Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásRaleigh Blair EmptySzer. Feb. 20, 2019 7:25 pm

Raleigh Blair
Play by: Jack Falahee




Becenév
Leigh

Titulus
The Vampire

Születési hely, dátum
Írország, 1973. február 14.

Csoport
Vampire

Rang
Vámpír

Beállítottság
Biszexuális

Egyedi képesség
VÁLASZHELYE

Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye.
Átváltozás
Az érzés, mikor egyszerre járja át minden porcikádat az izgatottság, s egyben a félelem, avagy maga a rettegés. Valami ilyesmiről szól maga a vadászat. Egyszerre veszélyes és izgalmakkal teli, azaz nem épp hétköznapi tevékenység. Fiatal, friss vadászként, tanoncként viszont még rengeteg minden állt előttem: felfedeznivaló lények, tanulásra váró lehetőségek és így tovább. Pelenkás korom óta arra neveltek, hogy nekem ez az utam. Nekem és a fivéremnek, Rydersonnak is. Azt hiszem, ha vadász családba születik bele az ember, azzal a Sorsa egészen egyszerűen megpecsételődött. S ezzel soha, semmi gondom nem volt. Élveztem. Élveztem a vadászat adta lehetőségeket, érdekes helyzeteket és nem féltem kioltani a gonosz lények életét. Ugyan még csak 20 éves múltam, de már voltam olyan szinten, hogy egymagam is vadászhassak. Ám… én mindig Rydersonnal mentem. Ketten együtt, vállt-vállnak vetve küzdöttünk.
Épp a fegyveremet vettem magamhoz, mikor meghallottam a hátam mögül némi neszt. Azonnal hátrafordultam, a fegyvert elrakva szépen. Reagannel találtam szemben magam, a 10 éves kisöcsémmel – aki nagy, bogyó szemekkel bámult fel rám, érdeklődve.
- Hova mész? – Tette fel a kérdést, mire én sóhajtottam egy aprót. Reagan még fiatal volt és én magam nem szerettem neki beszélni a vadászatról. Nem tudnám megmondani, miért, egyszerűen csak jobb szerettem elkerülni a témát. Talán óvni akartam. Ugyanakkor a szüleinktől már bőven hallhatott és hallott is az árnyvilágról. De tanítani még nem kezdték el. Legalábbis, nekem nem volt róla fogalmam sem.
- Elhívtak egy sürgős esethez. – Magyaráztam az öcsémnek burkoltan, hova is készülök. Közben tovább pakolásztam, magamra vettem a kabátot.
- Egyedül? Miért? Én is mehetek? – Bombázott tovább a kérdésekkel, mire mélyen magamba szívtam a levegőt. Beharaptam az alsó ajkam, ahogy leguggoltam elé és a vállára tettem a kezeimet.
- Nem, nem egyedül megyek, neked viszont… itthon kell maradnod, rendben? Anya mellett, ahogyan mindig is. – Mélyen a tekintetébe fúrtam a magamét és reméltem, megértette, amit mondtam. Reagan kisvártatva bólintott egy aprót, de egy szót sem szólt. Nem tett ígéretet, nem mondta, hogy itthon marad a kérésemre, én mégis hittem neki.
Aztán mögötte, az ajtón belépett Ryd. Egyből elengedtem az öcsémet és felegyenesedtem.
- Indulhatunk? A vámpíroknak most talán lesz némi előnye, a sötétség kapcsán, de minket úgysem gyűrnek le. – Mondta egy magabiztos mosollyal, mire bólintottam egyet. Elléptem Reagan mellett és elhagytuk végül a házat a fivéremmel.
Kettőnk közül Ryd volt a határozottabb, s a harctudása is magasan az enyém fölött állt, mégsem éreztette velem soha, hogy kevesebbre tartana. Sőt, igyekezett a tudását átadni nekem és ezért roppant mód hálás voltam neki.

***

- Leigh! – A nevemet kiabálva rohant oda hozzám, mikor végre minden vámpír a földön hevert. Illetve az egyikük még élt, de nem volt magánál. Ám ez nem számított a fivéremnek, ugyanis aggódott értem. Szinte a halálomon voltam, remegtem és az oldalamon levő sérülést bámultam. Ömlött belőle a vér. Azt hittem, végem van.
- Leigh, úristen… nem, ezt… mindjárt megoldjuk, rendben? Nem veszítelek el… - Térdelt mellém és az ölébe húzott finoman. Én egy szót sem bírtam kipréselni magamból, annyira nagy fájdalmaim voltak. A sebemhez hozzáérni sem mertem. A fivérem nem gondolkozott sokat, odahúzta a mellettünk heverő vámpírt és a csuklóját megvágva a számhoz húzta.
- De Ryd… - Kezdtem bele nyöszörögve, de a kétségbeesett pillantását látva belém forrt minden ellenkezés. Ugyanakkor rosszul éreztem magam amiatt, hogy egy vámpír vére segíthet rajtam, miközben mi ellenük harcolunk nap, mint nap.
Mégis ittam a véréből. Nem akartam meghalni. Élni akartam és tovább küzdeni, megtisztítani a világot, s továbbá… nem csalódást okozni a szüleinknek. A sérülésem elkezdett begyógyulni, a fájdalmaim pedig lassacskán megszűntek. Eltoltam a vámpír karját magamtól, majd felpillantottam Rydersonra.
- Köszönöm… te vagy a hősöm. – Jegyeztem meg egy mosollyal, miközben felültem és oldalba böktem a fivéremet.
- Nem hagyhattalak meghalni. – Közölte komolyan, mindenféle mosoly nélkül. Erre én is elkomolyodtam, aztán a kezembe vettem egy tőrt és azzal fordultam a vámpír felé, aki továbbra sem volt magánál.
- Neki viszont meg kell halnia… - Emeltem a kezemet, hogy a szívébe mártsam a tőrt, de a levegőben meg is állt. Nem mozdultam. Habár nem önszántából, de a vérét adta értem, avagy nekem. Neki is köszönhettem, hogy életben maradtam, így… nem ölhettem meg. – Vagy… nem. Úgysincs magánál. A társait megöltük, ebből biztos tanul majd, nem? – Egyenesedtem fel Ryd mellett, de rá sem néztem.
- Hát, lehetséges. De az is lehet, hogy visszajön és bosszút áll… rajtad, rajtam, a családunkon. – Állt fel ő is, mellém lépve. – Ám… a te döntésed. – A vállamra tette a kezét, finoman megszorítva, majd  el is engedett és indult, hogy összeszedje a fegyvereit. Én egy ideig még bámultam a földön heverő vámpírt, mielőtt Ryd után mentem volna. Tovább beszélgettünk a történtekről, Ryd még pár észrevételt is megosztott velem. Egyre jobbá vált a hangulat, szinte azt is elfelejtettem, hogy majdnem meghaltam. Nevetve léptem Rydhez, aki átkarolta a nyakamat, aztán… hirtelen feszültté vált a légkör. Egy sikoltás kapcsán. Egyből megfordultunk, elszakadva egymástól. A vámpír, akit életben hagytam, most az öcsénk fölé magasodott egy fa mentén.
- Reagan?! – Ejtettem ki az öcsénk nevét, aztán gondolkodás nélkül, futva indultam el feléjük. A fivérem követett, s fegyvert rántott. – Tűnj el az öcsénk közeléből, te vérszívó! – Emeltem meg a hangomat, s ahogy a közelébe értem, máris támadtam. Nem gondolkodtam, nem terveztem meg a mozdulataimat, nem érdekelt semmi, csakis az, hogy az öcsénket megvédjük és ezt a vámpírt megöljük. S közben… közben utáltam magam azért a döntéstért, amit meghoztam. Miért hagytam életben?! Ryd sem gondolkozott tisztán. Hibát hibára halmoztunk, s bár Reagantől el tudtuk terelni a vámpírt, mi sorra szereztük a sérüléseket. Először az oldalamat vágta fel újra, Ryd a hátán sérült. Aztán újra én, s újra ő. A vámpír, mintha „táncot” járt volna közöttünk; s mi sorra buktuk volna el a lépéseket. Végül Rydnél állapodott meg és magához húzta, a nyakára kulcsolva az ujjait.
- Hagyd őt… - Kétségbe voltam esve és fáradt voltam, erőtlen, sőt, ismét éreztem, hogy a halál közelében vagyok, de nem hagyhattam, hogy megölje. A földről felszedtem egy eldobott tőrt, majd az utolsó energia tartalékaimat felhasználva léptem a vámpír mögé és szúrtam hátba. De késő volt; a keze pillanatokkal előtte mozdult és kitörte a fivérem nyakát. Holtan estek össze előttem, szinte egyszerre, míg végül én magam is a földre hulltam, azzal a gondolattal, hogy elbuktam. Meghalt a fivérem, meghaltam én, de… de megmenekült Reagan. Talán, valami jót mégiscsak sikerült tennem… tennünk.

