Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptyKedd Aug. 13, 2019 8:21 pm



☾ To: Celian Darveaux 18+


☾ Dear past! Stop tapping me in the shoulder, I don't wanna look back.






Kezdtem kínosan érezni magam, amiért nem tudtam konkrétan és nyíltan válaszolni a kérdésére, avagy… képtelen voltam kifejezni magam úgy, ahogyan az elvárható lett volna. Inkább az ajkaiba menekültem és reméltem, hogy szavak nélkül is megértette, mit szeretnék tőle. Tényleg bíztam ebben, mert nem akartam több kínos pillanatot… vagy… nem, nem is kínos, inkább zavarba ejtő volt az egész.
- Én? – Bukott ki belőlem a kérdés meglepetten, miközben felpillantottam rá a helyváltoztatás után. Ahogy fölém magasodott, igazán… izgató látványt nyújtott. Vagyis maga a szituáció. Nagyot nyeltem, mikor csókokkal kezdte bombázni a nyakamat és fel is sóhajtottam halkan, aztán a szavakra újfent nyeltem egy aprót.
- Azt hittem, nem hozol ennél is jobban zavarba… - Nevettem zavartan, a hangomon is érződött, mennyire furán érzem magam, de ki akartam törni ebből a furcsa állapotból; csak Celianra vágytam, ez volt olyan nagy baj? – Én csak… hé, ha volt már dolgod férfiakkal és úgy gyanítom, volt… akkor tudod, mit akarok… - Suttogtam elhaló hangon, miközben a mellkasát érintettem, aztán egyre lejjebb haladtam, míg végül elértem a férfiasságáig, ami ismét harcra készen várt. Köré fontam az ujjaimat, majd lassú tempóban kényeztetni kezdtem. Ezúttal nem volt célom a csúcsra juttatni, pusztán gyötörni kicsit, mielőtt… tovább lépünk egy szintet. Vágyakozva néztem fel Celianra és ha sikerült elkapnom a tekintetét, akkor felhajoltam hozzá egy apró csókra; majd ezt követően finoman az alsó ajkába haraptam.
- Tegyél a… magadévá. Ez elég konkrét? – Kérdeztem incselkedve, miközben újabb csókot loptam az ajkairól. Szabad kezemmel a tarkójára csúsztam és így vontam közelebb magamhoz, hogy még inkább elmélyíthessem és hosszúra nyújthassam a csókunkat. Nyelvemmel kerestem az övét, minél inkább belemerülve.
Hosszú pillanatok után törtem meg a csókot, s ekkor levegőért kezdtem némileg kapkodni.
- Celian… - Ködös tekintettel néztem rá, majd ujjaimmal a hajába túrtam lágyan. Akartam őt, mindennél jobban. A dereka köré fontam a lábaimat és így húztam magamhoz, ezáltal teljesen összesimultunk. Lentről időközben vissza is húztam a kezemet, hogy átölelhessem a mellkasát.

320 words ☾ Love Is Here ☾ note:   Love :<3:    



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptyKedd Aug. 13, 2019 7:38 pm



To: my wolf


all i want is
nothing more to hear you
knocking at my door ---


18+

Nyeltem egyet az akaratos megjegyzésére. Nem azért, mert ne esett volna jól minden érintése, mert borzalmasan élveztem, hogy hozzám simult, ahogy körbevett az illata, és hogy egyáltalán vágyott rám. Általában ez nem volt különösebben feltűnő, mivel vagy a másik fél kezdett ki velem, vagy eleve azzal a céllal közelítettem feléjük, hogy elcsábítsam őket, esetleg meg is igéztem őket. De Theo nem ilyesmi miatt akart most velem lenni, hanem csak önmagamért, azok után, hogy elmondtam mi vagyok és hogy majdnem rátámadtam. Nem hibáztattam, amiért rá akart venni, hogy igyak a véréből, még ha nem akartam megtenni semmiképpen sem. És most, hogy ott feküdtünk az ágyamon, végre képes voltam realizálni mindezt, gyakorlatilag kitisztult fejjel, ő még mindig akart. Nem volt nehéz döntenem nekem sem, miközben a nyakamat csókolta végig. Élveztem, hogy ennyire kívánt, de azt nem tudhattam, mit akar majd ezután a férfi. Csak remélni merhettem, hogy nem akar lelépni még este. Igazából nem akartam elcseszni az ismeretségünket, és egy kicsit aggódtam, hogy ezen nem fogunk tudni túllépni. Persze ha egyáltalán túl akartunk rajta lépni.
Hallottam, ahogy halkan nevetett, amikor megcsókoltam a fülét. Reméltem, hogy ez jót jelentett, de nem kérdeztem meg, csak magamhoz húztam, hogy megcsókolhassam. Az ujjaimat belefűztem a hajába, átadtam magamat neki. Olyan könnyű volt elveszni, amikor csókolóztunk, és bármennyi kétségem is volt, nem akartam elrontani azt a kis időt, amíg ez tartott.
A válasza nem volt túl konkrét, de nem hibáztattam különösebben, mivel az már kiderült, hogy nem volt túl sok férfi eddig az életében. Az volt a gyanúm, hogy még nem igazán tisztázta magával sem a szexualitását. Ezért is volt számomra meglepő, hogy nem ellenkezett eddig sem, és most is ő akarta folytatni. Persze én is, de nem akartam rámenős és követelőző lenni.
– Akkor irányíts te – mondtam miután újra megcsókoltam, s Theo hozzám simult. A farkam újra kemény volt, mire fölé kerültem. Tényleg akartam, hogy irányítson, akár szavak nélkül is, mert úgy éreztem, így talán a későbbiekben, ha lesz ilyen, akkor egyszerűbb lesz. Még ha nem is velem, de Theonak mindenképpen.
Megtámaszkodtam a férfi feje mellett, apró csókokkal borítottam a nyakát, majd belemorogtam a bőrébe: – Csak mutasd meg, mit szeretnél…


Celian Darveaux
Ősi eretnek
a legelső eretnek
Celian Darveaux



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_inline_o5xc7zOLEj1rifr4k_250
C szint:
Witch Bats

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
the first heretic ---
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1115
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Sebastian Stan ---
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ---
Keresem :
Theodore & Celian szobája - Page 2 XlAFZ3o
and i found love
where it wasn't supposed to be
right in front of me ---
Az álarc mögött :
szuszu ---

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptyHétf. Aug. 12, 2019 10:20 pm



☾ To: Celian Darveaux 18+


☾ Dear past! Stop tapping me in the shoulder, I don't wanna look back.






