Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásCamille O'Connell EmptyPént. Ápr. 14, 2017 11:32 am

Camille O'Connell
There are good things, Klaus. And you need to see that, too. There's no real peace in revenge.


Becenév:
Cami
Titulus:
The Brave Bartender
Születési hely, dátum:
New Orleans, 1988. december 13.
Faj:
Ember
Beállítottság:
ide
Play by:
Leah Pipes

Család:
Van egy ikertestvérem, Sean. Pontosabban volt. Már meghalt. Együtt nőttünk fel New Orleansban, aztán én elkerültem az egyetemre. Nemrég jöttem vissza a nagybátyámhoz, Kieranhez. Már csak ő maradt nekem. De nemcsak a támogató és szerető unokahúg beszél belőlem. Ki akarom nyomozni Sean halálának gyanús körülményeit.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Ez a város egyre furcsább és őrültebb. Jó pár évig nem voltam itt, de valamiért úgy rémlik, ennél azért nyugodtabb volt. Olyan...szokványos. Már amennyire New Orleansra ráhúzható ez a jelző. Nem akartam visszajönni. Azután, ami Seannal történt, eszemben sem volt. A "minél messzebb, annál jobb" elvet követtem. De azt hiszem, rá kellett döbbennem, hogy az életemben le kell zárnom ezt a fájdalmas fejezetet. Különben egyszerűen képtelen vagyok továbblépni, és az utolsó leheletemig kísérteni fognak az események. Így nincs mit tenni, ki kell nyomoznom. Tudnom kell, mi történt pontosan. Úgy érzem, ennyivel tartozom is a testvéremnek. Na meg persze a nagybátyám miatt is késztetést éreztem a hazatérésre. Kieran erősnek mutatja magát, de már csak mi vagyunk egymásnak. Nem hagyhatom figyelmen kívül ezt sem. Viszont amióta visszajöttem és csaposnak álltam a Rousseau's bárba, csupa érdekes dolog történt velem. Tegnap este hirtelen előttem termett a semmiből egy fickó, aki csak úgy szimplán megjegyezte, hogy nem biztonságos egyedül lenni. Nos, abban a pillanatban teljes mértékben egyetértettem vele. Mégis valamilyen megmagyarázhatatlan energialöketnek hála volt annyi lélekjelenlétem, hogy közöljem, fekete öves karatés vagyok. Mázli, hogy nem kellett demonstrálnom, mert nem biztos, hogy jól jártam volna. Aztán meg ott van az a rejtélyes férfi, aki előbb 100 dollárt hagyott ott a pultnál, aztán meg a téren bukkant fel és egy festőről tartottam neki pszichológiai kiselőadást. Bizonyára megunta, mert kámforrá vált. Nem is értem, miért kattogok ezen. Ha jobban belegondolok, talán New Orleans mindig is hemzsegett a fura alakoktól, csak mostanáig nem tűnt fel. Egy részeg alak hangja rángat vissza a valóságba.
- Figyelj, szivi...még egy tequilát. És csapd hozzá magadat is. - Olyan közel hajol hozzám a pulton keresztül, hogy tökéletesen meg tudom állapítani, ezzel a lehelettel városokat lehetne kiirtani. Minden erőmre szükség van, hogy mosolyogjak, és ne küldjem el, akár csak burkoltan is a fenébe.
- Nos...szivi. Ezer örömmel adnék még egy tequilát, hogy az asztal alá idd magad, és tovább rombold az agysejtjeid, miközben gyarapítod a bár bevételét, de van egy kis gond.
- Ó, igen? És micsoda?
- Egy srác az imént lépett meg a kabátoddal...amiben a pénzed volt. - Ilyen gyorsan nem láttam még szaladni ittas állapotban lévő vendéget. - Jaj, majdnem elfelejtettem mondani! Nem vagy az esetem...szivi. - Ezt úgy üvöltöm utána, miközben a következő vendégnek az italt keverem. Nem tehetek róla, kicsúszott. Mindig mindent kimondok, amit gondolok. Eddig még sosem volt az őszinteségből kifolyólag problémám. Bár tudom, néha okosabb lenne megtartani magamnak a véleményemet. De akkor úgy érzem, nem lennék hű önmagamhoz. Azt pedig semmiképp nem szeretném.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Melissa Hanley
Nephiel
angyali kiválasztott
Melissa Hanley



163
C szint:
Kalmithil
Camille O'Connell Tumblr_inline_o21ntyGQX51tae3h3_250
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
1
Titulus :
¤ selfless angel
Másik felem :
✧ who knows?

Camille O'Connell Tumblr_p5yhgbXdek1vx8796o5_r1_400
Ennyi éve vagyok a világon :
36
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✧ kristin kreuk
Tartózkodási helyem :
✧ mystic falls
Keresem :

Camille O'Connell Empty
TémanyitásCamille O'Connell EmptyVas. Ápr. 16, 2017 12:29 am

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Camille O'Connell

Vártam már, hogy ezzel a szőkeséggel is elkészülj, s megint nem kellett csalódnom, hiszen ma már egyszer elvarázsoltál Caroline személyében  Camille O'Connell 3575419701 A karakterlapban most sem találok kivetnivalót, pedig alaposan megnéztem magamnak, a karakter jellemét tükrözték a sorok, igazi bátor ember vagy te. Azért majd Klaussal légy óvatos! ;)


ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Camille O'Connell K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Camille O'Connell Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Camille O'Connell Empty
 

Camille O'Connell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Camille O’Connell ✟
» Camille's death
» Klaus & Camille - It's good to see you again{Franciaország}
» Camille the brave and stupid bartender