***

Órákkal később tértem magamhoz, ugyanúgy a porban feküdve, a halott vámpír és Ryderson mellett. Úgy éreztem, a torkom olyan, akár a sivatag: száraz. Szomjaztam, s éheztem. Nem tudtam eldönteni, hogy mire vágyom jobban. Feltápászkodtam a földön, magam előtt megtámaszkodva. A torkomhoz húztam a kezeimet és finoman ráfogtam.
- Mi a fene van velem?! Hogyan…? – Össze voltam zavarodva. Aztán nem is gondolkodtam tovább, a fivéremhez másztam a földön. Megérintettem az arcát. Jéghideg volt. A pulzusát is megnéztem, de semmi… tényleg halott volt, ráadásul visszavonhatatlanul. Nem úgy… nem úgy, mint én. Sírni kezdtem. A könnyek eláztatták az arcomat. Üvölteni akartam és visszacsinálni mindent, ami történt. Belül tomboltam. Olyan volt, mintha az érzéseim felfokozódtak volna. De ez hülyeség volt. Órákkal később az egyik fa tövében ültem, ott, ahol Reaganra támadott az a vámpír. Már nem sírtam, csak gondolkodtam. S végre, ekkor állt össze a kirakós: a vámpírvér, amivel Ryd meggyógyított… igen, ez volt az oka annak, hogy itt voltam. A fenébe is! Idegesen ütöttem ököllel a fába, nem érdekelve, miféle fájdalmakat fogok újfent átélni. Kiráztam az öklömet, majd mélyen magamba szívtam a levegőt. Elkezdtem átgondolni mindent… az okokat, a miérteket. Először magamat okoltam mindenért. A döntésemért. Ha nem hagyom életben azt a vámpírt, mindannyian élhetnénk úgy, ahogyan eddig. Aztán kicsivel később az öcsémet kezdtem okolni, Reagant… hiszen, ha ő nem jön ki utánunk, nem lett volna kit megvédenünk Ryddel. Akkor nem veszítjük el a fejünket, nem hozunk rossz döntéseket. Hiszen mi ketten mindig jól össze tudtunk dolgozni, de ahogy az öcsénk, egy családtag élete került veszélybe, az ítélőképességünk a semmibe foszlott, ahogy az elménkre is sötétség vetült. S végül rájöttem, hogy ki a valódi felelős… avagy kik. A szüleink. A fenébe is, hát nem nekik kellett volna vigyázniuk Reaganre?! Nekik kellett volna a szemüket rajta tartani, s őt magát otthon tartani! Hiszen tudták, mindig is tudták, Reagan mennyire kíváncsi. S még kicsi. Persze, hogy érdekli, mi folyik odakint a nagyvilágban, nem igaz?!
Ahogy ezek az érzések, a gyűlölet felébredt a saját szüleim iránt, tudtam, hogy be fogom fejezni az átváltozást. S ehhez már nem is kellett más, csak egy védtelen, ártatlan lányka a városból, akinek a vérét vehettem, ezzel megpecsételve a saját sorsomat. Vadászból vámpírrá váltam.
Család
A család fogalmának egykor eszmei értéke volt, s számomra igencsak nagy jelentőséggel bírt. Vadász család voltunk, s híresek is egyben. Sokan számítottak ránk – avagy eleinte csak a szüleinkre, de aztán rám és Rydersonra is ugyanúgy. Az emberek oldalán álltunk, harcoltunk a természetfeletti mocskok ellen és jól is csináltuk. A családi légkörrel nem volt gond, hiszen ott voltunk egymásnak; számíthattunk a másikra. Az öcsém érezésével ugyan kicsit megbomlott az a fajta egység, amiben egészen addig éltünk, de ez mit sem vont le a család értékéből.
Minden akkor romlott el, mikor a szüleink nem figyeltek Reaganra. Az a felelőtlen hozzáállás, amit akkor tanúsítottak, nos, romba döntött mindent. Szó szerint. Az életünk gyökeresen megváltozott – a Blair család ellenségévé váltam. Vámpírrá.
Bosszút akartam állni mindazért, ami történt. A felfokozott érzelmeim erre még inkább rásegítettek, s minden nap egy lépéssel közelebb kerültem a célomhoz. Ismertem a várost, s azokat a helyeket, ahol a legtöbb természetfeletti felbukkant. De ők nem ismertek engem, legalábbis arcról, aki ismert, már réges-rég halott volt. Így hát, tudtam, hogy semmi bajom nem eshet. S amúgy sem voltam már vadász, nem igaz? Az egyik kocsmában, a pultnál ülve kortyolgattam a kikért whiskymet. Azt hallottam, hogy ma este itt tanyázik egy farkas falka. Ünnepelnek valamit, vagy a franc tudja, de különösebben nem is érdekelt. Épp újra a számhoz emeltem volna a poharat, mikor a falkavezér megérkezett és a pultra koppintott finoman.
- Egy kört a srácoknak, de gyorsan! – Habár a hangja határozottan csengett, az arcán mosoly díszelgett. Figyeltem, ahogy a társaival befoglalják szinte az egész kocsmát. Iszogattak, beszélgettek, s mikor a vezér elindult kifelé, hogy rágyújtson egy szál cigire, követtem.
- Órák óta figyelsz. Azt hiszed, nem vettem észre? – Szólított meg rögtön, pedig még csak nem is voltam a látókörében. Elmosolyodtam és így léptem utána, a közelébe.
- Ami azt illeti, gyanítottam. De a lényeg nem ez, hanem az, hogy van egy olyan információm a számodra, ami hasznos lehet neked. – Fürkésztem komolyan a tekintetét, mire ő biccentett felém, miszerint meghallgat. Közben pedig a cigarettájából is megkínált, amit örömmel fogadtam el; a számba vettem a szál cigit és ő meggyújtotta nekem.
- Kösz. – Szívtam bele, majd mesélni kezdtem a hírhedt kis vadász család fejéről. Az apámról. Persze neki nem említettem, hogy a fia lennék, vagy bármi közöm lenne a Blair családhoz. Elhintettem mindenféle infót, ami jól jöhet nekik. A gyengepontjait, a harctudásáról ezt-azt, s azt is, hogy hol fog felbukkanni legközelebb. Végül megköszönte mindazt, amit mondtam és nekem csak várnom kellett arra, hogy elvégezzék helyettem a munkát.
Napokkal később hallottam a szomorú hírt, hogy egy vérfarkasokból álló csapat apró darabokra tépte a híres Remington Blairt.
A bosszúm első része teljesítettnek látszott. Hogy éreztem-e bármi fájdalmat apám halála miatt? Nem. Nem érdekelt. Sőt, jó érzéssel töltött el, hogy ott van, ahol lennie kell. A föld alatt… holtan.
Egyedül az öcsémet sajnáltam, aki újból elveszített valakit. Még akkor is, ha a családunk sosem tudta elfogadni az ő… létezését. Illetve elfogadta mindenki, szerettük is, mégis kívülállónak számított. Reagant figyelembe véve, egy ideig nem pihentettem a bosszút illető terveimet, holott anyánk is a listámon volt. Sőt, ő állt az élén. Holtan akartam látni és ezt… ezt már nem akartam másra bízni.
Talán évekbe is beletelt, mire anyámmal újra összeakadtam, méghozzá vadászat közben, ami még engem is meglepett. De persze, nyilván Reagan már volt annyira idős, hogy egyedül hagyja… oh, na persze! Vagy csak megint játssza a felelőtlen anyukát, nem de?! Idegessé váltam ezekre a gondolatokra, miközben ide-oda suhantam előtte. Felismert. Felismertem. Mégsem láttam a tekintetében örömöt… nem. Sokkal inkább gyűlöletet. Vámpír vagyok, anya, nem ölelsz meg? Kedvem lett volna ezt kérdezni tőle, mégsem tettem. Meg akart ölni, de én magam gyorsabb voltam. Az utolsó pillanatban suhantam félre, mikor ő felém ugorva le akart szúrni – fennakadt egy éles, hosszú tüskékből álló kerítésen. Azonnal meghalt.
- Ég veled, anyám. – Nem néztem a hullájára egyszer sem. Éreztem a fémes illatot az orromban, amit mélyen letüdőztem, akár a nikotint. Aztán elmosolyodtam és levettem a bal csuklómról azt a karkötőt, amit még anyámtól kaptam az első vadászatom előtt. Egyfajta ereklye volt… de már nem voltam vadász. S nem akartam emléket Tőle. Az ő csuklójára raktam fel a karkötőt, majd távoztam.
Azt hiszem, ez egyfajta jel is akart lenni tudat alatt Reagannek, hogy lássa, ki ölte meg az anyját. Bár semmi garancia nem volt arra, hogy rájön: én voltam. Talán sosem meséltem neki a karkötőről, talán sosem tudta a jelentését...
A bosszúm lezárult, habár… a múltam felé vezető ajtó sosem zárult le igazán. S amíg Reagan él, nem is lesz, mi bezárja.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Vajon el lehet-e fogadni, hogy nem azt kapjuk, amire számítottunk, avagy amire azt hittük, nekünk szánta a Sors? Vajon lehet-e úgy élni, hogy egy szörnyeteggé váltál, miközben eddig a jó oldalon, avagy pont, hogy a másik oldalon álltál? Én kérlek, 26 éve a sötétség oldalára kerültem. Az alvilág lényei közé; s ezt nem csinálhatom vissza soha. Habár hallottam, hogy van gyógyír, legalábbis volt, de hogy tényleg létezett-e ez a szer, arról bővebb információm nincs. Jó volna újra a régi valóban tetszelegni, de azt hiszem, én magam már úgysem lennék az, aki egykor. Megváltoztam. Aznap, mikor meghalt Ryd, s én is, egy részem elveszett. A bosszúnak éltem hosszú éveken keresztül, mígnem a lelkem végre lecsillapodott. Viszont… ezek után ami rám telepedett, az a magány volt, s az üresség. Másrészt, vámpírként csak éjjel voltam képes mozogni és ez kikészített. Alig néhány éve találtam egy boszorkányt, aki végre hajlandó volt segíteni nekem. S most, láss csodát: végre van egy gyűrű, egy bizonyos napfény gyűrű, ami megóv végre a napon való elégéstől. Komolyan, néha király lenne, ha lennének boszorkány haverjaim, de a fenébe is… az átváltozásom után sorra használtam ki mindenkit, s vágtam át, nyilván lett egy hírnevem ettől. Ezért is kezdtem el utazgatni, járni a világot.
Későre járt már, s még mindig nem volt szállásom, sőt, azt sem tudtam, merre tartok éppenséggel. Egy benzinkúton álltam meg végül, hogy kérdezősködni kezdhessek. Az épület felé vettem az irányt, amint kiszálltam az autóból. Be is lépkedtem, amint az automatikus szétnyíló ajtó engedte. Mielőtt azonban a pénztárhoz léptem volna útbaigazítást, avagy segítséget kérni, elkezdtem járkálni a sorok közt. Oh, jól jönne valami rágcsa… vagy netán valami ital. Nézelődtem, levéve néhány dolgot, majd megcsapta a fülemet a mosdók felől egy beszélgetés, így megtorpantam az újságoknál, mintha olyan érdekes olvasmányok lennének.
- Nem mehetünk Denverbe, legyél már észnél! – Hallatszott a megemelt hangszín. A nő aggódott, kétségbe volt esve. Hm.
- Ugyan már! Denver jó hely. Nem fogod megbánni, ha oda megyünk. – Válaszolt egy férfi hang, mire elpillantottam feléjük a szemem sarkából.
- Nem, nem jó. Nekünk nem. Hiszen… ne mondd, hogy nem hallottál még az Ötökről! A vadász társaságról… - Lejjebb halkította a hangját. A férfi értetlenül bámulta, így folytatta. – Olyanokra vadásznak, mint mi vagyunk. Nem mehetünk oda, hiszen ez veszélyes… - Folytatta és úgy nézett ki, hogy a férfit ezzel nem győzte meg. Veszekedve mentek ki az épületből, én magam pedig a pénztárhoz lépkedtem töprengve. Denver. Vadászok. Hmm, talán meg kellene néznem, mi van arra…
Rápillantottam a csinos kis pénztárosra, s megigézve, fizetés nélkül távoztam a benzinkútról, az irányt egyenesen Denver felé véve. A város egyik legklasszabb hotelében szálltam meg és kezdtem el nyomozni a vadász társaság kapcsán. S amire fény derült, az nem volt más, minthogy az egyik központi tag, avagy az egyik vezető…

…maga Reagan Blair. Az én kisöcsém.

Ez a tény annyira felkavaró volt, hogy a féltékenység hidegzuhanyként ért. Úgy tűnt, elismert vadász hírében áll, főként, ha vezetővé is vált egy ekkora kaliberű szervezetnél. Nevetséges. S én… én hol a fenében vagyok ebben a történetben? Oh, hát persze. Csak egy nyavalyás kis vámpír, akinek az egész élete tönkrement, mikor a kisöccse kiszökött utána egy vadászat során. Hát persze… Reagan Blair, te…
Idegesen morrantam és ezzel egyidejűleg levertem a poharat az asztalról, mire az szilánkokra tört a földön. Nem akartam haragudni rá, nem akartam gyűlölni Reagant, s nem is tettem, de… komolyan. Az élet miért ennyire piszkosul igazságtalan?! Az álmom volt a vadászat. Az, hogy Ryddel karöltve a legjobbak lehessünk, s elismertek, úgy igazán, nem a szüleink neve kapcsán. S erre… erre teljességgel elbuktunk. Most pedig végignézhetem, ahogyan a kisöcsém kiteljesedik?

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Skyler Hastings

Az álarc mögött: Eliffe


Raleigh Blair
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Raleigh Blair



163
C szint:
Kalmithil
Raleigh Blair NgRj
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
62
Titulus :
↭ The Vampire
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
↭ Mr. Perfect and Sexy Jack Falahee
Tartózkodási helyem :
↭ Denver
℘ ℘ ℘ :
When you’re little, night time is scary because there are monsters hiding right under your bed. When you get older, the monsters get a name:
Raleigh Blair Tenor
loneliness, regret, self-doubt.. and though you are older and wiser, you still find yourself scared of the dark.
Az álarc mögött :
↭ Eliffe

Raleigh Blair Empty
TémanyitásRaleigh Blair EmptyCsüt. Feb. 21, 2019 7:59 pm

Köszöntelek itt!
It's only been a lifetime

Hello, My Brother!