Elmerengtem néhány pillanatra, hogy ha nincs a fű, akkor is egymásnak esünk-e, vagy elmond-e nekem bármit Celian, de arra jutottam, hogy nem. Hiszen mi oka lett volna elmondani nekem bármit? Azaz, bátorsága… nem hiszem, hogy lett volna hozzá. Így viszont, a cuccnak hála kibukott belőle annak ellenére, hogy biztosan tartott a válaszomtól, a reakciómtól. De ahogy kimondta, valahogy minden megállíthatatlanná vált – amint megtudtam, hogy vámpír, a véremet akartam neki adni. Aztán meg is vágtam magamat, hogy ezt bebizonyítsam és… igen. Minden ment a maga útján, de egyáltalán nem bántam. Szükségem volt rá, avagy erre az egészre; végre ismét azt érezhettem, hogy kellek valakinek, hacsak rövid időre is. S ki akartam élvezni minden percét, minden pillanatát… ezért is nem álltam le, még azután sem, hogy elélveztünk mind a ketten. Többet akartam belőle, még ennél is jóval többet… A nyakát csókolgattam, harapdáltam, miközben a válaszára vártam. Elmosolyodtam végül, mikor kiejtette az ajkain azokat a szavakat.
- Remek, akkor ne is tedd… - Suttogtam vissza, majd a visszakapott csókra a fülemre, felkuncogtam halkan. Jólesett, aranyos volt ez a gesztus tőle, hogy úgy mondjam. Élveztem az ujjait a hajamban és a vágyaim pillanatról-pillanatra fokozódtak újra, pedig nem tudtam, valóban benne van-e a folytatásban, vagy sem. Hiszen nem akartam követelőző lenni, azt akartam, hogy mindketten élvezzük, s ne legyen kényszer. Ahogy odahúzott magához, már sejthető volt a válasz; vágyakozva csókoltam meg az ajkait, s hosszúra nyújtottam a pillanatot. Annyira finom volt a csókja, mint még eddig talán senkinek. Ahogy elszakadtunk egymástól, meg kellett nyalnom az ajkaim. Ködös tekintettel néztem rá, majd ahogy leesett, mit kérdezett, elmosolyodtam.
- Ezúttal… tényleg össze akarok veled forrni… érezni akarlak, jobban, mint eddig… - Képtelen lettem volna ennél konkrétabban utalni arra, amit valójában akartam. Egyszerűen nem ment; még nem voltam rá kész, hogy nyíltan beszéljek erről. Hé, épp, hogy csak felfedeztem, miféle útra keveredtem… az is csoda volt, hogy nem menekültem el tőle, vagy éppenséggel Zacktől legutóbb.
Az újabb csókot gyengéden, sőt, zavartan viszonoztam, teljesen hozzásimulva és átölelve őt. Érezni akartam minden porcikáját. Érezni, amíg még lehet; hiszen meggyőződésem volt, hogy ez az egész… ennek is vége lesz egyszer. De újfent figyelmeztetnem kellett magamat arra, hogy ne gondolkodjak, csak adjam át magamat a helyzetnek. Celiannak. Finoman a tincsei közé simítottam, onnan az arcára, végül pedig a nyakára. Aztán újból átöleltem és fordítottam a helyzeten, így én kerültem az ágyra, míg ő felém. Ekkor szakadtam el az ajkaitól és pillantottam fel rá.

401 words ☾ Love Is Here ☾ note:   Love :<3:    



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptyHétf. Aug. 12, 2019 10:40 am



To: my wolf


all i want is
nothing more to hear you
knocking at my door ---


18+

Nem igazán tudtam felfogni a külvilágot, bármennyire is kifinomultak az érzékszervezim. Nem tudtam azt sem, mi is történik velem, csak az érzés maradt, a sürgető vágy, Theo illata, a bőre melege, az én bőröm… Minden más elveszett. Hagytam magamat, hogy leszorítson, hagytam volna neki bármit, amit akart volna velem tenni. Egy ideje már nem kerültem senkivel ilyen vagy hasonló kapcsolatba, és eddig nem is fogtam fel, mennyire hiányzott. Az viszont tagadhatatlan volt, hogy ennek a férfinak minden porcikája ingerelt. Talán ezért is nem kerestem a társaságát korábban, nem tudtam, hogy természetfeletti ő is, és azt sem, hogy lenne-e nála esélyem, és nem akartam ráijeszteni. Most mégis úgy tűnt, hogy eltántoríthatatlan. Nem csak úgy általában velem, hanem így az ágyban is. És én nem akartam ez ellen tenni, mert egyszerűen csak boldognak éreztem magamat.
Ahogy lehajolt hozzám, és még inkább az ágyra préselte a kezeimet, majd végig csókolta a nyakamat, úgy éreztem végem van. A vágyam a tetőpontjára ért, és bármennyire is nem akartam, éreztem, hogy nincs tovább. Hatalmasat élveztem, fel sem fogva, hogy Theo is elment közben, ezért kértem bocsánatot tőle. Behunytam a szemeimet egy pillanatra, és éreztem, hogy az arcom kipirult, de csak pihegni tudtam, miközben a férfi elengedte a kezeimet. A csókját most is viszonoztam, még ha csak egy-két másodpercig ért is össze az ajkunk. Tudtam, hogy már nem voltam betépve, valószínűleg ő sem, így a kérdése egy kissé váratlanul ért, mert még mindig azt gondoltam, mindez nem történt volna meg, ha szívunk be az én remek ötletemtől vezérelve. Ahogy a nyakamhoz bújt és néhány harapással kiegészítve kezdte el csókolgatni, jólesően mordultam egyet, miközben kifújtam a levegőt.
– Ha ezt csinálod velem, nem fogok ellenkezni – motyogtam kissé reszelős hangon a fülébe, és hagytam, hogy folytassa a ténykedését. Még kicsit kába voltam az előbbi orgazmustól. Közelebb hajoltam hozzá, csókot nyomtam a fülére, majd finoman, játékosan megharaptam. Beszívtam az illatát, ami most már keveredett a szobában szétterült szex szagával. Még jó, hogy nyitva maradt az ablak. Az ujjaimmal beletúrtam a hajába, és átengedtem magamat neki. Ezen a ponton képes lettem volna elaludni is akár, de Theonak egész más tervei voltak velem, és én érezni akartam őt. Odahúztam magamhoz, és puhán, hosszan megcsókoltam.
– Hogy szeretnéd folytatni? – kérdeztem a szemeit fürkészve. Ajkamon halvány mosoly játszott. Tetszett, hogy ő akart újabb menetet, mert így nem kellett azon aggódnom, hogy vajon miért ment bele ebbe az egészbe. Ez alapján úgy tűnt, mégis vonzódott hozzám, és jól érezte magát. Ha válaszolt, újra magamhoz húztam, s ismét megcsókoltam, ezúttal már nem olyan finoman, mint az előbb.


