy elment és nem maradt itt, miként azt kapja meg, amit érdemel.. - Folytatja, ahogy körbe sétál. - Persze, nem is csodálom... ő mentette magát, te meg itt maradtál egyedül, Kislány. Ennyit jelent bármit is a fiamnak akárki... az anyját is megölte... akkor miért ne végezne.... a húgával is?! Hiszen mondhatni az vagy, nem igaz? Vagy csak voltál, mert a kis Gyilkos lelépett.. De te... te drágám megkeserülöd, amiért nincs itt... - Simítja az ujjait a hajfürtjeimbe, majd erősen belemarkolva, megrántja -, mondhatni: cibálja.
- Nem... nem csináltam semmit... - Igyekszem nem kimutatni a fájdalmat, de az eleve szerencsésen túlélt majdnem halálesetem után, és azt követően, miként elnáspángolt a kedvenc szíjával, nos nem éppen vagyok a legjobb állapotban ahhoz, hogy ne érezzek semmit... Már csak egy mozdulat is ezernyi szenvedés ötvözettel jár.
- Bár... - Mászik fel arra az asztalra, amelyen én is vagyok. - ...kiegyenlíthetjük úgy is a számlát... - Kicsatolja az övét, ahogy rám mászik. - ...hogy kielégíted a vágyaim. - Nevet, miközben dől belőle az ital hányingert keltő illata. Rántok egy újabbat a láncon, kiakarok jutni innen... nem engedhetem, hogy ezt tegye.
- Ne csináld ezt... - Ellenkezek, miközben erőszakkal lop magának egy csókot az ajkaimról, aztán egy újabbat nyom a nyakamra.
- Élvezni fogom... igen rég volt már... - Letépi rólam a ruhát, miközben egyre inkább vergődöm... De mindez hiába, nem enged el, sőt nem is menekülhetek. Minél inkább erőlködöm annál rosszabb, és fájóbb, miközben ő... ő elveszi azt, amit akar, és kiélvezve a pillanatot a magáévá avanzsál. Én pedig könnyeket ejtek, sikoltok, de a segítségemre senki sem siet..
Nem hallják mások a szenvedésemet, csupán csak a falak a fültanúk, s az, ami történik hármunk közt marad..
Nála, aki megteszi, de senkinek sem említi...
Nálam, aki nem büszkélkedik e történettel..
S náluk, kik magukba fojtják a hangot.

Napok teltek el szinte azóta, s én még mindig egy nyavalyás láncon sínylődöm. Csak akkor jön le, ha valami kell neki... Ha én kellek neki.
Fájdalmasan zárom be a szemhéjaim, ahogy nagyot nyelek. A 'majdnem' halálom pillanatára gondolok, arra, hogy lelépett és ott hagyott. De miért?!
Miért könyvelte el biztos halálomnak a balesetet...?
Miért nem segített?!
Rángatni kezdem a kezemet, de hiába... ugyanis csak még inkább a húsomba váj a lánc vonulata. A fájdalomtól üvölteni tudnék, de... nem teszem. Tűrök csendesen, ahogy újból könnyeket ejtek.
Joggal gyűlölöm ezt a helyet...
S őt, amiért lelépett...
Ezt hagyva nekem..

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Amy Vance Empty
TémanyitásAmy Vance EmptyKedd Nov. 13, 2018 1:55 am

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Az én drága Amy-m

Drága Amy! Amy Vance 2566525366

A szívem boldog attól a ténytől, mely szerint a köreinkben üdvözölhetlek! Amy Vance 897538487 Egy másik felem viszont azt kívánja, amit te magad is írtál... bár ne ismertél volna meg engem... bárcsak soha nem találkoztunk volna, mert miattam... olyan dolgokon kellett átmenned, amiken nem akartam, hogy átess. Nem akartam, hogy szenvedj az apám miatt. Jót akartam azzal, hogy magunkhoz költöztettelek. Nem akartam, hogy az utcára kerülj vagy nevelőintézetbe zárjanak. Nem, én... önző voltam. Rettenetesen önző. Kötődtem hozzád és nem akartalak elengedni, pedig Neked talán az lett volna a legjobb. Egy másik család, egy új esély... én csak szenvedést okoztam. Sosem fogom tudni megbocsátani magamnak azt, hogy cserben hagytalak. Gyáván elmenekültem, s amit ezután kaptál... az apám... az apám egy vadállat, egy mocskos, aljas lény... mert embernek nem vagyok képes nevezni. Nem. Az ilyen nem ember.
Nem tudom, valaha megtudom-e, mi történt a távozásom után, de gyaníthatóan... nem. Pedig ez lenne az az ok, amiért annyira meggyűlölöm az apámat, hogy többé nem érdekelne, él-e vagy hal. Talán saját kezűleg fizetnék neki vissza mindent, amit tőle kaptam. S amit Te kaptál. A szenvedést. Még ha egy részem tisztában is van azzal, hogy velem kapcsolatban igaza volt végig.
A soraid, az írásod... még mindig képes vagy teljesen magadévá tenni a figyelmem. Amy Vance 450640341 Ha Téged olvaslak, Kedves, akkor nem érdekel más. Imádom. A keserű történet ellenére imádom minden szavát, s remélem, megannyi írással kecsegtetsz még engem és a többieket is. Amy Vance 3634486886



Már csak a szükséges teendőket kell elvégezned, úgy, mint foglalózás... és... nos, mikor találkozunk?  Amy Vance 1036049602 Már ha... tényleg... akarsz engem egyáltalán látni? Amy Vance 1390903549


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Amy Vance Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Amy Vance 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Amy Vance 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Amy Vance 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Amy Vance Empty
 

Amy Vance

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal