Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Elora Lacey White
ÜzenetSzerző
TémanyitásElora Lacey White EmptyCsüt. Jan. 09, 2020 11:05 pm

Elora Lacey White
Play by: Elçin Sangu




Becenév
Többnyire Ellie vagy Elora, de a Lacey is megteszi

Titulus
Red Angel

Születési hely, dátum
New Orleans, 1992. január 3.

Csoport
Nephiel

Rang
Nephiel

Beállítottság
hetero

Átváltozás
Mindig is az voltam, aki most vagyok, egy nephiel, azaz egy őrző, egy angyali kiválasztott, akinek szent hivatása, hogy jobbá tegye a hozzá rendelt krimont, félvért, démoni lényt, vagy végső esetben megölje, elpusztítsa az illetőt. Egyedül talán csak azt tekinthetjük átváltozásnak, amikor minderről tudomást szereztem, 14 éves korom környékén. A képességeim is akkor kezdtek megmutatkozni, és a tudásszomjam is akkor kezdett feléledni, a vágy, hogy minél jobban megismerhessem ezt a világot, és ami emögött van. Ez egy folyamat volt, aminek során valóban változtam, és más lettem. Ráébredtem, hogy fontos küldetésem van az életben, amihez sokat kell tanulnom és erősödnöm, a képességeimben és lélekben is. Ez tulajdonképpen még mindig tart, és talán sosem leszek elég jó, addig legalábbis biztosan nem, amíg nem teljesítem, amit rám bíztak.
Család
A családom tagjai átlagos halandó emberek, egy kevésbé átlagos titok terhével sújtva. A szüleimen kívül egy nővérem van, akikkel több mint 14 évig egyformán jó kapcsolatot ápoltam, szinte idilli volt az életünk. Én legalábbis gyerekként így éltem meg. Ám miután kezdtek megmutatkozni a képességeim, és édesanyám megtudta, mi vagyok, mi a feladatom, már kezdett más szemmel nézni rám. Talán félt tőlem, vagy csak nem tetszett neki a küldetésem, és ezzel egyszerűen képtelen volt együtt élni... Annyi biztos, hogy pár hónappal a 15. születésnapom előtt elhagyott bennünket. Ezt követően apámmal és a nővéremmel az apai nagyszüleinkhez költöztünk New Orleansból az alabamai Monroeville-be, egy farmra. Szép életünk volt ott ugyan, de évekig azt hittem, hogy a családom maradék tagjai engem okolnak anya távozása miatt, hisz én is így tettem. Önmagamat okoltam. Időbe telt, amíg ezen tovább tudtam lépni.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

1999. tavasza
- Derick, várj – szólok a fiú után, mikor megüti a fülemet egy vékonyka, segélykérő hang. - Nézd, egy kis cica van a fán! Nem tud lejönni... - mutogatok fölénk lebiggyedt ajkakkal, a hátsókertünk határát képező fasor szélén.
- Na és? - kérdezi a másik teljesen értetlenül, szenvtelenséggel a hangjában, miközben a tekintetével láthatóan már a kis állat után kutat.
- Segítenünk kell neki. Szegény, annyira sír. Biztosan nagyon fél – állapítom meg, majd habozás nélkül mászni kezdek a fára. A szemem sarkából látom, hogy Rick némi rosszallással a fejét ingatja. A legutóbbi ilyen manőverem során nagyot estem, épp hogy csak nem törtem el a karomat, biztos emiatt ellenzi. De ez most a jó ügyért van. A cicusnak segítség kell, megéri kockáztatni. - Meg is van! - kiáltom diadalittasan egy-két perccel később, majd lefelé nyújtom az árva jószágot a szomszéd srácnak, aki bár némileg vonakodva, de átveszi tőlem. Mégis csak biztonságosabb, ha két kézzel teszem meg a lefelé vezető utat is. Mire leérek, Rick már a földön ül, a macskát hempergetve a fűben. A homlokom ráncolom a látványtól, mert nemigazán tudnám eldönteni, hogy játszik vele, vagy bántani akarja. Szótlanul figyelve melléjük guggolok.
- Felboncolhatnánk! - jön a váratlan kijelentés, amitől elkerekednek a szemeim, és az aprócska ráncok a homlokom közepén tovább mélyülnek. Biztosan csak tréfál. - Nálam van apám bicskája, tudod, amit mindig magánál szokott hordani. Lenyúltam. Azzal megtehetnénk... - Vagy mégsem?
- Lopni nem szép dolog, Derick! És állatokat bántani sem – ingatom a fejemet komoly tekintettel, szigorúan nézve rá.
-Igazából nem is loptam, csak... kölcsönvettem. És a felboncolás nem bántás, hanem tudomány. A suliban is szoktak olyat csinálni békákkal. Hallottam, amikor Danny arról mesélt a többi nagyobb, utcabeli fiúnak a parkban, hogy az volt a feladatuk biológia órán. Te nem vagy kíváncsi, hogy milyen lehet belülről? - Ezen egy pillanatra elgondolkodom. Talán igaza van. Ha a suliban is kell ilyesmit tenni, akkor lehet, hogy nem is annyira rossz dolog. Ám végül ismét megrázom a fejem, olyan hevesen, hogy a vörös tincseim csak úgy csapkodja az arcomat.
- Nem-nem, ez akkor sem helyes. Ez a cicus még él, és fájna neki, hogy belevágnánk. Bele is halhatna. Azok a békák, amikről Danny beszélt, már biztos nem éltek. Én nem szeretném, ha a kis cirmos elpusztulna, vagy bármi baja esne. Olyan aranyos, nézd meg! - A biztonság kedvéért inkább magamhoz veszem a macsekot, magamhoz ölelem, de úgy, hogy a pofiját Rick felé fordítom. - És szeretem hallgatni, ahogy dorombolnak, az olyan megnyugtató. - Sóhajtok mélyet.
- Dorombolnak? – A fiú értetlen arcát látva csodálkozva pillantok felé.
- Tudod, amikor simogatod, és olyan berregő hangot ad ki... - De úgy látszik, nem tudja, mert még mindig olyan furán néz rám. - Próbáld ki! - azzal ismét közelebb tolom a kis állatot, és a füle tövét vakargatva mutatom, hogyan is kellene csinálnia. Rick kissé habozva, de követi a példámat, és a cicus hamarosan valóban hangot ad a tetszésének, felpillantva pedig a fiú hasonlóan elégedett, boldog mosolyát láthatom.