Celian Darveaux
Ősi eretnek
a legelső eretnek
Celian Darveaux



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_inline_o5xc7zOLEj1rifr4k_250
C szint:
Witch Bats

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
the first heretic ---
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1115
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Sebastian Stan ---
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ---
Keresem :
Theodore & Celian szobája - Page 2 XlAFZ3o
and i found love
where it wasn't supposed to be
right in front of me ---
Az álarc mögött :
szuszu ---

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptyHétf. Aug. 12, 2019 12:06 am



☾ To: Celian Darveaux 18+


☾ Dear past! Stop tapping me in the shoulder, I don't wanna look back.






Nem figyeltem igazán a válaszára; nem tudtam. Minden más sokkal jobban lekötötte a figyelmemet, mint a beszéd… már nem számítottak a szavak, csakis a tettek. Az ajkai, a nyelve, a mozdulatai… igyekeztem magamat visszafogni, de túlságosan is élveztem, amit csinált. Olykor belemarkoltam a hajába, talán még követelőzőn magamra is húztam, de aztán lazítva a fogáson végül elengedtem. Nem akartam durva lenni, sem semmi egyéb.
Jó érzéssel töltött el, mikor hallottam a hangját; élvezte, amit tettem vele és ez mindennél többet ért. Mindig ilyen voltam; szerettem örömet okozni a partnereimnek, de Celian arckifejezése és hangja… engem is még inkább lázba hozott. Csókoltam, faltam az ajkait, amennyire csak lehetőségem volt rá. Aztán jött egy ötletem és meg is valósítottam; ráültem az ölére, s így kezdtem el mozgatni a csípőmet, gyors tempót diktálva. Ingereltem őt is és magamat is, ezáltal mindkettőnk részére örömet okozva. Figyeltem Celiant, a tekintetét és a hangja továbbra is imponált. Sőt, én magam is halkan felnyögtem, s éreztem, hogy én magam is közel vagyok a gyönyörhöz, akárcsak ő. Húzni akartam a dolgot, de túl jó volt ahhoz, hogy csak úgy leálljak. A nyakát csókolgattam lágyan, majd a füléhez hajoltam. Amikor a nevemet nyögte, elmosolyodtam.
- Celian… - Visszamormogtam rekedtesen az ő nevét, folytatva, amit eddig is csináltam. Egyre szaporábban vettem a levegőt, éreztem, hogy egyre közelebb sodródok a végéhez. A kezeit is jobban szorítottam olykor, mikor átsöpört rajtam egy-egy élvezet. Aztán elértem a határaimat, pont akkor, amikor ő. A testem megfeszült egy pillanatra, majd némileg remegve adtam át magamat az élvezetnek. A kezeit elengedve az ágyon támaszkodtam meg, remegő kezekkel. Ahogy az arcára pillantottam, láttam, hogy ki van pirulva. Ez megmosolyogtatott és erős vágyat éreztem rá, hogy újra megcsókoljam, de a szavakra kissé meglepődtem, ami kiült az arcomra is.
- Hm? – Pislogtam, majd mikor összeraktam, mire gondolt, odahajoltam és gyors csókot nyomtam az ajkaira. – Nem gond. Én is elmentem. – Alig láthatóan vállat vontam, majd nagyot nyeltem. – Akarod folytatni? – Nem tudom, ez mennyire volt hülye kérdés, de úgy éreztem, fel kell tennem. Mielőtt válaszolhatott volna, a nyakához bújtam és apró csókokat kezdtem harapni a bőréről. – Megértem, ha nem… - Suttogtam, mikor a füléhez értem.
A magam részéről nagyon is vágytam a folytatásra, a testem még mindig lázban égett; de nem tudtam, ő akarná-e. A fű hatása már-már mindkettőnkből kiment, szóval… talán ideje lett volna józanul is átgondolni, mit akarunk, nem? Én őt. S ő…? Akar-e valójában engem, vagy pillanatnyi fellángolás volt csupán mindaz, ami történt?

405 words ☾ Love Is Here ☾ note:   Love :<3:    



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptyVas. Aug. 11, 2019 12:20 am



