Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásCaroline Forbes-Salvatore EmptySzomb. Szept. 28, 2019 5:41 pm

Caroline Forbes-Salvatore
I don't abandon the people I care about.


Becenév:
Care
Titulus:
vampire mommy
Születési hely, dátum:
Mystic Falls, 1992. október 10.
Faj:
vámpír
Rang:
vámpír
Beállítottság:
heteroszexuális
Play by:
Candice Accola King

Átváltozás:
Meghalni szívás, főleg, ha egy őrült ribanc belefojt egy párnába csak azért, hogy nyitóakkordként használjon egy évszázadok óta tartó, értelmetlen szerelmi háromszöghöz. Mint valami elcsépelt, brazil szappanopera, melyekért egyébként kislányként oda meg vissza voltam. Más a képernyő biztonságos határvonala mögül kívánni, bár részese lehetnék, és más ténylegesen és visszafordíthatatlanul belecsöppenni egybe. Ha nincs mellettem Elena és Stefan akkoriban, nem éltem volna túl. Ha Bonnie nem készíti el a gyűrűmet, nem éltem volna túl. Tizenhét évesen túlságosan gyenge és rémült voltam ahhoz, hogy a saját lábamon álljak, de előnyt kovácsoltam az átokból és minden egyes napot arra használok, hogy bebizonyítsam, érdemes volt megmenteni engem - Katherine pedig sanyarú életének legrosszabb döntését hozta azzal, hogy belenyomta azt a párnát az arcomba. Biztosra fogok menni, hogy sosem felejti el egyikünk sem.
Család:
Azt hiszed, komplikált családi életed van? Az apám megcsalta anyámat - egy férfival, aztán rájött, hogy meleg, így elváltak, amikor tizenöt voltam (egy ponton leláncolt és megkínzott, miután rájött, hogy vámpír vagyok). Az anyám titokban része volt egy társaságnak, akik megpróbálták levadászni és kiszorítani Mystic Fallsból a természetfelettit, míg rá nem jött, hogy én is az vagyok. Utána kicsit döcögősen alakult a kapcsolatunk, de végül sikerült elfogadnia vámpírként is, egészen a haláláig.
Van két gyönyörű lányom, Lizzie és Josie, akik vér szerint nem az enyémek; egy ősi varázslat révén kerültek a haldokló biológiai anyjuk hasából az enyémbe, így végül én hoztam világra őket. Ők a legfontosabbak az életemben, a büszkeségeim.
Családhoz sorolható még Alarick is, a lányok biológiai apja, akivel alaposan megkínlódtunk a gyerekneveléssel, de mára nagyon jó és értékes baráttá és partnerré vált, akire bármikor és bármiben számíthatok - én is és az ikrek is.
Stefan Salvatorét, az univerzum legjobb férjét és életem nagy szerelmét pedig vétek lenne kihagyni a felsorolásából, habár az ő jellemzéséhez még egy ekkora felület sem lenne elegendő.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime


"And I try so hard and I'm never the one."

Szeretve és szeretve lenni; olyan egyszerűen hangzik, mégis van, aki évszázadokon keresztül hiába hajkurássza. Sosem volt szerencsém a másokhoz való kötődéssel; úgy éreztem, hiába adok bele mindent, hiába tárom fel a teljes szívem, semmit sem ér, mert mindig lesz valami vagy valaki, aki fontosabb nálam, aki megkaphat mindent, amire vágyom anélkül, hogy próbálkozna. Kezdődött ez a szüleimmel, majd folytatódott a barátaimmal és a szerelmi életemmel. A munka volt az első anya számára, Steven pedig apa számára. A gimiben végig úgy éreztem, a Bonnie és Elena közt húzódó kötelékhez sosem érhetek fel egyikükkel sem. Aztán jött a fiúk hada, mindegyik lehetett volna tökéletes, meseszerű, én mégsem voltam egyiküknek sem az - egészen Stefanig. Talán már az első találkozáskor, az első kikosarazás után éreztem, hogy ez többről is szólhatna. Kész voltam rá, hogy többről is szóljon.
A füzet sarkára szívecskékbe kezdőbetűket firkálós-féle szerelem volt, mely végül barátságba fordult, hogy mélyebb gyökereket eresztve lángoljon fel újra. Néha elgondolkodom rajta, létezhet-e a végzet, a felsőbb hatalom, melynek létezését annyian védik és cáfolják, és ha igen, mi járhatott a fejében, mikor a mi történetünket írta. Bármit is ivott mellé, biztos vagyok benne, hogy remekül szórakozott.

"- Someday, you will fall madly in love without even realizing it.
- And that's what happened. Day by day. Bit by bit. Year by year."

Előbb jobbra fordultam a tükörben, majd balra. A ráncok a homlokomon egyre mélyebb redőkbe gyűrődtek, szemöldököm rosszallón összeszaladt. Az állótükör sarkából észrevettem, hogy Bonnie a végkimerültség jeleivel dörgöli az arcát.
- Úgy nézek ki, mint egy elefánt. - közöltem végül az ítéletem, megsimogatva igencsak terebélyes pocakomat a finom tapintású, kék szöveten keresztül. - Éva tiltott gyümölcse? Meg a fenéket! Egy egész zsákkal lenyeltem az almákból!
Hiába soroltam azonban tovább a hasonlatokat kövérségemet illetően, Bonnie nem úgy tűnt, mint aki hozzá kíván szólni a témához, így elfordultam a tükörtől, hogy szembenézhessek vele.
- Hahó! Nem most kéne megnyugtatnod, hogy "ne aggódj, Caroline, még így is gyönyörű vagy"? - A derekam le akart szakadni, a lábaim sajogtak, és ahogy kijjebb húztam az asztaltól a széket, hogy leüljek rá, úgy kellett rogyasztanom, mint aki egy dinnyét készül menten megszülni. Borzasztó volt. Mielőtt Bonnie esélyt kapott volna a válaszra, kinyílt az ajtó és Stefan lépett be rajta - pontosabban a jól megérdemelt sajtburgerem, Stefan társaságában.
- Ééés ezt a kérdést meg is hagyom neked. - pördült sarkon Bonnie, kihasználva a nyitott ajtó nyújtotta lehetőségeket, megpaskolva Stefan vállát, ahogy elhúzódott mellette. - A tiéd. Sok szerencsét!
Annyira azért nem lehettem szörnyű társaság! Vagy igen? Mármint, egy bizonyos szinten nem kívánt és nem is tervezett terhesség, főleg ikrekkel, még egy normális anyukát is kikészített volna, márpedig én messze voltam a normálistól, bizonyos értelemben pedig az anyaságtól is. Szerintem ahhoz képest egész jól viseltem, és ennek megerősítését reméltem volna viszont látni a fiatalabb Salvatore arcán is, de annak félszeg és együtt érző mosolya láttán csak durcásan felsóhajtottam.
Áruló.

"I gave birth to them. I raised them. I loved them. And when they're went missing, I felt like I was dying."

