Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásAstrah EmptyKedd Márc. 31, 2020 12:37 am

Astrah
I licked it so it’s mine


Becenév:
Asty
Titulus:
Mammon
Születési hely, dátum:
Pokol. Hölgytől ilyet nem kérdezünk.
Faj:
Fődémon
Rang:
A fösvénység démona
Beállítottság:
-
Play by:
Lindsey Morgan

Keletkezés:
A pokollal vagyok egy idős. Mikor Arcadius halálával létrejött a pokol, és a robbanás mint egy fekete lyuk magába szívta a legerősebb emberi bűnöket is. Így lettünk hát mi, a 7 főbűn démona. Létünk innen indult, de a sorsunk a miénk.
Család:
A család múlandó. A hatalom, a birtoklás iránti vágy mindenhol ott munkál, s felőröli a gyengéket. Fő démon vagyok nincs családom, másik 6 társammal bár egyszerre születtem legtöbbjüket elkerülöm, gyűjtögető személyiségem miatt, mi születésem alapja, megvetnek. Hát én is őket. Egyedül Solrilon áll közel hozzám. Hasonlók vagyunk. Halmozunk, gyűjtünk mind a ketten csak más és más formában.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Tisztelem a kagylókat, életük árán őrzik azt mi az övék, de sajnálom is őket hisz csak egyetlen egy lehet sajátjuk. Nem úgy, mint nekem, hisz mindenből ezer meg egy darabom van, felesleges vagy hasznos, szép vagy rút, becses vagy becstelen nem számít. Ami az enyém az az Enyém, ami a tiéd az is az Enyém.
A legbelső termeim egyikében vagyok, ide szinte senki nem léphet be, Solrilont néha beengedtem mikor itt élt velem. Most egyedül állok itt a vörös falak között és pergetem az igazgyöngyöket, hosszú ujjaim között. Mint homokszemek. Elmerülök villanó szépségükben, tik-tak ütődnek egymásnak és az aquileiai baptisztérium falához. Egy kis római városban építették eredetileg fel valahogy az 5. században, nem nagyon emlékszem. Megtetszett, és az enyém lett. Tökéletes gyűjtőhelye a gyöngyeimnek. Az apró kis kavicsok, mint univerzumok szikráznak egymásba fojtva fényüket a medencében, akár fürödhetnék is bennük, de minek. Meguntam. Az utolsó pár szemet egyszerre dobom vissza a medencébe. Ideje elfoglalni új otthonomat. Elhagyom Kalit. Az ódon termekben visszhangot keltenek lépteim, finoman hordom végig kifelé menet tekintetem a selymek, könyvek, szerszámok, halmain mindre emlékszem. Mind az enyém. Gondosan zárom rájuk a védelmet nyújtó ajtókat. Szolgáim távollétemben is vigyázzák majd őket, de a kísértés nagyúr. Gunyorosan mosolygom, magamban miközben ráhúzom az utolsó reteszt is. - Míg távol leszek, senki sem léphet a főépületbe. A szállásaitoknál maradjatok és tartsátok távol a kíváncsiskodókat.- Parancsolom szolgáimnak. Meglepődtek, évszázadok óta nem hagytam el Kalit hosszabb időre. Solrilon mellett akartam maradni szenvedésében. Igazságtalan volt, amit rá mértek, de hát ez a pokol itt nincs igazság, csak hatalom. Most pedig új hatalom született, Katherine. Az emberek világában pedig szabad a vásár.
Mumbai. Őrült forróság, még éjszaka is. Sas képében repülök a tömött utcák felett, vadászom. Zsúfolt piacterek váltják egymást, az erős fűszerek és füstölők illata nehézzé teszik a levegőt, szinte nyálkás. Egy sikátorban visszaveszem emberi alakom és úgy követem tovább a prédám. Retteg, zakatol a szíve, mint egy kismadáré. Elbizonytalanodik, érzem a szagán. Ó nem madárkám, te szépen menj tovább, oly közel már a cél. Szinte érzem kezeim között az elveszett festmény papírját. Egy kisebb bátorság varázslatot küldök rá. Mély levegőt vesz, kihúzza magát, erőteljesebb léptekkel megy tovább. Elégedetten, húzom félmosolyra az ajkaim, majd észrevétlen követem őt a szűk kis utcák labirintusán. Megérkeztünk, erőt venne rajta a félelem, de varázsom erős, határozott hanggal ejti ki a szavakat és jut át az őrökön. Követem. Egyszerűbb lett volna csak megtörni és kiszedni belőle a pontos helyszínt, de akkor hol marad az élvezet? Felérve a szobába még nem fedem fel magam, bűbájt bocsátottam testemre. Ott van Albrecht Dürer Melancholia című képe! Valami pénzeken veszekednek az asztalnál az emberek, de engem már nem érdekel. Végre megvan! Elönt a mindenek feletti birtoklási vágy. A 2. világháborúban veszett nyoma, sokan keresték sokfelé. Abban az időben épp más merre volt dolgom, nem volt időm kutatni. Nem törődőm többé az álcázással, áhítatos arccal lépkedem a kincsem felé. Mikor megjelenek a semmiből, megrémülnek, fegyvereik után kapnak és tüzelnek, mintha bármi eredménye is lenne. Gyors mozdulattal tépem ki a legközelebbinek a szívét, hosszú kecses karmaim pillanatok alatt törik darabokra a borda kosarat. A többiek megdermednek, fejükbe mászva rémületüket az egekig emeltem. Saját kezükkel vetnek véget életüknek, majd mind krumplis zsákok dőlnek el a mocskos padlón. Agyvelöjük a plafont díszíti, mint torz sztalaktitok csepeg lefelé. Leengedem kezem, a szív még dobban egyet miközben a padló felé zuhan. Szemem meg sem rebbent, folyamatosan csak azt a csodát figyelem, zseniális technikáját a mesternek. Hm. Ironikus. Bár a legtöbb embert semmibe veszem, van egy kettő közülük, ha személyükkel nem is, munkásságukkal kivívta figyelmem. Elmém erejével össze csavarom legújabb ékét gyűjteményemnek, majd megindulok Olaszország felé. Ideje haza menni.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Astrah Empty
TémanyitásAstrah EmptyKedd Márc. 31, 2020 1:19 am