To: my wolf


all i want is
nothing more to hear you
knocking at my door ---


18+

A kérdés, amit feltett, mintha csak a fejemből olvasta volna ki. Bár nehezen álltak össze kerek egésszé a gondolataim, a foszlányok ott keringtek egyetlen masszává sűrűsödve. Nem tudtam és nem is akartam volna most velük foglalkozni. Az volt a legfontosabb, hogy Theo minden centiméterét érinthessem.
– Nem tudom – leheltem a bőrére a választ, miközben már egészen mással voltam elfoglalva. Tetszett, hogy a hangja mélyebb lett a vágytól. Éreztem rajta, hogy kissé zavarban volt, de ez engem nem foglalkoztatott különösebbképpen és reméltem, hogy őt sem feszélyezi semmi sem. Azt akartam, hogy hogy adja át magát… nekem. Hallottam, hogy iszonyatos erővel dübörgött a szíve a mellkasában, ahogyan lüktetett a vére az ereiben. Néha vágytam arra, hogy ismét halandó lehessek. Szerettem volna így is megtapasztalni sok mindent, amire már csak halványan emlékeztem.
Nem akartam, hogy elmenjen, bár biztos voltam benne, hogy ha pár perccel később hagytam volna abba a kényeztetését, már túl lett volna az orgazmuson. Reméltem, hogy nem bánja, hogy nem gyors kielégülést hagytam neki, feltett szándékom volt elhúzni a végkifejletet.
Végül lehúztam magam mellé az ágyra, és az ajkai után kaptam, ő pedig most is viszonozta a csókjaimat. Hagytam neki helyet kettőnk között, hogy azt tehessen amit jónak érzett, és nem is bántam, hogy így tettem. Pár pillanat múlva ujjai rásimultam a kemény farkamra és gyors tempót diktálva kezdte el kiverni nekem. Felnyögtem, és bár nem akartam, ajkaimmal eltávolodtam az övéitől, mert nem tudtam nem hangot adni annak, mennyire élveztem, amit csinált velem. Szaporán kapkodtam levegőt után, újra meg újra megcsókolva Theot, de csak arra tudtam gondolni, hogy bár sohase hagyná ezt abba. Végül azonban eldöntött az ágyra és lefogta a kezeimet, miután rám ült. Ahogy elkezdett mozogni rajtam, így nekem nyomva és dörgölve magát, élesen szívtam be a levegőt. A tekintetemet az övébe fúrtam, az ajkaim szétnyíltak, hangosan felnyögtem, és kissé küzdöttem a szorítása ellen, de tetszett, ahogy fölém magasodott, lefogott és ingerelt. Szinte már fájt a férfiasságom úgy feszült, amikor lehajolt hozzám, a nyakamba csókolt, majd mikor a fülemhez ért megremegtem alatta. Nem volt sok hátra, hogy elérjem a csúcsot.
– Theo – akadozva nyögtem a nevét kettőnk közé, egyre mélyebben vettem a levegőt alatta, és tudtam, hogyha csak most nem áll le, akkor néhány pillanat múlva el fogok élvezni. Magam alá gyűrhettem volna, de túlságosan élveztem, ahogy fölém hajolt és ahogy izgatott minden egyes mozdulatával. Aztán már nem bírtam tovább, bármennyire is tartani akartam magamat, az orgazmus elsöpört, a levegő benn ragadt a tüdőmben, és a testemben szétáradt az a jól ismert forró, zsibbasztó érzés. Pár pillanat kellett mire magamhoz tértem, éreztem, ahogy a gyönyör bizonyítéka a hasamon folyt mindenfelé. Még csillagokat láttam, miközben megtaláltam Theo pillantását, és kissé kipirultam csak annyit motyogtam: – Ne haragudj.


444 --- take my body
note: Theodore & Celian szobája - Page 2 897538487
kredit


Celian Darveaux
Ősi eretnek
a legelső eretnek
Celian Darveaux



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_inline_o5xc7zOLEj1rifr4k_250
C szint:
Witch Bats

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
the first heretic ---
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1115
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Sebastian Stan ---
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ---
Keresem :
Theodore & Celian szobája - Page 2 XlAFZ3o
and i found love
where it wasn't supposed to be
right in front of me ---
Az álarc mögött :
szuszu ---

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2019 11:36 pm



☾ To: Celian Darveaux 18+


☾ Dear past! Stop tapping me in the shoulder, I don't wanna look back.






Egy részem hálát adott Celiannak, amiért nem kérdezett vissza, hogy miért ő a második – mármint, biztos megfordult a fejében, nem igaz? Abból kiindulva, hogy a legtöbb ember már tizenéves korában elkezdi kitalálni, mi is pontosan a szexuális irányultsága. Én fura voltam, mint minden másban; avagy csak nem egy tömeg srác. Farkas gének, halálesetek, eltűnések… és… és a tény, hogy más vagyok. Még mindig nehezemre esett feldolgozni, avagy kimondani és felvállalni. Az, hogy Celian előtt lehullt az álca, az csakis azért volt, mert ő kezdeményezett, de én… magamtól? Képtelen lettem volna rá. Elég elutasítás és fájdalom ért már a múltban, így hát nem vágytam egy újabbra.
De ő akart engem. S ez mindent megváltoztatott, már alapjaiban is. Vonzódtam hozzá, épp ezért… minden eldőlt akkor, mikor megcsókolt.
- Miért nem beszéltünk mi korábban? – Tettem fel a kérdést, ami… nos, szerintem nem csak engem foglalkoztatott. De ha igen, akkor sem volt baj; tényleg furcsa volt, hogy sosem beszélgettünk egymással, holott számtalan lehetőségünk lett volna rá. Az egyetemi bulik tömkelege, amin ott voltam… és ő is. De mégsem kerestük soha egymás társaságát. Talán oka volt ennek. Meg kellett várnunk a megfelelő időt a „igazi találkozásra”?
Kényeztetni akartam őt, izgatni, de alig volt rá lehetőségem. Legalábbis ebben a pillanatban nem sok, hiszen érezhetően ő is türelmetlen volt, hozzám hasonlóan. Nem akartam többé azon gondolkozni, mi lesz holnap – voltak kétségeim, félelmeim és a többi, de… nem érdekelt. Ha Zackhez hasonlóan eltűnik az életemből, annak nyilván oka lesz. De ezek a pillanatok bármit megérnek.
Az agyamra ténylegesen lila köd borult, miközben ajkaival kényeztetni kezdett. Érezhetően meg-megremegtem jólesőn, s olykor a hangomat is hallattam, de igyekeztem nem túl nagy zajt csapni. Csak egyszerűen élvezni őt… és ezt az egészet. Próbáltam figyelni arra, hogy ne élvezzek el idő előtt, de egyre közelebb sodort a gyönyörhöz, így bele-belemarkoltam a tincseibe. Ahogy végighúzta a nyelvét a férfiasságomon, újból beleremegtem jólesőn. Aztán lehúzott magához; egészen közel ültem le mellé, kipirult arccal, zavart tekintettel, de ezt nem láthatta, hiszen azonnal megcsókolt és én viszonoztam. Elmerültem az ajkaiban, gyengéden csókolva vissza, majd egyre követelőzőbben. Engedelmesen másztam közelebb hozzá, teljesen hozzásimulva. Éreztem a merev tagját, így azonnal köré kulcsoltam az ujjaimat és határozott mozdulatokkal izgatni kezdtem, ajkaitól el nem szakadva. A tempóm gyors volt, de nem akartam a csúcsra juttatni. Többet akartam belőle… szóval lassan elszakadtam az ajkaitól, majd a kezemmel is lassabb tempóra váltottam. Nagyot nyelve fürkésztem néhány pillanatig Celiant, majd eldöntöttem az ágyon, így elszakadva a  tagjától. Rámásztam és a karjain végigsimítva lassan a kezeit fogtam meg, azaz le az ágyra. Így tekintettem le rá, miközben hozzásimultam, így tagjaink egészen egymásnak préselődtek. Izgató volt, legalábbis a számomra mindenképp. Celian tekintetét fürkészve kezdtem mozgatni a csípőmet, nekidörgölőzve, ezáltal pedig egymást izgatva. Kíváncsi voltam, ő is élvezi-e legalább annyira, mint én…
Lassan a nyakához hajoltam és gyengéden csókolgatni kezdtem.
- Jó veled, Celian… - Motyogtam két csók között, majd a füléhez hajoltam és finom csókot leheltem rá.

482 words ☾ Love Is Here ☾ note:   Love :<3:    



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2019 10:51 pm



To: my wolf


all i want is
nothing more to hear you
knocking at my door ---


18+

Nem tudtam volna megmondani, hogy vágytam-e valaha annyira bárkire, mint abban a pillanatban Theora. A végletekig felizgatott, minden porcikám áhítozott rá, és ha biztosan lettem volna abban, hogy nem ismeretlen terepre cipeltem magammal, biztosan nem türtőztettem volna magamat ilyen sokáig. Élveztem minden egyes érintését a bőrömön, a hajamban, ahogyan csókolt… Nem tudtam igazán mit művelt velem, csak azt hogy megbabonázott, mindenféle mágia nélkül. Tetszett ez az érzés, nagyon is felszabadító volt.
A válaszára nem feleltem, csak végig futtattam az ujjaimat az arca élén, és miközben elvesztem a férfi tekintetében, az járt a fejemben, hogy korábban miért nem beszéltünk egymással. Bár ha jobban belegondoltam, az egyetemi bulik során soha nem láttam férfiak társaságában úgy, ahogy most mi voltunk egymással, úgyhogy feltételezhettem, hogy az említett első, nem volt túl régi tapasztalat a számára. Igaz, különösebben ez nem érdekelt, már csak azért sem, mert úgy éreztem, semmi más nem számít, csupán az, hogy most én csókolhatom és ölelhetem át őt. Nem számított a múlt. Legalábbis reméltem, hogy neki sem számít olyan formában, amiben megbánná az eddigieket, vagy amit nagy valószínűséggel tenni fogunk.
A vágy úgy éreztem, szétfeszít, és ezen nem javított, amikor Theo végigsimított újra és újra a kemény farkamon. Semmi más nem számított, csak hogy érezni akartam, minél közelebbről, minél intenzívebben. Biztos voltam benne, még ha soha többé nem is látom őt, egyike lesz azoknak, akiket sohasem fogok elfelejteni. Ennek ellenére nagyon reméltem, hogy miután szexeltünk nem fog eltűnni az életemből. Már most azt akartam, hogy velem maradjon, hogy ne legyek újra egyedül a titkaimmal. Rendkívül felemelő érzés volt, hogy valakivel úgy lehettem együtt, hogy nem kellett hazudnom arról, ki és mi vagyok. Hiába éltem ezer évnél is többet, az ilyesmi rettenetesen ritka volt. És most hogy itt volt ez a férfi és vele együtt a lehetőség is, nem akartam elszalasztani. Már most tudtam, hogy miután kielégültünk mindketten valahogy ezt muszáj lesz megkérdeznem.
Miközben nekiálltam kényeztetni őt a számmal, az ujjait a hajamban fúrta, és ahogy belemarkolt, finoman meghúzta, amitől kiszakadt belőlem egy mélyről jövő sóhaj. A hangja távolról ért el hozzám, mintha csak visszhang lett volna. Teljesen elvesztem az érzésben, hogy kielégíthettem. Minden egyes hangot, amit kiadott és minden rezdülését élveztem és figyeltem. Furcsa érzés volt semmi mást sem befogadni a külvilágból csak és kizárólag Theot. Végig húztam a nyelvemet a férfiasságán, mielőtt lehúztam volna magamhoz az ágyra. Nem akartam még befejezni, nem akartam csak egy gyors numeraként tekinteni erre az egészre.
Lehúztam magam mellé, így egymással szembe kerültünk az ágyon, és ismét megcsókoltam. Végig futtattam az ujjaimat az arcán, a füle élén, a nyakán, le az oldalán, le a fenekére, amibe belemarkolva közelebb húztam magamhoz. Az ágyékának nyomódott a merev farkam, amitől belenyögtem a csókba. Megőrültem tőle, és belehaltam volna, ha nem kaphattam volna meg.


455 --- take my body
note: Theodore & Celian szobája - Page 2 897538487
kredit


Celian Darveaux
Ősi eretnek
a legelső eretnek
Celian Darveaux



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_inline_o5xc7zOLEj1rifr4k_250
C szint:
Witch Bats

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
the first heretic ---
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1115
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Sebastian Stan ---
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ---
Keresem :
Theodore & Celian szobája - Page 2 XlAFZ3o
and i found love
where it wasn't supposed to be
right in front of me ---
Az álarc mögött :
szuszu ---

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2019 10:07 pm



☾ To: Celian Darveaux 18+


☾ Dear past! Stop tapping me in the shoulder, I don't wanna look back.