A kelleténél erősebben vágtam be a kocsiajtót, ami felturbózott anyai haragomnak és vámpírképességeimnek köszönhetően enyhén behorpadt a lendületem nyomán. Nem tudtam megállapítani, Stefan sajnálkozása az autónak szólt-e vagy nekem, mindenesetre nyugodt mosolyától egyáltalán nem lettem jobban, sőt, csak még idegesebbé tett.
- Caroline, nyugodj meg! - Ezek a férfiak semmiből sem tanulnak? A génjeikbe van kódolva, hogy hülyeségeket mondjanak akkor is, ha egyértelműen lerí róla, mekkora hülyeség? Láthatta ő is, hogy két egyszerű szó nem fogja lejjebb vinni a vérnyomásomat, így megkerülte az autót, hogy a belőle áradó, kedves és szerelmes aura csitítsa a pulzusszámomat. Fene belé, ezzel máris hatásosabbnak bizonyult.
- Nem tudok, Stef. A varázslat képes feltámasztani a holtakat. Képes megtörni egy ősi köteléket a vámpírok közt. Képes egy már halott testbe átültetni két magzatot. Az ég szerelmére, kell lennie olyan varázslatnak, ami képes megtörni egy másik varázslatot! - Kellett lennie, máskülönben ez azt jelentette volna, hogy teljesen feleslegesen hagytam magukra a lányaimat. Teljesen feleslegesen utaztunk Stefannal annyit, hogy megtaláljuk a módot a Gemini-átok megtörésére. Az egész teljesen felesleges lett volna, és ez annyira, annyira dühössé tett, hogy sírni akartam, törni-zúzni, üvölteni,, míg meg nem éreztem a gyengéd simítást a karomon, a homlokom pedig Stefan vállán kötött ki. Belebújtam az ismerős ölelésbe és hagytam, hogy elringasson.
- Tovább keresgélünk. - búgta a fülembe, nekem pedig ennyi elég volt, hogy az imént kioltott remény halványan újra parázslani kezdjen. Sokkal jobban éreztem magam, tudván, hogy nem kell egyedül végigcsinálnom ezt az egészet. Lassan átkaroltam, átbujtattam a karom az övé alatt és felmarkoltam a hátán a felsőjét. Éreztem az ölelését szorosabbá válni a derekamon, már kész lettem volna teljesen átadni neki magam, mikor váratlanul megcsörrent a mobilja. Az éles zajon fintorogva, kelletlenül húzódtam el, míg Stefan szabadkozva felvette a telefont.
Az arckifejezése azonban elfeledtette velem minden gondom. A gyomrom ökölnyire szűkült.
- Mi az? - kérdeztem, miután letette és még mindig nem mondott semmit. Láthatóan birkózott a szavakkal.
- Bonnie volt az. Vissza kell mennünk. Elena...
Nem kellett többet mondania. Kinyitottam az ajtót és visszaszálltam az autóba.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Caroline Forbes-Salvatore Empty
TémanyitásCaroline Forbes-Salvatore EmptyVas. Szept. 29, 2019 12:55 am

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Caroline Forbes-Salvatore

Drága Caroline! Caroline Forbes-Salvatore 3724360513

Elmondani nem tudom, mennyire boldog vagyok, hogy megérkeztél hozzánk! Caroline Forbes-Salvatore 127664178 Már régóta elkélt az oldalra egy aktív Vámpír Barbie és tudom, hogy nem fogsz csalódást okozni. Caroline Forbes-Salvatore 3353380639
Őszintén bevallom, amikor anno elkezdtem a sorozatot, nem igazán tetszett Caroline karaktere. De évadról-évadra megszerettette velem magát és mára már az egyik kedvencemmé vált, noha úgy érzem, ilyen jól nem tudnám visszaadni, mint Te. Tudod, miért? Mert a véleményem az, hogy a tökéletes Caroline-t tártad elénk.
Caroline... ami a kettőnk viszonyát illeti, sőt, hármunkét... igen, Bonnie valahogy közelebb volt hozzám annak idején, de azóta változtak a dolgok. Mindkettőtök ugyanolyan közel van hozzám, még akkor is, ha jelen pillanatban nem emlékszem erre.
Stefan szerencsés veled, ahogy az ikrek is! Ahogy a történetet olvastam, akkor jöttem rá igazán, mennyi mindenről maradtam le. Te kész felnőtt nő lettél, Caroline! Anya vagy. Feleség. Én meg... én meg mindvégig aludtam egy koporsóba zárva, hála Kai Parkernek. Én legbelül még mindig talán egy buta tinédzser vagyok. Furcsa lesz, ha erre rádöbbenek majd.
Apropó... remélem, nem fogsz nagyon utálni, amiért a viszontlátás örömét lehetségesen egy karóval ünnepelem majd meg. Esküszöm, ha kijózanítottatok, majd kiengesztellek... :<3:


SIess, már vártak rád! Ahogyan én is!  Caroline Forbes-Salvatore 2142956176


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Caroline Forbes-Salvatore Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Caroline Forbes-Salvatore Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Caroline Forbes-Salvatore Empty
 

Caroline Forbes-Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caroline Forbes-Salvatore
» Caroline Forbes-Salvatore irodája
» Caroline Elizabeth Forbes-Salvatore
» Caroline Forbes
» Caroline szobája