2006. nyara
A könnyeimmel küszködve figyelem az ajtóból, ahogy apám az utolsó dobozt is megtölti a maradék holminkkal, majd felnyalábolja azt, és felpakolja a kölcsönkapott teherautóra. Nehéz hónapok vannak mögöttünk, de azt hiszem, az igazán neheze csak ezután jön. A szívem szakad meg, hogy itt kell hagynunk New Orleanst, a házunkat, az otthonunkat, minden emlékünkkel együtt, mintha egyszerűen csak feladnánk. Mintha rajtam kívül mindenki ezt tenné, majd egyszerűen csak tovább lépne, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Nekem ez nem megy ilyen könnyen. Először a legjobb barátomat veszítettem el, aki egyik napról a másikra csak úgy eltűnt, mintha a föld nyelte volna el. Egyedül a szülei keresik őt még mindig, kétségbeesetten, mégis reménykedve, de rajtuk kívül mintha az egész világ megfeledkezett volna Derickről. Ez annyira igazságtalan.
Bár a történtek után valahol megértem, hogy apának akadnak nagyobb gondjai is. Hisz hetekkel az elrablás után kezdtek megmutatkozni a képességeim, majd lassan értelmet is nyert minden engemet övező furcsaság, amikor rájöttem, mi vagyok. És anya ezzel nem tudott megbirkózni, inkább a könnyebb utat választotta, hogy egy búcsúlevél kíséretében lelépett. Apa ugyan próbált vigasztalni, hogy nem én vagyok az oka, nem az én hibám, de én tudom, hogy igen, és ezt látom a nővérem, Cadie tekintetében is nap mint nap. Többnyire passzívan viselkedik, folyton a könyveibe menekül, úgy tesz, mintha semmi sem izgatná különösebben, de tudom, hogy ő sincs jól. Mégis mindennek ellenére úgy hiszem, nem megoldás a világ másik felére költözni. Mintha teljesen lemondanánk róla, hogy anya vagy Rick még visszatérhetnek. Én mindenesetre nem adom fel, akkor sem, ha ezentúl Alabamában kell majd élnünk. Képtelen volnék mindent elfelejteni. Viszont gondolnom kell a családom többi tagjára is. Leginkább miattam vagyunk ebben a helyzetben, és nekik talán tényleg könnyebb lesz újrakezdeni máshol. Apa a munkáját is elveszítette, de a nagyszüleink farmján remélhetőleg újra magára talál, ahogy Cadie is. Értük muszáj visszanyelnem a könnyeimet, és pozitívan állni ehhez az új fejezethez. Egy utolsó búcsúpillantást vetek még a házunkra, majd felkapaszkodom a többiek mellé a teherautó pilótafülkéjébe, felkészülve egy hosszú utazásra.

2010. ősze
Kétségbeesésem könnyei áztatják a kezemben tartott füzet lapjait, amire egy újabb dalszöveg formájában szeretném levésni a kavargó érzéseimet. Nehezen jönnek most a szavak, pedig az írás általában segít, hogy újra magamra találjak. Ahogy ez a környezet is. Bár kezdetben voltak ugyan ellenérzéseim, nem is kevés, de időközben a szívemhez nőtt ez a farm. A fák, a rét, a friss levegő, az állatok, főleg a lovak... Nagyon szeretem a lovakat. Gyorsabban megszoktam itt, és az otthonomnak neveztem a helyet, mint azt valaha gondoltam volna. Ha bármi gondom-bajom volt, csak kilovagoltam az erdőbe, vagy kimenekültem ide, a legelő szélére, hátamat a kedvenc fámnak döntve olvasgattam, vagy csak az eget és a tájat bámultam órákig, elszökve a világ elől. Majd később egyre többször ragadtam én is tollat a kezembe, hogy versek vagy dalok formájában kiadjak magamból mindent, ami esetleg nyomasztott, vagy örömet okozott. Mert – bár már valóban megszerettem a vidéki életet – ami igazán a mentsváram lett egy idő után, az a zene.
Monroville-be érkezésünk után valójában csak addig voltam igazán elveszett, amíg meg nem ismerkedtem Camillával, későbbi legjobb barátnőmmel, és a családjával, akiknek country clubjuk van a belvárosban, az egyetlen ilyen helyi szórakozóhely igazából, ahol aztán gyakran múlattuk a szabadidőnket együtt. Sokszor besegítettem suli után, felszolgáltam, ha úgy adódott, vagy asztalokat törölgettem, hétvégenként pedig zárásig ott maradtunk, hogy feltakarítsunk, és szinte mindig szólt a zene a színpadról, vagy a zenedobozról, ami mondhatni gyógyírré vált a lelkem számára. A munkámat pedig azzal jutalmazták, hogy Camilla anyja, aki egykori country énekes, illetve volt zenetanár, énekórákat adott nekem heti kétszer. Ez pedig megváltoztatta az életemet, és a jövőről alkotott képemet. Sokáig azt hittem, az egyetlen célom az életben az lehet, hogy levadásszak egy démoni lényt, és jobbá tegyem őt, vagy elpusztítsam, ezen felül nem vár rám semmi. Nem mertem álmodni, terveket szövögetni, de a zene iránt kialakult szeretetem, szenvedélyem által újjászülettem. Nem csak a country az, ami megérint, bár tény, hogy az áll hozzám legközelebb, de a pop, a soul és a folk is el tud varázsolni, illetve ezeknek egyvelege, főleg olyan előadók által, mint Norah Jones, Dolly Parton, Martina McBride és Carrie Underwood. Ők és a hozzáhasonlók ihletnek akkor is, amikor alkotok, és bár sosem reméltem, hogy a nyomdokaikba léphetek, miattuk kezdtem hinni abban, hogy lehetek egyszer több is, mint egy csupán őrző egy végzetes szent küldetéssel. Ezen kívül az egyetlen dolog, ami még valaha érdekelt, az talán orvoslás volt, főleg az állatok gyógyítása, de hamar ráébredtem, hogy az nem való nekem. Nem tudnék elég erős lenni ahhoz, hogy naponta lássam a pácienseimet szenvedni, vagy akár meghalni. Idővel megtörnék, belepusztulnék magam is. De hiszem azt, hogy a zene is gyógyír. A lelket gyógyítja, és ezt a módot tényleg magaménak érzem. És nem vágyom rá, hogy százezrek előtt szerepeljek, beérném egy kisebb közösséggel, közönséggel is, ha őket meg tudnám érintené a dalaim által, és szebbé tenni egy-egy estéjüket.
Ám apám nem így vélekedik erről. Egészen máig azt hittem, megért és támogat, de mint kiderült, ő más utat szánt nekem. A zenéből nem lehet megélni, azt mondja, szerinte ennél többre vagyok hivatott. Azt akarja, hogy üzleti főiskolára menjek, mert úgy gondolja, jó üzleti az érzékem, és emiatt igazából az való nekem. A farmot is nem egyszer az én ötleteimmel húztuk ki a pácból az elmúlt években. Én pedig akármilyen elkeseredett is vagyok jelenleg, sosem lennék képes megbántani őt, szembe menni az akaratával, ezért tudom, hogy azt fogom tenni, amit elvár tőlem. Csak még egyszer, utoljára, dalba öntöm a bánatom.