Nagyot nyeltem a szavaira. Nehéz volt elhinni, hogy nem akarta a vérem, de ezúttal nem kérdeztem vissza. Egy részem talán azt gondolta, avagy azt akarta, hogy Celian bántson… nem is tudom, talán a sok veszteség kicsit az agyamra ment és már csak a fájdalomba tudtam, avagy akartam kapaszkodni. Ezúttal a fizikaiba.
A nyakamnál időzött és teljesen levett vele a lábamról; élveztem és habár butaság, de abban a pillanatban azt éreztem, már ennyitől képes lennék elélvezni. Feltéve, ha tovább időzött volna itt.
- Én nem akadályozlak benne, Cel… - Mondtam egy mosollyal, a férfi tekintetét vizslatva. Úgy éreztem, megbabonázott ez a szempár. Határozottan levett a lábamról, bár nem tudtam, hogy Celiannak pontosan mi a célja mindazzal, ami köztünk történik, de... nem is kérdeztem semmit. Hagytam, hogy minden menjen a maga útját, s egyszerűen csak élvezni akartam. Egy részem talán reménykedett abban, hogy ezúttal talán minden jól sül el és nem kell újra szenvednem, egy kis jó után.
A hajával játszottam, miközben előttem térdelt. Úgy éreztem, bármire rávehetném ebben az állapotban; bármit kérhetnék és megtenné, én mégis rábíztam a döntést. Nem kényszerítettem semmire, s valójában ő sem engem.
A válasza némileg meglepett és ez az arcomra is kiült, aztán zavartan félrepillantottam néhány másodpercre. Az előbb nem fejeztem ki magamat pontosan; maga az együttlét feledhetetlen volt, csak az a tény, hogy… azóta nem láttam Zacket, az rányomta a bélyegét a dologra. Ezt jelentette az, miként nem lett végül jó vége. Amúgy is volt egy elméletem Vele kapcsolatban, így hát… talán ideje volt elengednem őt.
Bármennyire is gondolkodni akartam, Celian nem hagyott rá további lehetőséget. Elvette az eszem a csókjaival, melyeket anyagon keresztül a merevedő férfiasságomra nyomott; aztán… aztán felhúztam magamhoz, mert képtelen voltam meglenni az ajkai nélkül. Vadul csókoltam, beleadva mindenféle érzelmet, ami bennem tombolt. Vágyat. Erőteljes vágyat éreztem az irányába. A mordulására belemosolyogtam a csókba, de nem szakítottam meg, csak miután leszedtem róla a nadrágot. Aztán rápillantva a szemeit fürkésztem pár pillanatig.
Ahogy az ujjai ismét a hajamat érintették, ösztönösen hajoltam közelebb hozzá, sőt, végül hozzásimultam. Öleltem, szinte már-már szorítottam magamhoz; hogy ezt követően levehessem róla a felsőt is. Egyre izgatottabbá váltam, hiszen nem volt kérdés, merrefelé haladunk.
Már tényleg nem érdekelt, hogy ez az egész meddig tart köztünk; mert… ez az egy alkalom Vele… úgy éreztem, megéri. Megéri elmerülni benne; megéri megélni; megéri élvezni. Egyszerűen… ezt éreztem. Ezt váltotta ki belőlem Celian.
Hozzám préselődött szinte, mire én elmosolyodtam. Újból végigsimítottam a férfiasságán, aztán az alsónadrágjába is becsúsztam volna a kezemmel, de a követelőző csókjai kizökkentettek. Ezúttal én nyögtem fel, mikor a nyakamat érintette az ajkaival; megőrjített vele. A derekát karoltam át, így eleget téve a vágyainak; nem akartam eltávolodni tőle, hanem érezni őt… érezni egymást. A forró bőrét, avagy a felhevült testét. Engedelmesen követtem, miközben igyekeztem minden csókját valamifélemódon viszonozni; az ajkaira, nyakára, vállára, még a mellkasára is nyomtam egy-egy csókot, mire elértünk az ágyig. Ott megálltunk, s éreztem, hogy az alsónadrágommal kezd bíbelődni; levette rólam, majd saját magáról is. Akaratlanul is odatévedt a tekintetem, s még az ajkaimat is meg kellett nyalnom a látvány kapcsán. Ösztönös cselekedet volt, de végül Celian ajkai az enyémre tapadtak, így újból rá kezdtem koncentrálni. Hevesen faltam az ajkait, s közben az arcát, haját érintettem az ujjaimmal. Vágytam rá, el sem akartam tőle szakadni, de kénytelen voltam. A nyakcsókra nagyot nyeltem, majd ahogy egyre lejjebb haladt, nos, sejthető volt, hogy ezúttal befejezi, amit nemrégiben elkezdett. Feszülten, némileg zavartan figyeltem Celiant, miközben a tincsei közé futattam az ujjaimat.
- Cel… - Kezdtem bele, bár magam sem tudom, valójában mit akartam neki mondani, ugyanis minden kitörlődött a fejemből, mikor a nyelvével ért a férfiasságomhoz. Megremegtem teljes valómban és egy halk nyögés is elhagyta az ajkaimat. Megmarkoltam ösztönösen a férfi haját, de egyáltalán nem voltam erőszakos. Ahogy teljesen a szájába vett; fel kellett sóhajtanom, majd szabad kezemmel a vállára csúsztam. Kissé belekapaszkodtam, mert úgy éreztem, képes lennék máris elélvezni. Nehezen vettem a levegőt, s némileg kipirosodott arccal néztem a férfira.
- Nagyon jó vagy… - Suttogtam a halk elismerést, miközben a hajából lassan az arcára simítottam, onnan pedig a nyakára.

672 words ☾ Love Is Here ☾ note:   Love :<3:    



