Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
ÜzenetSzerző
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 5 EmptySzer. Júl. 24, 2019 12:22 am



☾ To: Celian Darveaux


☾ Dear past! Stop tapping me in the shoulder, I don't wanna look back.






Legutóbbi látogatásom során sikerült elsimítani néhány dolgot. Többek közt volt az a buli, ahol összefutottam Dominoval és segítséget kértem tőle a vizsgához, másrészt a tanár is végül megadta a zöld utat ehhez. Tehát most vált igazán hivatalossá az, miként lehetőségem van szintvizsgát tenni. Semmi kedvem nem volt évet ismételni, ugyanakkor… egy részem csak azért csinálta mindezt, mert egykor megígértem Jeffnek azt, hogy kezdek valamit magammal. Az életemmel. Bár az az ígéret nem volt őszinte a részemről, de most… úgy tűnik, az ígéretek behajtják saját magukat, nem igaz? Nem tudtam, ezúttal kivel kerülök egy szobába majd, de nem is túlzottan érdekelt. Egy táskával a kezemben mentem végig a folyosón, majd álltam meg a 17-es szám előtt; aztán a kulccsal, amit kaptam, kinyitottam. Vagyis akartam volna, de az ajtó nyitva volt, így lazán be tudtam lépni. Amikor bedugtam a fejem, sehol sem láttam senkit, ami gyanús volt, de lehet, csak a fürdőbe ment az… ismeretlen szobatársam.
- Hahó? Van itt valaki? – Jobbnak láttam azért, hogy megszólaljak. Beljebb léptem, bezárva magam után az ajtót és ha valahonnan előkerült a szobatársam, akkor azonnal rápillantottam.
- Hello, bocsánat… nem tudtam, hogy rajtam kívül visszajön valaki a kollégiumba, még a suli kezdete előtt – Nevettem fel kínosan, majd ahogy jobban megnéztem az arcát, beugrott, hogy az osztályomba járt. Ohh, úgy éreztem, nem kerülhetem el a kínos „hol voltál az utóbbi fél évben?” kérdést. Annyit viszont tudtam, hogy ezzel a fiúval nem voltam túlságosan közeli viszonyban. Talán egy-két buliban ott voltunk mindketten, de sosem elegyedtünk igazán szóba egymással. Talán itt volt az alkalom, hogy mindez megváltozzon?
Egyébiránt irónikus volt maga a helyzet. Vagy inkább nosztalgikus. Legutóbb is ezt a szobát fogtam kis, s itt ismertem meg Theophile-t. A rövid ismertségünk nem rakott túl sokat hozzá az életemhez, de egy biztos volt… akkoriban talán felesleges volt idejönnöm. Akkor még semmin sem voltam túl. Talán most sem.
Magam elé pillantottam, kissé tanácstalanul, majd körbenéztem és amint rájöttem, melyik a szabad ágy; oda pakoltam le a holmijaimat végül.
- Melyik szerkényt hagytad szabadon? – Érdeklődtem, miközben felé pillantottam. Celiant mindig is kissé titokzatosnak láttam, vagy pont, hogy… csak én nem ismertem őt egyáltalán. Mintha mérföldek lettek volna köztünk.

356 words ☾ Pieces ☾ note: Celian, my love... remélem, használható a reagom  Theodore & Celian szobája - Page 5 2142956176  



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 5 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Theodore & Celian szobája - Page 5 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Theodore & Celian szobája - Page 5 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Theodore & Celian szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 5 EmptyVas. Dec. 16, 2018 1:43 am

Szabad játéktér.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Theodore & Celian szobája - Page 5 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Theodore & Celian szobája - Page 5 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Theodore & Celian szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 5 EmptyKedd Aug. 14, 2018 7:52 pm