2020. tele
Tizennégy év távollét után a sors úgy hozta, hogy visszatérek a szülővárosomba, New Orleansba. Ez idő alatt már megszokhattam, hogy sodródom az árral, arra megyek, amerre a szél fúj, aztán alkalmazkodom. Nem így terveztem ugyan az életem, de már megtanultam, hogy nem én döntöm el, merre visz az utam. Az én történetemet valószínűleg előre megírták odafent az angyalok, már akkor, amikor megszülettem.
Az üzleti iskola befejezése után épp csak lediplomáztam, és vissza kellett térnem a farmra, hogy azt irányítsam, mert apánk megbetegedett, és szüksége volt segítségre. Cadie-nek még sok hátravolt a rezidensi éveiből, így érthető módon én voltam az kettőnk közül, aki megtehette, hogy hazatér, és magára vállalja ezt a nemes feladatot. Apám addigra sajnos már ismét úszott az adósságokban, és bár próbáltam menteni a menthetőt, ügyes üzleti húzásokkal pénzhez jutni vagy spórolni, végül muszáj volt állást vállalnom a városban is, kiegészítésképpen. Először csak pincérként a country clubban, ahol tárt karokkal vártak vissza, később időről időre fel is léptem ott, kérésre. Akkorra apa már megenyhült ebben a témában, a plusz pénz is mindig jól jött. Többnyire így is csak tengődtünk, évekig, amíg ő sajnos végül el nem hunyt. Annak már másfél éve, és azóta úgy érzem, csak csúszom lefelé a lejtőn. Próbáltam, az ő kedvéért, az emlékért fenntartani továbbra is a birtokot, de kudarcot vallottam. Talán még kihúztam volna néhány hónapig, de a nővérem lebeszélt róla, hogy tovább küzdjek. Arra kért ehelyett, hogy térjek vissza a városba, legyek mellette, hiszen már csak mi maradtunk egymásnak. Szóval öt hete végül eladtam a farmot, és most itt vagyok, kávézóról kávézóra járva, egyik bárt a másik után felkeresve, munkáért kuncsorogva. Üzletvezető pozíció volt a cél először, abból aztán egyre lejjebb adtam, pincérként és mosogatólányként is szívesen elhelyezkedtem volna, abban a reményben, hogy időnként esetleg hagynak énekelni is majd. Olyan nagynak tűnt ez a város, és annyi jó élő zenés bár található benne, hogy azt hittem, ennél könnyebb lesz. De amikor már feladtam volna a reményt, hogy egy ilyen új, ismeretlen arcot bárki bárhol szívesen látna a színpadán, végre visszahívtak egy egész nívós helyre egy próbaestre. Most már csak az új keletű lámpalázamat kell megtanulnom legyűrni...