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2019 11:21 am



To: my wolf


all i want is
nothing more to hear you
knocking at my door ---


18+

Éreztem rajta, hogy nem értette igazán, miért nem akartam belőle inni. Igazából a vére nagyon is ínycsiklandozó volt, mostanra már meg is bizonyosodtam róla, hiszen a vágásból kiserkent néhány cseppet lenyaltam, igaz, az illatából is tudtam, hogy remek vacsora parti lett volna, de többet jelentett, mint egy két lábon járó vérzsák. Ha egy tekintettem volna mindenkire – s volt is idő, amikor így tettem – nem igazán lettek volna kapcsolataim.
– Komolyan mondtam, hogy nem akarok inni belőled – válaszoltam a halk megjegyzésére, miközben a nyakát ostromoltam éppen a számmal, ami úgy tűnt nagyon is a kedvére volt. – Fel akarlak falni – tettem hozzá kihívóan, egy pillanata beleveszve a kék szempárba, majd elindultam a felsőtestén lefelé.
Ahogy ott előtte térdelve felnéztem rá elöntött az érzés, hogy mindezt csak magamnak akarom. Ki akartam sajátítani olyan módon, ami nem volt kellemetlen Theonak sem, mert nem ráakaszkodni akartam. Persze nem tudhattam mi járt a fejében, vagy hogy tulajdonképpen mi is az, ami most történt velünk, mit várhattam tőle, miután lefeküdtünk egymással. Az is lehet, hogy ezért fog összecsomagolni és lelépni, nem amiatt, hogy megtudta mi vagyok. Abban a pillanatban azonban nem tudtam ezekkel a gondolatokkal foglalkozni, sokkal jobban lefoglalt az orromtól alig néhány milliméterre lévő merev farka.
– Kénytelen leszek javítani az átlagodon – válaszoltam cinkos mosolyt villantva Theora, miközben közelebb hajolta hozzá, hogy az ajkaimmal érintsem meg a férfiasságát, és bár csak a textilen keresztül tettem mindezt, éreztem, hogy beleremegett az előttem álló férfi. Élveztem, hogy ilyen hatást tudtam belőle kiváltani. Mindig ez rendkívül élveztem a szexet, bárkivel is űztem az életem során, és sosem voltam igazán válogatós. Relatíve korán rájöttem, hogy nem csak nőkhöz, hanem férfiakhoz és ugyanúgy vonzódtam, és bármennyire is állították a kilencvenes évektől, hogy a homoszexualitás egy új kor népbetegsége, nagyon is tisztában voltam vele, hogy több száz éve is pontosan ugyanannyi meleg volt a világon, mint most, csak nem merték felvállalni. Ám ha a megfelelő helyen járt az ember, mindenre volt kereslet és kínálat. A világ valójában sohasem változik.
Halványan felfogtam, mit mondott, azonban mielőtt valóban elengedtem volna a kontrollt, Theo kezei húzni kezdtek felefelé, én pedig hagytam neki, bármit csinálhatott volna velem, nem ellenkeztem volna. Az ajkai az enyémeknek préselődtek, sokkal vadabbul, sokkal akaratosabban, mint korábban. Belenyögtem a csókba, amikor megéreztem, hogy a nadrágomtól szabadított éppen meg. Hagytam, hogy lehúzza a pólómat is, majd ahogy találkozott a tekintetünk, én is visszamosolyogtam rá, hogy aztán ott folytassuk, ahol abbahagytuk. A kezeim ismét a hajába túrtak, majd lesiklottak a hátára. Nem akartam elengedni, nem akartam, hogy ő engedjen el. Kissé újra eltávolodott tőlem Theo, és én hagytam neki teret, hogy ahhoz kezdjen a testemmel, amit jónak látott. A tekintete az enyémbe fúródott, miközben az ujjai végigsiklottam az immár csupasz mellkasomon és hasamon. Szaporán kapkodtam levegő után, még ha igazán nem is volt rá szükségem, de annyira izgató volt, ahogyan végül végigsimított a farkamon. Hozzányomtam magamat és felnyögtem az élvezettől. Nem akartam várni, nem voltam képes gondolkodni. Magamhoz húztam, újra és újra, egyre követelőzőbben csókoltam a száját, a nyakát, bárhol, ahol értem őt, mialatt hátrálni kezdtem, s húztam magammal az egyik ágyig, nem számított melyik, csak hogy vízszintesbe kerüljünk Theoval. Akartam, minden porcikáját kívántam, és tudtam magamban, hogy nem csak ebben a pillanatban akartam ezt, hanem mindig, újra és újra… A gondolatok képtelenek voltak megformálódni a fejemben, mielőtt értelmet nyertek volna szertefoszlottak. Az ágyhoz érve a kezeim lecsúsztak az alsónadrágjához és lehúztam róla. Képtelen lettem volna tovább várni. Hacsak nem előzött meg, a sajátomat is letoltam, aztán újra az ajkaira tapadtam, a nyelvemmel bejártam a száját, majd tovább haladtam a nyakán, újra lefelé, s míg nem értem el ajkaimmal a férfiasságát, a kezembe fogtam, simogattam őt, finoman szorítottam. Az ágyra ültem, mert egyszerűbb volt így, mint a bútor mellett letérdelnem újra, és először a pénisze tövénél csókoltam meg, majd haladtam végig a teljes hosszán, hogy aztán a számba vehessem. Nyelvemmel igyekeztem körbe ölelni őt, miközben egyre mélyebben befogadtam.


642 --- take my body
note: Theodore & Celian szobája - Page 2 897538487
kredit


Celian Darveaux
Ősi eretnek
a legelső eretnek
Celian Darveaux



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_inline_o5xc7zOLEj1rifr4k_250
C szint:
Witch Bats

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
the first heretic ---
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1115
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Sebastian Stan ---
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ---
Keresem :
Theodore & Celian szobája - Page 2 XlAFZ3o
and i found love
where it wasn't supposed to be
right in front of me ---
Az álarc mögött :
szuszu ---

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2019 12:36 am



☾ To: Celian Darveaux 18+


☾ Dear past! Stop tapping me in the shoulder, I don't wanna look back.






Csak mosolygott a visszakérdezésem kapcsán, amit nem pontosan értettem; így nem maradtam túl sokáig csendben sem.
- Azt hittem… a vérem kell neked. Nem pedig én. – Suttogtam szinte alig hallhatóan, majd a további szavakat a csókjai fojtották belém. Feltűnt, hogy a nyakamnál sokat időz, így sejtettem, hogy észrevette, ezt mennyire élvezem. A sóhajaim a tudtára adták és nem is bántam, hogy fény derült egy újabb „titokra”.
Le-lepillantottam rá, ahogy előttem térdelt. Egyrészről kiszolgáltatottnak tűnt, másrészt azt láttam rajta, hogy nagyon is élvezi a kialakult helyzetet, magát a szituációt, amibe keveredtünk. A kérdésére zavart pír jelent meg az arcomon. Ritkán hozott bárki zavarba, de neki most sikerült. Félrepillantottam, majd a fejemet nekidöntöttem a falnak, így élvezve ki a csókjait. Az ujjaim a hajával játszottak mindeközben.
- Azért furcsa, mert… te vagy a második férfi az életemben, aki iránt… efféle vágyakat érzek. Az elsőnek… nem lett túl jó vége. – Keserűen elmosolyodtam, de aztán a ténykedése belémfojtotta a további szavakat. Nagyot nyelve pillantottam le rá, s figyeltem, miként hajol közelebb az ölemhez. Ahogy csókot nyomott az alsónadrágon keresztül a férfiasságomra, halkan sóhajtottam fel. A következőre pedig némi nyöszörgésszerű hangot hallattam; jólesett, amit csinált és még többet akartam belőle.
- Ne fogd vissza magad. – Motyogtam, de végül, mielőtt bármit tehetett volna, a kezem a fejéről a nyakára, onnan pedig a karjára csúszott és felhúztam magamhoz, ha hagyta. Ajkaimmal estem az övének, s csókoltam meg sokkal vadabbul, mint eddig bármikor. A nadrágja övéért nyúltam közben, s elkezdtem kioldani lassan, hogy leszedhessem róla, amennyiben nem ellenkezett. Ezt követően a felsőt cibáltam le róla, így elszakadva az ajkaitól is. Csillogó szemekkel kerestem meg a tekintetét, s ha sikerült elkapnom, halványan rámosolyogtam.
Azt hiszem, az agyam teljesen kikapcsolt. Csak annyit tudtam, hogy akarom őt, itt és most; hiszen nem számított semmi. Még az sem, ha csak egy kaland lesz ez köztünk… hiszen butaság lett volna azt gondolni, hogy mindez elég ahhoz, hogy komolyabb dolog kialakuljon köztünk.
Amúgy is… már jól tudtam, hogy csak a mesében van első látásra szerelem. Pedig hányszor volt már rá példa, hogy tovább gondoltam a történéseket… túl sokszor. Szóval, a remény arra, hogy fontossá válhatok bárkinek, az, hogy kölcsönösek lennének az érzések… egyszerűen nem létezett.
A pillanat adta lehetőségekért kellett élni. Pontosan azért, ami most történt Celian és köztem. A szemeit fürkészve simítottam végig a mellkasán, melyet már nem fedett semmiféle anyag, aztán lassacskán lejjebb haladtam. Anyagon keresztül érintettem meg őt, a férfiasságát, lassan végighúzva rajta az ujjaim.