☾ To: Theophile Rhodes


☾ It is the distance that makes life a little hard






Az ember eljut arra a pontra, mikor mindenből elege lesz, főként akkor, mikor is minden széthullik körülötte, sőt, benne. A lelkem darabjaira, vagy inkább szilánkjaira hullt az utóbbi időben. Nem találtam a helyem és utáltam mindent, ami körülvesz. Pontosabban az, hogy egyik szerettem sem volt már sehol. Sem a legjobb barátom, sem pedig a bátyám. Mindketten elmentek, örökre. Talán Jefferson még visszatér egyszer, de ha nem, azért sem okolhatom őt. A bátyám viszont… sosem tér vissza.
Mióta megtudtam a halálhírét, nos, azóta sem voltam képes hazamenni. Egyszerűen képtelen vagyok bemenni abba a lakásba, ahol ő meg én éltünk éveken keresztül, majd ahonnan elköltöztem Jeffhez. S valljuk be, most már a legjobb barátom lakásában sem érezhetem teljesen jól magam, miközben róla semmit sem tudok, hiszen egyszerűen kisétált az életemből. Az egész lakás rá emlékeztetett és ez egy idő után túlságosan kikészített. Összepakoltam hát egy táskába a holmijaim, vagy legalábbis egy részét, majd magam mögött hagytam azt, amit az otthonomnak nevezhettem egy ideig. Tudtam, hogy bizonyára még visszatérek ide, de azt is tudtam, hogy nem mostanában. Időre volt szükségem, méghozzá nem is kevésre. Az autóhoz lépve egyből kinyitottam a hátsó ajtót, majd bedobtam a táskát az ülésre. Ezután becsaptam az ajtót és fogtam magam, beszálltam előre. A zárba illesztettem a kulcsot, majd pillanatokkal később már az övet csatoltam be. Mélyen szívtam magamba a levegőt, ahogy eltekintettem a ház felé. Mennyi buli volt ennek a háznak a falai közt, te jó ég. Mennyi emlék… és a végefelé mennyi fájdalom. Nyeltem egy nagyot, majd elszakítottam róla a tekintetem. A gázra nyomtam, majd elindultam. Tudtam, hogy még útbaesik a másik lakás, azaz jobban mondva az, melyben Nathaniellel éltünk… akartam vetni rá egy pillantást, mielőtt eltűnök innen. Ahogy az utcába értem, már kezdtem meggondolni magam, de nem hagytam, hogy eluralkodjon rajtam ez az érzés. A ház előtt lelassítottam, sőt, megálltam. Hosszasan figyeltem a ház falait, az ablakot. Nem láttam be egyáltalán, hiszen a függöny be volt húzva, de talán jobb is volt így. Sok emlék fűződött ehhez a házhoz is, bár sokkal kevesebb jó, mint rossz. Sóhajtottam. Minden miattam volt. Lehetett volna minden szép és jó, a kapcsolatunk gond nélküli, de nem voltam képes sosem túllépni a makacsságomon, a dacon, mely bennem volt. Mostanra pedig késő lett. Késő ahhoz, hogy változtassak. Hiszen ez már nem hozza vissza a bátyámat. Utána kéne mennem. Úgysincs számomra már semmi itt, ezen a világon.
Ez és ehhez hasonló gondolatok keringtek a fejemben, miközben kihajtottam a városból. Vetettem egy pillantást a Mystic Falls táblára is, majd magam mögött hagytam. McKinley-ig meg sem álltam. Talán a tanulás, vagy legalábbis maga a hely kissé eltereli a gondolataim. Szerettem volna ebben hinni.
Már a folyosón lépkedtem, kikerülgetve néhány arrafelé kószáló diákot, mire felértem az emeletre. Mondjuk rejtély volt, hogy másnak mi oka van már ilyen korán beköltözni a kollégiumba, hiszen még van pár hét a nyári szünetből. Ám nem zavart. Átnéztem mindenkin és semmi sem érdekelt. A kulcsot illesztettem a zárba, hogy kinyissam a szobám ajtaját, de… nos, nyitva volt. Meglepődtem. Aztán benyitottam. A tavalyi szobatársam év vége környékén elment, így hát nem értettem, hogy mi is folyik itt. Nekem senki sem szólt róla, hogy netán új szobatársat kapnék. Beléptem a szobába, majd ahogy körülnéztem, szembetaláltam magam egy ismeretlen ismerőssel. Úgy értem, látásból ismerős volt, de fogalmam sem volt róla, kicsoda ő.
- Hello. Öhm, te lennél az új… szobatárs? – Pislogtam rá, majd húztam el a számat. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy most azonnal innen is eltűnök, de aztán tovább gondoltam a dolgot. Talán nem lenne hülyeség egy új ismertség, kikapcsolódás, már ha ez a srác is benne van. Miket gondolok? Nem is vártam körülbelül választ, a saját ágyamhoz lépve dobtam le rá a táskámat. Úgy éreztem, senkire sincs szükségem. Sem barátokra, sem senkire. Ha valakire szükségem van, az Jefferson… és a bátyám. Na de, már tudjuk, hogy őket nem kaphatom vissza. Elszúrtam. Mindkettőt.

641 words ☾ Photograph ☾ note: szia Theo  Very Happy



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 5 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Theodore & Celian szobája - Page 5 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Theodore & Celian szobája - Page 5 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Theodore & Celian szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 08, 2017 5:12 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Theodore & Celian szobája - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Theodore & Celian szobája - Page 5 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Theodore & Celian szobája - Page 5 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Theodore & Celian szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTheodore & Celian szobája - Page 5 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Theodore & Celian szobája - Page 5 Empty
 

Theodore & Celian szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Theodore Storm
» Let's go Party || Theodore & Domino
» Celian Darveaux
» Celian Darveaux* gyere hamar~
» Liz szobája