De régen is volt ez, kedves testvérem...
Bár' mondhatnám azt neked, miszerint azóta minden jobb lett, de nem.. A családunknak annyi... az, ami volt és köztük te is; örökre elveszett.
El sem tudom neked mondani, hogy mennyire sajnálom Sad
Miattam haltál meg, mint, ahogy mindenki más is...
Megérdemeltem, amit apánktól kaptam..
Viszont, amit Te tettél..  Raleigh Blair 2395127797
Miért, Leigh? Miért csináltad ezt?
Azóta nem bántad meg?!

A lapod tökéletesen tükrözi azt, amit elvártam. Benne van minden; az átváltozás, a baleset, amelyben megjelentem, a családunk rövid története, a haláluk, s az, hogy hogyan is szereztél rólam tudomást..
Azt kell mondjam, miként egy remekül megírt lapot raktál össze, amely teljes egészében méltó hozzád; hozzánk.. Alig várom, hogy felbukkanj az életemben és bosszút állj, vagy csak nekem ess, hisz megérdemlem, nem de?  Raleigh Blair 1390903549  

Pontról pontra, szóról szóra, mondatról mondatra, s részről részre imádtam az egészet Raleigh Blair 3808243726
Örülök, hogy nálad van a bátyám, mint karakter, hisz' ennél tökéletesebb kezekbe nem is lehetne Raleigh Raleigh Blair 1160212257
Remélem egy szép napon...
Egy jobb helyzetkörben..
Megbocsátasz..

Addig is igen, bepofátlankodtam ide; LARA előtt, mert hát; miért is ne?! Very Happy  Raleigh Blair 2142956176
Aztán nézd ezt elfogadónak, mert nem bírtam magammal Raleigh Blair 748718716

Na irány intézd el magad, mert Te vagy az adminunk Raleigh Blair 2182441462
Aztán, ha mindennel megvagy, akkor már repesve várom azt a pillanatot, miszerint végre összefussunk..  Raleigh Blair 981359934

Reagan Blair


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Raleigh Blair Empty
TémanyitásRaleigh Blair EmptyKedd Feb. 26, 2019 10:42 pm

Vajon el lehet-e fogadni, hogy
nem azt kapjuk, amire számítottunk?


❝Vajon lehet-e úgy élni, hogy egy
szörnyeteggé váltál, miközben
eddig a jó oldalon, avagy pont,
hogy a másik oldalon álltál?❝

Kedves Raleigh!

Láthatóan nagyon várnak már az oldalon, úgyhogy nem tartalak fel túl sokáig, épp csak néhány szóval szeretnélek üdvözölni a csapatban. Örülök, hogy egyéniségeddel tovább gazdagítod a vámpírok színes társaságát! Biztos vagyok benne, hogy remek helyed lesz köztünk, már csak azért is, mert tudom, milyen jól írsz és mennyire áthatja minden karaktered az egyediség és az irántuk táplált kötődés. Raleigh is jó kezekben lesz nálad, ezt már most látni, és a keresőd is biztosított erről, úgyhogy hiszem, ebből a plotból csak jó sülhet ki.
Sanyarú sors jutott neked, vadászból vaddá válni úgy, hogy a fivéred a másik oldalon ragadt... Kegyetlen sors egy hozzád hasonló srácnak - eleve az a teher, amit a vadász lét a válladra pakolt, most pedig ez, hogy örök életedre kárhozottként élj... Remélem, találsz magad mellé szövetségeseket, családot és barátokat, akik átsegítenek majd mindenen. Talán úgy érzed, nincs értelme és nincs remény, de ne feledd, honnan jöttél. Meríts erőt abból, aki egykoron voltál!
Nagyon tetszett a lapod, csodásan írsz, úgyhogy nem is tartalak fel tovább. Már mindent elintéztél, amit el kellett, úgyhogy nincs más hátra, mint előre: irány a játéktér!
Jó játékokat kívánok!




Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Raleigh Blair 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Raleigh Blair Empty
TémanyitásRaleigh Blair Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Raleigh Blair Empty
 

Raleigh Blair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Raleigh & Nathaniel
» Shh... Quiet in the Library ● Raleigh & Rosia
» Néhány hete; New Orleansban ~ Liv & Raleigh
» Reagan Blair
» Blair; Reagan