404 words ☾ Love Is Here ☾ note:   Love :<3:    



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Theodore & Celian szobája - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 EmptyPént. Aug. 09, 2019 11:23 pm



To: my wolf


all i want is
nothing more to hear you
knocking at my door ---


18+

Ritka alkalmak egyike volt az életem során, hogy nem igazán tudtam, hogyan és mi történik velem. Onnantól, hogy Theo megvágta magát valamiféle köd ereszkedett az elmémre, és a szokásosnál is erősebben éreztem azt az ellazulást, amit a marihuána szokott nyújtani. Mégis, a tudatom mélyén tisztában voltam vele, hogy valójában nem a fű okozza mindezt. A férfi jelenléte azóta hatást gyakorolt rám, hogy belépett ebbe a kollégiumi szobába. Nem tudtam és nem is értettem miért, nem is igazán volt értelme az egésznek. Általában nem szoktak ilyen gyorsan rámászni valakire, legalábbis sokkal körültekintőbb szoktam lenni. Azonban vele valami megváltozott, olyasmit volt képes előhozni belőlem, amit ezer év alatt talán senki sem, ilyen gyorsan biztosan nem. Különleges volt, még akkor is, ha azt érezte, elátkozták, és nem csak a farkaslét csapásával.
A szám az övére tapadt, hosszan elmélyülten csókoltam, nem álltam ellent, bármit is akart tenni velem. Minden érintése csak még inkább ösztönzött, hogy ne álljak le. Nem tudtam, valójában mit gondolhatott rólam és erről az egész helyzetről, de nem éreztem, hogy ellenére volna, és ennek örültem. Sohasem gondoltam volna, hogy rögtön az első beszélgetésünk után ide lyukadunk majd ki, de képtelen lettem volna eltitkolni előle, hogy ennek a helyzetnek mennyire örültem, és ezt határozottan érezhette is, ha máshonnan nem is, csípőmagasságban egészen biztosan.
A visszakérdezésére csak mosolyogtam. Nem tudtam mit hitt, vagy hihetett eddig, miért estem így neki, de gyanítottam, hogy abban a tévképzetben volt Theo, hogy a vére miatt csináltam ezt. Pedig az az igazság, hogy legkevésbé sem érdekelt a benne zubogó vörös élet. Egészen mást akartam érezni, még akkor is, ha a csuklójáról lenyalt vér nagyon is ízlett. Ahogy lassan feltűrtem a pólóját, nem ellenkezett. Élvezettel csókoltam végig a meleg és puha bőrét mindenütt, különösen a nyakát, mert úgy láttam, ezt élvezte a leginkább. Nagyon is vonzó férfi volt, és én rettenetesen élveztem, hogy elértem, hogy felnyögjön az érintéseim alatt.
Lassan térdre ereszkedtem előtte, ajkaimmal és nyelvemmel bebarangolva a testét, éreztem az ujjait a hajamba, amire felmordultam, az ujjaim a derekánál a húsába vájtak. Ha nem éreztem volna, azt a borzasztóan sürgető vágyat, hogy levetkőztessem, így tudtam volna maradni vele, örökké. Ilyen közel hozzá. Amikor válaszolt a kérdésemre, felnéztem rá, mert tényleg szerettem volna tudni mit szeretne, még ha nekem voltak is elképzeléseim, mihez tudnék kezdeni jelenleg.
– Miért lenne furcsa? – kérdeztem hallkan vissza, már nem az arcát nézve, hanem a nadrágja vonalán csókolva a bőrét, miközben a kezeimmel kigomboltam, majd lehúztam a zipzárt. Ő is készen állt volna bármire, de nem akartam elkapkodni. Nem akartam azt sem, hogy kényszernek érezzen akármit is. Bármennyire is szexelni akartam vele, úgy nem lett volna értelme, ha nem élvezte volna Theo is. Végül óvatos, tapogatózva megcsókoltam a meredező farkát az alsónadrágjának anyagán keresztül, azután mégegyszer. Szándékosan nem húztam le róla az utolsó ruhaneműt még, előbb meg akartam tudni, mit reagál majd rá, hiszen az is lehet, hogy éppen ez a vízválasztó a számára.


480 --- take my body
note: Theodore & Celian szobája - Page 2 897538487
kredit


Celian Darveaux
Ősi eretnek
a legelső eretnek
Celian Darveaux



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 2 Tumblr_inline_o5xc7zOLEj1rifr4k_250
C szint:
Witch Bats

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
the first heretic ---
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1115
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Sebastian Stan ---
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ---
Keresem :
Theodore & Celian szobája - Page 2 XlAFZ3o
and i found love
where it wasn't supposed to be
right in front of me ---
Az álarc mögött :
szuszu ---

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Theodore & Celian szobája - Page 2 Empty
 

Theodore & Celian szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Theodore Storm
» Let's go Party || Theodore & Domino
» Celian Darveaux
» Celian Darveaux* gyere hamar~
» Liz szobája