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Astrah

Drága Astrah! Astrah 2566525366

Nehéz kívülállónak lenni, ugye?  Astrah 3550701931 Olyannak, akit a többiek nem fogadnak be, vagy épp elítélnek... Valljuk be, nem szép dolog a démontársaidtól az, hogy ennyire kirekesztettek csak azért, mert a kelleténél nagyobb gyűjtögető vagy. Very Happy
Ami viszont jó, hogy egy valaki mégsem ítélt el emiatt. Solrilon. Mindig jó, ha van valaki, akire számíthat az ember, akarom mondani démon. Szeretném hinni, hogy nem vagytok olyan lelketlenek, mint amilyennek hiszlek titeket - szóval... nos, kíváncsi vagyok, hogy mit fogok látni rólatok. Hiszen igen, készülj csak fel: olvasni foglak téged! Astrah 450640341
Tetszett nagyon a fogalmazási módod és nagyon magával is ragadt. Kíváncsivá tett, és még olvastam volna tovább, de sajnos hamar a lapod végére értem. Astrah 3739568389
Egy szó, mint száz: örülök, hogy megérkeztél közénk és remélem, nagyon jól fogod magad érezni nálunk! Astrah 897538487


A foglalásokat ne felejtsd, Astrah! Astrah 2566525366


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Astrah Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Astrah 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Astrah 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Astrah 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Astrah Empty
 

Astrah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Astrah
» Astrah hálóterme