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Elisabeth Saltzman

Az álarc mögött: USERNEVE


Elora Lacey White
Nephiel
angyali kiválasztott
Elora Lacey White



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Titulus :
✶ Red Angel
Másik felem :
Who are you to say, that
I didn't love you?

'Cause I didn't love the way you wanted
And who am I to blame?
When I didn't trust you,
enough to let you in the way I wanted
Elora Lacey White Tumblr_of2qp5zrMP1ui3fwmo6_400
If I'm lucky I'll meet ya,
on the flipside of the graveyard
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
not in love
back to you
new rules

'Cause things didn't work out
in this life
, but someday
If I'm lucky, I'll meet ya,
heaven or high water
'Cause things didn't work out
in this life, but maybe
I'll get your lovin'
Elora Lacey White Tumblr_oezubpv5Nz1ui3fwmo1_400
Akinek az arcát viselem :
✶ Elçin Sangu
Tartózkodási helyem :
✶ New Orleans
Keresem :

Elora Lacey White Empty
TémanyitásElora Lacey White EmptySzer. Jan. 15, 2020 1:19 am

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Elora Lacey White

Üdv a fórumon!  Elora Lacey White 3119678052

Egy tökéletesen összerakott lapot olvashattam, ami úgy tűnik el is vette az eszemet, hisz' elfelejtettem, én magam is elfogadhatlak, nem kell másra várni! Very Happy
Nagyon örülök, hogy rávettél erre a párosra, s remélem, majd te is valami hasonló lelkesedést fogsz érezni, ha Derick lapját olvasod, mint amit én éreztem végig az olvasás közben Elora Lacey White 3808243726 Elora egy elbűvölő, angyali teremtés, már-már hibáztatom a fönti szárnyas népséget, amiért engedte, hogy megszüless erre a gonosz, kicsit sem szép világra. Odalentről legalábbis így látjuk mi, démonok, főleg akkor nem örülünk a guardian fajnak, mikor a jó irányba terelitek a pokolnak szánt lelkeket Elora Lacey White 2029009381
A nézeteimet félretéve, nagyon örülök, hogy itt vagy köztünk, vagy amiért a te kezedben van az egyik guardian, megjegyzem nem mellesleg, igazán jó kezekbe! Kíváncsian várom, játéktéren hogyan fog alakulni a két karakter élete, még szerencse, hogy én magam is részt fogok venni a játékokban, csak egy (számodra) helyesebb pofival Elora Lacey White 450640341
Mindent összevetve, kifejezetten elégedett vagyok a karakterlappal, imádtam minden sorát, mert nem csak Elorát, de Derick személyiségét is remekül eltaláltad benne. A kis csapongó, rosszra hajlamos kisfiúét, akit végül a jó irányba terel a cuki lánykád   Elora Lacey White 2566525366

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  Elora Lacey White 1036049602


ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
Elora Lacey White F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
Elora Lacey White Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

Elora Lacey White Empty
 

Elora Lacey White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal