Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásJamie Nolan Butler EmptyCsüt. Jún. 27, 2019 11:35 am

Jamie Nolan Butler
You have to dream before your dreams can come true.


Becenév:
JM, But
Titulus:
alfahím
Születési hely, dátum:
New York, 1984.01.18
Faj:
Vérfarkas
Beállítottság:
hetero
Play by:
David Beckham

Átváltozás:
Egy vitatkozás közben elvesztette a fejét és brutálisan agyonverte akkori barátnőjét. Akkora sokkot kapott, hogy elmenekült és zavarodott elmével járta az országot. A barátnője meggyilkolásával sikerült aktiválni a vérfarkas átkot amivel szintúgy számos áldozatot gyűjtött. Mindegyik mély nyomot hagyott benne ugyanis soha nem állt szándékában ártani az embereknek.
Család:
Öccse még kisgyerekként meghalt tüdőgyulladásban. Ezt az anyja nem tudta elviselni ezért öngyilkos lett. Apja számos nővel próbálta pótolni élete szerelmét, szinte minden héten más feküdt az ágyába, de ennek ellenére próbálta a legjobbat kihozni fiából. Mikor megtudta mivel vádolják gyermekét követte feleségét a túlvilágra.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

“Brutálisan meggyilkolta barátnőjét egy tizenhét éves, New Yorki lakos. A rendőrség részletes nyomozást indított az ügyben. A gyanúsított fiúnak nyoma veszett, valószínűleg menekül.”
2001.április. 12


“Brutális gyilkosság történt egy farmon. Az ott tartózkodó család összes tagját meggyilkolták. A gyanúsított a korábban már barátnőjének megölésével vádolt Nolan Bailey. Tüzetesebb nyomozást követően megtalálták az ujjlenyomatát és dnsét is a tetthelyen. Holléte azonban még mindig ismeretlen.”
2002. március 4.


“Tragikus állattámadás áldozata lett egy öt fős kiránduló csoport. A testem felismerhetetlenségi roncsolódtak, nem tudják azonosítani a holttesteket. Az állat, ami elkövette valószínűleg egy farkasfalka lehetett amely errefelé őshonos. Határozatlan ideig a környéket lezárták és egyetlen túrázót sem engednek még a közelébe sem. A helyi vadász társaság és a rendőrség közös erővel keresik a megvadult állatot.”
2005. októbar 17.


“Lezárták a 13 évvel ezelőtt elkövetett sorozatgyilkossággal is megvádolt Nolan Bailey ügyét. Az elkövetőt soha nem találták meg így az ügyet döglött aktává nyilvánították. A rendőrség szerint valószínűleg már rég halott.”
2014. augusztus. 9

Napjainkban...
2019.


Kedves Naplóm!

Az elmúlt tizennyolc évem arról szólt, hogy meneküljek a hatóságok elől. Személyazonosságot váltottam, minden ujjbegyem leégettem, hogy ne legyen ujjlenyomatom és teletetováltattam magam, hogy még véletlenül se ismerhessenek fel.
Szörnyű dolgokat tettem amik a mai napig kísértenek. Olyan dolgokat amikre más épelméjű ember nem lenne képes. Azonban hiába próbálnám bárkinek is elmondani mi történt vagy mi vagyok én akkor nem elég, hogy letartóztatnának még a bolondok házába is becsuknak egy szép kényszerzubbonyba zárva.
Eleinte én magam sem tudtam min megyek keresztül, de az elmúlt évek során sokféle és fajta emberrel és lénnyel volt szerencsém találkozni. Többek között számos olyannal mint én. Ők értették meg velem mi vagyok és mi történik és miért tettem azt amit. A heves természet az egyik velejárója. Ez volt az oka amiért megöltem azt a sok embert. Nem tudtam uralkodni a dühön és ez még a mai napig is gondot tud okozni.


__________________________________


Kedves Naplóm!

Újra itt vagyok és megpróbálom leírni azt amit érzek, de ez még mindig nem olyan egyszerű mint ahogyan azt gondoltam. Annyi biztos, hogy végre tudom mi vagyok.. vérfarkas. Ha ez valaki kezébe jut azt hinné elment az eszem vagy csak egy jó fantasy storyt készülök írni pedig a szomorú valóság az, hogy ez az én életem… és ez a vérfarkas átok pecsételte meg.



__________________________________


Kedves Naplóm!

Saját vállalkozásba kezdtem annyi év menekülés után. New Orleansba telepedtem le és nyitottam egy kis pubot. Reménykedem benne, hogy így sikerül majd olyanokat is bevonzanom mint én. Segítségre van szükségem. Egyedül ezt nem tudom megoldani. Segítség kell, hogy tudjak uralkodni magamon… különben megismétlődik minden amit eddig elkövettem.



__________________________________


Kedves Naplóm!

Azt hiszem itt az ideje befejeznem Téged. Már nem tudok mit írni azon kívül, hogy Jamie Nolan Butler lett a nevem és egy középkategóriás pub tulajdonosa vagyok. Szeretem amit csinálok és jelenleg leköt annyira, hogy ne kövessek el semmilyen hülyeséget. A segítő kezeket még mindig keresem eddig kevés sikerrel, de bízom benne, hogy egy nap rám mosolyog Fortuna és minden még jobbra fordul. Ég veled drága naplóm...


but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Jamie Nolan Butler Empty
TémanyitásJamie Nolan Butler EmptyVas. Jún. 30, 2019 3:05 am

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Jamie Nolan Butler

Kedves Jamie! Jamie Nolan Butler 3808243726

Akarom mondani... a történeted elolvasása után talán nem épp a "kedves" szó az, ami az eszembe jut! :affraid: Érthető a dolog egy része, hiszen a benned szunnyadó vérfarkast valóban nehéz lehetett féket tartani, na de... ennyire? S még megkérdezik az emberek tőlünk, hogy miért is vadászunk már az összes természetfeletti lényre, mondhatni, válogatás nélkül. Nos, azt hiszem, valami olyasmiért, amit tettél.
Ha létezik Mennyország, kételkedem benne, hogy ezek után odakerülnél, azonban... egy dologban biztos vagyok. Jamie Nolan Butler 450640341
Méghozzá abban, hogy nagyon olvasmányos, ahogyan megfogalmazod a soraidat! Szeretek olyan előtörténetet, avagy bármilyen más irományt olvasni, ami megragadja a figyelmemet és leköt teljes mértékig. A te írásod ilyen - és ez klassz dolog. Jamie Nolan Butler 2566525366
Ahogyan a PB választásod is elég egyedire sikerült! Nem hiszem, hogy bárhol is belefutottam volna-e Davidbe. Very Happy
Oh, és majdnem elfelejtettem... ugye tudod, hogyha illetéktelen kezekbe kerül a már nem használatos naplód, akkor igencsak nagy bajba kerülsz? Elégetted, eltüntetted, vagy merészen őrizgeted valamelyik fiókodban? Vigyázz... sose tudhatod, kit engedsz be a házadba.

Nos, nem tartanálak fel tovább, ígyis megvárattalak kicsit, de közbejöttek dolgok. Remélem, nem haragszol! Ezúton pedig: köszöntelek itt, Jamie! Jamie Nolan Butler 3808243726


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Jamie Nolan Butler Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Jamie Nolan Butler 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Jamie Nolan Butler 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Jamie Nolan Butler 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Jamie Nolan Butler Empty
 

Jamie Nolan Butler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Butler's Pub
» Nolan Douglas
» Jamie Mosley
» Outlander - [Gwen&Jamie]